Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Modovi > SK Case Chase

SK Case Chase Nagradni konkurs „Sveta kompjutera” u kojem modifikujemo kućišta po vašoj ideji

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2007, 0:54   #41
Dr. Marko
nadničar
 
Avatar korisnika Dr. Marko
 
Član od: 17.8.2007.
Poruke: 76
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 66 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Pa izgleda da jeste tako bilo.Moram priznati da kvalitet i časopisa i foruma opada.Kuciste je trebalo da bude kvalitetnije, samo to cu da kazem na ovu temu.E sad: U casopisu su mogli da prave kucista na bajate ideje koje nisu ni za...... a nisu mogli da naprave jedno lepo kuciste za akciju za nezbrinutu decu!Cak ni jedan mali tekst da stave!Pa ljudi aj malo razmislite sta i kako radite.Cak je i administracija na forumu izgubila na kvalitetu.Eh, ljudi, ljudi sta smo mi postali.
Da si ti nama ziv i zdrav Svet Kompjutera odavno ucestvuje u humanitarnim akcijama ali to ne objavljuje na sva zvona, a ako mislis na racunar sa srcem foruma on najbolje oslikava pojedince na istom tj. koliko im mesto ovde nije.
Dr. Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 1:02   #42
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
Dr. Marko kaže: Pregled poruke
Da si ti nama ziv i zdrav Svet Kompjutera odavno ucestvuje u humanitarnim akcijama ali to ne objavljuje na sva zvona, a ako mislis na racunar sa srcem foruma on najbolje oslikava pojedince na istom tj. koliko im mesto ovde nije.
Na koje pojedince misliš?Većina ljudi koji su učestvovali u toj temi su postupali vrlo korektno i mislim da forumu fale upravo takvi članovi.
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku AkulM na korisnoj poruci:
SirDuck (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 1:09   #43
Dr. Marko
nadničar
 
Avatar korisnika Dr. Marko
 
Član od: 17.8.2007.
Poruke: 76
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 66 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Na koje pojedince misliš?Većina ljudi koji su učestvovali u toj temi su postupali vrlo korektno i mislim da forumu fale upravo takvi članovi.
Ova prica lagano postaje besmislena
Dr. Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 1:11   #44
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
Dr. Marko kaže: Pregled poruke
Kamo srece da je tako pa zar ti stvarno mislis da bi jedan Chieftec koji je uzgred sponzor Case Chase dozvolio otaljavanje i takav pristup, a nesto ne vidim da se dobitnici kucista bune stvarno ne znam u cemu je problem ti si naprasno postao dobitnicin advokat ili je u pitanju nesto drugo.
Pa naravno da se ne bune kad su im snovi ostvareni
Naravno da se ona ne buni kad ima sunđer bob kućište i osam godina pa ne gleda takve stvari kao što je kvalitet izrade.

A vi ste naravno to znali pa ste se shodno i potrudili kolko ste se potrudili...

Nisam postao advokat, samo ne mogu da verujem da skoro svi komentarišu da je loše odrađeno a ti im svima kažeš da nemaju pojma.
Pa za koga se prave kućišta, za profesionalne modere ili za nas koji "nemamo pojma"?
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
AkulM (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 1:13   #45
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
Dr. Marko kaže: Pregled poruke
Da si ti nama ziv i zdrav Svet Kompjutera odavno ucestvuje u humanitarnim akcijama ali to ne objavljuje na sva zvona, a ako mislis na racunar sa srcem foruma on najbolje oslikava pojedince na istom tj. koliko im mesto ovde nije.
A sad šta ovo znači, da onima koji su učestvovali u akciji nije ovde mesto ?
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
AkulM (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 1:16   #46
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Pa naravno da se ne bune kad su im snovi ostvareni
Naravno da se ona ne buni kad ima sunđer bob kućište i osam godina pa ne gleda takve stvari kao što je kvalitet izrade.

A vi ste naravno to znali pa ste se shodno i potrudili kolko ste se potrudili...

Nisam postao advokat, samo ne mogu da verujem da skoro svi komentarišu da je loše odrađeno a ti im svima kažeš da nemaju pojma.
Pa za koga se prave kućišta, za profesionalne modere ili za nas koji "nemamo pojma"?
pa nije bas da su mi se snovi ostvarili,mislio sam da uradim jos par stvari za zivota...ali jos jednom moram da kazem da svi vi previse kudite bez nekog vidnog razloga ,a i vanja se pita zasto to radite,pa shodno tome usporite malo...
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 1:20   #47
Dr. Marko
nadničar
 
Avatar korisnika Dr. Marko
 
Član od: 17.8.2007.
Poruke: 76
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 66 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Pa naravno da se ne bune kad su im snovi ostvareni
Naravno da se ona ne buni kad ima sunđer bob kućište i osam godina pa ne gleda takve stvari kao što je kvalitet izrade.

A vi ste naravno to znali pa ste se shodno i potrudili kolko ste se potrudili...

Nisam postao advokat, samo ne mogu da verujem da skoro svi komentarišu da je loše odrađeno a ti im svima kažeš da nemaju pojma.
Pa za koga se prave kućišta, za profesionalne modere ili za nas koji "nemamo pojma"?

A koji su to skoro svi mislis na one sto nemaju pojma pa oni su daleko od skoro svih
Dr. Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 1:36   #48
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
Dr. Marko kaže: Pregled poruke
A koji su to skoro svi mislis na one sto nemaju pojma pa oni su daleko od skoro svih
Ne razumem te baš najbolje, prvenstveno zbog ne postojećih znakova interpunkcije u tvom postu.

Hoću da kažem da je 9 od 10 ljudi reklo da izrada nije na neko nivou i da si im ti svima rekao da nemaju pojma i da trebaju samo tebe da slušaju jer is ti "pro".
Mislim jesi ti profesionalac ali to ne znači da svi automatski samo tebe trebaju da slušaju.

Eto Pivalica se bavi modingom pa ni on nije oduševljen...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 2:16   #49
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

uh...josh ispade i da sam ja pro moder
nisam ja rekao da nisam odushevljen... samo sam spomenuo poklopce od multivite...ali (uvek ima ali), trebalo je setiti se i toga!!!

pa razmislite malo... za jedan od najcheshcih modova, i jedan od veoma lepih, a i korisnih, tzv turbinu, shta koristite??? najobichniju cev... za wc ili za shta god... hej... pa nekako se mora improvizovati...

drugo, gledajte sad to ovako: ova akcija je napravljena da bi se ljudima priblizio pojam modinga, neke osnovne stvari i naravno poneka kreativna ideja nagradila...
sad, dotichni 'majstor' je mogao da uopshte ne kaze shta je koristio za ochi, ili gde je i kako neshto farbao itd... i vi bi na slici videli ono shto je na slici i to je to...

dalje, ono shto je zaista poenta modinga, bilo da ga radite za sebe, ili za neku mushteriju, to je da buduci vlasnik tog kucishta bude zadovoljan!!! samo to je bitno! bilo da je u pitanju estetika, ili funkcionalnost...

konkretno, ja sam sa drugom uradio neko kucishte njemu u gotic fazonu. on je chovek odushevljen, a keva samo shto ga nije izbacila iz kuce...komentar drushtva je bio: omb, shta je ovo? case freak show?
a za neke stvari smo chak i koristili plastichne chashe neke i rolne tolet papira (bez papira...samo rolnu)... naravno, mi smo to lepo zamazli, pa se ne vidi, ali savrsheno obavlja posao...

da ne duzim josh vishe, nego shto vec jesam, nema svrhe raspravljati se dalje...
marko je prihvatio da radi ovaj posao i to je kul od njega, vi svi lepo i aktivno pratite celu ovu akciju i to je takodje super, ali realno pogledajte i razmislite, da li su komentari tipa: "e ovo ti je sr**e od moda" i tako to korisno?
zar ne bi bilo bolje da ste mu rekli (konkretno za ovaj mod), e bolje da si za ochi koristio neku kvalitetniju plastiku, ili da si 'rupe' na sundjeru pravio nekom vrstom farbanja, a ne spaljivanjem ili shta god...
ni on chovek nije super ultra vele majstor... a i da jeste, sigurno bi mu neki savet ili sugestija pomogli...
ja ne kazem da vi ostali niste u pravu, i da je sad ovo neki super mod, ali ako su i 'tatko, i cerkica na tatko' zadovoljni, onda je to sasvim dovoljna ocena ovog moda...

a sad poenta, cele poente je, da nema svrhe da se uzaludno ovde raspravljate... uostalom znate kako kazu...
"svadjanje na netu je kao olimpijada za retarde...i ako pobedish, i dalje si retard..."

/*sreca te nema vishe reputacija....imam utisak da bi me sad zasuli nekim crvenim kartonima */
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
Chivan (11.12.2007), oluja (10.12.2007), zdravkelja (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 2:59   #50
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
uh...josh ispade i da sam ja pro moder
nisam ja rekao da nisam odushevljen... samo sam spomenuo poklopce od multivite...ali (uvek ima ali), trebalo je setiti se i toga!!!

pa razmislite malo... za jedan od najcheshcih modova, i jedan od veoma lepih, a i korisnih, tzv turbinu, shta koristite??? najobichniju cev... za wc ili za shta god... hej... pa nekako se mora improvizovati...

drugo, gledajte sad to ovako: ova akcija je napravljena da bi se ljudima priblizio pojam modinga, neke osnovne stvari i naravno poneka kreativna ideja nagradila...
sad, dotichni 'majstor' je mogao da uopshte ne kaze shta je koristio za ochi, ili gde je i kako neshto farbao itd... i vi bi na slici videli ono shto je na slici i to je to...

dalje, ono shto je zaista poenta modinga, bilo da ga radite za sebe, ili za neku mushteriju, to je da buduci vlasnik tog kucishta bude zadovoljan!!! samo to je bitno! bilo da je u pitanju estetika, ili funkcionalnost...

konkretno, ja sam sa drugom uradio neko kucishte njemu u gotic fazonu. on je chovek odushevljen, a keva samo shto ga nije izbacila iz kuce...komentar drushtva je bio: omb, shta je ovo? case freak show?
a za neke stvari smo chak i koristili plastichne chashe neke i rolne tolet papira (bez papira...samo rolnu)... naravno, mi smo to lepo zamazli, pa se ne vidi, ali savrsheno obavlja posao...

da ne duzim josh vishe, nego shto vec jesam, nema svrhe raspravljati se dalje...
marko je prihvatio da radi ovaj posao i to je kul od njega, vi svi lepo i aktivno pratite celu ovu akciju i to je takodje super, ali realno pogledajte i razmislite, da li su komentari tipa: "e ovo ti je sr**e od moda" i tako to korisno?
zar ne bi bilo bolje da ste mu rekli (konkretno za ovaj mod), e bolje da si za ochi koristio neku kvalitetniju plastiku, ili da si 'rupe' na sundjeru pravio nekom vrstom farbanja, a ne spaljivanjem ili shta god...
ni on chovek nije super ultra vele majstor... a i da jeste, sigurno bi mu neki savet ili sugestija pomogli...
ja ne kazem da vi ostali niste u pravu, i da je sad ovo neki super mod, ali ako su i 'tatko, i cerkica na tatko' zadovoljni, onda je to sasvim dovoljna ocena ovog moda...

a sad poenta, cele poente je, da nema svrhe da se uzaludno ovde raspravljate... uostalom znate kako kazu...
"svadjanje na netu je kao olimpijada za retarde...i ako pobedish, i dalje si retard..."

/*sreca te nema vishe reputacija....imam utisak da bi me sad zasuli nekim crvenim kartonima */
no coment!
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 6:30   #51
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Hoću da kažem da je 9 od 10 ljudi reklo da izrada nije na neko nivou i da si im ti svima rekao da nemaju pojma i da trebaju samo tebe da slušaju jer is ti "pro".
A ko je od tih ljudi video kućište svojim očima, uživo, ne na fotkama?!
Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Mislim jesi ti profesionalac ali to ne znači da svi automatski samo tebe trebaju da slušaju.
Dobro, saslušajte onda i mene! Potrefilo se da sam baš tog dana kada je kućište bilo uručeno vlasnici i ja bio u redakciji i video sam kućište pre nje. Jel' treba da vam objašnjavam da uživo mnogo bolje izgleda nego na fotkama? Nisam još stigao da pročitam u SK-u postupak izrade, ali na kraju krajeva, niko ne pita za postupak nego se trže rezultati, a rezultati su (uzevši u obzir nacrt po kome su rađeni) odlični!


Nevezano za ovo što sam iznad napisao, imam utisak da se mnogi bune oko izbora kućišta koja se rade zato što njihova (ili neki njihovi favoriti) nisu uzeti za modovanje, pa sad traže "dlaku u jajetu". Shvatite da su ukusi različiti i da se ni kućište koje ne znam kako izgleda neće svima dopasti. Važno je da se dopadne samo onome kome je namenjeno i ako to postigne, onda je zadatak uspešno obavljen. Zaboravljate da je za nas spectatore mnogo važnije da naučimo neke tehnike i specifične zahvate u modovanju, nego koliko će nam se dopasti gotov mod. Da nije tako, onda bi one 2 strane u SK bile svedene na pola jedne na kojoj bi se nalazile samo 1-2 fotke kućišta bez ikakvog objašnjenja.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 11:37   #52
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

@Pivalica
Ok, nisam ni racunao one koji su rekli "kućište je sra*e".

No nema veye, njoj se sviđa, što i jeste bio cilj ali ja idalje mislim da je moglo nogo lepše da iggleda, samo da su se malo potrudili oko detalja, kao na, npr. hitman i samurai kućištu.

@Rocker
Sigurno lepše izgleda u stvarnosti, kao i sva kućišta dosada.
I samurai je bio na slikama pa je lepo izgledao

A ljubomora...da se odmah ogradim, nisam ni slao predloge osim jednog za koji sam znao da će da propadne (a to je bilo pri početku akcije)

PS: VG rockeru, VG!

Poslednja ispravka: SirDuck (10.12.2007 u 11:53)
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 12:05   #53
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
Dr. Marko kaže: Pregled poruke
Pozdrav evo i slika poslednjeg kucista.



OMG! Za decu do 13 god sa high end konfiguracijom ... Definitivno po meni najlosije kuciste, sto ne znaci da je lose odradjeno vec je tematika jako losa... Ali za trud i rad uvek ide plus...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 12:27   #54
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.848 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
@Rocker
Sigurno lepše izgleda u stvarnosti, kao i sva kućišta dosada.
I samurai je bio na slikama pa je lepo izgledao
Neke stvari su vise fotogenicne neke manje... Ali imajte na umu svrsishodnost, ako se svidja onome kome je namenjeno onda je dobro. Zadovoljiti ukuse svih je nemoguce.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 12:39   #55
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Neke stvari su vise fotogenicne neke manje... Ali imajte na umu svrsishodnost, ako se svidja onome kome je namenjeno onda je dobro. Zadovoljiti ukuse svih je nemoguce.
Naravno, ali kućište je po mom ukusu, voleo sam da gledam S. Boba i sviđa mi se
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 13:22   #56
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Brate, i ja jako volim da gledam sundjer boba, ali on i konfe... Realno ^^
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 14:36   #57
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Ajde i ja ovde da komentarisem. Kuciste je za dete od 9 godina extra. To sto mi matorci ovde komentarisemo nema nikakvog znacaja zato sto smo mi izasli iz detinjstva (ja jos nisam).
Meni je kuciste sasvim ok i dokazuje da se maltene ni od cega moze napraviti nesto.
E sad pitanje. Kako je reseno hladjenje kucista? ne vidim nigde ventove napred pa pitam .Jel ima neka vratanca ili sta? Povuces mu ruku i izadje cd drive? Nije mi najjasnije. Aj neko objasnjenje. Pozdrav
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 14:49   #58
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

sundjer bobovo lice i 'noge' su zapravo vratanca kucishta koja se otvaraju, i tu su i drajvovi, a predpostavljam i intake vent...
zaista ne znam kakav je sundjer i da li ce otezavati hladjenje, ili chak i poevcavati temp u kucishtu... to je na vlasniku da nas obavesti... chisto da znamo ima li vajde koristiti ove ili slichne materijale za ubuduce ako bi neko da moduje u nekom slichnom fazonu...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 15:20   #59
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Brate, i ja jako volim da gledam sundjer boba, ali on i konfe... Realno ^^
Aj 'leba ti ne pocinji ponovo, jedva su se smirili...Sve sto je Pivalica rekao, ja se slazem, ljudi dajte ubuduce konstruktivne komentare, bez rasprave i naravno svoje misljenje u obliku "svidja mi se" ili "ne svidja mi se"(a ne sr**e je). Haljde da razmenjujemo znanje o modovanju a ne argumente u svadji. To vazi i za moderatore(administratore).
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 15:32   #60
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: Sundjer Bob

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
Ajde i ja ovde da komentarisem. Kuciste je za dete od 9 godina extra. To sto mi matorci ovde komentarisemo nema nikakvog znacaja zato sto smo mi izasli iz detinjstva (ja jos nisam).
Meni je kuciste sasvim ok i dokazuje da se maltene ni od cega moze napraviti nesto.
E sad pitanje. Kako je reseno hladjenje kucista? ne vidim nigde ventove napred pa pitam .Jel ima neka vratanca ili sta? Povuces mu ruku i izadje cd drive? Nije mi najjasnije. Aj neko objasnjenje. Pozdrav
komp jos ne radi,posto nam jos fali monitor,ali bice uskoro pa cu javiti kako je sto se tice zagrevanja.btw,unutra je jedan veliki vent,sad ne znam koliko ce to da pomogne.ima vratanca,otvara se sa strane.ako ima jos pitanja ,slobodno pitajte,rado cu odgovoriti
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kućište Chieftec SG-01? Kolossos ŠDK - Osnovne komponente 8 2.4.2008 20:57
Kućište Samurai Champloo na Chieftecovom sajtu Chivan SK Case Chase 14 29.1.2008 9:44
Kućište ? Otherside ŠDK - Ostale komponente 14 12.12.2007 13:52
Koji hladnjak za kućište da kupim ? ZoranM ŠDK - Ostale komponente 18 27.6.2007 0:33
Kako da saznam koje Chieftec kućište imam?! MarkoFaca Ostale komponente 5 2.9.2006 1:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com