Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.1.2010, 4:54   #221
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

pa jeste iPhone klasa za sebe. Tu klasu bih nazvao "kako za sto vishe para dobiti shto manje".

Koshta ko sam djavo, a telefon nishta posebno. Ne bi im dao te pare, pa taman da ih berem na grani, pre bih obrisao zadnjicu sa njima, a za ostatak kupio telefon sa normalnom cenom. Bahato i bezobrazno
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 13:51   #222
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Apple iPhone

Hajde molim te nemoj zapocinjati flame war. Vec je objasnjeno sve. iPhone uopste nije toliko skup. To sto je na nasem, crnom trzistu skup je sasvim druga prica. U Americi je cak stavise poprilicno jeftin. A takav kvalitet touchscreena, multitouch, lakocu u radu, ces retko na kom telefonu naci.

Nekome vise odgovara npr. n97, nekome vise odgovara iPhone, i to je to.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 15:32   #223
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

flame war? to je samo moj emishljenje, svakako postujem tvoje, ali moje mishljenje o tom telefonu je takvo
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 17:13   #224
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Nije tajna da je iphone odlican uredjaj, sto se tice cene jeste preskup i delim isto misljenje uopste o appleu koji je u najmanju ruku bezobrazan u pogledu svog poslovanja. Takodje ne vidim zasto se poredi sa n97 koji je jedan od najvecih promasaja nokie ikad... Jos ako tu dodamo i propali symbian nema tu sta da se prica. Uredjaji koji su u rangu sa iphoneom su nexus one, htc hd2 ili n900. A dolaskom winmo sedmice i razvijanje androida i maema ce se tek postaviti standardi za zaobilazak apple lopovluka.
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 22:31   #225
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

ono sto je najgore kada ljudi komentariisu i pljuju po necemu sto nisu ni imali.trudim se da uvek pricam samo o stvarima koje sam licno imao ili barem probao,moram da priznam da sam i sam malo bio skeptican oko svog tog hvaljenja iphone-a.onda sam ga probao,kupio i promenio misljenje.nije da nikada ne prokomentarisem neki proizvod,ali kada neko besomucno pljuje po necemu pored cega nije ni prosao,e to je onda jako bzvz...
i opet stojim iza toga da iphone ima jedan od najboljih ekrana.nije stvar u trilionima boja i ne znam ni ja kakvoj rezoluciji.stvar je u tome da mu je upotrebna vrednost jako velika(sve zajedno sa savrsenim touch-om)
dok kod nekih telefona koji imaju mnogo vece rezolucije i milijjarde boja,moram da stiskam krampom po ekranu da bih dobio odziv,i da nosim naocare za blizu +10 dioptrija,da bih ista video na istima....neko dole rece kako za sto vise para dobiti sto manje?!?!?
za iphone postoje DESETINE hiljada aplikacija,ne znam koji jos to fon ima toliko igara i aplikacija.pa cak i danekima sluzi za brisanje ****** kao sto rece @nikola16789,i tu bi bio pobednik,jer je sasvim lepo dizajniran,ne bi grebao kao recimo n 97
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2010, 23:18   #226
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Kupio sam juce telefon od 50eura mozda nema dobar touch screen ali makar se ne prlja ekran i mogu da kucam poruke masnim rukama i da vidim sta pisem!!! Mozda nema trilione boja i ogromnu rezoluciju ali zato moja baka vidi svih pet slova koja idu preko celog ekrana. DESETINE hiljada java aplikacija!!one I NJEGOVA JEFTINA PLASTIKA GODI MOJOJ GUZI OUJEA. Preterah, ali samo da ti pokazem kako meni izgleda ovaj tvoj fanboy ispad jer cim krenes da hvalis lose strane fona onda te niko nece shvatiti ozbiljno...
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 2:00   #227
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
zuleee kaže: Pregled poruke
i opet stojim iza toga da iphone ima jedan od najboljih ekrana.nije stvar u trilionima boja i ne znam ni ja kakvoj rezoluciji.stvar je u tome da mu je upotrebna vrednost jako velika(sve zajedno sa savrsenim touch-om)
dok kod nekih telefona koji imaju mnogo vece rezolucije i milijjarde boja,moram da stiskam krampom po ekranu da bih dobio odziv,i da nosim naocare za blizu +10 dioptrija,da bih ista video na istima....
Potpuno se slazem. Vecina ljudi ovde samo cita specifikacije po netu i onda prica na osnovu toga.

Vecina tih ekrana sa fensi rezolucijom i slicnim je ili push screen ili meniji bukvalno seckaju na njima kao na Samsung telefonima (nisam probao bas najskuplje modele, al na onim srednjim secka tolko da ja ne bi mogo da ga koristim).

iPhone nema najjacu rezoluciju, ali ima definitivno najbolji osecaj pod prstima, sto ne pise ni u jednoj specifikaciji.
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marko93 na korisnoj poruci:
zuleee (21.1.2010)
Stara 21.1.2010, 6:44   #228
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Ah, desetine hijada aplikacija... Cemu to? Da li cesh ikad staviti sve te aplikacije na svoj telefon? Cemu sluze tih 10 hiljada aplikacija? Da li svaka ima razlicitu namenu? Koliko procenata od tih 10 hiljada cine igrice?
I na kraju, zelish li da kazesh da 10 hiljada aplikacija koje postoje za iPhone opravdavaju visoku cenu? Pa dosta tih aplikacija se placa dodatno...

Savrshen touch screen koji ne podrzava handwriting?
Taj touchscreen jeste dobar za neke stvari, za neke druge nije dobar, ne mozesh generalno oceniti tako neshto.

I ne, nemam iPhone (daleko bilo, pre bih se ubio), ali od skoro imam priliku da ga cackam jako cesto tako da sam veoma dobro upoznat sa njim
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 11:13   #229
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke

I ne, nemam iPhone (daleko bilo, pre bih se ubio),

Aaaaajde! (ne u smislu nagovaranja)
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 17:07   #230
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Ah, desetine hijada aplikacija... Cemu to? Da li cesh ikad staviti sve te aplikacije na svoj telefon? Cemu sluze tih 10 hiljada aplikacija? Da li svaka ima razlicitu namenu? Koliko procenata od tih 10 hiljada cine igrice?
I na kraju, zelish li da kazesh da 10 hiljada aplikacija koje postoje za iPhone opravdavaju visoku cenu? Pa dosta tih aplikacija se placa dodatno...

Savrshen touch screen koji ne podrzava handwriting?
Taj touchscreen jeste dobar za neke stvari, za neke druge nije dobar, ne mozesh generalno oceniti tako neshto.

I ne, nemam iPhone (daleko bilo, pre bih se ubio), ali od skoro imam priliku da ga cackam jako cesto tako da sam veoma dobro upoznat sa njim
cemu toliko aplikacija?hoces da kazes da je to lose?sto ima toliko aplikacija?daj molim te!
opet se ogradjujem,pricam o svom licno iskustvu posle desetina promenjenih telefona sa touch ekranima.handwritting necu ni da komentarisem,jer je apslolutno beskorisna stvar.mozes da napomenes prave nedostatke ,i tu cemo se lako sloziti.ima ih par.bluetooth naprimer,prilicno losa autonomija baterije,ali pored toga mozes samo bezrazlozno da pljujes.pogotovo po ekranu koji je i dalje jedan od najboljih.preciznije,NAJUPOTREBLJIVIJIH koji postoje na trzistu..
ah da! citiram: "daleko bilo, pre bih se ubio" je komentar koji dovoljno govori ili o tvojim godinama,a ako nisam u pravu,onda je u svakom slucaju veoma nezreo...
ako je zapelo da se ubijamo zbog telefona ma kakav on bio...
ja samo volim svoj iphone(takav kakav je),i nema potrebe da me zbog toga mrzis...
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 19:00   #231
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

ma ko tebe mrzi? Super shto volish taj telefon, josh bolje je shto ga imash, drago mi je da si zadovoljan sa njim, ali previshe subjektivno gledash na njega,shto je sasvim OK, i ja ga gledam subjektivno, mozda za nijansu manje nego ti.

Eto vidish, recimo, tebi je handwriting beskoristan, ja go koristim mnogo, a verujem josh dosta ljudi, ako je tebi neshto beskorisno, ne mora da znaci da je i drugima.

Super sho ima 10 hiljada aplikacija, ali josh jednom cu te pitati: (citiracu sebe)
Citat:
zelish li da kazesh da 10 hiljada aplikacija koje postoje za iPhone opravdavaju visoku cenu?
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 22:18   #232
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

ne mislim da broj aplikacija opravdava visoku cenu uredjaja.to je vec nesto oko cega nema mnogo pameti.tako je kako je.to isto radi i sony sa svojim uredjajima.prodaje ih skuplje od konkurencije,a ja ne vidim dovoljno dobar razlog za to.mada,to je sad neka druga tema.sa druge strane.iphone je jako kvalitetan uredjaj(mislim da ovo nije subjektivno misljenje)pa bi to donekle moglo da opravda cenu.ipak ,slazem se da je za nijansu preskup.
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ipod Nano 2 gen alesandro Foto i audio/video 69 19.2.2008 16:18
Apple Safari 3 Public Beta for Windows WU TANG CLAN Aplikativni softver 24 29.6.2007 16:51
Apple iPod Nano Sale2322 Foto i audio/video 3 22.5.2007 14:35
Apple рекламе Miloš Zanimljive Web lokacije 0 4.7.2006 9:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com