Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.5.2009, 11:20   #201
Wild Boy
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: OutOfSpace
Poruke: 284
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Ajde vi koji imate 64bit RC i malo vise RAM-a recite kolika je potrosnja. Kod mene raste iz dana u dan i posle dva dana je skoro 60% u leru

@stevan10
Pa to ti nije nikakva greska, ako kliknes na ok vodi te na adobe sajt. Samo stikliraj don't show again

Poslednja ispravka: Wild Boy (10.5.2009 u 11:44)
Wild Boy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 11:42   #202
stevan10
Član
 
Član od: 22.3.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 368
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stevan10
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Imam problem sa Potoshop CS4 kada ga pokrenem izbaci mi ovo .Imam poslednje drajvere sa nvidia-e za win 7.Inace na xp-u mi je sve radilo lepo!
stevan10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 11:51   #203
MickeyThug
Član
 
Član od: 6.2.2008.
Lokacija: Temerin
Poruke: 129
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku MickeyThug Slanje poruke preko MSN-a korisniku MickeyThug Slanje poruke preko Skypea korisniku MickeyThug
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
stevan10 kaže: Pregled poruke
Imam problem sa Potoshop CS4 kada ga pokrenem izbaci mi ovo .Imam poslednje drajvere sa nvidia-e za win 7.Inace na xp-u mi je sve radilo lepo!
Photoshop koristi graficko ubrzavanje kod rada sa 3D layerima. Ta poruka te cisto upucuje na sajt da proveris da li tvoja graficka podrzava graficko ubrzavanje.
MickeyThug je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MickeyThug na korisnoj poruci:
stevan10 (10.5.2009)
Stara 10.5.2009, 11:55   #204
stevan10
Član
 
Član od: 22.3.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 368
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stevan10
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Pa na xp-u mi to nije iskakalo a sada na win 7 da pa ne znam u cemu je sada problem da li je to do win7!Open GL u PS mi je ukljucen graficka mi je 9600GSO ako nesto znaci!
stevan10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 12:11   #205
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

@Wild_Boy - Pa kako to, ja evo imam 7000, 64bitni i normalno mi radi ram... Imam 4GB i stoji mi na 30%...
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 12:18   #206
Wild Boy
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: OutOfSpace
Poruke: 284
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
@Wild_Boy - Pa kako to, ja evo imam 7000, 64bitni i normalno mi radi ram... Imam 4GB i stoji mi na 30%...
Pazi bilo mi je isto tako oko 30-35% recimo ceo taj dan kada sam podigao sistem, vec sledece jutro popeo se na 50ak i evo od jutros je otisao na 60 (imam 4GB RAM-a). Ne znam da li ima memory leak, pratim ga
Eve ga tm http://i41.tinypic.com/jhez3b.png

Poslednja ispravka: Wild Boy (10.5.2009 u 12:26)
Wild Boy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 12:46   #207
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
Takav izgled nije namenjen klasnicnim desktop korisnicima, vec kod aparata sa touch screen-om. A sto se tice prelazenja na RC sa bete 7000 uopste nema postrebe, jer su samo USB engine popravili tako da se ne zamarate. Ako imate 7000, nemojte dzabe da se mucite i ponovo sve instalirate.
Pa znao sam da je samo reklama, al nisam bio siguran. Znaci W7 ni po cemu nije bolji od Bliste? Hasta la Vista Micro$uck
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 13:01   #208
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Evo instalirao 64bit RC, sve lepo, nema bugova, ja koristim IE8...imam 3GB RAM-a i potrošnja u IDLE sa 6-7 stvari u start-upu 35%.

Koristim ACD See pro 2.5 i povremeno mi izađe system error, needs to shut down acdsee, ne znam zbog čega. Probao sam run as administrator ali opet se od recimo 20 puta kojih ga pokrenem 1-put dobije tu grešku.

Ostalo sve šljaka kako treba...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 13:18   #209
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
stevan10 kaže: Pregled poruke
Pa na xp-u mi to nije iskakalo a sada na win 7 da pa ne znam u cemu je sada problem da li je to do win7!Open GL u PS mi je ukljucen graficka mi je 9600GSO ako nesto znaci!
Meni se isto to pojavljivalo na Visti, to je samo reklama. Pojavljivalo mi se i na OS X. Samo stikliras ono da se vise ne pojavljuje i kraj. Na XP se valjda ne pojavljuje jer on ne podrzava te GPGPU funkcije.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mickie na korisnoj poruci:
stevan10 (10.5.2009)
Stara 10.5.2009, 13:42   #210
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
Pa znao sam da je samo reklama, al nisam bio siguran. Znaci W7 ni po cemu nije bolji od Bliste? Hasta la Vista Micro$uck
Ma od pocetka sam znao da je to samo sp2 za Vistu sa novim imenom.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
Mickie (10.5.2009), na12 (10.5.2009), zoca (10.5.2009)
Stara 10.5.2009, 14:17   #211
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Ajde ne pricajte gluposti... Mnogo je bolji od Viste i tokom rada me je mnogo sitnica veoma prijatno iznenadilo... To su sve sitnice, ni ne secam se vise sta je, al kad se puno sitnica koje ne valjaju nakupi u Visti...

Na primer, tamo gde se menja rezolucija, sad mi tacno prepoznaje model monitora (koji je prikljucen single-link DVI-D kablom) i takodje prikazuje samo jedan monitor (samo jedan i postoji). Vista nije znala ni model, i cak mi je prikazivala jos jedan monitor pored tog (naravno nije bilo stiklirano ono "extend desktop to this monitor").

Meni uglavnom koristi oko 1.5GB Rama kad nijedna aplikacija nije ukljucena, naravno osim onih u startupu. Takodje uzmite u obzir da mi nije pretpran sistem svacim... Da kazemo da koristi 1.5GB kad imam ukljucen Eset smart security, MSN...


EDIT: Evo jos da napisem... Posto je sada spojen Quick Launch sa onim "ukljucenim programima", ja sam npr stavio Firefox dole u taskbar (znaci kao da je u QL) i sada kad kliknem da ukljucim Firefox, on ne zauzima vise prostora na taskbaru nego je sve integrisano u tu ikonicu.

Takodje, dole na taskbaru mi je ikona Windows Explorera. Ako hocu da otvorim neki folder koji sam skoro otvarao, samo otvorim njegovu Jump listu na desni klik i on je tu. Takodje, kad je bilo koji folder otvoren, on takodje ne zauzima nikakav prostor na taskbaru jer ta ikona Windows Explorera koja mi tu uvek stoji zastupa sve otvorene prozore.


A da ne pominjem kolko bolje radi funkcija Sleep... i kolko se brze komp povraca u "ukljuceno stanje iz nje". Znaci ja ga stavim u Sleep i komp je iskljucen. Cim pritisnem dugme za paljenje, Windows se pojavljuje istog trenutka... Neverovatno... Nema BIOS-a, nema POST-a, nema bootovanja Windows-a... (na Visti je pisalo nesto "resuming Windows" i to je dugo trajalo, toga ovde nam uopste).

Poslednja ispravka: Marko93 (10.5.2009 u 14:28)
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 14:21   #212
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Ma od pocetka sam znao da je to samo sp2 za Vistu sa novim imenom.
pa dobro-nemojmo ići toliko daleko...
1)stabilnost sistema je k`o i na XPu
2)pokretanje programa [od igara do tipa foto-šopa] je brže nego na XPu
3)potrošnja resursa je ista k`o na XPu
4)dizanje sistema je opet brže n`o na XPu
mogu da nastavim...

a svi koji vole XP nek` se njemu vrate...
ili pak-svi koji vole 3.11 nek` se njemu vrate!
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PsyDuck na korisnoj poruci:
Marko93 (10.5.2009)
Stara 10.5.2009, 14:37   #213
zoca
Član
 
Član od: 2.5.2009.
Poruke: 204
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 64 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Ponovo ja sa teorijom zavere od strane cika Bila,toxic je pametno rekao sp2 za vistu samo sa drugim imenom.Naslov windows 7 ce mnogo lakse da se proda nego vista sp2,a u vezi boljih stvari na w7 pa naravno da mora da bude boljitaka nece valjda da naprave nesto gore od viste ili xp-a.I uopste da je napravljen dobar potez sa w7 se vidi,u startu ima mnogo simpatizera,i vidi se sa kilometar sta se pise xp-u i visti
zoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 14:50   #214
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Instalirao sam prekjuče RC1 i drajvere za XP ( btw ForceWare 72.30 , ne 93.71 jer noviji je uzrok BSOD-a pri pokretanju bilo čega što vuče DirectX akceleraciju ) . Od programa nisam još nipta stigao da instaliram , pa kad to obavim okačiću listu programa koji kod mene rade .
Obavezno idite na Windows Update da skinete zakrpu koja poboljšava kompatibilnost sa nekim programima , kao i nove drajvere .
Da li se brže diže od XP-a ne znam jer je 7 instaliran na sporiji HDD , ali za sada se brzo boot-uje .
Elem , da li iko zna kako da podesim da se Task Manager odmah otvori kad pritisnem Alt + Ctrl + Delete umjesto onog ekrana sa raznoraznim opcijama , kao i to da odmah prikaže Proccess from all users kao i na XP-u ?
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 15:15   #215
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Probaj CTRL+Shift+Esc. Za ostalo ni ja ne znam.
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 15:16   #216
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Ajde ne pricajte gluposti... Mnogo je bolji od Viste i tokom rada me je mnogo sitnica veoma prijatno iznenadilo... To su sve sitnice, ni ne secam se vise sta je, al kad se puno sitnica koje ne valjaju nakupi u Visti...
...dobije se novi sp Uporedio sam ovaj RC sa Vistom na laptopu (otprilike iste brzine, CPU i RAM), jeste ispeglan, zato i kazem sp2 za Vistu, ali daleko od mnogo bolji.

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Na primer, tamo gde se menja rezolucija, sad mi tacno prepoznaje model monitora (koji je prikljucen single-link DVI-D kablom) i takodje prikazuje samo jedan monitor (samo jedan i postoji). Vista nije znala ni model, i cak mi je prikazivala jos jedan monitor pored tog (naravno nije bilo stiklirano ono "extend desktop to this monitor").
Vrlo bitna stvar...

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Meni uglavnom koristi oko 1.5GB Rama kad nijedna aplikacija nije ukljucena, naravno osim onih u startupu. Takodje uzmite u obzir da mi nije pretpran sistem svacim... Da kazemo da koristi 1.5GB kad imam ukljucen Eset smart security, MSN...

EDIT: Evo jos da napisem... Posto je sada spojen Quick Launch sa onim "ukljucenim programima", ja sam npr stavio Firefox dole u taskbar (znaci kao da je u QL) i sada kad kliknem da ukljucim Firefox, on ne zauzima vise prostora na taskbaru nego je sve integrisano u tu ikonicu.

Takodje, dole na taskbaru mi je ikona Windows Explorera. Ako hocu da otvorim neki folder koji sam skoro otvarao, samo otvorim njegovu Jump listu na desni klik i on je tu. Takodje, kad je bilo koji folder otvoren, on takodje ne zauzima nikakav prostor na taskbaru jer ta ikona Windows Explorera koja mi tu uvek stoji zastupa sve otvorene prozore.

A da ne pominjem kolko bolje radi funkcija Sleep... i kolko se brze komp povraca u "ukljuceno stanje iz nje". Znaci ja ga stavim u Sleep i komp je iskljucen. Cim pritisnem dugme za paljenje, Windows se pojavljuje istog trenutka... Neverovatno... Nema BIOS-a, nema POST-a, nema bootovanja Windows-a... (na Visti je pisalo nesto "resuming Windows" i to je dugo trajalo, toga ovde nam uopste).
Takodje ,,vrlo bitna" poboljsanja, ili razlike. Sve se to moze ispraviti u Visti, a verovatno i hoce.

Citat:
PsyDuck kaže: Pregled poruke
pa dobro-nemojmo ići toliko daleko...
1)stabilnost sistema je k`o i na XPu
2)pokretanje programa [od igara do tipa foto-šopa] je brže nego na XPu
3)potrošnja resursa je ista k`o na XPu
4)dizanje sistema je opet brže n`o na XPu
mogu da nastavim...

a svi koji vole XP nek` se njemu vrate...
ili pak-svi koji vole 3.11 nek` se njemu vrate!
1) Nije, ista je i uopste ne zavisi od sistema, vec od korisnika.
2) Zbog Superfetch-a, a i nije neko drasticno ubrzanje, postoji u Visti, dodatno oduzima memoriju.
3) Definitivno ne!
4) Mozda na Markovom Core i7 i 6GB-a RAM-a, ali na mom 4000+ i 2GB-a sigurno ne.

Sve u svemu, ne kazem da je W7 los sistem, vec da nije neko drasticno poboljsanje u odnosu na Vistu. Meni Vista radi dobro i sigurno cu preci na finalnu 7-icu, ali ne preterujte sa hvaljenjem. Kao sto zoca kaze, Vista je na losem glasu i koliko god je ispravili SP-ovima, slabo bi se prodavala. Mnogo je bolja odluka da se izda ,,novi" sistem.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
zoca (10.5.2009)
Stara 10.5.2009, 15:28   #217
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

32bitni instalirah noćas na windu od 1 gb rama preko mreže, jedino wirelless je morao da se updejtuje od drajvera
Programi brzo skaču na ekran i brže mi se bootuje od desktopa na kojem je još w7x64beta
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 15:36   #218
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Znaci radi na 1GB? Ja se razmisljam dal da ga instaliram mami na laptop kad bude final...

@toxic: Pa ipak je poenta sedmice bila da bude samo ispravljena Vista. Znate da su je nazivali "Vista done right", a i vi sada SP2 za Vistu. Anyway, ja se nekako mnogo bolje osecam sa ovim OS-om, laksi je i brzi, a u stvari je Vista. Drugo, ja mislim da je Vista jako dobar OS koji je stvarno doneo prave promene posle duge vladavine XP-a.

Al vidis, kada je Vista uzdrmala zemlju promenama, svi su se uplasili i nazivali je bloat-om i zbog svega toga je manje podrzavala i star softver... A onda kada dobijemo OS koji je u 80% stvari identican Visti, onda kukate kako je pemalo promena. Nove funkcije donose nove bagove i nekompatibilnost sa starim OSevima, a oni su to sad hteli da izbegnu sto i jesu. Samo su izglancali stare funkcije...
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 15:42   #219
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Na primer, tamo gde se menja rezolucija, sad mi tacno prepoznaje model monitora (koji je prikljucen single-link DVI-D kablom) i takodje prikazuje samo jedan monitor (samo jedan i postoji). Vista nije znala ni model, i cak mi je prikazivala jos jedan monitor pored tog (naravno nije bilo stiklirano ono "extend desktop to this monitor").
Jaka stvar. Ubacili drajver za tvoj monitor. Znaci jos Bloat-a. Neznam koji monitor imas ali sigurno taj ima i drajver za vistu na sajtu proizvodjaca, mozes da ga skines i da ti pise tacan model monitora na Visti. Nece to tako pisati OOTB za svaki monitor. Za novije mora isto drajver.

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Meni uglavnom koristi oko 1.5GB Rama kad nijedna aplikacija nije ukljucena, naravno osim onih u startupu. Takodje uzmite u obzir da mi nije pretpran sistem svacim... Da kazemo da koristi 1.5GB kad imam ukljucen Eset smart security, MSN...
Tebi je 1.5GB malo memorije? Mnogi ljudi nemaju vise od 2GB. Meni Vista zauzuma 1.2GB a imam gomilu aplikacija u startupu. A imam 8GB memorije. Znaci da je gori od Viste po tom pitanju.

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
EDIT: Evo jos da napisem... Posto je sada spojen Quick Launch sa onim "ukljucenim programima", ja sam npr stavio Firefox dole u taskbar (znaci kao da je u QL) i sada kad kliknem da ukljucim Firefox, on ne zauzima vise prostora na taskbaru nego je sve integrisano u tu ikonicu.
To su ukrali od OS X-ovog Dock-a. I to mi se svidja ako bude radilo OK. Mada opet, verovatno 90% vremena za kopmpjuteriom necu biti u Vindozu. Sto da koristim kopiju Dock-a kad mogu original. A kopiju ima i linux i to mnogo bolju.

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Takodje, dole na taskbaru mi je ikona Windows Explorera. Ako hocu da otvorim neki folder koji sam skoro otvarao, samo otvorim njegovu Jump listu na desni klik i on je tu. Takodje, kad je bilo koji folder otvoren, on takodje ne zauzima nikakav prostor na taskbaru jer ta ikona Windows Explorera koja mi tu uvek stoji zastupa sve otvorene prozore.
Ta jump lista je beskorisna koliko i sam Windows Explorer. Tag jump ne radi sa Total Commanderom.Total Commander je neprevazidjen i Vindoz explorer su mogli da izbace sto se mene tice. A group similar taskbar icons (ili kako se vec zove) je opcija koju sam uvek iskljucivao. Ocu jednim klikom da dodjem do minimiziranog prozora. Sad mi izgleda da su je napravili tako da nemoze da se iskljuci. Jos jedan minus za W7.

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
A da ne pominjem kolko bolje radi funkcija Sleep... i kolko se brze komp povraca u "ukljuceno stanje iz nje". Znaci ja ga stavim u Sleep i komp je iskljucen. Cim pritisnem dugme za paljenje, Windows se pojavljuje istog trenutka... Neverovatno... Nema BIOS-a, nema POST-a, nema bootovanja Windows-a... (na Visti je pisalo nesto "resuming Windows" i to je dugo trajalo, toga ovde nam uopste).
To ti je nacin da brzo zeznes komp. Zato to i ne koristim.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2009, 15:48   #220
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

moja preporuka, ima bolju štednju baterije od xp -- power options

doduše ne teram 16 programa, ali pokrenem 2-3 plus one pored sata jer posle može da swapuje, mada može da se uključi sd card kao fleš kartica ili fleš pa da proširi memoriju ali onda treba brzi fleš za zahtevnije korisnike, o tome već ima tema

Ne koristim mnogo laptop, pa nisam mnogo probao, ali ako uspem da se bežično umrežim sa desktopom možda promenim navike za surf i video,
sinoć mi se sto puta promenilo homenetwork u public network na lanu, ali se nadam da sam to na kraju namestio da se ne menja

edit, Mickie Meni je jump lista ekstra, evo u Adobe readeru sam pinovao jednu knjigu, pa čak i kad mi se history ispuni sa drugim dokumentima knjiga me i dalje čeka na vrhu liste
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
Marko93 (10.5.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows XP Service Pack 3 DorianGrey Operativni sistemi 1061 19.4.2021 15:17
Microsoft Windows Vista sasha vukelic Operativni sistemi 1583 25.7.2012 16:11
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Windows services se ne pokreću 4th Dimension Operativni sistemi 4 15.3.2008 14:07
Windows 2008 RTM illidan Operativni sistemi 49 8.3.2008 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com