Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.2.2011, 22:46   #41
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

c5 je smartphone,moze dosta vise od d900 samsunga,dosta dobar telefon,najveca mana je nedostatak wifi-a ako ti je potreban uopste
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 0:15   #42
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
c5 je smartphone,moze dosta vise od d900 samsunga,dosta dobar telefon,najveca mana je nedostatak wifi-a ako ti je potreban uopste
Sto se mene tice najveca mana mu je sto nema tastaturu. Ostalo moze da prodje...
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 19:50   #43
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

zar nije nokia c5 original telefon sa tastaturom,non touch.
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 21:18   #44
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
zar nije nokia c5 original telefon sa tastaturom,non touch.
Jeste, vec sam mislio qwerty
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2011, 14:04   #45
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Imam problem sa telefonom...Kada odem preko Wireless-a na You tube nece da mi ocita video uvek mi izbaci neki error? da li se to desavalo nekom od vas?
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2011, 20:48   #46
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Skini novu verziju Opere Mini, pa probaj.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 0:01   #47
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Ljudi planiram da kupim ovaj telefon.tj hocu da ga kupim,mozda vec sledece nedelje,ali uzimam ga u obicnoj prodavnici bez provajdera,nije mi bitno sad koliko programa podrzava s obzirom da je s40.E sad posto nema provajdera,vec ja ubacujem moju karticu,da li i tad stoji to da moram da podesim wifi,da se ne bi kacio na gprs? I da li da uopste to(gprs mms) instaliram kada mi posalju instalacije pri ubacivanju broja?
Posto mislim da su samo telefoni uzimani u okviru nekog paketa zakljucani i namerno podeseni(od strane provajdera) da se kaci na gprs i da zakljucavaju tako te neke opcije...

Jel moguce koristiti mms a ne koristiti gprs? A kad kupim telefon pitacu vas koju aplikaciju koristite za gtalk i skype...
E sad posto mi je 110 evra nekako cena niska,da nisu mozda izbacili karticu ili je stvarno toliko pala cena.jer znam da je isla kartica uz njega 2gb.bar tako pise na nokia sajtu.

ps. sta je to dekodiranje.ustvari da li je neko uzimao telefon van provajdera u obicnoj prodavnici?
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 9:18   #48
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Slobodno prihvati podesavanja za GPRS, jer bez njega nema ni MMS-a, a moze biti koristan kada nema ni je dne dostupne wireless mreze. ja sam koristio u isto vreme i Telenor Klik i Wi-Fi.

Telefon treba podesiti tako da se pojavi mogucnost izbora prilikom konektovanja na internet (GPRS, Wireless). Obavezno skini novu verziju Opere Mini, jer internet daleko bolje radi sa tim browserom.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FAMAS na korisnoj poruci:
jhoni (5.4.2011)
Stara 5.4.2011, 12:03   #49
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

A da li je neophodan update softvera,i koliko je to komplikovano? Da li to ljudi u servisu mogu da urade i koliko traje? Ne bih zeleo da ostavljam telefon kada ga budem kupio,ako za to treba vremena...A i plasim se ako ja sam budem hteo to da radim da ne sjb.telefon i garanciju...
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 12:09   #50
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Ja nisam radio update softvera, a cujem da je izasla verzija 7.20 . U servisu bi ti za to uzeli oko20-tak evra, a ne traje nesto mnogo.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FAMAS na korisnoj poruci:
jhoni (5.4.2011)
Stara 7.4.2011, 16:11   #51
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Castio sam se danas ovim telefonom,nista nisam morao da podesavam,telefon je bar sto se mene tice perverzija! strava telefon!!!
U obicnoj prodavnici.bez mreze. wi fi radi ko lud. E sad me zanima kako sa ovi store da skinem na pc,pa onda da prebacujem u telefon?? I hteo sam novu operu da skinem kod burazera se nakacio na wifi,ali mi stalno izbacuje molimo vas pretplatite se na pakete ili tako nesto,sad sam kod kuce(pa nemam wifi signal)to sam kod burazera skidao.Jedino sto sam za sad uradio skinuo novu verziju ovi store-a trazio mi je update...

Poslednja ispravka: jhoni (7.4.2011 u 16:59)
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2011, 20:44   #52
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Prvo moras da napravis account na Ovi Store, da bi mogao da skidas programe.

Za komunikaciju sa racunarom, treba ti micro USB ili Bluetooth i skini najnoviju verziju Nokia Ovi Suite-a. Kada skines nesto sa interneta, samo povezi telefon i instaliraj.

Operu Mini mozes da download-ujes na Ovi Store-a, a mozes i da update-ujes iz samog browsera na telefonu, tako sam ja uradio.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FAMAS na korisnoj poruci:
jhoni (7.4.2011)
Stara 7.4.2011, 22:44   #53
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Acount sam napravio preko telefona...a morao sam da kupim taj neki usb(500 din),e sad da li je micro ili sta je.jbm li ga,znam samo da sam danas sve zivo isprebacivao i instalirao na komp.ovi suite skinut sa nokia sajta.mislim da je poslednja verzija/najnovija.Operu sam skinuo u telefonu.samo mi je ostalo nesto ne jasno.buni me ovaj srpski jezik(tako sam na srpskom zatekao telefon ne otpakovan)da je engleski verovatno bi samo stisnuo yes i ne bi ni razmisljao sta sam stisnuo...ali o tome sta me buni.sutra kada ga opet upalim jer se trenutno puni/formira.
E samo me buni to sto dok sam bio na wifi,par puta mi je na netu trepnula ikonica E ,i trazi neke pretplatne pakete,a jos nisam ni dobio podesavanja za gprs i mms.Ali opet ne bi trebalo to da mi se javlja ako sam isao preko wifi.A pre toga me inace pita preko cega hocu na net.
E sad kada sam povezivao ovi suite i telefon,dva puta mi se pojavi firewall block unblock,pa da li treba mozda da ovi suite stavim u exception?

Mozda sam postavio neka glupa pitanja,ali ovaj telefon je nesto sasvim novo za mene i nikad nisam rukovao aplikacijama,ali ima vremena naucice se.
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2011, 22:53   #54
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Uradi ovako:

Settings-Configuration-Default config. settings pa tu izbrisi podesavanje koje si dobio od mreze.

Idi na Setings-Connectivity-WLAN, pa Internet Connection podesi na Ask first.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FAMAS na korisnoj poruci:
jhoni (7.4.2011)
Stara 7.4.2011, 23:07   #55
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Citat:
FAMAS kaže: Pregled poruke
Uradi ovako:

Settings-Configuration-Default config. settings pa tu izbrisi podesavanje koje si dobio od mreze.

Idi na Setings-Connectivity-WLAN, pa Internet Connection podesi na Ask first.
Hvala,pa ovo drugo mi vec stoji i uvek me pita,a prvo,caka je u tome sto mi jos nisu ni poslali podesavanja.a hteo bi fon da se kaci na edge...a da nasao sam u medjuvremenu kako da napravim svoja podesavanja da ne brisem nista a da mi u default bude kao nesto my web wlan...Sutra kada budem to uradio,javljam sta se desilo sa time...
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2011, 23:11   #56
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Probaj tako. ja sam ti opisao moj postupak. Radi mi i WLAN i GPRS.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FAMAS na korisnoj poruci:
jhoni (7.4.2011)
Stara 8.4.2011, 11:11   #57
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Evo kako bez brisanja... podesiti,ja sam podesio,i stvarno radi,sve kako treba.Prekopirano sa jednog foruma...znaci bez brisanja,nego te uvek pita de ces

Citat:
Zatim je potrebno otici u Podesavanja> Konfiguracija> Licna podesavanja> i tu dodati na Dodaj> Web, "web".
Ime je nebitno, zatim ce se pod Licni nalozi pojaviti Moj Web (default naziv) koji pod Opcije> Aktiviraj treba obavezno aktivirati.

To je sve sto treba da se uradi

ps. uspesnost pravljenja naloga se moze proveriti u istom delu menija dakle ...> Konfiguracija> Podraz.pod.konfig>. Pored imena vaseg provajdera pojavice se dodatna stavka "Licna konfigur" gde se pod "detalji"-ma nalazi "web" stavka.
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jhoni na korisnoj poruci:
FAMAS (8.4.2011)
Stara 8.4.2011, 12:34   #58
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Samo da te pitam,jesi li ubacivao igrice ili aplikacije koje su bile u winrar spakovane,evo nekoliko igrica sam instalirao ali sam sad naisao na pakovane,i kada ektraktujem pojavi se gomila ikonica!? Inace ko nije znao na sajtu http://nokia-c3.javamobiles.net gomilu za dz. aplikacija i igrica. za java telefone...


Ako je mozda ovaj sajt neka vrsta pirat,izvinjavam se unapred.i obrisacu je.
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2011, 14:09   #59
FAMAS
Član
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Pomoravlje
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku FAMAS
Određen forumom Re: Nokia C3

Instalacioni fajl aplikacije ce imati ikonicu kao Nokia PC Suite, i klikom na njega pokreces instalaciju aplikacije. Telefon mora da ti bude prethodno povezan sa racunarom. Instalacioni fajlovi su ti oni sa .jar ekstenzijom.
FAMAS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FAMAS na korisnoj poruci:
jhoni (8.4.2011)
Stara 8.4.2011, 16:17   #60
jhoni
Član
 
Član od: 25.8.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 147
Zahvalnice: 442
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Nokia C3

Citat:
FAMAS kaže: Pregled poruke
Instalacioni fajl aplikacije ce imati ikonicu kao Nokia PC Suite, i klikom na njega pokreces instalaciju aplikacije. Telefon mora da ti bude prethodno povezan sa racunarom. Instalacioni fajlovi su ti oni sa .jar ekstenzijom.
Ok,to sam provalio. E sad ne znam da li da idem do servisa,da li ti se desavalo iako ti je nov telefon(recimo),da dok gledas nesto ili radis na fonu,da ti se sam od sebe ugasi ekran(ne telefon),kao da se resetovao a ustvari pojavi se bela pozadina i onda menu kao kada upalis telefon?
I pojavila su mi se dva loga,sa oznakom BGSA_upload_ pa nesto,neki brojevi? Sta mu to dodje,da brisem te logove? i da img cashe stalno brisem jer sam procitao negde da to treba da se cisti...

Meni kaze burazer koji ima nokiu n95,kako je to normalno i da se to desava iako je nov telefon,i da nisam jedini kome se to desava.
Inace to mi se juce prvi put desilo znaci bez ijedne instalacije aplikacija i baterija se praznila pa sam mislio da je do toga,ali sada je puna baterija i punio sam je 12 sati(formiranje).A logovi su se pojavili juce.


Reseni su logovi.tj.bio sam do servisa...a gasenje,ne znaju ni oni sto se gasi,inace taj isti covek koristi isti tel.

Poslednja ispravka: jhoni (8.4.2011 u 17:49)
jhoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Nokia 6120 Classic DukeofSerbia Opisi, recenzije i testovi 38 24.4.2011 19:42
[Symbian] Nokia E73 Partybreaker Aparati i oprema 0 3.6.2010 21:36
Smajliji na s60 3rd 9.1/9.2 telefonima! ZoranM Programi za mobilne telefone 16 23.10.2009 18:29
Nokia - pregrevanje baterija DukeofSerbia Aparati i oprema 0 18.8.2007 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com