PDA

Prikaži potpunu verziju : Counter Strike 1.6


Strane : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

DaRkOoO
26.4.2008, 21:26
E Trebam Pomoc Mogu Li Besplatno Da Napravim Non Steam Server ???

DaRkOoO
26.4.2008, 23:12
Ovde stavljate pitanja i dobre ideje oko CS 1.6 :D

DaRkOoO
26.4.2008, 23:13
Kako da napravim non steam server ali da je besplatan zna li neko ?

<Rio_da>
26.4.2008, 23:39
Imas u folderu gde je instaliran CS ikonu "hlds.exe" Half-Life Dedicated Server... i to pokrenes i imas svoj server... ja sam to koristio da igram sa ortacima preko hamachi (www.hamaci.cc)-ja ali imam slab upload 64 pa je veza bila :) bez-veze!

DaRkOoO
27.4.2008, 9:27
Imas u folderu gde je instaliran CS ikonu "hlds.exe" Half-Life Dedicated Server... i to pokrenes i imas svoj server... ja sam to koristio da igram sa ortacima preko hamachi (http://www.hamaci.cc)-ja ali imam slab upload 64 pa je veza bila :) bez-veze!

da ali ja sam to isto uradio a ono kad ja iskljucim Half-Life ode i server kad ukljucim server radi ????

KAKO DA NAPRAVI DA MI UVEK RADI SERVER ?

[]D.[].[]v[].[]D.
27.4.2008, 12:05
da ali ja sam to isto uradio a ono kad ja iskljucim Half-Life ode i server kad ukljucim server radi ????

KAKO DA NAPRAVI DA MI UVEK RADI SERVER ?

Pa za to treba pare decko.... Nemoze sve besplatno ja sam sa 5 drugara osnovao server i svaki mesec po 800 din. Ali posto u zadnje vreme nismo placali:D server je oboren...:dedica:

DaRkOoO
27.4.2008, 21:17
E ja sam napravio server treba mi AMX MOD skinuo sam ga sa interneta ali ja neznam kako da ga instaliram ali sta vec treba sa njem da bi radio ???? moze li mi neko pomoci sta da uradim da bi mi radio AMX MOD..... hvala unapred :D...

[]D.[].[]v[].[]D.
28.4.2008, 0:57
E ja sam napravio server treba mi AMX MOD skinuo sam ga sa interneta ali ja neznam kako da ga instaliram ali sta vec treba sa njem da bi radio ???? moze li mi neko pomoci sta da uradim da bi mi radio AMX MOD..... hvala unapred :D...

PODIZANJE SERVERA NA WINDOWS PLATFORMI

http://www.blogger.ba/slike/85024.1375128.jpg KOMPLETNO UPUTSTVO ZA PODIZANJE SERVERA NA WINDOWS PLATFORMI-Cheating Death ukljuchen-VODIC ZA ADMINISTRATORE

Za podizanje servera na windows platformi potrebno vam je sledece:

HLDS - trenutno aktuelna verzija je 4.1.1.1 - HLDS 4.1.1.1.exe - 118MB
Counter strike 1.6 v7 full.exe - 278MB
Counter Strike 1.6 patch v21.exe - 21MB - zadnji patch koji sadrzi dosta zakrpa o cemu ce biti rec kasnije.
AMX plugin - AMX 0.9.9 won.zip - 783KB [trenutna i zadnja ver. je 0.9.9]
Metamod plugin - 256KB - Metamod 1.17.4.zip [trenutna i zadnja ver. je 1.17.4]
Cheating Death - server ver. 4.29.0 - 209KB
Dodatni amx pluginovi za administraciju i ostalo...po zelji i kreativnosti administratora.

KORAK 1.-Instalacija HLDS

Posto ste skinuli HLDS 4.1.1.1.exe sa interneta ili nasli od nekoga(za sve zainteresovane posto se fajl teze nalazi na netu,imate ga na pr. u download sekciji na
Da bi ste videli linkove za download morate biti registrovani korisnik i morate imati najmanje 2 poruke na forumu!
- pokrenite instalaciju,posle prvog koraka instalacija vam nudi Def. putanju instalacije C:HLserver
prihvatite postavke i idite do kraja.
Nakon instalacije HLDS prelazimo na instalaciju Counter strike-a

KORAK 2.-Instalacija Counter Strike 1.6 non steam

Predpostavljam da vec posedujete tako poznat fajl Counter Strike 1.6 full v7.exe svi, .Pokrenite instalaciju i promenite putanju instalacije na C:\HLserver gde vam je instaliran HLDS,posle instalacije CS-a potrebno je instalirati i patch na najnoviju verziju v21,takodje promenite install putanju istog na C:\HLserver jer je def. putanja C:\Program Files\Valve
Posto smo sve zavrsili prelazimo na sledeci korak.No,pre sledeceg koraka obrisite slobodno ikonice koje su vam se stvorile na desktopu slobodno jer vam one nece biti potrebne kako vas ne bi zbunjivale

KORAK 3.-Provera servera
Ako ste sve zavrsili kako treba valjalo bi testirati server da li funkcionise?
Zato cete izvuci shortcut na desktop od izvrsnog file-a hlds.exe koji se nalazi u C:\HLserver
Nakon sto ste to uradili kliknucete desnim tasterom misa na pomenuti shourtcut i pogledati "target" polje,tu cete verovatno naci sledece "C:\Hlserver\hlds.exe".Ono sto je potrebno da uradite je sledece:da dodate par komandi:-game cstrike -console -noipx -nomaster +map de_dust2 +maxplayers 16 +sv_lan 0 +port 27015 +secure 1
Znaci nas "target" bi trebalo da izgleda na sledeci nacin:
C:\HLServer\hlds.exe -game cstrike -console -noipx -nomaster +map de_dust2 +maxplayers 16 +sv_lan 0 +port 27015 +secure 1

Komanda -game cstrike -console nalaze HLDS da se startuje u Counter Strike modu i to u konzoli
+map de_dust2 - startna mapa
+maxplayers 16 - nalaze maximalni broj igraca
O ostalim ce biti kasnije rec.

Startujte server i proverite da li sve funkcionise kako treba.Da li vam se pojavljuje neka greska,ako je tako proverite da li ste negde pogresili.

KORAK 4.-Instalacija AMX plugin-a i Metamod plugin-a

Za Ovaj korak potrebna vam je instalacija AMX plugin-a koju mozete naci na www.amxmod.net/download.php - OBAVEZNO SKINITE WON VERZIJU AMX-a jer je ona podrzana za patchovane servere.
Takodje je potrebno i Metamod plugin koji takodje mozete preuzeti sa lokacije:
Da bi ste videli linkove za download morate biti registrovani korisnik i morate imati najmanje 2 poruke na forumu!

Nakon sto ste nabavili sledece fajlove krecemo u instalaciju sledecim redom AMX plugin pa Metamod jer u AMX fajlu koji ste skinuli vec sadrzi Metamod plugin samo ver. pre zadnje aktuelne 1.17.1 koju cemo updateoveti sa novom tako sto cemo iskopirati dll file u odredjen folder.Sledi duze objasnjenje:

Evo sta cete uraditi:Iz zip fajla AMX 0.9.9 won.zip prekopirajte sadrzaj u folder C:\HLserver\cstrike
Znaci dobicemo nov folder u csstrike direktorijumu pod nazivom "addons" koji sadrzi poddirektorijume "amx" i "metamod" - znaci sledece:
C:\HLserver\cstrike\addons\amx i
C:\HLserver\cstrike\addons\metamod
Odma nakon toga uzmite najnoviju verziju Metamod plugin-a i iskopirajte je u "C:\HLserver\addons\metamod\dlls"-ovime smo updateovali na najnoviju verziju.
Sledece sto morate da uradite je da u folderu
C:\HLserver\cstrike\addons\metamod\sample_plugins. ini prepravite na plugins.ini znaci na "C:\HLserver\cstrike\addons\metamod\plugins.ini"
Zatim-Idite u direktorijum C:\HLserver\cstrike i nadjite fajl pod nazivom liblist.gam,otvorite fajl upotrebom notepad-a i uradite sledece:
U liblist.gam file-u umesto reci:
gamedll "dlls\mp.dll"

morati imati sledece-znaci prepravite red u ovo:
gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

PROVERA RADA,nakon ponovnog startovanja servera ukucajte u konzoli "amx" da vidite listu svih mogucih komandi za AMX mod,sa tom komandom proveravate verziju AMX-a,listu svih cvars i server komandi registrovanih od plugin-a.Ako nijedan od njih ne radi ili dobijete error poruku onda niste instalirali AMX mod kako treba.

KORAK 5.-Instalacija Cheating Death-a 4.29.0

Skinite najnoviju ver. Cheating Death-a za servere (za windows platformu) sa lokacije
Da bi ste videli linkove za download morate biti registrovani korisnik i morate imati najmanje 2 poruke na forumu!


Uputstvo:kako bih smanjio vreme objashnjavajuci kako i ovo da uradite uradicemo to na najprostiji moguci nacin.U folderu C:\HLserver\cstrike nadjite fajl pod nazivom liblist.gam.Otvorite ga sa notepad-om,obrisite kompletnu sadrzinu i upisite sledece:

game "CS 1.6"
url_info ""
url_dl ""
version "1.6"
size "184000000"
svonly "0"
secure "1"
type "multiplayer_only"
cldll "1"

[]D.[].[]v[].[]D.
28.4.2008, 0:58
nastavak .....

hlversion "1111"
nomodels "1"
nohimodel "1"
mpentity "info_player_start"
gamedll "dlls\mp.dll"
cdmod_chain "addons\metamod\dlls\metamod.dll"
gamedll "addons\cdeath\cdmod.dll"
trainmap "tr_1"

Uradite save i zatovorite fajl.Ponovo startujte server i pogledajte da li se startovao Cheating Death-Pisace u konzoli.
Kreirajte folder u addons/cdeath i tu smestite vas cdmod.dll iz zip fajla koji ste skinuli sa date adrese.

Ovo bi bilo najbrze uputstvo za podizanje servera na windows platformi.U sledecim topicu cemo se upoznati detaljno sa amx-om,komandama,kompajliranjem svojih pluginova,cemu oni sluze,sta nam pomazu kod administracije,detaljno konfigurisanje servera,prolazicemo kroz server.cfg gde cemo videti listu sa svim potrebnim komandama sa kojima server startuje.Takodje cemo se upoznati i sa CD-om,kompletnim konfigurisanjem,do detalja,ubacivanjem dodatnih pluginova na server i njihova administracija.

Pricu nastavljamo sa server.cfg koji je jako bita.Prvo da objasnimo cemu on sluzi.Doticni fajl "server.cfg" koji cete kreirati u vashem /valve/cstrike folderu sadrzi spisak svih komandi koje se startuju sa serverom...na primer pri pokretanju servera on iz istoga fajla vuce sve komande...tipa mp_freeztime 5 - vreme na pocetku 5 sec. ili slicno...Da bi se ovaj .cfg fajl izvirshio i da bi ga server ucitao potrebo je da upisemo dodatnu komandu u precicu naseg CS servera i to (mada mislim da se on i sam izvrsava automatski-ispravite me ako gresim-mada 100% ste sigurni ako upisete ovu komandu jer ce se to izvrsiti):"+ exec server.cfg" znaci konacan rezultat bi treba ovako nekako da izgleda:

C:\HLServer\hlds.exe -game cstrike -console -noipx -nomaster +exec server.cfg +map de_dust2 +maxplayers 32 +sv_lan 0 +port 27015 +secure 1

U ovom fajlu mozete stavljati tipicne komande sa kojima se server startuje tipa:


// Use this file to configure your DEDICATED server.
// This config file is executed on server start.

// disable autoaim
sv_aim 0

// disable clients' ability to pause the server
pausable 0

// default server name. Change to "Bob's Server", etc.
//
hostname "Ovde stavite ime servera na primer" - na primer CS 1.6 server
sv_downloadurl "ovde mozete svoj url da stavite"
sv_send_resources 1
sv_allowdownload 1
sv_contact "svoj mail"
cdrequired 1
cdrequiredmsg "Potrebna vam je najnovija verzija CD-a,posetite www.unitedadmins.com"
// maximum client movement speed
sv_maxspeed 320
rcon_password "vas rcon password"
sv_roundtime "3"
mp_friendlyfire "1"
mp_forcechasecam "2"
mp_flashlight "1"
mp_c4timer "35"
mp_buytime "0.5"
mp_autokick "0"
mp_roundtime "3"
mp_tkpunish "0"
sv_maxrate "9999"
sv_password ""
//cdrequiredversion "4.31.0"
sv_maxspeed "320"
sv_airmove "0"
// 20 minute timelimit
mp_timelimit "45"
mp_freezetime "5"
cl_weather 0

sv_cheats 0

// load ban files
exec listip.cfg
exec banned.cfg

mp_logdetail 3

i takodje jos mnogo drugih komandi koje mozete ovde uneti i sve ce se one izvrsiti pri paljenju servera i dovesce do takve postavke.Milsim da je nepotrebo objashnjavati svaku od ovih komanda ponaosob.

Sledeci korak bice nam konfigurisanje i prolazak kroz Cheating Death:

Komande koje su moguce sa konzole servera za CD su:

cdrequired 1 - CD upaljen i potreban
cdrequired 0 - CD opcioni mod

Ako je CD u opcionom modu nece nikoga kikovati sa servera ako nema instaliran CD na svom racunaru.Ako igrac nema CD instaliran u igri ispred imena ce mu pisati "[No-CD]",ako ima stariju verziju instaliranu pisace "[Old-CD]" a ako ima pravilnu verziju (zadnju) ime ce ostati ne promenjeno.
Cim se prebacite u mod 1 server ce kikovati sve igrace bez CD-a.

cdrequired -1 - CD iskljuchen - disabled mode

Sa ovom komandom disable-ujete CD na serveru,gasi se totalno.U svakom trenutku mozete se vratiti na mod 1 kucanjem komande "cdrequired 1"

cdrequiredversion "4.31" - Zahteva od klijenata tu verziju.



C-D vam omugucava da postavite poruke koje izlecu klijentima.Ovo vam daje mogucnost da podesavate poruke po vasim potrebama i jezickim zahtevima.

cdrequiredmsg - Ova poruka je prikazana pri konekciji ako CD je u obaveznom modu.Takodje je prikazana klijentima ako su kikovani sto nemaju instaliran.Poruka koja je po default podesavanju je:
cdrequiredmsg "Cheating Death is required on this server"

cdoptionalmsg - Ova poruka se prikazuje pri konekciji ako CD je u opcionom modu.Default podesavanje je:
cdoptionalmsg "Cheating-Death is optional on this server."


cdupdatemsg - Ova poruka je prikazana klijentima ako su kikovani koristeci stariju verziju C-D.Default setovanje je:
cdupdatemsg "Cheating-Death needs to be updated to play on this server."

cdnamechangedmsg -Ova poruka je prikazana klijentima koji ispred svoga imena imaju prefiks sa [No C-D] ili [Old C-D].Default setovanje je:
cdnamechangedmsg "Your name was changed because you don't have Cheating-Death Client\nGet it at
:to_care: by []D.[].[]v[].[]D.

[]D.[].[]v[].[]D.
1.5.2008, 23:56
Evo i ja nekad da imam problem ... .Igrao sam CS do juce i evo danas upalio i da igram na net kad ono svi serveri "not responding" WTF ??? Zacudim se ja, restartujem konekciju i nista . Restartujem komp i nista. OK ja reinstaliram i CS i opet sve probam i isti problem. Odem na onu karticu za Internet Servere i tamo ni jedan server da izadje (pre su izashli i do 3000 servera) . ????

PLZ POMOC MI TREBA !!!! HITNO.... :n_klanja::n_klanja::confused::confused::confused: :paranoia::paranoia:

[]D.[].[]v[].[]D.
1.5.2008, 23:58
E Trebam Pomoc Mogu Li Besplatno Da Napravim Non Steam Server ???

Nemozes .... MONEY NEED :dedica:

PeTkO
2.5.2008, 10:27
Probaj da namestis firewall

[]D.[].[]v[].[]D.
2.5.2008, 13:04
Probaj da namestis firewall

Sta da ga ukljucim ?????
Nerazumem..... ?????:confused::n_klanja:

SV 84
2.5.2008, 14:26
Па firewall треба да је искључен, колико ја знам... :)

[]D.[].[]v[].[]D.
2.5.2008, 14:26
JOJ nece nista.....:mad::mad::mad::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::mad:

NIje valjda da treba zbog CS da reinstaliram Windows ?? :boodala:

MORa da se reshi problem !!??????!!! :n_klanja::n_klanja::n_klanja::n_klanja::n_klanja: :n_klanja:

zidan grobar
2.5.2008, 21:09
E,izvini te sto cu ovo ovde postaviti:
Da li neko zna neki CS:S server NonSteam,ako postoji.

Željko
2.5.2008, 21:14
Koliko košta zakup servera na mesec dana? Server bi imao nekih 12-16 slotova?

Željko
4.5.2008, 19:59
Jel' igrate KZ mape? Kako vam ide? :)

DaRkOoO
5.5.2008, 14:28
[]D.[].[]v[].[]D.

mozda ti je virus usao pa ti blokira servere nikada se nezna ako nije virus onda je problem u CS probaj od nekoga da uzmes CS pa vidi ako CS valja onda imas VIRUS jeb takav je svet interneta meni je jedanput usao TROJAN u komp pa mi blokirao ceo net i bum ode komp pa sam restartovao WINDOWS

ivan.a
7.5.2008, 4:13
Koliko košta zakup servera na mesec dana? Server bi imao nekih 12-16 slotova?

30-tak EU, kako kod koga. Neki naplacuju i setup server (ubacivanje amxx pluginova itd). Uglavnom to je ta cifra, a ako planiras da sam ubacujes pluginove moraces imati ftp pristup serveru i znanje oko podesavanja amxx. Usput, ne ubacuj onu glupost sXe, nema svrhe, admin je najbolji anti-cheat.

BrutaLiS
9.5.2008, 0:02
Dok igram na netu izbacuje me svakih 30min,znaci tacno svakih pola sata budem izbacen iz igre na desktop,do cega je to??

BrutaLiS
10.5.2008, 23:12
Dok igram na netu izbacuje me svakih 30min,znaci tacno svakih pola sata budem izbacen iz igre na desktop,do cega je to??

niko ne zna :(

DaRkOoO
18.5.2008, 10:57
E aj neka mi neko da direktan sajt za skidanje Sxe injected v5.0 HVALA

Jkovla
18.5.2008, 21:56
odes na google i ukucas download sxe injected

SV 84
19.5.2008, 18:12
E aj neka mi neko da direktan sajt za skidanje Sxe injected v5.0 HVALA

http://www.sxe-injected.com/download/sXeInjectedClient5.0Fix1.0.rar

HaveBreak
22.5.2008, 14:28
Molim vas da mi odgovorite na pitanje.Zivim u Subotici,imamo jedan server tippnetov.Kada ukucam ip adresu 62.108.118.10 (to je njegova aadresa nista se ne dogadja).Nemoguce je da nemoze da pronadje ovaj server kada pronadje KGB,makedonske...Molio bi nekog da ukuca ovaj ip i da vidi da li se nesto dogadja.Mozda je server zatvoren

dacajak
24.5.2008, 17:06
Pomoc!
E ovako, trebao bi da postanem uskoro admin, ali ne na svom serveru nego na tudjem. Server je non-steam 1.6 v21 pa na gore, i treba mi pomoc korak po korak sta treba da imam od programa, plugins-ova itd. Server trazi znanje sa AMX-om i ja sam ubacio metamod kao glavno i u bacio sam sledece AMX-ove: AMX 0.9.9, AMX modX, AdminMod posto jos ne znam koje od ovih zahteva. Lepo sam pratio njihova uputstva na site-u i konfigurisao ih, i sada ne znam sta je sledeci korak. Treba li da ubacim jos nesto u te njihove .ini file-ove, jos neke programe i sl.
Sta treba sledece da uradi taj vlasnik servera; da mi dodeli password ili nesto sl. I zanima me da li je moguce od kuce da budem admin, nesto kao remote.

Ne znam sta je jos trebalo da dodam u text pa me vi dopunite i posavetujte.
Hvala

worthy
26.5.2008, 17:39
Za sxe poseti http://www.sxe-injected.pl/ ;)

DaRkOoO
27.5.2008, 19:23
DACAJAK e aj mi daj IP servera pa da i ja igram tu ako moze :D

FreeDooM
28.5.2008, 16:37
Molim vas da mi odgovorite na pitanje.Zivim u Subotici,imamo jedan server tippnetov.Kada ukucam ip adresu 62.108.118.10 (to je njegova aadresa nista se ne dogadja).Nemoguce je da nemoze da pronadje ovaj server kada pronadje KGB,makedonske...Molio bi nekog da ukuca ovaj ip i da vidi da li se nesto dogadja.Mozda je server zatvoren
evo ovako evo ti moj msn pa da ti objasnim freedoomva@hotmail.com a evo vam moj server upadajte da ga napunimo a ako jos nekom treba pomoc oko servera neka javi a upadajte na moj server 80.71.144.162:27015 forum http://gamexnet.freeforums.org/ vidimo se na nisanu

nbraca
28.5.2008, 23:21
Pored HL-a i cs 1.6 sta sve treba da skinem da bih igrao na netu cs1.6 koje paceve i kakvi su to non stream serveri?

nikola87
28.5.2008, 23:25
1. ne treba ti HL
2. treba ti samo CS 1.6 standalone verzija
3. cs 1.6 patch v21 (ili v26)
4. sxe injected 5.2 (anti cit program)
5. adrese nekih dobrih servera
6. malo znanja
7. dobra volja

FreeDooM
29.5.2008, 7:32
DACAJAK e aj mi daj IP servera pa da i ja igram tu ako moze :D
evo ti moj server pa upadaj 80.71.144.162:27015 forum http://gamexnet.freeforums.org/





:ciao:





Molio bih sve igrace koji igraju na nasem serveru da podese ove rate-ove zato sto reaguju meni je ping bio oko 110 a sada mi varira 50-100 cl_updaterate 10 cl_cmdrate 10 rate 2500 ovako podesite rate-ove i bice manji ping....HVALA

PeTkO
29.5.2008, 8:58
1. ne treba ti HL
2. treba ti samo CS 1.6 standalone verzija
3. cs 1.6 patch v21 (ili v26)
4. sxe injected 5.2 (anti cit program)
5. adrese nekih dobrih servera
6. malo znanja
7. dobra volja

Da se nadovezem na nikolu

8.Dosta vremena :)

nbraca
30.5.2008, 23:08
OK, imam malo znanja, dobre volje i vremena.
Sa torenta skidam CS 1.6 cs1.6 patch full v21-2 jel to ok?
Nego dajte link odakle da skinem sxe injected 5.2 pokusao sam na nekoliko linkova ali to je sxe injected 5.2 fix1 od nekih 900kb.
Molim Vas za pomoc.

nikola87
30.5.2008, 23:09
evo za sxe http://www.sxe-injected.com.ar/downloads

nbraca
30.5.2008, 23:12
Client 5.2 Fix 2.0 jel to treba da skinem ?

nbraca
30.5.2008, 23:14
CS 1.6 cs1.6 patch full v21-2 jel on ok jel moze sa njime da se igra ili...

nikola87
30.5.2008, 23:42
Client 5.2 Fix 2.0 jel to treba da skinem ?

da
CS 1.6 cs1.6 patch full v21-2 jel on ok jel moze sa njime da se igra ili...

nemam pojma moras da probas , ne znam sta znaci ono -2

[]D.[].[]v[].[]D.
31.5.2008, 0:51
Molio bih sve igrace koji igraju na nasem serveru da podese ove rate-ove zato sto reaguju meni je ping bio oko 110 a sada mi varira 50-100 cl_updaterate 10 cl_cmdrate 10 rate 2500 ovako podesite rate-ove i bice manji ping....HVALA

ma bolje je rate 20000, cl_updaterate 30, cl_cmdrate 30 ! Veruj mi ping mi ne prelazi 15. A imam 512/64 Kbps... Na sve domace i neke strane servere....:dedica:

DaRkOoO
31.5.2008, 16:12
Ljudi evo vam jedan kull server : CT i Terori protiv zombija :D
213.191.134.89:27016

HaveBreak
31.5.2008, 16:16
Podigli smo novi server GameXProNET server cs 1.6
Ime:GameXProNET Public CS 1.6 server
Ip:80.71.144.162:27015
server ima 32 slota tako da ima mesta za sve svi su dobro dosli osim citera naravno imamo i forum njega vidite na nasem serveru u pluginovima ima....Pozz vidimo se na nisanu

Nije los server,samo me nervira ono sa 200hp i kladjenjima:)?

nbraca
31.5.2008, 16:41
instalirao sam cs 1.6 sa onim v21 i onaj sxe inject 5.2 e sad kako da ubacim IP nekog servera pokusao sam preko XFIRE ali on mi nepronalazi CS 1.6 da je instaliran.
Jel ima neka podesavanja u CS kad se spusti konzola?

HaveBreak
31.5.2008, 16:51
instalirao sam cs 1.6 sa onim v21 i onaj sxe inject 5.2 e sad kako da ubacim IP nekog servera pokusao sam preko XFIRE ali on mi nepronalazi CS 1.6 da je instaliran.
Jel ima neka podesavanja u CS kad se spusti konzola?
Ne mozes CS preko XFIRE-a,server dodajes u igrici u find servers>favourites>addserver i ukucas ip servera

nbraca
31.5.2008, 17:02
Probao sam jedan server sa zombijima i radi ostale cu kasnije
HVALA

nikola87
31.5.2008, 21:33
server sa zombijima je super samo jel i vama onako mracno, ja preko dana nista ne vidim.

nbraca
31.5.2008, 23:51
Upali lampu. Nije sam tebi mracno i kod mene je caka je izgleda da igras pod baterijskom lampom.

igrao sam na KGB server jel oni momci tamo varaju, ceo sarzer ispalim u protivnika mislim kratke rafale a on meni dva metka i END. U moje vreme toga nije bilo.

HaveBreak
1.6.2008, 7:58
igrao sam na KGB server jel oni momci tamo varaju, ceo sarzer ispalim u protivnika mislim kratke rafale a on meni dva metka i END. U moje vreme toga nije bilo.
Igram stalno na KGB-u i tamo nema varanja,jer cim neko uljuci chit odmah je izbacen

HaveBreak
1.6.2008, 12:22
Ljudi evo vam jedan kull server : CT i Terori protiv zombija :D
213.191.134.89:27016

Moze neko da mi objasni sta je cilj u ovom serveru nisam bas siguran da razumem:icon_scra

nikola87
1.6.2008, 12:24
pa imas terore , kantere i jednog stvorenog kao zombi.
Treba makar jedan teror ili kanter da ostanu na mapi kako bi njihova ekipa pobedila.
Najbolje je da se svi ustekaju jedan blizu drugoga da bi lakse ubili zombija i obavezno se stekajte negde gde zombi ne moze tek tako da dodje.

DaRkOoO
1.6.2008, 14:40
Moze neko da mi objasni sta je cilj u ovom serveru nisam bas siguran da razumem:icon_scra

Pa cilj ti je da ubijes sve vampire uvek server izabere 1 vampira i on mora da zarazi Terore i CT :D a ovi da ga ubiju

DaRkOoO
1.6.2008, 14:41
pa imas terore , kantere i jednog stvorenog kao zombi.
Treba makar jedan teror ili kanter da ostanu na mapi kako bi njihova ekipa pobedila.
Najbolje je da se svi ustekaju jedan blizu drugoga da bi lakse ubili zombija i obavezno se stekajte negde gde zombi ne moze tek tako da dodje.

Zombi je przi ali ako je zombi sam tesko je da ce nekoga da zarazi

nikola87
1.6.2008, 14:54
kako tesko kad ima 350 helta koji se jos ne smanjuju onako kao da pogadjas coveka vec polako, ja ga rokam sa m1 sve u glavu ono mu za 5 sec skinem tek 100hp. Jedino bombu ume da napravi veluku stetu.

DaRkOoO
1.6.2008, 15:04
kako tesko kad ima 350 helta koji se jos ne smanjuju onako kao da pogadjas coveka vec polako, ja ga rokam sa m1 sve u glavu ono mu za 5 sec skinem tek 100hp. Jedino bombu ume da napravi veluku stetu.

Zombi glavni onaj koji 1 bude inficiran moze da ima 200 a ovi ostali zombiji po 135 jeste ih tesko ubiti ali se ti popni negde de oni nemogu pa kad vas 4 pocnete resetati to ce ih ubiti :D

nikola87
1.6.2008, 15:16
ma znam ali igrao sam mapu na kojoj zombiji imaju 350
milim da je na onom dust2

DaRkOoO
1.6.2008, 20:08
ma znam ali igrao sam mapu na kojoj zombiji imaju 350
milim da je na onom dust2

server bi bio glup da zombiji imaju 100 tako bi Terori i CT uvek pobedjivali a i na svakoj mapi je ovako :

Glavni zommbi onaj koji 1 bude zarazen imace najvise 200 a ostali 135 to ti je to ali zombiji imaju veliku prednost zato sto su dosta brzi od Terora i CT

FreeDooM
2.6.2008, 10:17
Nije los server,samo me nervira ono sa 200hp i kladjenjima:)?
200 hp je kad sse igra 3vs2 pa ovi sto ih ima 2 jedan od njih ima 200 a kladjenje sta ti ono smeta

nikola87
2.6.2008, 10:41
ok ali ja sam video da zombi nekad ima i 350hp, kako to?

DaRkOoO
2.6.2008, 12:50
ok ali ja sam video da zombi nekad ima i 350hp, kako to?


E to neznam ja nisam admin na serveru video sam zombija sa 200 i sa 135 ali sa 350hp to nisam video mozda postoji ali to je samo ovaj glavni zombi

HaveBreak
2.6.2008, 14:09
E to neznam ja nisam admin na serveru video sam zombija sa 200 i sa 135 ali sa 350hp to nisam video mozda postoji ali to je samo ovaj glavni zombi

Taj server sa zombijima mi se uopste ne svidja,jer u 98% slucajeva zombii pobede

DaRkOoO
2.6.2008, 19:41
Dali neko zna kako da smanjim ping na CS 1.6 pre mi je ping bio 30-100 sada 150-1000 neverovatno ima li nesto ???

DaRkOoO
2.6.2008, 20:56
D.[].[]v[].[]D.;538595']ma bolje je rate 20000, cl_updaterate 30, cl_cmdrate 30 ! Veruj mi ping mi ne prelazi 15. A imam 512/64 Kbps... Na sve domace i neke strane servere....:dedica:

Evo meni ovo deluje fps_max 25000 100 posto smanjuje pink na 50 posto ali ne zauvek :(

[]D.[].[]v[].[]D.
2.6.2008, 21:01
Dali neko zna kako da smanjim ping na CS 1.6 pre mi je ping bio 30-100 sada 150-1000 neverovatno ima li nesto ???

probaj rate 20000, cl_updaterate 30, cl_cmdrate 30 !:) Trebalo bi da pomogne .

[]D.[].[]v[].[]D.
2.6.2008, 21:03
Evo meni ovo deluje fps_max 25000 100 posto smanjuje pink na 50 posto ali ne zauvek :(

Sta ti pricash ??? kakav pink ?? fps_max ti sluzi za frejmove u igri !@:boodala:
Ovo je 100 % netacno sto si reko ?!:eek:

SV 84
2.6.2008, 21:19
Ја сам CS подесио овако:
fps_max 101
rate 20000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101, и све иде као подмазано... :)

btw pink => ping ;)

Željko
2.6.2008, 21:49
^ Koji net imaš?

FreeDooM
3.6.2008, 8:42
D.[].[]v[].[]D.;540670']probaj rate 20000, cl_updaterate 30, cl_cmdrate 30 !:) Trebalo bi da pomogne .
to ti je ako imas jak net a ako imas slabiji rate 2500 cl_cmdrate 10 cl_updater 10

SV 84
3.6.2008, 18:13
^ Koji net imaš?

ADSL - 1024kb

Stojadin
3.6.2008, 18:21
A kako bih ja trebao da podesim imam adsl 512.

SV 84
3.6.2008, 18:34
A kako bih ja trebao da podesim imam adsl 512.

Пробај са овим подешавањима:
rate 10000
cl_cmdrate 60
cl_updaterate 60

Rockman
3.6.2008, 19:21
heh .. Uzeleo sam se cs-a ... interesuje me da li postoje cs 1.5 serveri ...
Takodje pitanje ... download-ovao sam Cs ... i cs patch nasao i taj sxe Injected ... Ali svaki put kada pokusam da se konektujem .. napise mi sledece

Dissconected
could not download sound/misc.snore/wav.

napominjem da sam cs downloadovao sa domaceg sajta jednog on internet provajdera ... ovo se desava kada pokusam da se nakacim na njihov server ... inace vidim da ima prisutnih igraca ... Ne znam da li je problem u patch-u ili samoj Cs instalaciji

Unapred zahvalan :) ... a bas mi se igra .. bre

HaveBreak
3.6.2008, 19:30
heh .. Uzeleo sam se cs-a ... interesuje me da li postoje cs 1.5 serveri ...
Takodje pitanje ... download-ovao sam Cs ... i cs patch nasao i taj sxe Injected ... Ali svaki put kada pokusam da se konektujem .. napise mi sledece

Dissconected
could not download sound/misc.snore/wav.

napominjem da sam cs downloadovao sa domaceg sajta jednog on internet provajdera ... ovo se desava kada pokusam da se nakacim na njihov server ... inace vidim da ima prisutnih igraca ... Ne znam da li je problem u patch-u ili samoj Cs instalaciji

Unapred zahvalan :) ... a bas mi se igra .. bre
Taj cs sto si download-ovao je 1.5.E,1.5 se ne igra vec niz godina,tako da ti mozda vidis server koji je 1.6,pa zato ne moze da skine taj zvuk.Najbolje ti je da nabavis 1.6 i igras ko covek

Rockman
3.6.2008, 19:47
Taj cs sto si download-ovao je 1.5.E,1.5 se ne igra vec niz godina,tako da ti mozda vidis server koji je 1.6,pa zato ne moze da skine taj zvuk.Najbolje ti je da nabavis 1.6 i igras ko covek

E ... evako ... pa nisam toliko poludio...

Downlodowao sam cs16full.exe i patch i Counter-Strike 1.6 Patch v26 ... i taj sXe ...

A pitanje je bilo u vezi cs 1.5 ... da li postoje serveri .. da li je moguc net play ... jel personaly ... meni je licno 1.5 bio mnogo "igriviji" ... najveci fun base counter je imao sa verzijom 1.5 ... like it or not ... sve posle 1.5 je povelo counter .. u propast ...
elem .. ja jos uvek ne mogu da igram ovaj download-ovan .. 1.6

HaveBreak
3.6.2008, 19:51
Ne znam stvarno...Probaj da ukucas u konzolu cl_allowdownload 1

Rockman
3.6.2008, 19:56
Ne znam stvarno...Probaj da ukucas u konzolu cl_allowdownload 1
vec sam probao ... pisalo na nekim stranim forumima ... al jok .. nece .. opet kaze isto :kreza:

dinob88
4.6.2008, 1:53
Jel moze neko da mi kaze zasto mi je ping preko 150, a imam wireless 256k i da li nekako moze da se smanji. Nikad pre nisam igrao na netu, pa ne mogu sam da se snadjem. hvala unapred

SV 84
4.6.2008, 2:55
Jel moze neko da mi kaze zasto mi je ping preko 150, a imam wireless 256k i da li nekako moze da se smanji. Nikad pre nisam igrao na netu, pa ne mogu sam da se snadjem. hvala unapred

Пробај са подешавањем рејтова...

[]D.[].[]v[].[]D.
4.6.2008, 10:43
to ti je ako imas jak net a ako imas slabiji rate 2500 cl_cmdrate 10 cl_updater 10

pa imam 512/64 Kbps ! To je jak net ???

HaveBreak
4.6.2008, 11:02
Jel moze neko da mi kaze zasto mi je ping preko 150, a imam wireless 256k i da li nekako moze da se smanji. Nikad pre nisam igrao na netu, pa ne mogu sam da se snadjem. hvala unapred

Na kojim serverima ti je toliki ping?

Jkovla
4.6.2008, 12:48
Jel moze neko da mi kaze zasto mi je ping preko 150, a imam wireless 256k i da li nekako moze da se smanji. Nikad pre nisam igrao na netu, pa ne mogu sam da se snadjem. hvala unapred
Probaj sa ovim komandama
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 20
rate 10000
sv_maxrate 10000

DaRkOoO
4.6.2008, 13:06
SV 84 e ja imam Tippnet 256 kako ja da smanjim ???

DaRkOoO
4.6.2008, 13:06
D.[].[]v[].[]D.;540675']Sta ti pricash ??? kakav pink ?? fps_max ti sluzi za frejmove u igri !@:boodala:
Ovo je 100 % netacno sto si reko ?!:eek:

Meni je radilo kada sam napisao to redi mi :D

DaRkOoO
4.6.2008, 13:58
Pomoc !!! De mogu da skinem neke botove ali da su dobri ???

SV 84
4.6.2008, 15:21
@DaRkOoO:

Пробај са подешавањима које је дао Jkovla (пост #416), а што се ботова тиче, куцај у гуглу Zbot или Podbot (е сад, да ли су и колико добри закључићеш сам...) :)

[]D.[].[]v[].[]D.
4.6.2008, 20:45
90% ova podesavanja ne vrede.Ja imam 512 adsl,pa mi je bez ikakvih podesavanja ping prosecno 20,ali vredi pokusati nekome mozda pomogne

pa meni isto ne prelazi 15 ping na domace servere ! a dajte neki IP za neki server kao MAX ili KGB ili THC ???

[]D.[].[]v[].[]D.
5.6.2008, 0:13
KGB Alfa 82.117.194.227:27015
KGB Beta 82.117.194.227:27016
Max Public 1 195.26.159.82:27015
Max Public 2 195.26.159.82:27016

ma mislio sam kao ti serveti a ne te servere ! Znaci na tu foru !da ima po 23 igraca uvek i da nema citera ???:D

Stojadin
5.6.2008, 13:24
Sa ovim podesavanjima sam zaj**o stvar sad mi oruzje trza otprilike pola sekunde posle pucnja.Kako da vratin na default?

DaRkOoO
5.6.2008, 13:31
Sa ovim podesavanjima sam zaj**o stvar sad mi oruzje trza otprilike pola sekunde posle pucnja.Kako da vratin na default?

Verovatno ima neka sifra ali najbolje ti je da ponovo instaliras CS

HaveBreak
5.6.2008, 14:07
Sa ovim podesavanjima sam zaj**o stvar sad mi oruzje trza otprilike pola sekunde posle pucnja.Kako da vratin na default?
Srecom da sam pametan:D,pa sam zapisao default na papiric.Mislim da ce ti ovo pomoci
rate 10000
cl_cmdrate 10
cl_updaterate 20

HaveBreak
5.6.2008, 15:45
Zasto me serveri koji zahtevaju sxe izbacuju iako mi je ukljucen:mad:

DaRkOoO
5.6.2008, 17:07
Zasto me serveri koji zahtevaju sxe izbacuju iako mi je ukljucen:mad:

Pa slusaj imas 2 stvari :
1. Jedino ako server zahteva sXe 5.1 a ti ima 5.0 jedino to
2. Ukljuci prvo sXe pa onda udji u CT tako sam ja morao i tako mi je radilo probaj to :D mislim da ce raditi

zidan grobar
5.6.2008, 17:42
Zasto me serveri koji zahtevaju sxe izbacuju iako mi je ukljucen:mad:
Koliko znam sad je aktuelan Sxe 5.5(mislim).
Prvo ukljuci SxE ma ga minimiziraj,pa tek onda udji u CS.

HaveBreak
5.6.2008, 19:05
Koliko znam sad je aktuelan Sxe 5.5(mislim).
Prvo ukljuci SxE ma ga minimiziraj,pa tek onda udji u CS.

Da,to uradim ali opet,a sve je update-ovano,stvarno mi nije jasno

DaRkOoO
6.6.2008, 20:16
E moze li mi neko pomoci ko zna kako da smanjim ping ??? imam net tippnet 256 kako da smanjim ping ??? non stop mi je preko 300

DaRkOoO
6.6.2008, 20:17
E moze li mi neko pomoci ko zna kako da smanjim ping ??? imam net tippnet 256 kako da smanjim ping ??? non stop mi je preko 300

dzonihsv
6.6.2008, 21:31
Ono sto si pitao za ping, to je do provajdera. Ponekad je i meni ping mnogo visok. Jednom je cak bio 3500. Nisam stigao ni da kupim oruzje .Proci ce to, mozda veza malo zeza.

DaRkOoO
6.6.2008, 21:41
Ono sto si pitao za ping, to je do provajdera. Ponekad je i meni ping mnogo visok. Jednom je cak bio 3500. Nisam stigao ni da kupim oruzje .Proci ce to, mozda veze malo zeza.

A mozda ce proci to sto ti kazes kada kupim novi paket valjada DAO BOG :D a do tada cu da malo :qliranje:

dzonihsv
6.6.2008, 22:04
Ako je do provajdera nece te spasiti novi paket ( mozda i hoce al tesko ) .
Igraj koliko mozes i nadaj se boljim danima , pa i meni je ping s'vremena na vreme veliki.

HaveBreak
6.6.2008, 22:12
Ako je do provajdera nece te spasiti novi paket ( mozda i hoce al tesko ) .
Igraj koliko mozes i nadaj se boljim danima , pa i meni je ping s'vremena na vreme veliki.

Najvise zavisi na kom se serveru igra,ako je na nekom udaljenom ili je "sh"kategorije velka je verovatnoca da ce lag biti veliki

dzonihsv
6.6.2008, 22:51
Koliko ja znam onaj server na kome smo igrali "poreklom" je iz Nemacke ako se ne varam tj iz Minhena , a po obicaju veza Nemacka - Srbija je sasvim solidna.

Nego,batalimo to sa pingom. Kad cemo sledeci put cs ?

Paul Kellerman
7.6.2008, 12:59
E ljudi jel ima neki klan zainteresovan za igraca, igram kanter vec 6-7 godina u zadnje vrijeme sam stalno na KING & SKS CS 1.6 serveru, pa ako ima neki klan da treba igraca javite... Unaprijed hvala...

SasAK
7.6.2008, 17:35
Neka mi neko kaze gde mogu da skinem STEAM za CS-Source a takodje neke nase a i strane IP adrese koje su sada najaktuelnijeza Source. Unapred zahvalan.

SV 84
7.6.2008, 22:36
CSS сервери:
http://www.gametracker.com/search/css/

... a што се Steam-a тиче, види на званичном сајту.

FreeDooM
11.6.2008, 7:30
D.[].[]v[].[]D.;541810']pa imam 512/64 Kbps ! To je jak net ???
za 512 ovako podesi posto i ja imam 512 a na jak sam mislio 3-4 mb

FreeDooM
11.6.2008, 7:40
E moze li mi neko pomoci ko zna kako da smanjim ping ??? imam net tippnet 256 kako da smanjim ping ??? non stop mi je preko 300pa brate rekao sam ti rate 2500 cl_cmdrate 10 cl_updaterate 10

BloodRayne
13.6.2008, 1:16
Ocaaajnicki mi treba pomoc. Davno sam igrala kantere i sad mi se vratila zelja. Samo sto ih nisam igrala online. Sad hocu malo da se zezam sa drustvom, jedino je caka sto niko naravno nema strpljenja a ni zivaca meni da objasni sta da radim. Ja sam u sustini mislila samo da treba da instaliram :) Znaci instalirala sam 1.6, instalirala sam botove, skinula sam staze. Problem je sledeci. Nece da udje na servere, ali bas nijedan... Nekad kaze invalidcd key... wtf? Nece da ubaci botove. E da i oni koji ce pokusati nesto da mi objasne, ako ima takvih, hvala unapred.

HaveBreak
13.6.2008, 6:52
Ocaaajnicki mi treba pomoc. Davno sam igrala kantere i sad mi se vratila zelja. Samo sto ih nisam igrala online. Sad hocu malo da se zezam sa drustvom, jedino je caka sto niko naravno nema strpljenja a ni zivaca meni da objasni sta da radim. Ja sam u sustini mislila samo da treba da instaliram :) Znaci instalirala sam 1.6, instalirala sam botove, skinula sam staze. Problem je sledeci. Nece da udje na servere, ali bas nijedan... Nekad kaze invalidcd key... wtf? Nece da ubaci botove. E da i oni koji ce pokusati nesto da mi objasne, ako ima takvih, hvala unapred.

Oko servera je si li skinula patch,da bi mogla igrati preko interneta,cs 1.6 v21,ako nisi skini,pa nadji neke nase servere i igraj,sto se tice botova moras vise objasniti:ciao:

nikola87
13.6.2008, 10:28
Ocaaajnicki mi treba pomoc. Davno sam igrala kantere i sad mi se vratila zelja. Samo sto ih nisam igrala online. Sad hocu malo da se zezam sa drustvom, jedino je caka sto niko naravno nema strpljenja a ni zivaca meni da objasni sta da radim. Ja sam u sustini mislila samo da treba da instaliram :) Znaci instalirala sam 1.6, instalirala sam botove, skinula sam staze. Problem je sledeci. Nece da udje na servere, ali bas nijedan... Nekad kaze invalidcd key... wtf? Nece da ubaci botove. E da i oni koji ce pokusati nesto da mi objasne, ako ima takvih, hvala unapred.

1. moras da skines cs 1.6 patch v21
2. moras da skines sxe injected - anti cit program koi je potreban za vecinu servera
3. reci koje botove imas pa cemo ti reci kako da ih ubacis ali najcesce su ubacuju na dugme "+" ili kucaj u konzoli bot_add_ct ili bot_add_t

Željko
13.6.2008, 11:26
Skineš ovo:
http://rapidshare.com/files/29658470/cs16patch_full_V21.rar
Instaliraš i igraš...

Ne preporučujem ti da igraš na serverima na kojima treba sXe jer je to najbagovitiji program koji postoji.. :)

HaveBreak
13.6.2008, 11:30
Skineš ovo:
http://rapidshare.com/files/29658470/cs16patch_full_V21.rar
Instaliraš i igraš...

Ne preporučujem ti da igraš na serverima na kojima treba sXe jer je to najbagovitiji program koji postoji.. :)

U potpunosti si upravu za sXe,ja imam ukljucen sve update-ovano,a na serverima koji traze da se ukljuci sam stalno izbaacen,znaci strasno...:n-cc2:

genius
13.6.2008, 12:52
Ocaaajnicki mi treba pomoc. Davno sam igrala kantere i sad mi se vratila zelja. Samo sto ih nisam igrala online. Sad hocu malo da se zezam sa drustvom, jedino je caka sto niko naravno nema strpljenja a ni zivaca meni da objasni sta da radim. Ja sam u sustini mislila samo da treba da instaliram :) Znaci instalirala sam 1.6, instalirala sam botove, skinula sam staze. Problem je sledeci. Nece da udje na servere, ali bas nijedan... Nekad kaze invalidcd key... wtf? Nece da ubaci botove. E da i oni koji ce pokusati nesto da mi objasne, ako ima takvih, hvala unapred.

A neki put ako hoces bilo bi nam jako drago da nam se povremeno pridruzis u FSK klanu Call of Duty 4 (svi igraci su sa ovog foruma) i da opletemo ponekad na nasem serveru sa drugim klanovima...

DaRkOoO
13.6.2008, 13:03
Treba ti CS 1.6 patch za igranje preko neta

MIKI no swear
13.6.2008, 13:44
A neki put ako hoces bilo bi nam jako drago da nam se povremeno pridruzis u FSK klanu Call of Duty 4 (svi igraci su sa ovog foruma) i da opletemo ponekad na nasem serveru sa drugim klanovima...
Mico a šta ako shvatiš da ti baš nešto neide, a dok to shvatiš smetaćeš pravim igračima da uživaju????Mislim: Loodim kad neko trči ispred mene sa puškom i tako to, o guranju da negovorimo, l jošako je frendly ON jaooj, haos!!!! nemoj na terra net molim te!

Željko
13.6.2008, 13:52
Niko se nije naučen rodio...

Kakav si ti bio kad si počeo da igraš?



sda će da ispadne da zna od rođenja...

BloodRayne
13.6.2008, 16:04
Oko servera je si li skinula patch,da bi mogla igrati preko interneta,cs 1.6 v21,ako nisi skini,pa nadji neke nase servere i igraj,sto se tice botova moras vise objasniti:ciao:

Skinula sam patch, a botovi, sta sa njima? zbots... i naravno znam kako da ih addujem samo izbacuje unknown command. A ubacila sam ih u kantere, mislim prekopirala.

BloodRayne
13.6.2008, 16:07
Mico a šta ako shvatiš da ti baš nešto neide, a dok to shvatiš smetaćeš pravim igračima da uživaju????Mislim: Loodim kad neko trči ispred mene sa puškom i tako to, o guranju da negovorimo, l jošako je frendly ON jaooj, haos!!!! nemoj na terra net molim te!

Nisam ni planirala da vas ometam. Samo sam vas pitala za pomoc.
Mada ipak mislim da pre nego sto si doktorirao call of duty, trebao da naucis pravopis.

HaveBreak
13.6.2008, 16:35
Skinula sam patch, a botovi, sta sa njima? zbots... i naravno znam kako da ih addujem samo izbacuje unknown command. A ubacila sam ih u kantere, mislim prekopirala.

Ovo je copy/paste sa jednog foruma:
How to install zbot
===================
1. Extract zbots.zip to your cstrike folder.
2. Go to desktop, right click on cs 1.6 icon, and click on properties, add this line at the
end of target, make sure u leave a space between whats there and what u r adding:

+localinfo mm_gamedll dlls/zbotcz.dll

Example : "D:\My Games\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike +localinfo mm_gamedll dlls/zbot.dll

3. Save it.



How to play with zbots
======================
1. Inside the game, press "H" and you'll get a bot menu on your left side.
or
Go to console and type bot_add. You can also just type bot there, and the full list will come out.
2. After adding a bot, you will have to wait for a few minutes to let the bots analyze the whole map.
You might feel laggy while analyzing. (next time you play the map again, you don't have to wait anymore)

E da zaboravio sam svaka cast za odgovor onom liku...:tapsh:,Nisam nigde primetio da se ti zoves Mica:boodala:,ali dobro...

genius
13.6.2008, 16:53
Nisam ni planirala da vas ometam. Samo sam vas pitala za pomoc.
Mada ipak mislim da pre nego sto si doktorirao call of duty, trebao da naucis pravopis.

Ne obracaj paznju na njega... To je neki njab koji misli da je pro i skroz je pobrkao o cemu se radi. Mislim da on ni ne igra CoD nego greskom citirao mene a ja igram CoD sa klanom sa ovog foruma pa sam te pozvao neki put da nam se pridruzis. A ovaj nesto prica bezveze, nisam ga shvatio...

BloodRayne
13.6.2008, 17:12
Ok hvala vam, dobro sad kad sam skontala ni ne trebaju mi botovi, right? :) Pokusala sam na mnogo servera da udjem.... Jedino sam na beotel-ov usla jednom i sad opet ne mogu. Do cega je to? Na kojim serverima ne treba sxe?

HaveBreak
13.6.2008, 17:18
Ok hvala vam, dobro sad kad sam skontala ni ne trebaju mi botovi, right? :) Pokusala sam na mnogo servera da udjem.... Jedino sam na beotel-ov usla jednom i sad opet ne mogu. Do cega je to? Na kojim serverima ne treba sxe?

Najbolji serveri bez sxe:
FSK(nas server):):91.194.91.19:28015 upadni kad hoces:)
KGB Beta:82.117.194.227:27016 (jako dugo se ceka da se udje)
KGB Alfa:82.117.194.227:27015 -||-

Uostalom idi ovde i pogledaj:http://www.gametracker.com/search/?sort=rank.asc&per_page=50&page=1&search_by=name_ip&using=username&query=&game=cs&loc=RS

boris_rmx
13.6.2008, 19:53
Najjaci server SBB...

IP : cs.serbiangamers.com:27015 Area 1 (Public maps)
cs.serbiangamers.com:27016 Area 2 (CW Maps)

Sale013
14.6.2008, 10:36
Imate posebnu temu za postovanje servera.
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=7197

AnfakiBL
15.6.2008, 2:25
Hmmm. Counter Strike... Definitivno najbolja igra u LAN-u sto se moze igrati ja to vec igram 6 godina ;)

DaRkOoO
16.6.2008, 17:01
Sada obavestenje svima pa i citerima smisljena je pesma o citerima :

Zasto igrash kanter, kada si obicni kamper,
zashto cit palish , samo da se hvalish :D

DaRkOoO
20.6.2008, 12:14
E trebam pomoc kada sam admin na serveru kako mogu znati sa koje sve taj server ima mape ??? sa kojom sifrom ??? HVALA

HaveBreak
20.6.2008, 12:16
E trebam pomoc kada sam admin na serveru kako mogu znati sa koje sve taj server ima mape ??? sa kojom sifrom ??? HVALA
Moras malo bolje objasniti,ja sam admin i mogu ti pomocu,ali malo preciznije objasni

PeTkO
20.6.2008, 12:17
eh, zasto je tako tesko procitati taj manual....

amx_maplist

MareZinjo
20.6.2008, 17:19
Ako si headadmin kucaj amxmodmenu ili jednostavno pogledaj u amx_help

HaveBreak
20.6.2008, 19:54
AMX commands (http://www.counter-strike.com/command_amx.php)

DaRkOoO
20.6.2008, 20:09
eh, zasto je tako tesko procitati taj manual....

amx_maplist

Nisam head admin ali pitao sam za ovo hvala

DaRkOoO
20.6.2008, 20:20
Ja sam head admin na mom serveru napravio sam i kako ja da delim admine skinuo sam program...
AMX Mod X Studio je taj program ali neznam kako da dam nekome admina ??? HVALA unapred

HaveBreak
21.6.2008, 8:35
Ja sam head admin na mom serveru napravio sam i kako ja da delim admine skinuo sam program...
AMX Mod X Studio je taj program ali neznam kako da dam nekome admina ??? HVALA unapred

Kako napraviti igrace adminom (http://www.cstrike-planet.com/forum/r10249-CS16-how-to-make-players-admin)

DaRkOoO
21.6.2008, 9:37
Kako napraviti igrace adminom (http://www.cstrike-planet.com/forum/r10249-CS16-how-to-make-players-admin)

Ti mene nesvacas ili sta ? Ja sam napravio server samo neznam da delim admine a ima i onaj program neka mi da uputstva ako zna neko HVALA

DaRkOoO
21.6.2008, 18:17
Posetite SRPSKI server :

- HLGuard Public Alpha : 217.26.70.69:27015

- HLGuard Public Beta : 217.26.70.69:27016

- HLGuard Deathmatch : 217.26.70.69:27017

DaRkOoO
21.6.2008, 21:18
E trebam pomoc kako da na http://forums.gametracker.com/ stavim server koji ocu tu ???? HVALA

Ja sam admin na jednom serveru mogu da banujem, kick.... ali nemogu da pisem zasto to ???

nemcha93
29.6.2008, 13:29
Novootvoreni CS 1.6 server Univerzal Public zone 79.143.173.163:27039. No cheat, no rulez, only luck and skill....Uverite se sami

nikola87
29.6.2008, 14:52
da, no chit prvih 5 sec a polse toga ijaoooo, a da je no rulez to stoji, svako za sebe....

[]D.[].[]v[].[]D.
29.6.2008, 15:29
Evo jedan server veoma super .... 217.26.70.69:27040 LeX Public Server
Posetite ga .... PLAY HARD GO PRO ....:alealeee:

Željko
29.6.2008, 15:41
Najbolji serveri.. :) Fun mape, dosta dobrih plug in-ova.. :)

alpha.rikosher.net:27017 ili 91.185.97.2:27017
beta.rikosher.net:27017 ili 91.185.97.3:27017

HaveBreak
29.6.2008, 16:48
Novootvoreni CS 1.6 server Univerzal Public zone 79.143.173.163:27039. No cheat, no rulez, only luck and skill....Uverite se sami

Cim ima no rulez znaci da nema no cheat,jer ova dva ne idu nikako zajedno.Najbolji je FSK CS server,samo da nas ima malo vise,ali se tu skupljaju najbolji igraci:D

tomas
2.7.2008, 8:30
a možete i kod mene da malo vežbate ;)

alpha.rikosher.net:27016 ili 91.185.97.2:27016

časovi su besplatno:p

HaveBreak
2.7.2008, 13:50
a možete i kod mene da malo vežbate ;)

alpha.rikosher.net:27016 ili 91.185.97.2:27016

časovi su besplatno:p

Samo reci koji ti je nik,odmah dolazim,cisto da znam da li ubijam tebe i hvala na privatnim casovima:D

nikola87
2.7.2008, 19:59
Samo reci koji ti je nik,odmah dolazim,cisto da znam da li ubijam tebe i hvala na privatnim casovima:D

tesko da ces njega ubijati, decko je bolji od mene i to dosta a znas kako vas ja resetam.;)

mich.le
4.7.2008, 13:32
Moras malo bolje objasniti,ja sam admin i mogu ti pomocu,ali malo preciznije objasni
posto si admin: ja sam nov na cs-u i izbacen sam sa ser.gamersa.area 01 molim te kako da dodjem do admina i izvinim se za neke reci,koje nisu bile upucene njemu
hvala

HaveBreak
4.7.2008, 13:40
posto si admin: ja sam nov na cs-u i izbacen sam sa ser.gamersa.area 01 molim te kako da dodjem do admina i izvinim se za neke reci,koje nisu bile upucene njemu
hvala

Mislis banovan si sa servera?Na koliko?Mozda mozes,ako koristis ADSL da samo promenis ip adresu i udjes(samo restartujes modem),do admina mozes samo doci tako da znas kako se on zove i ko te je izbacio,nikome ne pise da je admin.Sledeci put prvo razmisli sta radis:dedica::)

zaludjenik
4.7.2008, 19:59
da li neko zna kako mogu da sredim lag na sat traktu posto ja imam bezicni internet stalno mi sece i ne znam na kojem serveru mogu lepo da igram!?!?!?POMAGAJTE!!!:(

zaludjenik
4.7.2008, 20:03
posto si admin: ja sam nov na cs-u i izbacen sam sa ser.gamersa.area 01 molim te kako da dodjem do admina i izvinim se za neke reci,koje nisu bile upucene njemu
hvala
pa reci nekome da trazi unban ili promeni ip :n-cc2:

tomas
4.7.2008, 20:19
Samo reci koji ti je nik,odmah dolazim,cisto da znam da li ubijam tebe i hvala na privatnim casovima:D

Djole Haubica ;)

HaveBreak
4.7.2008, 21:20
da li neko zna kako mogu da sredim lag na sat traktu posto ja imam bezicni internet stalno mi sece i ne znam na kojem serveru mogu lepo da igram!?!?!?POMAGAJTE!!!:(
Imas u najnovijem broju spomenuti neki nagle algoritam,koji mozes da iskljucis pomocu skripta http://snipurl.com/2m8cf,a i to dosta zavisi od servera na kojima igras NPR na KGB-u je bar meni ping minimalan

pa reci nekome da trazi unban ili promeni ip :n-cc2:

Sto se ljutis na coveka,jel rekao da je nov u CS-u,zato i pita,uci,omoguci mu da uci,nemoj se ljutiti na njega,svako je bio noob jednom,nisu se svi pametni rodili

dusAn-
4.7.2008, 22:35
Kanter igram vec 10 god cuo sam da postoje sifre za smanjenje pinga a to su (RATE 9999)(CL_CMDRATE 40)(CL_UPDATERATE 40)(FPS_MAX 101) PA PROBAJTE MENI RADE TAKODJE ZA ONE KOJI NE ZNAJU SAMO SERVER MOZE DA UKUCA SEFRE TO ZA ZIDOVE A AKO ON UKUCA ONDA SVI IMAJU TU SIFRU TO NISU SIFRE ... TO SU CITERI...DA LI NEKO ZNA DE DA SE SKINU CITERI...CUO SAM ZA WALLHACK PO MENI JE TAJ NABOLJI ALI JA IMAM SVOJ SERVER TAKO DA KIKUJEM SVE KOJI IMAJU CITER DODJITE NA MOJ SERVER MIRNISTE IP ADRESS:(89.216.187.165:27015) JA SE U KANTERU POTPISUJEM KAO [*777*]_.::SkuLL | GuN::.$ server se zove hajdukAKO ZNATE RECITE DE DA SKINEM CIT}}}}DA LI NEKO IGRA SURF MAPE RECIMO ( SURF_SKI_2 TO SU NOVE MAPE I U NJIMA VOZIS SNOW BORD SKACES I ROKAS 100% ZABAVA CEKAM ODGOVOR
Counter strike je pusten 2000 godina tako da 10 godina nemozes nikako da igras a sto se rateovaa tice i tu se ne razumes svaki rate odgovara za razlicit internet a sto se sxe-a tice ni to vam nepomaze sto se tice cita jedini nacin je da kupite steam cs i da igrate na steam serverima tu budite sigurni da niko nema cit,sto se shifri tice neke su dozvoljene dok neke nisu i nemojte to zvati shifre mnogo smara.... gunn igrao sam na hajduk mnogo laguje i to ti je do servera jer je dedicated a ko ima probleme za ratove neka napise koji net ima i ja cu mu dati.
Izvinite na ovolikom tekstu nadam se da sam bio koristan:)

HaveBreak
5.7.2008, 8:04
Sto si citirao text sa 8.strane teme od 24 strana.Nisi trebao,ali si uradi dobro jer sam se lepo nasmejao na text."Gde mogu da skinem chitere","Igram CS 10 godina":rofl::rofl:
Ali si me i ti nasmejao "Counter Strike je pusten 2000 godina",no dobro..
Nego ja imam adsl 512,pa ako mozes da meni das te rate-ove cisto da vidim,ping mi je na nasim uvek oko 25,pa da vidim da li ce smanjiti:ciao:

ultrasxx922
14.7.2008, 8:33
LJudi ja sam nedawno reinstaliro windows i sad sam instaliro caunter cs16full-v7i cs16patch_full_V21 i ono udjem u cs kad nece da nadje ni 1 server uposte!malo trazi i posle nekog vremena pojavi se poruka : Could not contact master game server to retrieve server list". to mi nije se desavo pre reinstalacije sistema sta da radim??probo sam sa drgim pecevima nece! pomozite>molim was!

HaveBreak
14.7.2008, 8:51
Probaj da ukucas u Add server neke IP adrese nasih servera,sto mozes naci u temi

MILAN PFC
15.7.2008, 23:42
potrebna mi je pomoc u vezi dedicated servera.
naime server mi je radio sve dok nisam reinstalirao komp posle toga niko ne moze da udje na server pise not responding da li neko zna u cemu je problem?
ip sam proveravo i tacan je.

HaveBreak
16.7.2008, 8:00
Da nije mozda do portova i firewall-a.Ta podesavanja su se verovatno izbrisala reinstalacijom windowsa,pa moze biti da je to toga.Ne znam ovo je samo nagadjanje,daj jos malo vise detalja

MILAN PFC
16.7.2008, 14:18
namestio sam u pitanju je bio firewall
hvala na pomoci

Bz public server !
20.7.2008, 0:05
Kao sto je ova tema jel mogu da uzmem cs server besplatno

dzonihsv
20.7.2008, 13:36
Nema nista za dzabe. Placa se... ;)

HaveBreak
20.7.2008, 15:37
Ako posedujes super racunar, sa odlicnim uploadom mozes da "uzmes" server,tako sto ces ga sam napraviti, u suprotnom moras da ga iznajmis sto se placa

dzonihsv
20.7.2008, 16:16
Ako posedujes super racunar, sa odlicnim uploadom mozes da "uzmes" server,tako sto ces ga sam napraviti, u suprotnom moras da ga iznajmis sto se placa

Kao sto vidis,covek je iz srbije , a takvo nesto kod nas nema... ;)
ili je cena paprena...

nikola87
20.7.2008, 17:12
e napravio sam ja neki server, nesto sam pokusavao prateci one instrukcije sa neta(mnogo komplikovano za mene) i evo podigao sam neki server pa samo ako neko hoce da udje ali ko ima no steam patch v21, v26, v30 da probamo da vidim da li radi....

hvala...

HaveBreak
20.7.2008, 17:20
Samo da kazem ima novi server bz public cs server head admin : skljbz
IP od servera : 79.143.173.164:26000 server ima forum www.bz-gaming.darkbb.com ; www.bz-gaming.tek ; www.bz-gaming.co.nr ako ima nekih problema moj msn LooDcs@hotmail.com moj nick na serveru : LooD server ima 19 slotovo uskoro,posto je server nov head admin skljbz ce povecati slotove zato ako mozete posetite server i forum,nadam se da ce vam se svideti.Hvala unapred !!! 79.143.173.164:26000 www.bz-gaming.co.nr Uzivajte !!!√

Bz server je i na gametracku http:/www.gametracker.com/server/79.143.173.164:26000

Bez uvrede gori server od ovog nisam video. Udjem ja da malo vidim, igram ja tako i slucajno pogodim svog igraca, ne ubijem ga, samo ga pogodim i dobijem ban za stalno.OMG:boodala:

Željko
20.7.2008, 17:26
Tako je kad deci daju admine.. :)

Bz public server !
20.7.2008, 20:57
Bez uvrede gori server od ovog nisam video. Udjem ja da malo vidim, igram ja tako i slucajno pogodim svog igraca, ne ubijem ga, samo ga pogodim i dobijem ban za stalno.OMG:boodala:

nisam ti ja kriv sto pucas svoje .... ali sredicu to i da pitam admine zasto su te banovali .. idi se zali na forum dobices odgovor:qliranje:

Željko
21.7.2008, 11:27
Da na taj je mislio, ali to je bilo pre 2 godine... ;)

MILAN PFC
21.7.2008, 22:11
klinci se loze na pluginove na serveru,za njih sto vise to bolje,a kad krenu da iskacu razne poruke u toku igre nista ne mozes da vidis,katastrofa

milanm26
21.7.2008, 22:41
Da li neko moze da mi objasni kako da ukljucim IP adressu za CS

nikola87
21.7.2008, 22:45
sta???

[]D.[].[]v[].[]D.
21.7.2008, 23:08
Da li neko moze da mi objasni kako da ukljucim IP adressu za CS

sta hocesh da kazesh ?? Da ukucas IP ??:confused::icon_scra

SV 84
21.7.2008, 23:25
~ => connect => IP ;)

HaveBreak
22.7.2008, 7:49
Mozda je napravio server, pa mu ostali ne vide IP, i to pita kako da se "ukljuci". To je moje pogadjanje, izgleda da treba malo da nam pojasni

Željko
23.7.2008, 1:13
Na kojim serverima igrate? Čisto da se nekada sretnemo.. :)

blaaa_013
25.7.2008, 22:42
ja sam nov sto se tice ove igrice i ovi pojmovi mi bas i ne idu od ruke. Da li neko moze da mi pojasni kako ja da udjem u bilo koji server , pokusao sam da se connectujem na bilo koji server ali nece da udje ili pise invalid cd-key ili retrying connection, isto tako sam pokusavao da ukucam ip adresu nekih servera ali ista stvar, a mozda i ne pisem tu ip adresu na pravom mestu.

:n_klanja::n_klanja::n_klanja:Aj molim vas ako neko zna kako i sta nek mi kaze:aplauz::aplauz:

Half-Life boy
25.7.2008, 22:47
Pretpostavljam da nemas original i da ti nije instaliran Non-Steam patch.
Ako je tako nadji i instaliraj ovaj patch i neces imati problema.

dzonihsv
25.7.2008, 22:49
Skines ovo (http://www.artcommunication.co.yu/download/patch.exe) ,instaliras i pokrenes igru. A za servere vidi u ovoj temi.

blaaa_013
25.7.2008, 23:03
Pretpostavljam da nemas original i da ti nije instaliran Non-Steam patch.
Ako je tako nadji i instaliraj ovaj patch i neces imati problema.


:) NE NARAVNO IMAM KOPIJU I IMAM FULL NON STREAM PATCH SVE RADI SAMO JEDINI PROBLEM JE U TOME STO NE MOGU DA UDJE U SERVER ZASTO?

Half-Life boy
25.7.2008, 23:31
Hmm, neka kreira neki tvoj drug pa probaj da se povezes na njegov server.
Kakvu vezu sa internetom imas?

SV 84
26.7.2008, 7:50
Na kojim serverima igrate? Čisto da se nekada sretnemo.. :)

Углавном играм на Макснету, Колиби (када су ту админи, пошто на овом серверу има гомила читера) и понекад (када није пун) на КГБ-у. Раније сам играо и на Рикошеру, али ме сморио sXe... :odoK:
У задње време играм и са странцима на Амброзији (немачки сервер).

Е да, мој ник је Емперор.

HaveBreak
26.7.2008, 9:09
:) NE NARAVNO IMAM KOPIJU I IMAM FULL NON STREAM PATCH SVE RADI SAMO JEDINI PROBLEM JE U TOME STO NE MOGU DA UDJE U SERVER ZASTO?

Mozda se konektujes na zapadno evropske servere kod njih ne pali iako imas patch. Uvek ce ti prijaviti invalid cd key, pokusaj da ukucas ip-e nasih sto mozes naci u ovoj temi

blaaa_013
26.7.2008, 18:07
Imam ADSL od 512mb i pokusao sam neke nase servere kao sto je gonet, panet ali samo pise establishing network connection i ne mrda ili pise retring ali ne ulazi i . Why???:n-cc2::n-cc2::(:(

SV 84
26.7.2008, 19:39
Imam ADSL od 512mb i pokusao sam neke nase servere kao sto je gonet, panet ali samo pise establishing network connection i ne mrda ili pise retring ali ne ulazi i . Why???:n-cc2::n-cc2::(:(

Јел ти искључeн firewall?

blaaa_013
26.7.2008, 19:57
Jesam ali opet, ista stvar:icon_scra????

Encephalon
29.7.2008, 18:54
Da li moze neko da mi objasni kako da skinem i instaliram VAC ili VAC 2 (valve anti cheat)? I da li neko ima bolje resenje za cheat?

PeTkO
29.7.2008, 19:42
25 i ti hoces manje?Lol

razlika u pingu se oseca tek kada je ping preko 40 i to stalno, a ovako neces nikakvu razliku osetiti.Meni je sa 256/128 SBB ping od 4-25 i uopste se ne oseca kada je koliko

Ice-Man
29.7.2008, 20:03
Posto konstantno igram na ruskim serverima naviko sam na ping od 100 do 140 i samo preko toga mi moze stvarati probleme da budem u samom vrhu tokom celog meca. I da, jeste da se hvalim!;):D

HaveBreak
29.7.2008, 21:10
25 i ti hoces manje?Lol

razlika u pingu se oseca tek kada je ping preko 40 i to stalno, a ovako neces nikakvu razliku osetiti.Meni je sa 256/128 SBB ping od 4-25 i uopste se ne oseca kada je koliko

Ma to sam se malo nasalio, naravno da je xtra kad je 25. Meni samo nije jasno kako CS-u toliko smeta ping od recimo 50-60, sporije se menja oruzje, kupuje..., kad ja igram CoD gde mi je prosecno 55 i apsolutno sve glatko tece, bez ikakvih usporenja

PeTkO
29.7.2008, 21:22
Pa gledaj...CS je mnogo brza igra nego CoD i ako nisi skoncentrisan na igru i na kretanje vrlo tesko ces moci da napravis dobar skor.

Ping je jako bitan.Bilo kakvo seckanje tvog lika ili protivnickog prilikom napucavanja je izuzetno iritirajuce i procenat da ces izaci iz tog duela je veoma malo.Druga stvar kod seckanja je ako ti secnes, znaci da se i protivniku tvoj lik zastane i on moze lagano da te ubije.Sve ovo je neprimetno ako je ping ispod 30, max 40, ali ako je preko toga, seckanje je jako primetno.

Takodje u CS-u je jako bitna brza promena oruzija.Da ne spominjem promenu AWP/Deagl, koja je mnogo bitna za svakog snajperistu

[]D.[].[]v[].[]D.
31.7.2008, 16:43
E koji (rate,cl_updaterate , cl_cmdrate , sv_maxrate ) treba za 256 kbps internet i za 128 kbps. PLZ kazite mi HITNO ????:n_klanja:

Željko
31.7.2008, 18:17
cl_updaterate 35
cl_cmdrate 35
cl_cmdbackup 2
rate 10000
sv_maxrate 0


Tako ja igram... Na Rikosheru ping ~30 ms..

[]D.[].[]v[].[]D.
31.7.2008, 18:25
cl_updaterate 35
cl_cmdrate 35
cl_cmdbackup 2
rate 10000
sv_maxrate 0


Tako ja igram... Na Rikosheru ping ~30 ms..

Jer to za 256kbps ili za 128kbps internet ??

Željko
31.7.2008, 19:04
Ako oba imaju upload 64 kb/s onda je za oba...

Encephalon
1.8.2008, 1:28
Niko nista za VAC?

Sale013
4.8.2008, 15:12
Vreme je da razjasnimo malu dilemu oko toga da li su privatni serveri legalni ili ne.. Pa bih vas zamolio da obratite pažnju na sledeće.

Uzmimo za primer World Of Warcraft igru..
Da bi ste igrali WoW potrebne su vam 2 stvari, igra(klijent) i server na kome ćete se konektovati.
Prilikom SVAKE instalacije igre(klijenta) pred vama se pojavljuje End User License Agreement (EULA) koju je potrebno PRIHVATITI da bi se instalacija uopšte izvršila.

Analizom WoW eule (http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html) možemo uvideti neke zanimljive delove..
4. Responsibilities of End User.
B. You agree that you shall not, under any circumstances,
(iii) host, provide or develop matchmaking services for the Game or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard in any way, including without limitation through protocol emulation, tunneling, packet sniffing, modifying or adding components to the Game, use of a utility program or any other techniques now known or hereafter developed, for any purpose, including without limitation unauthorized network play over the Internet, network play utilizing commercial or non-commercial gaming networks, or as part of content aggregation networks; or

(iv) facilitate, create or maintain any unauthorized connection to the Game or the Service, including without limitation any connection to any unauthorized server that emulates, or attempts to emulate, the Service. All connections to the Game and/or the Service, whether created by the Game Client or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Blizzard. Under no circumstances may you connect, or create tools that allow you or others to connect, to the Game's proprietary interface other than those expressly provided by Blizzard for public use.

Gore navedeni tekst vas obavezuje da igru (klijent) pokrecete iskljucivo preko njihovih servera. WoW je nastao napornim radom mnogo ljudi i njegovo pokretanje na privatnim serverima je krađa intelektualne svojine a samim tim je zabranjena na ovom forumu.
http://www.sk.co.yu/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_faq_forum_rules
Piratski softver i sajtovi („warez”) zabranjeni su u bilo kakvom obliku (pominjanje, reklamiranje, prilozi uz poruke, linkovi...). Zabranjena je i bilo kakva diskusija na temu nelegalnih radnji, posebno kad je reč o nelegalnoj upotrebi ili kopiranju softvera. Namerna zloupotreba će se kažnjavati. Ocena da li se radi o takvim temama predstavlja diskreciono pravo moderatora i administratora foruma.
Za sve one kojima je suviše komplikovano tumačiti EULU mogu pogledati http://www.worldofwarcraft.com/legal/
Takođe postoji jedan FAQ na
http://www.blizzard.com/us/legalfaq.html
Gde se može pronaći sledeće pitanje
Does Blizzard Entertainment® allow or support other Battle.net® like or emulation servers? Can I host one of these rogue servers?

No. Except as set forth in the next paragraph, Blizzard Entertainment® does not support or condone network play of its games anywhere but Battle.net®. Specifically, you may not host or provide matchmaking services for any of our games or emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard Entertainment® in the network feature of its games, through protocol emulation, tunneling, modifying or adding components to the game(s), use of a utility program or any other techniques now known or hereafter developed, for any purpose including, but not limited to network play over the Internet, network play utilizing commercial or non-commercial gaming networks or as part of content aggregation networks without the prior written consent of Blizzard Entertainment®.

Sve gore navedeno se može uporediti sa mnogim MMORPG serverima i bilo bi lepo kada bi svi mi čitali EULA pre nego što instaliramo bilo šta...
Nadam se da će ova tema sprečiti ubuduće rasprave oko toga šta je legalno a šta ne..
PS. Ovo sve će biti updatovano ukoliko bude novih i korisnih informacija za sve.

pencha09pfc
4.8.2008, 18:46
Jel mozda zna neko kako preko lana u igraonici kad kreiram igru sprecim druge da chituju? :D

HaveBreak
4.8.2008, 19:03
Mozes ih samo spreciti pretnjama batinama:), a posto ste u igraonici tacno znas ko chituje, sto nije slucaj preko interneta

pencha09pfc
4.8.2008, 19:26
Mozes ih samo spreciti pretnjama batinama:), a posto ste u igraonici tacno znas ko chituje, sto nije slucaj preko interneta
Jel to znaci da treba da im se na.... keve :n-cc2:, jel postoji neki civilizovaniji nacin , ovako cu se zaneti u batinama:boxing: pa necu imati sa kim da igram. :D

Greko Darstiva
4.8.2008, 19:41
Mozes ljude lepo da zamolis to sto hoces , a ako to ne uspe ti :Battered:.

pencha09pfc
4.8.2008, 20:42
Ha ha. :rofl: Kad ne mozes brate sa stokom drugacije.

Spawn BG
4.8.2008, 22:28
Jel mozda zna neko kako preko lana u igraonici kad kreiram igru sprecim druge da chituju? :D

Nisam odavno igrao CS ali se nešto prisećam...
sv_cheat (ili cheats?) 0

HaveBreak
5.8.2008, 8:22
Meni samo nije jasno, kako oni uopste cituju u LAN-u:
1) Posto u canteru ne ukucavas sifre kao u GTA, vec moras imati skinute Wallhackove, Aim i ostale gluposti.
2) Da bi ih pokrenuo moras imati pristup desktopu sto u retko kojoj se moze osim ako nisi radnik igraonice.
3) To znaci da su u toj igraonici vec skinuti hackovi tako da svako moze da chituje
4) Samo ti preostaje kao sto sam ti rekao, da ih lepo zamolis da ne rade to, a ako to ne pomaze, batine uvek pomazu:D

Ice-Man
5.8.2008, 18:22
Izvikuj se na njih i divljaj. Kad koriste cheat imas razlog, a isto radi i kad ne koriste - tad im pa tek nece pasti na pamet da koriste, a i vole to! :kreza:

flamingos
5.8.2008, 20:01
Svi koji bi zeleli da igraju u klanu a dobri su igraci...podjite na forum

http://serbian-killerz.darkbb.com

i probni deo moze poceti

za vise infoa posetite oficijelni sajt serbiamn killerz klana

[]D.[].[]v[].[]D.
8.8.2008, 18:10
Novi sajt CPL.pr0 KLANA http://cpl-pr0.ucoz.com/ registrujte se i uzivajte..:alealeee:
Uskoro i novi server i prijave za admina !!:to_care:

DonCorleone91
12.8.2008, 1:23
Da li je moguce da u CS 1.6 povecam freim-reit (valjda se tako pise :D)
I ako je moguce,kako je moguce.
Posto se kod mene na kompu vrti stalno oko 20,60freimova u sekundi

Ako nesto znaci
radeon 9600 256DDR2
Intel Celeron na 2.6GHz

p.s.
Komp mi sluzi samo za CS
pa da ne moram (ako ne moram)da kupujem nove delove
a da moze ovo da se sredi :D

nikola87
12.8.2008, 10:26
uuubre, to je bas malo sa takvom masinom, ona je vise nego dovoljna za cs 1.6

Reinstaliraj drivere za plocu i graficku , ako to ne pomogne morace reinstalacija wina i instaliranje svih drivera ponovo.

Aleksandar
12.8.2008, 13:23
Ping je jako bitan.Bilo kakvo seckanje tvog lika ili protivnickog prilikom napucavanja je izuzetno iritirajuce i procenat da ces izaci iz tog duela je veoma malo.Druga stvar kod seckanja je ako ti secnes, znaci da se i protivniku tvoj lik zastane i on moze lagano da te ubije.Sve ovo je neprimetno ako je ping ispod 30, max 40, ali ako je preko toga, seckanje je jako primetno.

Ja jednako igram kad mi je ping 30 i kad je 3000 :).

Drugim rijecima apsolutni pocetnik sam.
Zanima me da li je ipak moguce varanje na serverima koji imaju zastitu od varanja?
Stiklirao sam opciju za pronalazenje samo servera koji imaju pomenutu zastitu i igrao na nekoliko ceskih servera.
E sad,bilo je nekih likova koji su imali po 10 - 15 headshot-ova zaredom.Da li je moguce da su toliko dobri ili su usavrsili cheat?

P.S. Da li je neko raspolozen da napise kad i na kom serveru ce biti ovih dana,po mogucnosti u vecernjim casovima,da mi bude manje zao kad gubim?
Moze i na PM.Moj nick je Sitting Duck (sam sa ga "smislio" :))

nikola87
12.8.2008, 13:34
sasvim je moguce da postoje likovi koji daju po 15-20 hedova za redom ali realno ja to samo ocekujem na nekim do jaja serverima.
Postoje bas pro citovi koje ni sistem(ma kako bio zasticen) ne moze da izvali i tad se sve svodi na uhodanost admina da izvaljuje citere sto je naravno jako tesko pogotovo znajuci da postoje likovi koje kad gledas izgleda kao da su citeri ali u stvari nisu. Igraju na osnovu osecaja, to je pravi skill.

Evo ja mogu iz svog iskustva da kazem da sam na milion nekih krs servera dobijao kickove i banove zato sto sam zavaljivao hedove kroz zid, pucao u prazno u napred i onda sve to sa druge strane izgleda kao cit, a to je svve osecaj, ali to je samo kad igras na nekim jadnim serverima, a da ne bide da ***** igrali su protiv mene neki ljudi ovde sa foruma pa znaju kako igram.

Znaci sve se moze alije CS takva igra da vrednije samo prave igrece koji su dosli da nauce da igraju, da razumeju igru a ne samo da gledaju skor.

toliko od mene...pozz

DonCorleone91
12.8.2008, 13:55
uuubre, to je bas malo sa takvom masinom, ona je vise nego dovoljna za cs 1.6

Reinstaliraj drivere za plocu i graficku , ako to ne pomogne morace reinstalacija wina i instaliranje svih drivera ponovo.

fora je sto sam prekjuce reinstalirao Win XP i skinuo sve najnovije drajvere sa nata(sa oficialnih saitova).

p.s.
I ako nesto znaci, imam STEAM :D

nikola87
12.8.2008, 13:59
znaci cek samo jos jednom da razjasnimo:

-imas 9600pro
-imas 512mb rama
-reinstalirao si win
-stavio si drivere i za chipset i za grafu

E da koji procesor imas(mada to i nije toliko bitno)

Koje je napajanje u pitanju?

I skini rivatuner i samo mi reci koje taktove kartice ti ocitava kada je ukljucena neka 3d aplikacija(igra)

DonCorleone91
12.8.2008, 14:14
znaci cek samo jos jednom da razjasnimo:

-imas 9600pro
-imas 512mb rama
-reinstalirao si win
-stavio si drivere i za chipset i za grafu

E da koji procesor imas(mada to i nije toliko bitno)

Koje je napajanje u pitanju?

I skini rivatuner i samo mi reci koje taktove kartice ti ocitava kada je ukljucena neka 3d aplikacija(igra)

Procesr je intel celeron na 2.6GHz

Napajanje nzm koje je(mrzi me sad da pomeram sto).Al cini mi se da je negde na 350W ili 400W

Sad cu da nadjem ovaj program pa cu i to da napisem :)

Željko
12.8.2008, 14:27
Isključi VSync...
Imao sam ja tu grafu i išlo je lepo... 60-70 fps-a ako se dobro sećam...

veseliburek
12.8.2008, 14:39
http://www.gametracker.com/search/cs/RS/?per_page=50
kao sto covek kaze, odete na gametracket i nadjete server...

DonCorleone91
13.8.2008, 16:44
prevrnuo sam ceo catalyst control centar ali nista nisam nasa :confused:

Željko
13.8.2008, 16:50
Skini ATI Tray Tools tu imaš opciju da ugasiš VSync.

Ledjo0o
15.8.2008, 10:26
Ja sam uzeo internet negde pocetkom maja. Samo sam instaliro cs i sve mi je radilo i mogao sam da igram i na netu. I onda odjednom nesto nemogu uopste da igram na netu. Idem find server i na internent i ne nadje ni jedan. Probam kucati IP za neke servere koje sam ranije igrao i pocne kao ocitavati i onda izbaci ovo "Your .dll [cl_dlls\client.dll] differs from the server's. Ako neko zna o cemu se radi neka pomogne plzzzzzzzzz.

Željko
15.8.2008, 11:19
Reinstaliraj CS trebalo bi da nestane problem....

nikola87
15.8.2008, 11:50
treba ti :

1. C.S 1.6 standalone
2. patch v21 ili v26
3. sxe injected anti cheet program

dzonihsv
15.8.2008, 12:43
Mislim da sxe vise ne prepoznaje nove cheat-ove. Pronasli su nacin da zaobicu sxe.

Ledjo0o
15.8.2008, 15:48
Pa probo sam vishe puta da reinstaliram ali opet isto:n-cc2:

SV 84
15.8.2008, 16:31
^^
Јеси пробао са неком другом инсталацијом, да скинеш са нета или узмеш од неког... :)

Иначе ја користим v23, и за сада све ради као подмазано...

Željko
15.8.2008, 16:52
Ja dugo igram sa V21.. Preporuke.. :)

[]D.[].[]v[].[]D.
15.8.2008, 19:35
To ti je virus :paranoia:
I meni se potpuno isto desilo ...:( Posle reinstalacije Windowsa sve je islo ko podmazano ! E pazi preko nekih servera (stranih moze da ti udje virus "kao vezano za server " ) uradi repair windowsa ako hocesh i vidi .... Mislim da bi pomoglo :boxing:

[]D.[].[]v[].[]D.
17.8.2008, 15:19
Jel zna neko kako da namestim plavu vatricu na CS 1.6 da dok pucam izlazi plava vatra .... ????:confused:

[]D.[].[]v[].[]D.
17.8.2008, 15:20
Jel zna neko da namesti plavu vatricu na CS 1.6 da dok pucam izlazi plava vatra iz pusaka i pistolj ?????:confused:

Željko
17.8.2008, 15:46
Skineš ovo: http://www.fpsbanana.com/sprites/download/1645 i ubaciš u cstrike/sprites folder...

[]D.[].[]v[].[]D.
17.8.2008, 16:07
Skineš ovo: http://www.fpsbanana.com/sprites/download/1645 i ubaciš u cstrike/sprites folder...

E puno ti hvala ! e i josh jedno pitanje jer ima druga boja vatrica da poskidam sve pa da menjam ..... :alealeee::to_care:

Željko
17.8.2008, 20:25
www.fpsbanana.com

zola11
18.8.2008, 23:16
Napravio sam novi server pa ako oce neko da dodje samo slobodno 87.116.178.208:27015

DuLe1
18.8.2008, 23:21
Ljudowi kako da postawim da mi se igracx potpisuje na zid i podowe nekom slikom koju sam ja ubacio u igricu.....ustwari,kako da ubacim sliku u igricu...? :) :n-cc2:

MISA*
19.8.2008, 23:20
Koj server da koristim da bi igrao sa srbima?:n_klanja: treba mi jer me ovi sa igrice nepustaju.uvek pise invalid cy key.
P.S:imam instaliran patch v20

Partybreaker
20.8.2008, 0:08
Koj server da koristim da bi igrao sa srbima?:n_klanja: treba mi jer me ovi sa igrice nepustaju.uvek pise invalid cy key.
P.S:imam instaliran patch v20

Pogledaj prve strane ove teme i naci ces gomilu IP adresa sa besplatnim CS serverima... ;)

MISA*
20.8.2008, 0:30
A moze li to na ovom mom patchu???

Željko
20.8.2008, 0:49
Trebalo bi da može, ako ne može skini V21...

DonCorleone91
20.8.2008, 1:40
Ufff kako sam nasao dobar server!!!
Ne znam dal je besplatan,al ewo wam IP u svakom slucaju pa probajte!
62.93.204.94:23015

Fora kod ovog serbera je u tamo sto protivnika mozete ubiti samo ako ga pogodite u glavu.......dobro je za skil!:dedica:
:ciao::boxing:

ivica-batista
20.8.2008, 5:45
Evo ukratko da neproduzavamo proceduru kome trebaju skinsovi za counter strike i ostale igre ono da imate lepsa oruzja sprayove i sve ostalo u vezi sa cs:):):):):):):):):):)
http://www.fpsbanana.com (http://www.fpsbanana.com/sounds/download/359)

skroz gore imate skins kliknete na to i trazite cs ko ima source neka ide i za to imate puno skinsova nadam se da ce pomoci ova tema nekome od vas!!:opanachke:)

ako hocete da skinete spray imate skroz gore gfs tako nesto kliknete na to onda idete spray i skinete spray za zid za cs heh


to je to !!!

MISA*
20.8.2008, 10:21
Imam jos jedan problem.Kad igram na netu,posle 5 minuta igre me izbace sa servera i javljajumi kako imam veliki ping.Pa bih vas zamolio da mi kazete u cemu je proble.Inace koristim bezicni internet(protok 256).
Unapred hvala.

Loodi
20.8.2008, 10:29
Imam jos jedan problem.Kad igram na netu,posle 5 minuta igre me izbace sa servera i javljajumi kako imam veliki ping.Pa bih vas zamolio da mi kazete u cemu je proble.Inace koristim bezicni internet(protok 256).
Unapred hvala.

Nema veze koliki ti je protok jer ako ti nesto radi u pozadini da skida sa neta itd onda ga gusi i naravno da te izbacuju zbog pinga a jos ako ti je signal malo losiji onda hoce da laguje pogotovo jer je inace priroda wirelessa takva da nema konstantan signal vec on varira malo i otud zastoj u komunikaciji. Uzmi ti lepo ADSL a ako mozes jos bolje kablovski net. Meni je ping na odredjene lokalne servere 14ms ili 23ms kako kad. Imam kablovski 256/128|1024/512lokal.

DonCorleone91
20.8.2008, 12:11
Nema veze koliki ti je protok jer ako ti nesto radi u pozadini da skida sa neta itd onda ga gusi i naravno da te izbacuju zbog pinga a jos ako ti je signal malo losiji onda hoce da laguje pogotovo jer je inace priroda wirelessa takva da nema konstantan signal vec on varira malo i otud zastoj u komunikaciji. Uzmi ti lepo ADSL a ako mozes jos bolje kablovski net. Meni je ping na odredjene lokalne servere 14ms ili 23ms kako kad. Imam kablovski 256/128|1024/512lokal.

Moj ortak ima wairles i njemu je ping na svim serverima od 3 do 10
Bezina neta mu je 512/128!

MISA*
20.8.2008, 20:29
A ako mi je pc pun moze li i do da dovede to pingovanja?Posto sve sto sam mogo da skida i radi kad se konektujem na net ugasio.On opet pravi iste probleme.A ortak ima isti paket tako da mi je malo nelogicno da meni pinguje na kanteru a njemu ne na wow.:icon_scra

nikola87
20.8.2008, 21:52
ma samo idi na www.speedtest.net i reci nam rezultat

MISA*
20.8.2008, 22:41
Download 236 Upload 62

nikola87
20.8.2008, 22:45
a koliki ti je ping?

Inace jel imas paket 256/64?

Ako imas normalno je da ti je ping od 30-90 u zavisnosti od servera zato sto ti je upload bitan a to nije veliki upload, mada bitno je i koliki ti ping pokazuje onaj test.

MISA*
20.8.2008, 23:10
313 ping a to je veoma lose?:kreza:

Jamiroquai
20.8.2008, 23:17
Loše :(

DonCorleone91
21.8.2008, 0:03
Uffffffff
meni sa paketom 512/64
Down 390
Up 35
Ping 115
Al me krade provajder!!!:n-cc2:

nikola87
21.8.2008, 12:35
313 ping a to je veoma lose?:kreza:
katastrofa
Uffffffff
meni sa paketom 512/64
Down 390
Up 35
Ping 115
Al me krade provajder!!!:n-cc2:

malo manja katastrofa ali su ti zato debelo zakinuli na protoku

Inace noramalno je da skoro niko ne moze da ima savrsenu brzinu ali recimo ako vam je paket 512/64 trebalo makar da bude 490/50 i sa pingom do 60

zonki
21.8.2008, 23:02
gde mogu da nadjem Tonijev skin za CS...znam provereno da ima


i gde uopste da nadjem modove za CS verije naravno 1.6

zonki
21.8.2008, 23:04
jel zna neko kako se rade sareni tagovi

ja sam u pocetku stavljao u instalacioni folder sarene slike za tag ali nisu radile

pre neki dan vidim lika na serveru kako pici sliku sa omota Hitmen-a

ja znam da radim one tagove obicne u 4 boje koje su iste kao i originali

Srbin95
22.8.2008, 14:36
Dali neko zna neki cheat za cs 1.6 online.Covek mi lupio 10 headshot-ova za redom sa stoljpom nisam znao gde sam.ako neko zna neki cheat neka mi odgovori

Jamiroquai
22.8.2008, 14:39
Idi guglaj ako hoćeš čit. Ne bave se svi time...