Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.8.2017, 17:49   #1
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Domaći filmovi na Blu-Ray?

Razmišljao sam o ovome pre neki dan i reko da otvorim diskusiju na ovu temu vezano za naše domaće filmove i moje pitanje glasi, da li postoje kod nas da se kupe domaći filmovi u Blu-Ray fizičkom izdanju? koliko mi je poznato nigde nisam video da kod nas u našoj zemlji postoji tako nešto ispravite me ako grešim ali mislim da sam u pravu u vezi ovoga. Mislim kad se setim kad je početkom dvehiljaditih DVD bio veoma popularan posle VHS i sami filmovi pa i domaći su se štancovali na DVD kao na pokretnoj traci, mogli ste i da ih kupite na svakom ćošku od prodavnica, kioska čak ste ih dobijali uz neki časopis ili deterdžent. Jasno da uz dosta problema u našoj zemlji to bi takodje dosta koštalo ili da se izdvoji dosta novca da bi se domaći filmovi što iz Ex-Yu perioda pa do danas remasterizolavi na plavi format, ali samo za trenutak zamislite Ko to Tamo Peva, Maratonce, Profesionalac, Nacionalna Klasa pa i nešto od skora kao Zona Zanfirova ili Kad porastem biću Kengur na Blu-Ray sad ne znam kako vam se čini cela ova priča?
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gledanje online filmova uz prevod na srpskom Parsifal Video/TV softver 23 24.5.2012 15:38
PC - moderna (gaming?) platforma ili 30 godina star frankenštajn na steroidima? bvitnik Brbljaonica 19 3.8.2011 1:33
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Ne vide se dva računara! milicgoran Komunikacioni uređaji i umrežavanje 23 15.6.2009 22:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com