Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.12.2008, 0:32   #5461
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
zomg kaže: Pregled poruke
Ej ljudi,niko mi ne odgovori,kakav je blood DK za lvlovanje,PvE i to....?
Samo ti trpaj blood/unholy ili unholy/blood nemoj frost niposto.A na lvl 80 ako ces PvP onda isto tako(ma da kazu da je bone shield odlicna stvar za PvP,to znaci unholy).Dok za PvE obavezno unholy a za tankovanje frost.Kome jos treba tank pored warriora
Warrior best tank ever
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 0:41   #5462
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Samo ti trpaj blood/unholy ili unholy/blood nemoj frost niposto.A na lvl 80 ako ces PvP onda isto tako(ma da kazu da je bone shield odlicna stvar za PvP,to znaci unholy).Dok za PvE obavezno unholy a za tankovanje frost.Kome jos treba tank pored warriora
Warrior best tank ever
PA gledaj ovako......igram sam magom vec dugo dugo vremena.....pa sam razmisljao o melee DPS-u,kazete kao unholy za lvlovanje,ali Blood je self healing,itd pa i dalje nemogu da donesem odluku.....doduse mogu da probam oba speca,nije mi problem oko para...
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 1:05   #5463
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
Poslusaj me...uzmi UNHOLY dok ne dodjes do 80lvl...sa unholy je levelovanje 3 puta lakshe nego sa blood.Kad dodjes do 80lvla najbolje je da postanes FROST (tank).
Fail... zabuna of the common nub. Svaki spec mozhe da tankuje, svaki spec mozhe da dpsuje samo neki bolje od drugih, a unholy dominira u tanku, zbog boljeg AoEa i zbog bone shielda. Koliko god je blood noobovski vredi ulozhiti u blood do Vendeta za lvlovanje.

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Tek je izasla ekspanzija ima da ga ispeglaju

EDIT:WTF se desilo sa nasim poznatim PvE igracem iz ensidie vise nije u guildi O.o bas sam se razocarao
mozhda je od***** chovek...

EDIT:

ili ipak nije xD Skoro full Valorous. Kako god... svaka mu chast, drago mi je shto delimo klasu i spec . A chovek studira medicinu i resto je, hehehe
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 1:19   #5464
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: WOW kutak

Hej, wat du ju tink abaut dis +blod/-unholi spec?

http://www.worldofwarcraft.com/info/...00100000000000
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 2:40   #5465
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

lol... pa kako mozesh za rogua da kazesh da je op atm...pa nek ti i opali ambush crit, i neka ti i opali mutilate crit, i skinuce ti ~ 15... i?
pa prosechan priest/shaman/lock ima oko 17-19k, znachi za onim plavim pvp gearom koji kupujesh za honor, a svaka od tih klasa ima quick ili insant heal...
evo juche sam duelovao sa drugom koji je resto shaman, 4/5 t7 i normal naxx gear uglavnom, znachi pve! stunlockovan, silence kickovan, interuptovan sa DT i sa FoK, i lik je samo u jednom trenutku pao na 4k hp, i jedan heal ga je vratio na 13k... i pap... aoe kick, 2 chaina, neki od shokova, i dovidjenja...
a shto se tiche DKa i Retradina, zna se da su veoma op, i da ce uskoro popiti nerf, tako da moja pricha za cene pvp geara i dalje stoji... a sam odnos u 1v1 kao i od kad je nastao wow, pa ni sada, i nikada, nece biti ujednachen, i to je to...
inache, pvp sam sada radio i sa priestom, i situacija se ne razlikuje mnogo nego pre... i dalje iste klase prave probleme, i dalje iste klase su smeshne...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 8:37   #5466
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
lol... pa kako mozesh za rogua da kazesh da je op atm...pa nek ti i opali ambush crit, i neka ti i opali mutilate crit, i skinuce ti ~ 15... i?
pa prosechan priest/shaman/lock ima oko 17-19k, znachi za onim plavim pvp gearom koji kupujesh za honor, a svaka od tih klasa ima quick ili insant heal...
evo juche sam duelovao sa drugom koji je resto shaman, 4/5 t7 i normal naxx gear uglavnom, znachi pve! stunlockovan, silence kickovan, interuptovan sa DT i sa FoK, i lik je samo u jednom trenutku pao na 4k hp, i jedan heal ga je vratio na 13k... i pap... aoe kick, 2 chaina, neki od shokova, i dovidjenja...
pogledaj build i burst http://warcraftmovies.com/stream.php...b1d0339754b15e ma da, shta je tu OP lol.a i koliko puta te je onda out gearovao taj shaman xD
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 12:31   #5467
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

a warriori, kao i uvek, ispusili, osim kad nemaju desetak hilera iza sebe
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 12:49   #5468
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
pil€ kaže: Pregled poruke
a warriori, kao i uvek, ispusili, osim kad nemaju desetak hilera iza sebe
Ja sam sa prot Warriorom u 90% slucajeva drao Death Knighta (ima ih ko mrava u outlandu),mada to je na 65 lvl-u ,ne znam kako stoje stvari na 80-om
Paladini mi bili problem,ja ga izubijam ,a meni healthi do pola,ali dzabe, buble i izleci se ceo,a mana ko da ima beskonacno. I nema mi spasa osim da bezim.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 12:56   #5469
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Smile Re: WOW kutak

ja sam prvo imao warlocka (doterao sam ga do 8lvl) i onda mi se nije svidelo sto nije mogao da nosi mail armor i tako sam ja isprobavao kalase (jer nisam znao ko nosi mail) i sluchano izabrao paladina.Ispostavilo se da sam izabrao super kalsu.Sa 44lvl mogu da oderem 52lvl warriora.Da se ne healujem (a volim i da koristim TRINKET za PvP sto apsorbuje udarce) mozda bih i izgubio.Razmisljam da kada postanem higher lvl prepacim sepc na HOLY...mnogo mi se svidja.

Da li ce FROSOMORNE MOCI SAMO JEDAN PLAYER po realmu da ima??????????
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 13:14   #5470
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
a sam sa prot Warriorom u 90% slucajeva drao Death Knighta

jer je melee, a i to je fail za arenu jer niko normalan nece udarati prot warriora a ti ako te ne udaraju chisto sumnjam da cesh da nakupish dovoljno ragea da uradish ishta
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 13:23   #5471
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Da znam I pre patcha (onog pre WotLK) sam sa prot warriorom drao bilo koju melee klasu,ali protiv spellcastera nisam imao sta da trazim. Bukvalno im nista nisam mogao. Ali sada je drugacije. Sada nisam toliko izdrzljiv ,ali radim veci dmg,plus mogu charge non stop (osim naravno kad je u cooldown-u)


Pokusavam ja da doteram paladina do ivice da mora da se leci tj. uzme buble i da ga onda nekako stunujem, i ubijem,ali nema sanse,tj. jako retko uspem. Nemam nikakvo resenje kao warrior da ubijem iole pametnog paladina

Mada u open pvp-u nema ni on mene,cim uzme buble ja bezim , tako da smo na 0-0
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 14:31   #5472
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
ja sam prvo imao warlocka (doterao sam ga do 8lvl) i onda mi se nije svidelo sto nije mogao da nosi mail armor i tako sam ja isprobavao kalase (jer nisam znao ko nosi mail) i sluchano izabrao paladina.Ispostavilo se da sam izabrao super kalsu.Sa 44lvl mogu da oderem 52lvl warriora.Da se ne healujem (a volim i da koristim TRINKET za PvP sto apsorbuje udarce) mozda bih i izgubio.Razmisljam da kada postanem higher lvl prepacim sepc na HOLY...mnogo mi se svidja.

Da li ce FROSOMORNE MOCI SAMO JEDAN PLAYER po realmu da ima??????????
Fmourne ce moci da ima koliko hoces ljudi ali ce drop biti negde ko na KJov Bow.
A za Bananena to je po meni najbolji PvE healer koga sam video njemu je chain heal sa t5 ladnjaka prelazio 3k.Sa swp gearom je imao 2.6k healinga(nije puno) ali je imao besan haste rating.Zao mi je sto je napustio ensidiu s obziron da je bio officir nihiluma i najveca faca posle Kungena to me je zacudilo
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (19.12.2008)
Stara 19.12.2008, 14:36   #5473
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@zomg

ja imam blood dk na 75 lvl. moj post i utisci:

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=5260
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 14:37   #5474
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Fmourne ce moci da ima koliko hoces ljudi ali ce drop biti negde ko na KJov Bow.
A za Bananena to je po meni najbolji PvE healer koga sam video njemu je chain heal sa t5 ladnjaka prelazio 3k.Sa swp gearom je imao 2.6k healinga(nije puno) ali je imao besan haste rating.Zao mi je sto je napustio ensidiu s obziron da je bio officir nihiluma i najveca faca posle Kungena to me je zacudilo
Dobar sword stvarno...Problem kod mog guilda Nintendo je u tome sto je malo aktivnih chlanova.Ima ukupno 251 chlan (ako ne i vise) i to oko 80 likova od 70-80lvla.Opet tako je malo njih aktivno.That's cucksssssss.

i rekao sam ujaku za moj nachin power levelovanje i on je rekao da ne radim to ni sluchajno.kako gmaseri mogu da otkriju???

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (19.12.2008 u 14:39) Razlog: idk idk
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 14:48   #5475
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Kada bi mi znali kako Gmovi nas otkrivaju tada nas nebi ni otkrivali nikad
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 14:55   #5476
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@ strajo

brete, hocesh li prestati da gledash te filmove? jel shvatash da on u taj film ubacuje samo one poteze koji su super. mislish da je njemu svaki put tako??
ok, pocepace krpenjachu (cloth) sa 10k ShS+Ambush, ako ima mnogo jak gear... al shta da uradi protiv feral drooda, dk-a, warriora, paladina, i ostalih klasa koje imaju malo veci armor od 3-4k ???

jbg, gledao sam i ja uzivo na BG-u shamana koji ima ~400 haste ratinga, koji spamuje chain light. koji je razglavio 3 lika pre nego shto su mu prishli u melee range... jednostavno je tako!
to shto tebe kao klasu, rogue ushije, ga ne chini op, jer isti taj rogue, ima mnogo vece probleme protiv drugih klasa...
shto se npr ne moze trenutno reci za DK-a ili Paladina, koji 90% klasa shiju, tek sa nekim imaju problema...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 15:56   #5477
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: WOW kutak

Ako volite WoW,ovo ne SMETE da propustite

http://www.youtube.com/watch?v=WO0RAcxZQ4M

Znaci naj vid na youtubeu!!!
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku zomg na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (19.12.2008), RUSuper (19.12.2008), TOTTFIROOB (19.12.2008), virtuoz pavle (19.12.2008)
Stara 19.12.2008, 16:12   #5478
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

E ok DK i pally su OP to da.Ali ja ceo zivot igram sa priestom i siguran sam da dis/holy priest sa PvP opremom nemoze da izgubi od roguea.Pa neka me lik zalepi critom ja cu fear on dok stigne da klikne na trinket renew+2-3 holy nove ili CoHa ce me ishilovati+ cu dobiti ono cudo sto me hiluje 25% njegovog DMGa znaci smesno ispadne da je dzabe bacio ambush umesto recimo garrote koje ce me sillence pa da me malo napuni u stun lock ali i to tesko pomaze.Jedino sta je moj drug full brutal rogue pre TBCa uspeo da mi kaze jeste:"Skinuo sam ti dosta mane" smesno a sada jos smesnije sa onim dis/holy talentima.A verujem da DK nece popiti nerf kao sto ce ga pally popiti.Nemozemo pricati ko je OP a ko nije meni se uvek cinilo da je mage OP dok nisam respec na shadow ali mnogo zavisi i od igraca i od talenata.Kada sam dis/holy imam mnogo vece probleme sa casterima nego sa melee kada sam shadow obrnuto
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 16:47   #5479
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
zomg kaže: Pregled poruke
Ako volite WoW,ovo ne SMETE da propustite

http://www.youtube.com/watch?v=WO0RAcxZQ4M

Znaci naj vid na youtubeu!!!
hvala! ovo je bilo WoW...ko su ova dvojica sto su poginula (ally i orc)...i ko je onaj Forsaken sto sluzi sylvanas?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2008, 17:02   #5480
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Onaj orc ima i u tales of the past a za ovog allya nemam pojma
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com