Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2014, 23:08   #20461
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke

Zatim pre kada ste svi vi igrali, premium ammo se plaćao samo za gold, farbanje tenka je bilo samo za gold... Tada je igra bila teški pay 2 win.
Bas suprotno. Tada niko nije pucao gold u random partijama, gold se pucao samo u cw. Ali problem je bio sto klanovi koji vec imaju teritorije imaju i golda pa mogu da pucaju gold nonstop, dok oni klanovi koji se muce da uzmu landing nemaju nista golda i moraju da placaju za isti.
To je bio P2W sistem samo za cw koji meni uopste nije smetao, ali eto resili su da promene situaciju pa sad svi imamo gold municiju za dzabe i to je popravilo situaciju sto se tice cw-a ali se random totalno s***** ...

Inace farbanje tenka tada nije davalo "mocnih" 5% kamuflaze tako da je bila obicna vizuelna promena na tenku. Takodje niko zdrav nije trosio gold za random partije tako da ne kontam odakle si zakljucio da je igra tada bila teski P2W ?
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 23:18   #20462
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
igram od 1.4.2012
Ja reko mi pricamo o WoT-u, ne o tome ko koliko jezika prica i kolika mu je plata...

Ubedio si me...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 23:22   #20463
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Ja reko mi pricamo o WoT-u, ne o tome ko koliko jezika prica i kolika mu je plata...

Ubedio si me...
ne ti si se bio uhvatio u tacci br 2 zasto ne bacim pare WG-u i slicne(imas gore procitaj sta si sve napiso)

i evo bas sad vozim is-4 i me ubi T44 ne da spama govance gold nemas pojma..bravos mnogo je dobar

Poslednja ispravka: velikan (2.6.2014 u 23:29)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 2:30   #20464
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa ako te je gadjao goldom u gusenice verovatno te nije probio .. vec je to bila obicna municija . IS4 od 9.0 sa boka kroz gusenice gold probije svaki 4-5x.....
Neko vece me T57 u CW zarostiljao po gusenicama goldom i nije uradio nista... 4 shota 4 puta 0 dmg !!! E100 slicna situacija. Dinga od 9.0 gold shotove po donjem delu oklopa ( tik iznad tockova.. onaj najtanji oklop) dok AP redovno prolazi.

Samo citam ovu vasu kuknjavu oko "nubova" P4W i sl. Smarate vala.
PA sta ako te je T-44 opalio goldom i probio ??? Pa jel posteno da on sa 175 pen igra na 220 mm aromr ???
Lepo je kompenzovan 2x tier MM sa gold municijom. Ako hoces pucaj gold municiju ako neces neces.. obidji ga pa ga gajdaj sa boka ili *upeta ili jednostavno pobegni od njega i kraj !!!
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 7:17   #20465
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Jasta vala. Covek vozi IS4, tier X tenk, i zali se kako ga je T-44 sa zlatom probio...Da nije mozda trebao da ti okrene ledja da ga ubijes? To i jeste poenta u WoT-u, pobediti.
Iskreno, je ne vidim poentu kuknjave oko zlatne municije za kredite. Ko hoce, nek' koristi, ko nece, ne mora. Niko vas ne bije po usima da je koristite ili ne.
I da, kad npr, vozim tier 8 i upadnem u tier X partiju, ja prvo ucitam gold. Pogotovo sto su moje osmice, sve koje imam, stock. Ne pada mi napamet da u takvoj partiji pokusavam prvo sa regularnom municijom i stock topovima. Prvo izrkcem gold, da nakupim dmg kolko-tolko, a posle igram sa onim sto preostane kako mogu i koliko mogu.

Da se igra promenila, to stoji. Ali, to je i bilo neminovno. Inace, da je WoT ostao kao nekada, bio bi zaboravljen.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
darkowozzd (3.6.2014)
Stara 3.6.2014, 7:22   #20466
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Jasta vala. Covek vozi IS4, tier X tenk, i zali se kako ga je T-44 sa zlatom probio...Da nije mozda trebao da ti okrene ledja da ga ubijes? To i jeste poenta u WoT-u, pobediti.
Iskreno, je ne vidim poentu kuknjave oko zlatne municije za kredite. Ko hoce, nek' koristi, ko nece, ne mora. Niko vas ne bije po usima da je koristite ili ne.
I da, kad npr, vozim tier 8 i upadnem u tier X partiju, ja prvo ucitam gold. Pogotovo sto su moje osmice, sve koje imam, stock. Ne pada mi napamet da u takvoj partiji pokusavam prvo sa regularnom municijom i stock topovima. Prvo izrkcem gold, da nakupim dmg kolko-tolko, a posle igram sa onim sto preostane kako mogu i koliko mogu.

Da se igra promenila, to stoji. Ali, to je i bilo neminovno. Inace, da je WoT ostao kao nekada, bio bi zaboravljen.
Ne, ti si gold noob...
Nego, juce igram sa su-152 sa onim kratežom. Nakon 4 minuta pola mog tima pregaženo. Kraj partije, ipak pobeda, 8 ubijstava sa moje strane, minus 40.000 za municiju ali vredelo je... Posle 4og ubijstva naravno da me je protivnik pljuvao da sam gold noob. Zamisli te tek pljuvanje kad sam roknuo zadnjeg.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 11:13   #20467
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
ne kontam odakle si zakljucio da je igra tada bila teski P2W ?
End game igre je CW. CW pre nisi mogao da igraš bez plaćanja golda. To je težak pay 2 win sistem.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 11:50   #20468
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ali ljudi zar vi ne kontate da takticki mozes da ****es svakog igraca koji daje 500e na igru sto kazete?
dzaba njemu 200% posada i 15 perkova ako je idiot...
Pare dolaze u obzir tek kada su igraci na istom skill nivou, pa ono, opalite u isto vreme pa ga cekas jer znas da ces prvi da reloadujes (pricam o cokoladicama za posadu) itd ali i to moze vrlo lako da se izbegne i ispegla sa odredjenom taktikom...
Ne znam uopste sto se toliko cimate oko toga da li je P2W igra ili ne jer nema poente uopste pricati o tome ako iole znas da igras WOT... Ako vam se ne svidja ekonomija WG-a, eno vam War Thunder pa igrajte njega dok ne postane jos gori od WOT-a po tom pitanju...

p.s. @legionar012 a sto si ti toliko ogorcen na WOT?
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 12:07   #20469
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

E to je ono sto pricam, zasto je svako ubedjen da ako neko daje gomilu para da je on brainless retarda i da ces ti pomocu neke ultra taktike da ga ****es, naravno da neces. Da li ce War Thunder da postane gori, mozda, ali nema premium municije, tako da je vec bolji. Po pitanju damage modela to i WoT nije savrsen jer se desava da ti granatu odbije "scout" tenk sa strane zato sto ide 50 kmh+. Nisam ogorcen na WoT uopste, samo su mi smesni kada gledam sva ta obedanja i kada vidim kako pricaju istorijska preciznost a igra nidje veze sa istorijom. Na Xbox 360 vec postoje nocne borbe, kisa... na kompu toga jos nema, PC im je sve manji i manji prioritet.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 12:44   #20470
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kakve veze ima jel on plaća čokoladu i benzin, to je sve Random game nije bitno. Bitan je samo end game, CW. Za CW i ti kupi benzin i čokoladu sa srebrom, za tu partiju otićeš ~40-60k srebra u minus. Ako imaš premium nalog manje. Taman dok čekaš sledeću CW partiju uzmeš tier VIII premium tenk i te pare povratiš nazad. Ne razumem zašto ljudi ***** ko šta radi u Random borbama, bitan je samo end game i učinak u njemu.

Kakvi crni istorijski podaci. Ovo je arkadna igra. Da je simulacija onda bi bilo već drugačije.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 12:49   #20471
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Već vidim sledeću teoriju zavere:

Nema veze što si pobio pola tima sam, to su bili BOT-ovi. Znači sad je izgleda nejveća uvreda da si BOT killer

Svima nama nešto užasno smeta a svi gajimo hemoroide uz ovaj WoT. Neko je jednom dobro rekao da sa WoT-om može da se doktorira klinička psihologija
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (3.6.2014)
Stara 3.6.2014, 15:39   #20472
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

evo jedna tema pa ako vam se svidja ili ne kazte
http://forum.worldoftanks.eu/index.p...yers-in-match/

mislim da je ideja ok :P
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 16:28   #20473
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
evo jedna tema pa ako vam se svidja ili ne kazte
http://forum.worldoftanks.eu/index.p...yers-in-match/

mislim da je ideja ok :P
Odavno odgovoreno od strane SerB-a - NE - jer bi to stimulisalo dodatni kretenluk u randomu (kao da ga nemamo dovoljno i ovako).

phenom2955be - jel ti to ingame nick ?

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (3.6.2014 u 16:39)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 16:35   #20474
Feldman
Član
 
Član od: 22.10.2011.
Poruke: 345
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Mislim da je Mach Maker najveći ubica morala.

Penjem se sa tenkom na brdo Himelsdorfa već sam na vrhu i u zoom modu vrebam ko će prvi da iskoči na shot , ubijem jednog reloadujem i pogledam scor i vidim da je 6-1 za protivnika .

Dok sam ubio drugog već sam bio sam na brdu a neprijatelja 8 .

Svira u bazi a svira i po motoru , gusenicama , kupoli ....

I kako da krenem u drugu partiju kada me i tu čeka horda samoubica koji izginu za 2 minuta i neostave mi mogućnost da se borim sa manje od 4 tenka u isto vreme ?

Uđem u partiju sa 7% šanse za pobedu i pitam se da nije možda XVM nešto pogrešio ali posle minut vidim da nije ; džaba je onda bilo kakva taktika i volja kada ništa ne zavisi od mene .

Prečesto me MM šalje u nemoguće misije i mislim da je to jedina stvar koja bi trebala da se izmeni.

Što se tiče gold municije ; u svakom tenku držim 6 metaka za slučaj da naletim na nekoga koga nemogu da probijem.

Inače koristim skinove za slabe tačke tako da znam gde gađam ali nekada bez golda je to nedovoljno pa ako sam već u mogućnosti da ga goldom ubijem - što da ne.
Feldman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 16:52   #20475
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Odavno odgovoreno od strane SerB-a - NE - jer bi to stimulisalo dodatni kretenluk u randomu (kao da ga nemamo dovoljno i ovako).

phenom2955be - jel ti to ingame nick ?
nisam znao..i da
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 16:57   #20476
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Feldman kaže: Pregled poruke
Mislim da je Mach Maker najveći ubica morala.

Penjem se sa tenkom na brdo Himelsdorfa već sam na vrhu i u zoom modu vrebam ko će prvi da iskoči na shot , ubijem jednog reloadujem i pogledam scor i vidim da je 6-1 za protivnika .

Dok sam ubio drugog već sam bio sam na brdu a neprijatelja 8 .

Svira u bazi a svira i po motoru , gusenicama , kupoli ....

I kako da krenem u drugu partiju kada me i tu čeka horda samoubica koji izginu za 2 minuta i neostave mi mogućnost da se borim sa manje od 4 tenka u isto vreme ?

Uđem u partiju sa 7% šanse za pobedu i pitam se da nije možda XVM nešto pogrešio ali posle minut vidim da nije ; džaba je onda bilo kakva taktika i volja kada ništa ne zavisi od mene .

Prečesto me MM šalje u nemoguće misije i mislim da je to jedina stvar koja bi trebala da se izmeni.

Što se tiče gold municije ; u svakom tenku držim 6 metaka za slučaj da naletim na nekoga koga nemogu da probijem.

Inače koristim skinove za slabe tačke tako da znam gde gađam ali nekada bez golda je to nedovoljno pa ako sam već u mogućnosti da ga goldom ubijem - što da ne.
al kazi mi kako da oni naprave MM po skilu igraca...pogledaj stats ljudi 80% ovih preko 50% rade replay na slabijim tenkovima(gde su bili na pocetku sa losim statsom) ima ljudi koji su sa preko 60% win rate i imaju po 5-10 hiljada igara u tier II gde farmaju noobove(pocetnike) i na taj nacin imaju dobar win rate...ima ljudi koji su win rate napravili u platonima(al to ne znaci da solo vrede tolko)..ja naprimer ziv primer sa IS7 dok platuniso imo 62% win rate kad mi se raspo platun(prestali da igraju) poceo sam solo i solo mi win rate 54-55% sa IS7...drugo cak i da ima neko win rate 70% ko garantuje da njegov brat baba nece da sednu na pc bas taj game..prosto nerealnjo..
drugo i ja sam ne znam kako cu da odigram sledeci game ta kamo li neki program..imageymova gde odigram odlicno ima gejmova gde umrem tolko brzo i nobovski da ne znam kako sta ko...nekad imam vreme da posvetim igri..nekad udjem pa gledam nesto okolo sta se desava oko mene(kad sam na poslu naprimer..nemog da sam 100% skoncentrisan na igru nego napravim kafu..cigaretu i sednam da se relaksiram uz wot.. i cesto usred partije iskrsne nesto..i tako mnogi drugi
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:02   #20477
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
al kazi mi kako da oni naprave MM po skilu igraca...pogledaj stats ljudi 80% ovih preko 50% rade replay na slabijim tenkovima(gde su bili na pocetku sa losim statsom) ima ljudi koji su sa preko 60% win rate i imaju po 5-10 hiljada igara u tier II gde farmaju noobove(pocetnike) i na taj nacin imaju dobar win rate...ima ljudi koji su win rate napravili u platonima(al to ne znaci da solo vrede tolko)..ja naprimer ziv primer sa IS7 dok platuniso imo 62% win rate kad mi se raspo platun(prestali da igraju) poceo sam solo i solo mi win rate 54-55% sa IS7...drugo cak i da ima neko win rate 70% ko garantuje da njegov brat baba nece da sednu na pc bas taj game..prosto nerealnjo..
Skill igraca nije isto sto i win rate sem u ekstremnim slucajevima ljudi koji pobedjuju u proseku 70% bitaka bez obzira da li su solo ili platoon. Posto mi ne govorimo o njima vec o prosecnim igracima ako se koristi nesto kao WN8, za merenje umeca igraca, onda se MM moze lepo izbalansirati.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:07   #20478
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
al kazi mi kako da oni naprave MM po skilu igraca...
Skill MM nikad isto neće biti implementiran jer bi to značilo sagregaciju igrača. TJ neko bi se uvek našao uvređen što je stavljen baš u tu grupu. Ideja odbačena isto odavno. Naravno bot-ovanje bi se tada još više isplatilo. WN8 (ili 7 nisam siguran) MM je testiran na RU serveru, vreme čekanja u proseku bilo oko 5 min i preopterećivalo je server.

Jedini konstruktivan predlog dao je jedan igrač sa RU servera koji je predlozio da MM kad skupi 30 igrača za neku mapu još jednom "izmeša" igrače i tek onda ih ubacuje u timove. To je operacija koja ne bi opterećivala server i ne bi povećala vreme čekanja.

Ima jednostavnih rešenja za te 7% win chance borbe. Problem je što WG neće/neželi da ih implementira jer su zauzeti nekim (njima) bitnijim "problemima".
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:12   #20479
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Skill igraca nije isto sto i win rate sem u ekstremnim slucajevima ljudi koji pobedjuju u proseku 70% bitaka bez obzira da li su solo ili platoon. Posto mi ne govorimo o njima vec o prosecnim igracima ako se koristi nesto kao WN8, za merenje umeca igraca, onda se MM moze lepo izbalansirati.

ok wn8 al na koji nacin..dali sve skupa prosek ili specijano bas taj tenk?
ja evo imam tenkova sa 20% win rate i imam tenkova sa 100% win rate..neki mi prosto ne leze il me tera baksuz ili pa ekipa ne valja..i kao sto rekoh..ja cak sam ne znam kako cu da odigram i dali cu moci da odigram ta kamo li neki program..
ima tenkova gde mi win rate dobar(al ne zahvaljujuci meni vec pustalo me u dobru ekipu)..imam i tenkova gde mi Win los ne zbog moje krivice vec prosto sam moram da ubijem sve protivnike da bi izvadili win..evo bas juce imo 11 ubistva i izgubio mech...i sad na osnovu cega wn8 ce mi presudi s kim ce meubaci..

evo naprimer sa arty sam noobara a imam dobar Win ratio..i ima da me pusti u mechu sa nekim slabicima koji ima me psuju posle kako ne znam da igram arty(i ja stvarno ne znam)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:14   #20480
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Plazma ne znam kako su oni to sa wn8 radili ali nije potrebno da svi igraci imaju priblizan wn8 vec je dovoljno da oba tima imaju isti broj crvenih, narandzastih, zutih, zelenih, plavih i ljubicastih u istim (+-1 tier) tenkovima. Znaci ako jedan tim ima 3 unicuma i drugi tim bi trebalo da ima 3 unicuma u istom tieru (+-1). Sada ne znam d ali su to testirali ili bi trazili da oba tima imaju 30 unicuma.

@velikan Evo upravo sam dao objasnjenje kako. Naravno da postoje granicni slucajevi jer preko 90% igraca ne igra sa svim tenkovima isto. Neki leze neki ne leze. Ovo bi svakako bilo bolje resenje nego kada ti u top 3 protivnickog tima stavi plave a u top 3 tvog tima crvene. Tada se bas vidi razlika.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com