Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2013, 1:23   #16241
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

^^Nekada se pz 4 susretao sa e-100
I koji ***** sad uzimate marder 2?
I gde je u kontrolama onaj taster za aktiviranje aktivnih perkova npr intuicija? Ne mogu da ga nadjem sad...

Poslednja ispravka: xandar (24.10.2013 u 1:33)
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 1:44   #16242
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke
^^Nekada se pz 4 susretao sa e-100
I koji ***** sad uzimate marder 2?
I gde je u kontrolama onaj taster za aktiviranje aktivnih perkova npr intuicija? Ne mogu da ga nadjem sad...
Kada se PZ4 susretao sa E-100?

Mardera 2 uzimaju da skupe exp dok se ne pojavi nova nemacka TD linija da cim se pojave da uzmu sledeci.

Perkovi koliko ja znam se aktiviraju kada dodju do 100% do tada nista.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 4:05   #16243
Kristian_KG
Član
 
Član od: 31.7.2013.
Poruke: 83
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom

da se povalim kupio juce is8 . odmah mu stavio najjaci top sad skupljam iskustvo za gusenice fin tenkic. Mocan top oklop polu busan a brz je i okretan i sada kada jos nemam vesanje i motor.
Neje toliko los kako sam o njemu cuo. A mocno mi je jer ne moze da me baci tva tira vise. XD
Top je ponavljam za medalju. Nemam vertikalni stabilizator i milim da ga necu ni stavljati
jer kao da ga ima tako je dobar top ili kupola.

Sta na njega stavljati od dodatne opreme?

Igracu ga kao medijuma i kao teskasa ono negde izmedju

pozdrav. Dajte mi sajt sa kog mogu da skinem mod za veci zum i mod na kojem pise koliko sam DMG naneo u trenutnoj partiji. Hvala.

Poslednja ispravka: DeCoy (24.10.2013 u 8:19)
Kristian_KG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 9:38   #16244
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Pazi ako tebi nesto znaci ok ali meni jednostavno ne prestavlja problem da odem da uplatim premium nalog i igram koliko hocu i kada hocu!
Ni meni... ja nigde ni ne odlazim, uplaćujem online jednostavno, volim da uzmem nekad nešto i džabe

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Verovatno ces da kazes da ti nije bitno jer si ionako to dobio dzaba ali veruj mi od tih sedam mesec ako budes iskoristio cistih 2 meseca za igru ono sve ostalo ce ti propadne a ovako da uplatis svaki drugi mesec po 10 evra ces bolje da iskoristis tih mesec dana nego tih sedam meseci sto ces da dobijes dzaba.
Imam dosta slobodnog vremena i dosta igram... jedini problem je što mi se poslednjih dana, odjednom, prestalo igrati...

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
I kako nesto tako moze da ti bude zanimljivo, ti avione ne igras da bi grindao i dosao do nekog cilja igras samo iz razloga zato sto daju tokene a tokene su dali sa razlogom da navuku masu na igru. Ne znam u cemu uzivas ali ti samo koristis situaciju i tu nema uzivanja nego samo korist od trenutne situacije a hoces igru nastaviti da igras kada ne budu davali vise tokene, naravno da neces jer te onda vise nece zanimati jer nemas nikakve koristi od daljeg igranja.
Pa kako nije zanimljivo bez nervoze se glupirati i obarati ljude za koje se potajno nadaš da se zbog toga nerviraju
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 10:56   #16245
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Kada se PZ4 susretao sa E-100?
U open beti.
Citat:
Mardera 2 uzimaju da skupe exp dok se ne pojavi nova nemacka TD linija da cim se pojave da uzmu sledeci.
Grindfest.
Citat:
Perkovi koliko ja znam se aktiviraju kada dodju do 100% do tada nista.
Ma znam to nego sam menjao nesto u kontrolama i zagubi mi se taster za intuiciju, taster koji mi sad obavlja posao samo radi reload ispocetka
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 11:04   #16246
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
Ni meni... ja nigde ni ne odlazim, uplaćujem online jednostavno, volim da uzmem nekad nešto i džabe



Imam dosta slobodnog vremena i dosta igram... jedini problem je što mi se poslednjih dana, odjednom, prestalo igrati...



Pa kako nije zanimljivo bez nervoze se glupirati i obarati ljude za koje se potajno nadaš da se zbog toga nerviraju
Pa svi mi volimo da dobijemo nesto dzaba ali meni obaveze jednostavno ne dozvoljavaju tako da to slobodnog vremena sto imam hocu da iskoristim maximalno moguce.

Vidis upravo je to ono na cega mislim, to sto kazes odjedared ti se prestalo igrati... to mu dodje kao neko prezasicenje i covek se onda okrece nekim drugim stvarima da igra kao u tvom slucaju gde si reko da igras mafiu 2 i gta 4.

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke
U open beti.
Kako je mogo da ga vidi u beti kada E-100 nije ni bio tada ubacen u igru. E-100 je ubacen u 7.0 (ili vec koji je to bio update da je e-100 ubacen) pecu ali u opetn beti nema sanse da je bio.

Nesto si ti gadno pomesao oko tenkova.

Poslednja ispravka: Dragan.P (24.10.2013 u 11:16)
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 11:15   #16247
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke
U open beti.

Grindfest.

Ma znam to nego sam menjao nesto u kontrolama i zagubi mi se taster za intuiciju, taster koji mi sad obavlja posao samo radi reload ispocetka
Skilove i perkove ne možeš da aktiviraš kada ti hoćeš, sami se aktiviraju. Intuicija omogućava puniocu da u nekom određenom trenutku prebaci sa jedne na drugu vrstu granata bez punjenja.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
King SRB (24.10.2013)
Stara 24.10.2013, 11:23   #16248
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nego sta kazete na novi nemacki tenk sto ce sada da daju u clan war-u!

http://worldof-tanks.com/tag/vk-72-01-k/

I vest koju sam sada procitao a tice se onih ljudi koji jos uvek imaju u garazi super pershing da jos ovih par dana dok ne dodje novi update ce moci da ga prodaju za zlato a posle cim dodje 8.9 update nema vise prodaje tog tenka za zlato.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 11:47   #16249
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Kako je mogo da ga vidi u beti kada E-100 nije ni bio tada ubacen u igru. E-100 je ubacen u 7.0 (ili vec koji je to bio update da je e-100 ubacen) pecu ali u opetn beti nema sanse da je bio.

Nesto si ti gadno pomesao oko tenkova.
Ili Maus, 'bem li ga...

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Skilove i perkove ne možeš da aktiviraš kada ti hoćeš, sami se aktiviraju. Intuicija omogućava puniocu da u nekom određenom trenutku prebaci sa jedne na drugu vrstu granata bez punjenja.
Nisam dobro srocio recenicu
''The Intuition Perk creates a 17% chance that the Loader will magically and instantly switch''
Sad mi sve jasno
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 11:51   #16250
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Nego sta kazete na novi nemacki tenk sto ce sada da daju u clan war-u!

http://worldof-tanks.com/tag/vk-72-01-k/
Bice glupost ocigledno. Šasija je izgleda od Waffentrager E-100 a to je tenk destroyer, donja ploča prevelika i totalno ravna dakle neće dingovati uopšte u T10 bitkama. Gusenice prevelike i ne zaštićene ... nema ništa od sajd skrejpovanja.

Top uzet sa E-100 dakle iste karakteristike, što je takođe mana. Kupola postavljena na zadnji deo tenka dakle nema depression (-5 ili -6 kontam odokativno).

Jedino ima kupolu kvalitetnu, rekao bih da će samo taj deo tenka dingovati poneku granatu
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 11:52   #16251
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pz4 i ostali tier 5 tenkovi su vidjali T10 tenkove do pre jedno godinu dana kada su uveli 2+/- tier-a MM. Kad bi znao koliko je puta samo moj KV stradao od IS-7-ice, a tek pljuckanje Maus-a sa M4. (:

@Kristian_KG
Stavi na IS-8, ako je opremas do kraja, ventilaciju, stabilizaciju i rammer. Modove imas ovde npr.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 12:17   #16252
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

^^znaci nisam poludeo
Toliko mi je bilo lepo da sam skoro potisnuo iz secanja.
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 13:12   #16253
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Inace i ja sam sinoc kupio IS8 i prvi utsci su mnogo dobri, jeste da jos uvek nemam najjacu cev i da se jos sluzim sa bl9 sa IS3 ali kontam da cu za par dana ako se potrudim da je vrlo brzo istrazim.

@Kristian_KG

Samo jednu stvar da znas ako nemas gusenice a vec si stavio zadnji gun onda ces moci samo jedan modul da stavis na IS8 posto sve preko toga je pretesko bez gusenica.

Ja sam odmah stavio dva modula na njega pa sada razmisljam sta da radim da li prvo da idem na gusenice ili da potrosim 10 zlata da skinem jedan modul ili da platim onaj modul od 500k za povecanje nosivosti. Mada mislim da cu da idem na zadnji gun i da potrosim 10 golda da skinem jedan modul, a sa zadnjim gunom cu jako brzo da skupim exp za gusenice pa cu se vrlo brzo vratim u normalu.

Od modula mu stavi da brze puni, da brze skuplja nisan i trece ti je po izboru da li ventilaciju ili stabilizaciju... i jedno i drugo je dobro e sada ti odaberi sta ti vise godi. Ventilacija ti daje 5% na posadu a samim time cim je posada bolja odmah ce brze da pune a sa stabilizacijom mozes u pokretu da bolje pogadjas mete i da bolje rotiras kupolu.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 13:23   #16254
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke

Jedino ima kupolu kvalitetnu, rekao bih da će samo taj deo tenka dingovati poneku granatu
Kupola je sa Lowe-a. Šasija je E-100 samo bez "suknjica".
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 13:53   #16255
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

^Bolja je nego kod Lowe-a, mantlet obuhvata ceo prednji deo i dobro je zakosena. Osim ako ne ukake mnogo s donjom plocom, ovo ce da bude bolji izbor od E-100.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 14:00   #16256
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa obzirom gde se nalazi kupola možemo očekivati da motor bude napred, tj. da se lako pali. Uostalom, gift tenkovi nisu ni zamišljeni da budu OP, dovoljno je pogledati M60 iz prošle kampanje.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 14:17   #16257
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa M60 je samo novi skin za M48, ovaj je vec zanimljiviji, ima OK oklop, dobar top za spam zlata, a Nemci se i onako pale ko sibice jer svi imaju menjac s preda iliti u praksi, svuda. Dodje mu i bolje sto je s preda jer nece bar da ga pale i od pozadi. (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 16:36   #16258
Kristian_KG
Član
 
Član od: 31.7.2013.
Poruke: 83
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Inace i ja sam sinoc kupio IS8 i prvi utsci su mnogo dobri, jeste da jos uvek nemam najjacu cev i da se jos sluzim sa bl9 sa IS3 ali kontam da cu za par dana ako se potrudim da je vrlo brzo istrazim.

@Kristian_KG

Samo jednu stvar da znas ako nemas gusenice a vec si stavio zadnji gun onda ces moci samo jedan modul da stavis na IS8 posto sve preko toga je pretesko bez gusenica.

Ja sam odmah stavio dva modula na njega pa sada razmisljam sta da radim da li prvo da idem na gusenice ili da potrosim 10 zlata da skinem jedan modul ili da platim onaj modul od 500k za povecanje nosivosti. Mada mislim da cu da idem na zadnji gun i da potrosim 10 golda da skinem jedan modul, a sa zadnjim gunom cu jako brzo da skupim exp za gusenice pa cu se vrlo brzo vratim u normalu.

Od modula mu stavi da brze puni, da brze skuplja nisan i trece ti je po izboru da li ventilaciju ili stabilizaciju... i jedno i drugo je dobro e sada ti odaberi sta ti vise godi. Ventilacija ti daje 5% na posadu a samim time cim je posada bolja odmah ce brze da pune a sa stabilizacijom mozes u pokretu da bolje pogadjas mete i da bolje rotiras kupolu.
Brate bolje potrosi 20 zlata i skini obe dodatne opreme jer kad stavis MT62 top neces moci da stavis ni maskirnu mrecu.
A kad stavis najjaci top izgrindaj normalno prvo vesanje.

JOS NESTO mnogo vazno! Ja sad furam najjaci top ali jos nemam gusenice pa nemam nista od dodatne opreme ali moj tenk kao da ima vertikalni
stabilizator ! Videces uostalom i sam ovom topu stabilizator ne treba. XD
A i bas brzo puni iako mi je posada na 85 posto.
Tako da cu staviti od opreme Ventilaciju sigurno a verovatno i nabijac, za ostalo cu morati dobro da porazmislim.
Kristian_KG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 16:38   #16259
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Confirmed: KV-1S is getting split

LINK
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 21:15   #16260
zvezdan84
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

evo jos jedna dobra bitka i vise necu da smaram
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_009.jpg
Viđeno:	57 puta
Veličina:	101,7 KB
ID:	47527  
zvezdan84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com