![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Starosedelac
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.553
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 1.338 puta na 973 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci: | ||
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.544
Zahvalnice: 3.948
Zahvaljeno 2.149 puta na 1.194 poruka
|
- "Well done Turner."
- "OH YEAH!" |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Starosedelac
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.553
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 1.338 puta na 973 poruka
|
Poslednja ispravka: Acanen (16.12.2019 u 11:23) |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Starosedelac
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.553
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 1.338 puta na 973 poruka
|
Naredna tri dana moze da se igra demo na steam-u.
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Starosedelac
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.553
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 1.338 puta na 973 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Banned
|
Jos nema datum...
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Starosedelac
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.553
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 1.338 puta na 973 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.825
Zahvalnice: 313
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Probao sam demo na Steamu, odličan prvi utisak, podseća me na Deadlight.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.544
Zahvalnice: 3.948
Zahvaljeno 2.149 puta na 1.194 poruka
|
Jel probao neko igru? Valjda je juce izasla?
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Veteran
Član od: 17.4.2009.
Poruke: 652
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
|
ako je izasla uzimam je, podseca me na Inside.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Banned
|
Da jeste, deluje bas dobro...Veceras startujem!
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Veteran
Član od: 17.4.2009.
Poruke: 652
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
|
evo i ja je malo pre probo, jedno 30-tak minuta igro. zamerka, ima vise citanja nego igranja znaci nije kao Inside. ali nije ni za baciti.
i malo smeta sto nije preko celog ekrana nego uokvireno (u stripu) |
|
|
|
|
|
#15 |
|
Starosedelac
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.630
Zahvalnice: 905
Zahvaljeno 560 puta na 421 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Veteran
Član od: 17.4.2009.
Poruke: 652
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
|
evo malo vise sam igrao igru, podseca na onu o zombijima (deadlight) isto imas pistolj i gadjas, nije losa
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|