Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.9.2012, 19:40   #1781
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Hvala na odgovoru
Zanima me samo,posto bih konzolu koristio za offline.Vidim neke price o banovima,i nemogucnosti live igranja,to sve nema veze sa offline-om?
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 20:38   #1782
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Hvala na odgovoru
Zanima me samo,posto bih konzolu koristio za offline.Vidim neke price o banovima,i nemogucnosti live igranja,to sve nema veze sa offline-om?
I ja sam tako mislio, ali nije. Xbox ima svoj interfejs koji su oni nazvali live. Na njemu su svi achivmenti i ostala cuda. Kad je konzola banovana sa Live-a, to znaci da ne mozes da instaliras igre na HDD, sacuvas na HDD niti dobijas achivmente. Vrlo je opasno ako je konzolabanovana, jer je prakticno neupotrebljiva. Treba paziti kad kupujes da konzola vec nije banovana.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 22:21   #1783
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
I ja sam tako mislio, ali nije. Xbox ima svoj interfejs koji su oni nazvali live. Na njemu su svi achivmenti i ostala cuda. Kad je konzola banovana sa Live-a, to znaci da ne mozes da instaliras igre na HDD, sacuvas na HDD niti dobijas achivmente. Vrlo je opasno ako je konzolabanovana, jer je prakticno neupotrebljiva. Treba paziti kad kupujes da konzola vec nije banovana.
Live je online servis Microsofta. Ban znaci zabranu pristupa tom servisu. Uglavnom banuju konzole, a ne naloge. Sa banovanom konzolom moze sve, osim da pristupa online servisu. Moze da koristi HDD, moze da dobija achievemente.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2012, 9:29   #1784
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Kad je konzola banovana sa Live-a, to znaci da ne mozes da instaliras igre na HDD, sacuvas na HDD niti dobijas achivmente.
Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Live je online servis Microsofta. Ban znaci zabranu pristupa tom servisu. Uglavnom banuju konzole, a ne naloge. Sa banovanom konzolom moze sve, osim da pristupa online servisu. Moze da koristi HDD, moze da dobija achievemente.

Upravo tako, nekada davno je ban znacio i onemogucavanje koriscenja HDD-a, ali nakon sto su ljudi ispravno zakljucili da je ilegalno da Microsoft tebi zabrani da koristis hardver koji si kupio, vec mogu samo da ti zabrane koriscenje njihovih online servisa, Microsoft je prestao da onemogucava koriscenje hard diskova i izdao update koji tada vec banovanim konzolama vraca mogucnost koriscenja hard diska.
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku irreal na korisnoj poruci:
dragomix (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 9:33   #1785
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
irreal kaže: Pregled poruke
Upravo tako, nekada davno je ban znacio i onemogucavanje koriscenja HDD-a, ali nakon sto su ljudi ispravno zakljucili da je ilegalno da Microsoft tebi zabrani da koristis hardver koji si kupio, vec mogu samo da ti zabrane koriscenje njihovih online servisa, Microsoft je prestao da onemogucava koriscenje hard diskova i izdao update koji tada vec banovanim konzolama vraca mogucnost koriscenja hard diska.
Nisam znao za tu informaciju. Ja sam se prestravio kad sam procitao i momentalno sam izgasio konzolu sa neta.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
nikolapfc89 (6.9.2012)
Stara 6.9.2012, 19:44   #1786
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Uzeo sam Xbox 360 Fat Jasper 20 gb (polovan) uglavnom za igranje sa drustvom offline,tipa trke neke,fudbal.Zanimaju me pre svega neki saveti,oko odrzavanja il bilo sta ako imate da posavetujete.
A zanima me konkretno jos:
1.Da li mogu da instaliram igru na HDD,i da je pokrenem bez CD-a?
2.DA li mogu da skinem npr Demo Pes 2013,a da prodje bez posledica (citao sam prosli post,zakljucujem da nema brige) i kako da prikacim na net sta mi je potrebno,preko lan-a? I da li mi je potreban nalog,i je l` besplatno to?
3.Da li je normalno kada cita sa CD-a direktno da se cuje laser,kao na ps2,cuje se bas da "grebe",ali to je na ps2 bilo normalno i radilo bez problema.

Eto toliko za sada,hvala unapred.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2012, 13:22   #1787
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Xbox 360

Zdravo ljudi uzeo sam u zamenu XENONA .
Sve je super sem citaca kojem ne radi laser, sada jurim ili laser ili drive ceo, pa da zamenim plocu samo sa mog stock driva

Dok ga ne kupim, mene zanima je li SMEM da updatujem LIVE da igram neke demoe sa neta ? A da to ne remeti flesovan drive koji ila lt3
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2012, 18:19   #1788
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Uzeo sam Xbox 360 Fat Jasper 20 gb (polovan) uglavnom za igranje sa drustvom offline,tipa trke neke,fudbal.Zanimaju me pre svega neki saveti,oko odrzavanja il bilo sta ako imate da posavetujete.
A zanima me konkretno jos:
1.Da li mogu da instaliram igru na HDD,i da je pokrenem bez CD-a?
2.DA li mogu da skinem npr Demo Pes 2013,a da prodje bez posledica (citao sam prosli post,zakljucujem da nema brige) i kako da prikacim na net sta mi je potrebno,preko lan-a? I da li mi je potreban nalog,i je l` besplatno to?
3.Da li je normalno kada cita sa CD-a direktno da se cuje laser,kao na ps2,cuje se bas da "grebe",ali to je na ps2 bilo normalno i radilo bez problema.

Eto toliko za sada,hvala unapred.
1. Ne, instaliranje igre na hard samo ubrzava njeno ucitavanje ali disk mora da ostane unutra sve vreme
2. Da, mozes da skines bilo koji demo i da igras do mile volje, trazice ti prvo registraciju na Live koja je besplatna.
3. Cuju se najverovatnije kuleri, drugar ima Falcon konzolu i ona se dere kao da polece avion, mada se moze cuti i drive sto resavas jel te instalacijom igre na hard.

Bonus runda: ako ti je flashovana konzola odlazak na Live ce ti verovatno povuci update firmvera i skloniti flash (nek ovo neko potvrdi, nisam 100% siguran); moja preporuka je da uzmes neki flash od 4-16GB i formatiras ga preko konzole i tako od njega napravis memorijsku karticu - na kompu ga iscitavas preko Xtaf GUI i ubacujes demoe koje imas da skines na svakom cosku (ako ti treba pomoc oko ovoga cimni me preko pp)
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku 3LANCER na korisnoj poruci:
Crusader88 (8.9.2012), nikolapfc89 (7.9.2012)
Stara 7.9.2012, 19:34   #1789
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
1. Ne, instaliranje igre na hard samo ubrzava njeno ucitavanje ali disk mora da ostane unutra sve vreme
2. Da, mozes da skines bilo koji demo i da igras do mile volje, trazice ti prvo registraciju na Live koja je besplatna.
3. Cuju se najverovatnije kuleri, drugar ima Falcon konzolu i ona se dere kao da polece avion, mada se moze cuti i drive sto resavas jel te instalacijom igre na hard.

Bonus runda: ako ti je flashovana konzola odlazak na Live ce ti verovatno povuci update firmvera i skloniti flash (nek ovo neko potvrdi, nisam 100% siguran); moja preporuka je da uzmes neki flash od 4-16GB i formatiras ga preko konzole i tako od njega napravis memorijsku karticu - na kompu ga iscitavas preko Xtaf GUI i ubacujes demoe koje imas da skines na svakom cosku (ako ti treba pomoc oko ovoga cimni me preko pp)
Cuje mu se drive, neuporedivo je tisa konzola kad je igra instalirana. Pusti ti falcon, on se kao i stari PS3 cuje nenormalno. Jasper ploca je dosta hladnija, tisa i RROD je na njoj nemoguc (koliko sam cuo nije zabelezen ni jedan, a ni ja nisam mogao da najdem nigde na netu da je nekome jasper dobio RROD).
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2012, 13:43   #1790
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Smile Re: Xbox 360

Poz ljudi sredio sam box, zmaenio sam drive i samo stavio stock plocu i radi kao podmazano.

Sad u dogledno vreme, da vratim stari fw na drive, updatujem dash i da se flesbe drive opet.

No da ne smaram, posto ne smem jos da idem na net, zbog errora e 66, jer je pajser cija je konozla bio dao nekom na flesovanje a taj je jos veci pajser pa nije updatovao prvo dash pa flesovao drive. Nego je samo flesovao drive, tako da sada dobijam error e 66, koji znaci da drive ima noviji fw nego sto ima dash.

Ukratko da li mogu male arcade game da se igraju offline ? Tako sto se instaliraju sa flesa, ili moraju samo preko accaunta , ili ako slucajno poslotoje na disku preko njega ?

Unapred zahvalan na odgovorima.
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2012, 17:19   #1791
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Za XBLA igre mora da se uradi Jtag na konzoli (inace tim postupkom moze da se sredi i firmware na drajvu pa da prestane da izbacuje errore)
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2012, 20:10   #1792
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Smile Re: Xbox 360

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
Za XBLA igre mora da se uradi Jtag na konzoli (inace tim postupkom moze da se sredi i firmware na drajvu pa da prestane da izbacuje errore)
E sad ne baratam jos terminima super za xbox, sorry ako sam lose razumeo.

Drive mi ima LT 2 ili 3 , ne znam koj. Problem je dash, koji nije updatovan i zbog toga mi pravi error e 66 kad hocu live. U fazonu citao sam to znaci da fw je ili stariji na drivu od dasha ili je noviji u odnosu na dash.

Sada moram da vratim stock fw, da uradim update dash, pa onda opet da se flesuje drive.

Ja bih konzolu najradije cipovao RGH ali ne mogu jer je XENON, kazu da kod njega radi 1 u mesec dana, sto mi nema logike.
Ako je najstarija ploca, treba da bude logicno da ce na njoj da radi najbolje. No sta je tu je.

Opremljena je konzola sa 5 kulera, dodati su neki i uradjen je mod kucista, drive mi je van kucista tako da je konzola max mlaka. Videcu da li da ga vratim unutra, posto ima i jedan kuler na ono mesto gde je nekad stojao duva u pasivni hladjnak.

Da kucnem u drvo i ne baksuziram, nikad nije radjen Xclamp, tu su fabricki , i sem lasera nikad nije nista otislo.
Mora da je ovo jedan od onih primeraka iz neke dobre serije.

EDIT :

Ja sam drive bio povezivao sa kompom da vidim koji mu je drive key, jer sam mislio da je ceo crkao. SATA kabl je isao iz driva u komp, a napajao sam ga iz boxa. Jungle flasherom sam uspeo da ga vidim. Sta mi treba, posto preko sata kabla vidim drive na kompu, i imam napajanje iz boxa. Imam samusng toshiba drive.

Poslednja ispravka: Crusader88 (16.9.2012 u 20:49)
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2012, 19:18   #1793
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Upravo sam o RGH pricao posto dodje isto ko i Jtag Takodje i meni je nelogicna ta prica da ne mozes jer je stara ploca (ako me pamcenje sluzi baz Xenon je mogao starog Jtag metodom da se hakne)
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2012, 0:46   #1794
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
Upravo sam o RGH pricao posto dodje isto ko i Jtag Takodje i meni je nelogicna ta prica da ne mozes jer je stara ploca (ako me pamcenje sluzi baz Xenon je mogao starog Jtag metodom da se hakne)
Upravo to. Pitao sam na xbox republika i ovako neke ljude koji to rade, jok svi kazu da je neupotrebljiv RGH JTAG na Xenona jer ce kao da radi jednom u mesec dana.
Da se koristi samo da se izvuce kljuc iz ploce za drive i td.
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 1:33   #1795
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Post Re: Xbox 360

Isao sam unazad dosta strana i nisam nasao o odrzavanju konzole nista konkretno.

Ono sto sam ja procitao da je nabolje , da rezimiram i da vidim da li se neko slaze.

1. Treba da stoji vertikalno, nikako na podu ili tepihu, jer tu ima dosta prasine.
2. Treba da se stavi nesto ispod nje oko ivica da ne bi bila prilepljena uz podlogu na kojoj stoji vertikalno.
3. Da se pokrije ako se ne koristi, krenuo sam ovo jer bas ima dosta prasine po kuci

E sada imam neko pitanjce oko koriscenja konkretno boxa. Znam da kad zavrsim igru, ostavim da u dashbordu jos 15ak min, da se jos vise oladi . I kad ga ugasim posle toga jos 10-ak minuta pustim da eksterni kuleri(koji su na pasivnom hladnjaku na procesoru) izbacuju i dalje vazduh.

Kad se igram sat vremena pa necu vise, a znam da hocu recimo za 3-4 sata. Da ga gasim ili da radi i dalje u leru ? Ja uvek kad ga gasim , gasim ga gore opisano.

Evo konzole, imam na sredini sa leve i desne strane izbusene rupe , na desnoj ima jedan kuler koji viri i koji bije u pasivni hladnjak na procesoru. Vidi se kuler koji je sa donje strane on bije u pasivni i duva , sa gornje strane ima jos jedan koji odvlaci topao vazduh iz pasivnog hladnjaka i koji ih salje na ona dva kulera koji su iza i koji izbace svu toplotu napolju. Takodje imam i dva mala koji su prilepljeni uz skroz desnu stranu u ovom horizontalnom polozaju i koji teraju vazduh napolju.
Do sada nisam imao nikakvih problema sa konzolom, cak se i ne greje zbog ovih kulera , vazduh koji izbacuje je mlak u najgorem slucaju.



Uploaded with ImageShack.us

Poslednja ispravka: Crusader88 (21.9.2012 u 1:41)
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 9:36   #1796
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Sve ovo sto pricas pije vodu za ploce koje su starije od Jasper ploce. Jaspera mozes bukvalno da koristis kako god hoces, ali ako hoces da konzola traje duze treba je pokrivati, drzati od poda daleko, ali ne i drzati vertikalno, vec horizontalno, ali na tako da ima prostora da vazduh prolazi i ispod konzole.

Nigde se ne moze naci postupak kako da konzolu ocistis od prasine. Kopao sam i nista. Ako neko nadje trebalo bi da okaci.

Poslednja ispravka: Ocelot (21.9.2012 u 17:54)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 9:47   #1797
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Smile Re: Xbox 360

@dragomix

Dakle ti si pre za varijantu da stoji horizontalno, i da na neki nacin bude uzdignum malo od podloge na kojoj stoji ? Ja sam nasao 4 cepa od str8 dezodoransa i stavio na svakom kraju konzole , tako da sada ima jedno 2cm lufta . To je privremeno resenje dok ne smislim nesto drugo .

Ja sad zbog ona dva mala kulera mogao bih da je tako drzim, ali bih obavezno morao da joj nekako produzim "nozice" da bude udaljenija konzola od podloge.

Koji je tvoj savet pri koriscenju da se ostavi da radi po 5,6,7 sati u leru ili da se gasi ?

edit : evo linka koji sam citao sinoc http://www.nextgg.com/How-to-maintai...ox-360-01.html

Poslednja ispravka: Crusader88 (21.9.2012 u 9:56) Razlog: link
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 10:03   #1798
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Stvarno ne bih znao sta da ti kazem. Ove Jasper ploce su toliko tihe i hladne da bukvalno mozes i da je gasis-palis po zelji (naravno opet je preporuceno da ima period od 15min hladjenja pre gasenja). Ja sam uvek vise za varjantu da ako pravis kratke pauze izmedju igranja, konzola stoji upaljeno, ali 5 i vise sati je mnogo. Pauze od do sat vremena su ok. Xbox i ima auto shutdown opciju, pa je namesti da se sam ugasi ako pravis vecu pauzu.

Ja na internetu stvarno nisam mogao da nadjem ni jedan slucaj da je Jasper ploca dobila RROD, sto je stvarno pohvalno. Ako imas Jasper sigurno si miran. Ako ne, onda treba da se pazi konzola kao da je od svile.

Poslednja ispravka: Ocelot (21.9.2012 u 17:54)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 10:59   #1799
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Xbox 360

Znam to. Da je Jasper kulirao bih ja . Ovo je ona najgora Xenon .
Jedino pozitivno je to sto ako do sada nikad nije zezala, valjda nece i na dalje, plus ima dosta kulera i strujanja vazduha untra. Jos stoje fabricki X-clampovi, i ne greje se , tako da je izgleda neki dobar primerak sto je retkost, jer procitah da je 60% svih Xenona crklo .
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2012, 10:18   #1800
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Smile Re: Xbox 360

Imam komponentni kabl, na tv imam komponentni ulaz kao mogucnost, ali je problem sto mi treba vga to rgb adapter. Dok sam imao sony2 taj adapter sam kupio i tako koristio.

Kako sam sve prodao, isti problem mi se javio za xbox da mi treba kabl, medjutim sada sam ga narpavio. Na tv-u slika je ekstra, svaka rezolucija sljaka super.

Medjutim problem mi se javlja kad prikljucim na monitor jer mi je zelena boja predominantna, je li je imao neko taj problem ?

Gledao sam 3x da vidim da li sam lepo spojio boje i njihova uzemljenja, sve je u redu sa kablom jer radi na tv-u super. A da nije do monitora znam jer sam povezao pre ps2 i njega.

Tako da mi mozda jos nesto fali dok sam napravio kabl.

Na vga ovo su pinovi
1 - Red - Orange
2 - Green - Green
3 - Blue - Blue
4 - No Connection
5 - Ground - No Connection
6 - Ground - Orange/White
7 - Ground - Green/White
8 - Ground - Blue/White
9 - No Connection
10 - Ground - No Connection -
11 - No Connect
12 - DDC DAT - No Connection
13 - Horizontal Synchronization - Brown
14 - Vertical Synchronization - Brown White
15 - DDC Clock - No Connection

Ja sam lepo povezao 3 boje i njihova uzemljenja , v-sync mi ne treba jer monitor ima sync at green.
Da li trebam da sem boja povezem jos neki pin sa tri doticne RGB "bananice" . Jer i da trebam ne znam kako to da uradim i gde da stavim, posto su sa jedne strane 3 bananice a sa druge VGA .

Evi ga sajt sa koga sam pravio kabl
http://myhometheater.homestead.com/vgacable.html


EDIT : Je li zna neko kako da igram igre sam XBOXA na XBOX360, konkretno me zanima Crash Nitro Cart da igram sa drugarima

Poslednja ispravka: Crusader88 (23.9.2012 u 12:02) Razlog: sajt
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
xbox, xbox360


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xbox JCDenton Konzole 140 15.3.2024 22:30
XBOX 360 Update n1n3 Konzole 13 2.6.2009 17:57
UPS i XBOX Phat Konzole 3 8.2.2009 17:03
Xbox se zamrzava, RRoD u iscekivanju n1n3 Konzole 7 27.8.2008 14:26
Microsoft priznao da su sve Xbox 360 konzole defektne Gadoguz Konzole 52 26.2.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com