Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Pregled rezultata glasanja: Da li vas ovo nervira
Da 90 83,33%
Ne 18 16,67%
Glasova: 108. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.11.2007, 20:10   #1
duschan
Član
 
Član od: 16.4.2007.
Lokacija: Temerin
Poruke: 352
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 129 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku duschan
Angry Da li vas ovo nervira (pomodarstvo)?

Uff, nemogu da smislim ovo.
kad god neko napravi koncert , ili nesto slichno, masa ljudi pochne da slusha bash tu muziku. Za primer dajem moju sestru, a i masu drugih prijatelja. Radnja se odvija u vreme kad su bili oni koncerti vracanja iz mrtvih grupe Bijelo Dugme. E sad moj brat iz bosne vec je vec neko duze vreme slushao Bijelo Dugme, a onda se pojavishe ti koncerti, i odjednom naprasno, masa ljudi je pochela da slusha BD. Medju njima je i moja sestra, i ajde dobro reko nek slusha. Medjutim ovo je dostiglo vrhunac: svu njihovu biografiju i sve ostalo je nashtrebala (bukvalno) za nekoliko dana , i pochela se praviti pametna kako je ona veliki fan BD-a, a potom je pochela mom bratu da soli pamet s tom njihovom biografijom, a kasnije se posvadjala s njim gde je koji pevach rodjen.
Bio sam zaprepashten kad sam video tu scenu.

I opet sad nedavno kad je bio koncert Stones-a pochela je da meni soli pamet o stonsima (nisam hteo da pishem detalje da se ne oduzi).

Pa sad tek posle pogibije tosheta pochela je da trazi njegove spotove na yutubu, i da ga slusha.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Samo mi fali da Tozovac napravi neki jubilani koncer pa da mom dedi pricha priche o tozovcu.

A poznajem i masu drugih ovakvih ljudi.

Napishite svoja izkustva na ovu temu

PS: Zaboravi sam da kazem da se isto desilo i za vreme koncerata Zdravka Cholica i Cece za novu godinu. I da, ona je samo godinu dana mladja od mene.
duschan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 20:19   #2
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Ne tome bas ne nervira...
Jer sto te ne ubije ojacate!
Naravno dok to ostaje u granicama razuma...
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 20:21   #3
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Ja mislim da ti mnogo udaraš na masu.

To o čemu ti pričaš je tipičan slučaj kod svih tinejdžera i još uvek nesazrelih osoba i ne važi samo za muziku. Jure za onim što je popularno. Obično se promeni kada ljudi malo odrastu i pronađu sebe u nekom ili više pravaca. A tebi preporučujem da ne obraćaš pažnju na to šta drugi slušaju i vole, već na ono što se tebi dopada.


Čiča mića i gotova priča.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 20:43   #4
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Ja sam se u to i lichno uverio letos kad sam bio na Sinclarovom koncertu. Znachi, klinici, max 12-13 godina stoje i bleje, seva im paja za koncert, vazhno je da ce oni moci da kazhu da su bili tamo. Dodushe, imam i ja par takvih ortaka, kao slushaju trance, a znaju samo 2-3 pesme i to one najkomercijalnije, ali pobogu, to su ljuti trenseri...
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 21:02   #5
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

ma.. vec odavno popznata stvar, recimo u metalu.. slusas pola godine metal a onda pricas da si odrastao na metallici, maidenu i slicno.. sve je to super dok je to sa nekig petnestak godina ali kad mi podju ljudi lupetat od 22 i vise godina.. tada me vec fata muka

vecina "dece" je takva, istrazuje i zalepi se za jedno sve do sledeceg "izleta" ..posle nalazi sebe u tome i tome i kraj price.. tak oda je to sasvim normalno samo mene nervira ono.. recimo svi smo metalc, svi slusamo metall i onda se u rock kaficu zadesi jedan DJ i odjednom svi ustanu plesat i razbacivat se.. jedino ja i prijatelj zbunjeno gledamo i napustamo objekat

to se desilo u petak, niam moga oda verujem da je u rock - metal kaficu DJ koji pusta dance muziku, onu sugavu sa MTvija.. tako da... kao sto reko, sve je ok dok je to u tim godinama.. a vec posle postaje iritirajuce gadljivo
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 21:10   #6
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Pa ljudi valjda kad malo sazru izgrade nekakav muzički ukus, pa im više i nije bitno da se identifikuju sa nekom grupacijom. Slušaju ono što im se sviđa bez obzira na to koji je žanr, ako su dovoljno samosvesni, ili isključivo ono što im se nudi putem medija ako nisu. To bi moglo da se kaže za sve aspekte i afinitete. Ništa čudno. Samo mi još fali da se oko takvih stvari nerviram.
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 21:59   #7
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Jaoj, mene ti klinci (moji vršnjaci zapravo ) nerviraju do bola. Ja ostajem vjeran svom metalu i rocku, ma kakvom me sotonom zvali
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 22:05   #8
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Mene više nervira kad u školi čujem likova kako slušaju: Glavobolja od vina a nigde aspirina..
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 22:18   #9
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Monkey see, monkey do.

Dobra strana ovakvog ponasanja ljudi je to sto bi posle spaljivanja pinka i svih ljudi ukljucenih u grand produkciju (narocito estradnih umetnika) klinci vrlo brzo zaboravili na silikone i muziku od koje truli mozak.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 22:28   #10
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Citat:
M1los kaže: Pregled poruke
Jaoj, mene ti klinci (moji vršnjaci zapravo ) nerviraju do bola. Ja ostajem vjeran svom metalu i rocku, ma kakvom me sotonom zvali
i ja isto...al ne zovu me tako... stupid grand,stupid pink,stupid narodjaci.btw treba u ns-u na trgu da docekam ng sa devojkom i zamislite peva cece...povracao sam kad sam cuo,idem i sad da povracam ,gadi mi se
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 22:29   #11
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Oces jos jedan primer?
Gospodar Prstenova. Tolkin je napisao te knjige 50-60-ih. 90% ljudi koji su danas "obozavaoci" nisu ni culi za knjige dok nisu snimljeni filmovi. I onda su oni veci strucnjaci od ljudi koji te knjige citaju ceo zivot...
Mene licno to toliko ne dotice (niti sam citao knjige, niti sam gledao filmove... film necu da gledam dok ne procitam knjige, a knjige cu citam kad mi se budu citale, a ne kad su popularne...) ali znam kako bi meni bilo da sad svi pocnu da npr. citaju stripove koje ja citam ceo zivot i krenu da mi pametuju o njima...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 22:32   #12
PCmaster
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Lokacija: Novi Pazar, Srbija
Poruke: 267
Zahvalnice: 365
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Pa moram reci da sam i ja takav. Kada sam video Rammstein-ov neverovatni koncert, sa svom tom pirotehnikom (benzinom, kerozinom, malim eksplozivima), bio sam odusevljen toliko da su mi postali omiljena grupa. I redovno ih slusam ali slusam ih ima vec jedno 4 god. Pozz
PCmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 22:37   #13
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

A kako drugačije išta da slušaš ako nisi prvo čuo pesmu ili video koncert? Mislim da ti ne potpadaš u ovu kategoriju...
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 23:11   #14
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Hmm, danas sam sreo drugaricu, nisam je video nekoliko dana...ima rihaninu frizuru...šta više da kažem...

Ali ajde, to je normalno.
Nisam ni ja slušao rock ceo život, zapravo evo godinu ipo, i sad sam na tome i verovatno neću menjati pravac. LM, ne smatram da mnogo znam, samo hoću još da otkrijem i da poslušam

Neki se još nisu našli, ali mnogi, tj najveći deo juri ono što "svi slušaju" i ono što im je televizija utuvila.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2007, 23:43   #15
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Pazi kada ima i glasanje
Pa eto necete verovati ali i ja metal slusam od skora-jedno 5 godina otprilike,a industrial bogami dosta duze,metal malo sa zakasnjenjem jer je to dolazi uglavnom u srednjoj
Mada mogu komotno da kazem da sam sada zaje*ao i staru metal gradu sto se toga tice-uskoro mi niko nece biti ravan
Salim se a i vrlo je pohvalno to sto sam sam krenuo da slusam metal i niti me je ko navukao-lepo sam jednog dana kupio cd od Metallica-e i krenuo da rokam
Mene nervira kada se od nekih muzickih pravaca napravi nesto sto je sada u trendu,nesto sto je cool,nesto sto je "in"
Techno je najbolji primer za to-do pre 10 godina je to bila bas underground muzika ono kako se kaze za geekove,a gledaj sada-slusa ga svaka susa i fenser a skoro po svakom gradu narocito manjem je nestp tipa-ili slusas narodnjake ili tehno nema izmedju
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2007, 0:00   #16
duschan
Član
 
Član od: 16.4.2007.
Lokacija: Temerin
Poruke: 352
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 129 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku duschan
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Naprotiv, dobro je to sto isprobava muziku i trazi ono sto njoj odgovara, ali nevolim kad mi se novopecheni roker unosi u facu. Da je rekla mom bratu, e al dobro peva BD, ili nisam ni znala da su ovako dobri, ali ne ona je odmah snjim, kad je grupa napravljena, e koliko ti znash pesama od BD-a, ili kad je rodjen bebek, ili nesto tog tipa.

Mislim stvarno.

A da, ja sam pocheo da slusham metal tek kad sam chuo kod druga na zurci, a inache sam pre toga slushao michael jacksona (nemojte da me smatrate pedofilom, ima dobre pesme ). I kontam da cu da se zadrzim na metalu i roku. A pre toga sam mislio da su metalci sektashi, narkomani, i sve najgore, pre svega zbog majci sa onim skeletonima, mada po meni maidenima ni ne priliche takve majce, vishe bi ih svrstao u rock nego u metal.

PS:licno iskustvo
Drug, navodno metalac, je posle vishe piva za novu godinu pocheo da peva preldzije.

EDIT: Bolje da sam napravio temu "Da li vas nervira sestra"

Off: Kad je moja tetka pitala sta se radi u filmu simpsonovima, ona je rekla "Ma to ti je satirichni prikaz americhkog drushtva". Ko je chito blic shvatice.
duschan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2007, 0:07   #17
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira

Mnogo ljudi je počelo da sluša određenu muziku tako što je otišlo na koncert s nekim i tamo čulo. Naročito pre interneta i MP3-ojki. Tako da to "pomodarstvo" ne mora generalno biti loše.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2007, 0:08   #18
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira (pomodarstvo)?

Metal sam poceo da slusam u osnovnoj skoli. Svi drugari bili metal-rock orijentacije pa i ja sa njima i tako je i dan danas

Doduse imao sam jedan mali izlet kada je Stoja objavila album 2003. godine

Anyway, posalji mi mail od sestre da je pitam nesto vezano za BD, posto je to ipak sasvim legendarna rok grupa. Ko je bio po koncertima 70-ih, zna o cemu pricam
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2007, 0:13   #19
duschan
Član
 
Član od: 16.4.2007.
Lokacija: Temerin
Poruke: 352
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 129 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku duschan
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira (pomodarstvo)?

Nema net, inache da ga ima, mislish da bih ovo pisao.
To mi nije rodjena sestra tako da ne mislish da joj nedam za komp.

Trebalo je u naslovu da stoji

-Warning: zabranjeno za feministkinje (ne odnosi se na nikoga, al za svaki sluchaj)
duschan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2007, 0:23   #20
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Da li vas ovo nervira (pomodarstvo)?

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Anyway, posalji mi mail od sestre da je pitam nesto vezano za BD, posto je to ipak sasvim legendarna rok grupa.
Daleko je BD od legende-bez uvrede
Cobanski rock 'n' roll
Ako je neka grupa legendarna to je onda Riblja Corba ili EKV npr
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mali problem,ali nervira Marko069 Aplikativni softver 3 9.5.2007 23:24
phpBB2 Plus 1.53a - Bug koji me nervira DelphiGuide Programiranje 2 12.4.2007 22:10
problem sa animacijom minimiziranja... bas nervira sasha vukelic Operativni sistemi 0 26.12.2006 18:17
Nervira me dosadni popup prozor...Kako ga ukloniti? LoneWolf Kvarovi 7 2.6.2006 18:41
Nero nervira dodo Aplikativni softver 4 17.3.2006 18:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com