Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2014, 20:14   #1081
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Ja sam razmisljao da mozda stavim Questing adventure, jel mozes da okacis svoju verziju miracle rogue? Koliki procenat pobeda si ostvario sa njim?
Hmm, blizzard mi ne dozvoljava da se ulogujem, tako da cu da probam da se prisetim
Spoiler za Mirakuli:
2x Backstab
2x Preparation
2x Shadowstep
1x Cold Blood
1x Conceal
2x Deadly Poison
1x Blade Flurry (bilo 2 komada kada je bilo vise shamana, uz Assasins blade je naravno bolji)
2x Eviscerate
2x Sap (nekad igram 1, 2 su dobra protiv handlocka, druida i warriora)
2x Shiv
1x Bloodmage Thalnos (tesko zamenljiv, napisacu zasto kasnije)
2x Fan of Knives
2x Si7 Agent
2x Earthen Ring Farseer
1x Gnomish Inventor
1x Leeroy
1x Azure Drake
1x Assasins Blade
2x Gadgetzan Auctioneer

Voleo bih da koristim 2x Azure Drake-a, ali se plasim da je 5 5dropova previse protiv Zoo-a, zato je tu Gnomish Inventor da popuni prazninu u cetvrtom slotu. Thalnos je prilicno neophodan jer su obe njegove strane jako bitne u ovom deku (povlacenje karata je neophodno da bi iskopao Gadgetzan-a, spellpower je bitan zbog samo jednog Azure-a) i ako ga nemas, ne znam cime je najbolje da ga zamenis. Verovatno si prinudjen da gurnes loothoardera na to mesto, ali je spellpowered Fan of Knives jako bitan protiv Zoo-a, spellpowered eviscerate protiv Yeti dekova, a spellpowered backstab protiv miracle dekova.

Ne mogu da ti kazem koliki mi je win rate, jer ne koristim sajtove za pracenje, ali ove sezone sam prevashodno usao u legendary rank sa Token i Miracle dekom i sigurno sam imao oko 60%~ win rate, ako ne veci. Moras samo da budes malo pazljiviji sa Deadly Poisonom, jer je nekad neophodno da ga sacuvas za Assasins Blade, za 20dmga

Standardno, najgori MU je protiv handlocka kojeg useru 2 mountain gianta t4, t5, i ultra agresivan start warlocka, paladina ili druida protiv spore ruke (uglavnom bez 3dropova i backstaba). Kazu svi da je Agro Rogue najveci counter, ali ja jos nisam uspeo da izgubim od tog deka. Assasins blade je zapravo odlican za mirror (pouzdaniji od "all in"-ovanja citave ruke u debelog van cleefa u nadi da protivnik nema sap)
Sto se Questing Adventurera tice, njega ne bih koristio bez 2 Conceal-a, a ne volim da igram sa 2 Conceala. Osecam se kao da je dek previse "all in" tada, mnogo mi je drazi ovako.

@Maladict: Jel koristis sada BGHa u Tokenu? Ja sam ga ubacio umesto Bloodknighta na visim nivoima na ladderu, kada vidim da susrecem vise handlocka (i giants mage-a) nego zooa. Sad kad resetuju lader, moram da se setim da vratim
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
BobaL (1.7.2014)
Stara 30.6.2014, 21:33   #1082
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Da, i ja sam napravio istu izmenu. Blood Knight je nekad odličan, ali je jako često mrtva karta ili "običan" 3/3, a zoo ionako nije loš MU. BGH drastično povećava winrate protiv handlocka, posebno ako izvučeš i Keepera, a dobro dođe i protiv ramp druida i freeze mejdža.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2014, 10:29   #1083
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

The NO RECORD FOUND has begun.

Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2014, 11:41   #1084
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

The Dread Necropolis card back
Ništa iznenađujuće, identična kao ona koju smo videli na leakovanim Naxx slikama.

Takođe usledio je novi patch u kome su popravljeni bagovi sa Trackingom i targeting strelom.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2014, 11:50   #1085
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Postoji verzija budget miracle koja se oslanja na mana addicte, tezak deck za igru ali radi bolje nego verzije miracle bez svih karti
Spoiler za budget:
Backstab × 2
Preparation × 2
Shadowstep × 1
Cold Blood × 1
Conceal × 2
Deadly Poison × 2
Sinister Strike × 2
Blade Flurry × 2
Eviscerate × 2
Sap × 1
Shiv × 2
Fan of Knives × 2
Perdition's Blade × 1
Assassin's Blade × 1
Mana Addict × 2
Novice Engineer x 2
Coldlight Oracle
Gadgetzan Auctioneer × 2


@Loshmee
Dosta je bolji Azure od Assasins blade, u dosta match up-a ti treba drake ili aukcionar na 5om potezu
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2014, 12:18   #1086
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
DylaN kaže: Pregled poruke
@Loshmee
Dosta je bolji Azure od Assasins blade, u dosta match up-a ti treba drake ili aukcionar na 5om potezu
Bez assasins blade-a imas mnogo vise problema sa warriorom, dobar je za mirror, i bolji od azura protiv freeze magea. Igrao sam i jednu i drugu verziju, ne bih se slozio da tek tako mozes da konstatujes da je Azure dosta bolji i da treba da ga ubacim umesto A.Bladea. Da imam Van Cleefa onda bih se svakako slozio.

A taj dek sto si okacio se fokusira na dva conceal-a i kada radi naravno da je fantastican, ali sto vise situacionih karata imas to je dek manje konzistentan. Mana Addict bez Conceal-a je samo Voidwalker za 2 mane protiv Zoo-a, Tokena i Shamana, a to nije dovoljno dobro i uvek cu pre da igram 2 ERFarseera.
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2014, 13:41   #1087
VaskeNo1
Član
 
Član od: 5.7.2009.
Poruke: 45
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozz. Vidim da je tema prilicno ziva. Ako hoce neko da vezba nek mi pusti pm sa battletagom. Igram se jos od bete i imam vecinu karata sem par leg. Narocito ako neko hoce da grinduje protiv mene kao control warriora vs agroo ili miracle.
VaskeNo1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2014, 14:27   #1088
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Rankiran mod igre (trenutno):

5 x Miracle rogue
1 x nesto drugo
5 x Miracle rogue
1 x nesto drugo
5 x Miracle rogue
1 x nesto drugo
...
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2014, 10:53   #1089
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

pre par meseci sam pokrenuo novi nalog na drugom serveru i do sad sam već većinu karata otvorio (ne računajući legendary i epic) međutim još uvek nemam harvest golem-a. Isti slučaj mi se desio na prvom nalogu gde sam HG-a dobio tek posle 8 meseci igranja, a da stvar bude gora nedelju dve pre toga sam ga kraftovao

Jel se seća neko od vas otprilike kada ste ga dobili ? Imam utisak da ga igra računa kao epic kartu iako je common. Ili me jednostavno bije dupli maler sa golemom
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2014, 11:10   #1090
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
director kaže: Pregled poruke
pre par meseci sam pokrenuo novi nalog na drugom serveru i do sad sam već većinu karata otvorio (ne računajući legendary i epic) međutim još uvek nemam harvest golem-a. Isti slučaj mi se desio na prvom nalogu gde sam HG-a dobio tek posle 8 meseci igranja, a da stvar bude gora nedelju dve pre toga sam ga kraftovao

Jel se seća neko od vas otprilike kada ste ga dobili ? Imam utisak da ga igra računa kao epic kartu iako je common. Ili me jednostavno bije dupli maler sa golemom
Ne verujem da je do toga da ga igra racuna kao epic, vec do verovatnoce koja ti ne ide u korist, sigurno ima bar jos jedne karte koju nisi dobio i duze, na oba naloga, ali nisi obracao paznju.

Poslednja ispravka: __UM__ (2.7.2014 u 11:34)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2014, 12:00   #1091
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Potpuno je random, meni je prvi pao u prva 2-3 packa, a drugi posle nekih mesec-dva.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2014, 4:40   #1092
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Popravljen "infinite reroll" bug/glitch na NA serveru izgleda. R.I.P. 100g quests.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2014, 14:31   #1093
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koliko je pametno da DE zlatnog Illidana da bih napravio Alexstrazu za ovakav deck? Da li je pametno da sacekam sa bilo kakvim DE posto ce doci nove karte? Sta mislite? Edit: Nemam Thalnosa.
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2014, 14:44   #1094
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Alex je vrlo specifična karta koja je fantastična u svega nekoliko špilova (freeze mage, control warrior i handlock, mada su u handlocku ljudi počeli slabije da je koriste jer je prespora). U ostale se slabo uklapa jer ćeš retko kad imati priliku da u potpunosti iskoristiš njen battlecry (za svih 15 dmg), a ako je planiraš za onaj all around mage deck koji si do sada igrao ja bih pre napravio Thalnosa koji je, po meni, jedna od najboljih legendary karti. Ako ne i najbolja. Koristi se u najviše deckova baš zato što je toliko koristan, iako na prvi pogled izgleda "slabo za legendary".

Što se tiče čekanja za DE, Ilidan nema deathrattle, tako da ne verujem da će upotrebljivost naglo da mu skoči nakon Naxxa. Njegov problem je loša distribucija statsa koja se neće promeniti nakon apdejta.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
__UM__ (5.7.2014)
Stara 5.7.2014, 15:24   #1095
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Alex je vrlo specifična karta koja je fantastična u svega nekoliko špilova (freeze mage, control warrior i handlock, mada su u handlocku ljudi počeli slabije da je koriste jer je prespora). U ostale se slabo uklapa jer ćeš retko kad imati priliku da u potpunosti iskoristiš njen battlecry (za svih 15 dmg), a ako je planiraš za onaj all around mage deck koji si do sada igrao ja bih pre napravio Thalnosa koji je, po meni, jedna od najboljih legendary karti. Ako ne i najbolja. Koristi se u najviše deckova baš zato što je toliko koristan, iako na prvi pogled izgleda "slabo za legendary".

Što se tiče čekanja za DE, Ilidan nema deathrattle, tako da ne verujem da će upotrebljivost naglo da mu skoči nakon Naxxa. Njegov problem je loša distribucija statsa koja se neće promeniti nakon apdejta.
izvini, nisam stavio link: http://hearthstonetopdeck.com/deck.p...filter=current Mislio sam ovaj deck da napravim da Antonidasom kog sam dobio nesto pre Illidana.
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2014, 16:52   #1096
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
__UM__ kaže: Pregled poruke
izvini, nisam stavio link: http://hearthstonetopdeck.com/deck.p...filter=current Mislio sam ovaj deck da napravim da Antonidasom kog sam dobio nesto pre Illidana.
Imas i Doomsayere i Ice Blockove? Ja iskreno uopste ne volim freeze magea. Nije los dek, ali mislim da se progurao zato sto su ljudi zaboravili na njega i zaboravili kako da igraju protiv njega. Naravno ako ti se bas igra, alexstraza je neophodna, vaznija od Bloodmagea.

Najsigurnija varijanta ti je da sacekas da izadje Naxx i da vidimo sta ce tada da se igra. Mozda Alex bude potpuno izbacena iz dekova, ili ce se mozda igrati neki drugi legendary kojeg nemas. Ja cucim na 1600 dusta i cekam Do tada, mozes da se igras sa nekim midrange mage dekom sa Antonidasom.
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
__UM__ (5.7.2014)
Stara 5.7.2014, 17:01   #1097
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
Imas i Doomsayere i Ice Blockove? Ja iskreno uopste ne volim freeze magea. Nije los dek, ali mislim da se progurao zato sto su ljudi zaboravili na njega i zaboravili kako da igraju protiv njega. Naravno ako ti se bas igra, alexstraza je neophodna, vaznija od Bloodmagea.

Najsigurnija varijanta ti je da sacekas da izadje Naxx i da vidimo sta ce tada da se igra. Mozda Alex bude potpuno izbacena iz dekova, ili ce se mozda igrati neki drugi legendary kojeg nemas. Ja cucim na 1600 dusta i cekam Do tada, mozes da se igras sa nekim midrange mage dekom sa Antonidasom.
Razmisljao sam sta da radim, i na osnovu recenog: da je alexsrasza u jos nekim deckovima i tvog pitanja, resio sam da craftujem posto kada sam razmislio video sam da mi se bas igra mage, jer do sada sam mahom samo mejdza i igrao i iako su ostali interesantni, i dalje mi je mejdz najdrazi pa sam craftovao doomsayere od dusta i DE zlatnu crabu i the beast za block i pyroblast.
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2014, 18:28   #1098
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da je za freeze mejdža potreban i drugi Ice Block? Umesto Vaporize, čija svrha je da kaunteruje miracle na turniru, ali na ladderu se ne boriš samo protiv miracle. I umesto Counterspell drugi Novice Engineer. Možda i grešim, ali mislim da je to turnirska lista koja se malo razlikuje od one koju viđam u ranked.

Što se tiče deckova sa Antonidasom ja sam dosta igrao ovu listu. Ako se izuzmu Thalnos i AA nije skupa za kraftovanje, a interesantna je. Malo više vuče na aggro stranu, ali nije face-rush, iako tako izgleda zbog leppera i jugglera.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
__UM__ (5.7.2014)
Stara 5.7.2014, 19:02   #1099
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Mislim da je za freeze mejdža potreban i drugi Ice Block? Umesto Vaporize, čija svrha je da kaunteruje miracle na turniru, ali na ladderu se ne boriš samo protiv miracle. I umesto Counterspell drugi Novice Engineer. Možda i grešim, ali mislim da je to turnirska lista koja se malo razlikuje od one koju viđam u ranked.

Što se tiče deckova sa Antonidasom ja sam dosta igrao ovu listu. Ako se izuzmu Thalnos i AA nije skupa za kraftovanje, a interesantna je. Malo više vuče na aggro stranu, ali nije face-rush, iako tako izgleda zbog leppera i jugglera.
U pravu si, to sam primetio kad sam krenuo da igram, fali kao sto si i rekao draw i drugi ice block. n
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2014, 19:10   #1100
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

The Meta Report #24

Funny and Lucky Moments - Hearthstone - Ep. 52
Hearthstone Top 5 Plays of the Week Episode 27
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
aammeerr (7.7.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com