Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.4.2013, 23:10   #621
DJ MIXYYY
Član
 
Član od: 29.8.2009.
Lokacija: Staljingrad, SSSR
Poruke: 486
Zahvalnice: 364
Zahvaljeno 56 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku DJ MIXYYY
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

I dalje isti problem.
Jedino resenje je da nakon odigrane partije izadjem sa servera pa udjem nakon 5 minuta, tako se nece zalediti.
Ali u kampanji nije bas zanimljivo stalno izlaziti.
I nervira me sto kada mi se ovako zaledi uopste mi ne sacuva ono sto sam uradio u toj rundi, niti mi se cuvaju stats kada se diskonektujem sa servera, vec samo kada se igra zavrsi do kraja.
DJ MIXYYY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2013, 19:57   #622
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
DJ MIXYYY kaže: Pregled poruke
I nervira me sto kada mi se ovako zaledi uopste mi ne sacuva ono sto sam uradio u toj rundi, niti mi se cuvaju stats kada se diskonektujem sa servera, vec samo kada se igra zavrsi do kraja.

Jbg to su ubacili da sprece leavere da profitiraju...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2013, 20:54   #623
DJ MIXYYY
Član
 
Član od: 29.8.2009.
Lokacija: Staljingrad, SSSR
Poruke: 486
Zahvalnice: 364
Zahvaljeno 56 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku DJ MIXYYY
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Pa niko nece dobiti nista ako se ne potrudi, ja odigram izvanredno i desi mi se da moram hitno da izadjem i ode mi sve sto sam ucinio.
DJ MIXYYY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2013, 22:56   #624
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Jbg to su ubacili da sprece leavere da profitiraju...
Cuj prifitiraju ..........................jeste svakome je cilj da uleti na 5 sekundi i izadje i da zaradi nesto. Kao u fudbalu da das dva gola, ako te zamjeni neko sa klupe to ti se ne priznaje a tvoj tim profitira od tvog ućinka. Nidje veze.


Pa valjda svako zaslužuje da mu se prizna onoliko koliko je doprinjeo nekoj borbi. Video igra je..

Poslednja ispravka: jonathan (7.4.2013 u 23:05)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 8:55   #625
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Hm, hoćeš da kažeš da ti se nikada pri igranju FPS-a nije desilo da vaš tim gazi protivnika i da onda 2 min pred kraja ceo protivnički tim izađe i onda tebe lepo igra balansuje na drugu stranu i izgubiš rundu? Bravo majstore ............

................ Igra je...............
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 9:47   #626
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Hm, hoćeš da kažeš da ti se nikada pri igranju FPS-a nije desilo da vaš tim gazi protivnika i da onda 2 min pred kraja ceo protivnički tim izađe i onda tebe lepo igra balansuje na drugu stranu i izgubiš rundu? Bravo majstore ............

................ Igra je...............
Cuj,pa i ako izgubi partiju,treba da mu se racuna ono sto je osvojio.Ali to nema nikakve veze sa onim sto jonathan prica.
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 9:51   #627
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Jesi li pročitao moj post pažljivo? Ti i ako izgubiš dobijaš poene i ostaneš do kraja u igri ali ne dobijaš ako izađeš 1 min (hipotetički) pre kraja... i zbog toga nekome sa druge strane ruiniraš doživljaj jer je balansovan u poslednjem minutu. Ovo sam doživeo jedno 1000 puta u BC2...

U ostalom zašto bi i izlazio, ako baš moraš ok desi ti se jednom dnevno da izađeš pre kraja i nisi na nekom gubitku a ako stalno izlaziš onda sa tobom nešto nije u redu...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 10:42   #628
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Vidiš kako neki pr0 l33t igrači poput kendimena uspešno održavaju epen,.. ovaj, kd sa 2500 sati igre i 45% quit ratio. Čim oseti otpor na serveru, quit i traži dalje nubove a stats koji je napravio do tada, ostaje.

Inače, stats kao stats u ro2 je totalno nebitan,... već je bitan zbog lvl-up klase i oružja zbog prednosti koje nosi.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 12:44   #629
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Hm, hoćeš da kažeš da ti se nikada pri igranju FPS-a nije desilo da vaš tim gazi protivnika i da onda 2 min pred kraja ceo protivnički tim izađe i onda tebe lepo igra balansuje na drugu stranu i izgubiš rundu? Bravo majstore ............

................ Igra je...............
Ne nikada !!!

Kao prvo, izadje max 5 ljudi, na BC2 je obicja da izajde nesto visie ili se prebace u pobjednicki tim jer nema balansa na serveru pa bude 10 vs 5... ali u BF3 NIKADA. Balansiraju se oni iz moga tima sto su zadnji dosli i svi sretni. Takav sistem MORA da postoji u video igrama.

Kao drugo, kakve veze molimte lijepo ima neračunanje bodova za onoga sto izadje sa tme sto se opet desi da pri kraju runde izadje nekoliko ljudi i tebe prebaci u tim koji izgubi ? Balansiranje i neracunanje bodova nemaju veze jedno sa drugim jer ce tebe opet balansirati i tices opet izgubiti. I otkud ti znas da je neko izasao sa servera zato sto nece da izgubi pa mu za pravo "uzimas" ono sto je zaradio ?

Balans igraca i zakidanje progresa su dvije razlicite stvari. NEko ko ce da izadje iz partije ce izaci iz partije računalo se njemu ili ne ali davati bodove samo onome ko vidi kraj runde je nepošteno.

Kakao god, nista ona osoba sto ostane do kraja ne mora biti bolja od tebe koji izadjes zbog XY razloga jer si doprinjeo timu.
Naravno da ljudi izlaze iz partije jer se jednostavno radi o video igri.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2013, 13:15   #630
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Ma jašta...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 14:16   #631
birokrata
Član
 
Član od: 7.1.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

RO2 je dobra igra ali imam nekih zamerki. Tvorci igre su preferirali Nemce. Igra istorijski nije tačna (iako potenciraju na realizmu) jer je na strani nemaca ubačena automatska puška MKb 42 koja je poslata 1942 samo u par hiljada primeraka na istočni front radi ispitivanja. Zato ta puška nikako ne može da bude reprezentativno oružje na strani nemaca. Takođe, u RO2 nemci u izobilju imaju poluautomatsku pušku K 41 koja se pokazala loše i bila proizvedena u malom broju, nedovoljno da se naoružaju divizije Vermahta i SS-a (oko 100.000+ primeraka). Ako vidite propagandne filmove Trećeg rajha, većinom su nemački vojnici bili naoružani karabinima, mitraljezima (ali ne u enormnim količinama tako da svaki drugi vojnik ima mitraljez - malo sutra) i automatima MP 40 opet u ograničenom broju (izrađeno je ukupno oko milion MP 40 tokom celog rata). Rusi su sa druge strane 1941 godine proizveli preko milion poluautomatskih pušaka SVT 40 koju su nemci kopirali kod svoje Gewehr 43 i oko šest miliona automata Špagin, oko 800.000 i više puškomitraljeza Degtarjev DP 27, ne računajući Maksime i Gorjunov - Pulemjot G-43.
I tako ti ja odem na neki server (namerno na nemački) i tamo svi naoružani do zuba sa MG 34, G 41 i Mkb 42. što u stvarnosti nije bilo tačno. Koristili su mauzerku masovno kao osnovno oružje. I sad se neki tamo neonacisti na tim serverima duvaju kako su nemci nadljudi i da uvek pobeđuju. Da su rusi bedna rulja koja je sa kopljima i sekirama jurila na nemačke super junake. Ja namerno koristim samo Mosinku, špagin i DP 27 i sa Mosinkom uspevam na nekim mapama (npr. Spartanovka) da otrsim i do 20 švaba i to na velikim udaljenostima. RO2 ipak nije dobro izbalansirana, preferiraju se nemci, ali to je što je.
Takođe, imam sumnju da na nekim serverima ( ne želim unapred da
navodim koji su) namerno izbacuju igrače sa servera. Na primer mene su par puta izbacili,a sasvim sam korektno igrao (nisam ubijao saborce, nisam kampovao i sl.). Takođe mi se dešavalo da u najkritičnijem trenutku kada treba da otvorim vatru da se zaglavim li ne mogu pušku da podignem, jedno stavno mi se zakoči slika, i naravno švaba me rokne.
Ako tripujem, iskritikujte me, ali nekada mi stvrno tu nešto smrdi.
Namerno igram za ruski tim jer ne volim da igram za švabe, gledam samo komentare nekih njihovih nadmenih i isfoliranih igrača, da ne komentarišem neke igrače iz Hrvatske sa izjavama tipa: Ustaše bacaju bombe na ruse i
sl. Ne želim nikoga ovim da prozivam i znam da postoji veliki broj korektnih igrača ali neke stvari me jednostavno nerviraju. Znam da će mi neki na ovom forumu reči, pa brate ako ti ne odgovara ti nemoj da igraš... ali sve jedno imao sam potrebu da ovo kažem.
birokrata je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 14:57   #632
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Sta te briga sta konjusari pricaju, prosto reportujes steam profil i briga te. Inace ja volim da igram sa Nemcima zbog karabina, nekako mi se ne svidja Mosin, nemam pojma sto, ali mislim da igra ne favorizuje nikoga, sve zavisi od ljudi u timu kakvi su. Ne moze svako da koristi mkb 42, mislim da ih ima samo par komada na serverima 32v32, mozda gresim ,nisam odavno upalio RO2.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 15:15   #633
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Citat:
birokrata kaže: Pregled poruke
I tako ti ja odem na neki server (namerno na nemački) i tamo svi naoružani do zuba sa MG 34, G 41 i Mkb 42. što u stvarnosti nije bilo tačno. Koristili su mauzerku masovno kao osnovno oružje. I sad se neki tamo neonacisti na tim serverima duvaju kako su nemci nadljudi i da uvek pobeđuju. Da su rusi bedna rulja koja je sa kopljima i sekirama jurila na nemačke super junake.
To nije nikakva mana igre, jer na takvo ponasanje igraca mozes da naidjes svuda. Ali ja mogu da tvrdim da je ovdje upola manje takvih igraca, za razliku od napaljenih tinejdzera u COD-u, BF, gdje stalno neko nekome pominje majku majcinu.

Ja igram stalno sa Njemcima, jer postoji jako mali broj WW2 igara u kojima mogu da igram sa njima.

Nikada nisam naisao na to da me neko kikuje bez razloga, a igram igru od kada je izasla. Moze neko da popije kik samo ako psuje, ili ubija namjerno svoje saborce. Nesto si ti istripovao. Ja od kada igram, i u svojih 600+ radnih sati, nisam naisao ni na jedan server a da me je neko namjerno kikovao.

Igraci su generalno starije populacije i nema uopste toliko svadja i prepirki. Desi se ponekad, ali to je stvarno zanemarljivo.
I nikada nisam naisao na tako neke hrvatske igrace, ja ne znam gdje i na kom si ti to serveru igrao?! Mozda si igrao ovaj vikend dok je igra bila dzabe, pa su dosli klinci sa svih strana da isprobaju igru?!

Uostalom, sta i da pisu gluposti, mozes i pored toga normalno da igras, ignorises budale i gotova stvar. Mozes da prijavis kik radi govora mrznje i slicno. To nisu mane koje se mogu pripisati samoj igri. To je odraz opste kulture igraca, a ne mana igre.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 15:53   #634
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Moja ekipa stalno igra sa Rujama, nema disbalansa. MKB mi se ne sviđa ne vidim prednost u odnosu na SVT/G43. Inače možeš igrati i sa nemačkim karabinom kao Rus, samo ti treba rifleman lvl5. Isto važi za sva oružja, kada izlvlujete klasu dobijate oružje druge strane.

Mg34 i ruska verzija DP nešto... pripadaju MG klasi koja je naserverima ograničena, dakle vrira od jednog MG-a do 3, tako da ne vidim ni tu problem, dosta igram kao MG i čak mi je ruski MG dosta fleksibilniji od nemačkog. Veće polje vida, lepši ironsight itd...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 17:16   #635
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

@Deki
Cesto vidim da si u igri, ali retko kada si na bilo kom od servera gde sam ja navikao da igram.

Generalno si u pravu, na vecini servera preferiraju nemce, i najveci douchebag-ovi igraju iskljucivo sa MKb koja je sigurno jedna od najdominantnijih pusaka u igri.
Realno, ja sam je levelovao na max, i imam je kao rus u elite assault hero klasi, mada vise volim da ubijem lika koji koristi MKb i posle ga sacekam sa njegovom puskom i ubijem 3-4 puta, i najavim... to ih opasno nervira

kao sto rece zoolom, iskljucivo igramo rusku stranu, mada je igra totalno drugacija kada se igra druga strana (ne zbog oruzja vec zbog kompletnog pristupa) ali i to smo savladali igrajuci online kampanju, gde se strane menjaju zavisno od uslova.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2013, 17:38   #636
birokrata
Član
 
Član od: 7.1.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Evo, bio sam najčešće na serverima FHW RO2 Realism server i (40-01) Clan UK # Realism server 1 (e tu su me kiknuli par puta). Bio sam i na RUS Liga hardcore, ali u zadnje vreme vrlo kratko. Najviše na ova dva prva servera. Odmah da kažem da usvajam vaša mišljenja i sugestije, mislim da sam ipak malo preterao kada sam pomislio da me kikuju sa servera na kvarno, ali zaista nisam ništa loše učinio. Nije ni bitno, ne želim da prozivam nikoga , sve je to igra, a stvarnost je nešto drugo i za neku drugu temu.
birokrata je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2013, 0:58   #637
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Sad kako citam temu opet mi se igra ovo cudo, moracu malo da vam se pridruzim ovih dana
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2013, 23:39   #638
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Rising Storm Beta gameplay:

RO2 RS
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2013, 1:43   #639
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Kada igra izlazi i nije mi jasno, kako sada funkcionise to sa vlasnicima RO2 ? Imatcemo free donekle i kada i koliki ce biti poust na kupovinu DLC-a ?
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2013, 7:58   #640
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

RO2 igrači koji ne kupe RS će moći da igraju RS ali samo sa nekim klasama (rifleman verovatno) i isto to važi za RS igrače koji nemaju RO2. Negde na forumu sam video da će za ljude koji poseduju RO2 biti niža cena RS-a. Nema ništa detaljnije za sada...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zuloom na korisnoj poruci:
jonathan (1.5.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drugi svetski rat, red orchestra, red orchestra 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Kingdom Heroes Leon da Vinci MMORPG igre 1 29.7.2010 12:32
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com