Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2017, 20:50   #6461
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Stenmark kaže: Pregled poruke
Odličan je dodge mod
To je ovaj E3DodgeSystem?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 22:26   #6462
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da o njemu pričam,okačio ga je Laserstorm već gore
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2017, 22:42   #6463
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Gledajući ove video snimke ja lično ne vidim zašto je taj dodge mod odličan. Meni čak deluje grublje i neprirodnije, kao neki power-slide, dok mi default animacija deluje prirodnije i povezanije sa svim pokretima.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 0:28   #6464
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Nemam baš mnogo vremena... Evo nekoliko screen shotova. Trenutno rješavam main questove u Novomgradu dok sam mapu praktično "prečešljao". Opredijelio sam se za "sword master".

https://ibb.co/gc6hTv
https://ibb.co/enXd1F
https://ibb.co/gDfy1F
https://ibb.co/mxh6ov
https://ibb.co/dgPVFa
https://ibb.co/fHMz8v
https://ibb.co/eYN6ov









Poslednja ispravka: vlado85 (4.3.2017 u 0:40)
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 1:30   #6465
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

54 sata u igri i level 18, a ja 26 sati u igri (kaže GOG Galaxy) a level 5

Igram kao i nače ovakve igre, što više češljam sa strane, polako, sporedni questovi i istraživanje mape, tek onda pomalo glavni questovi. Samo što se u ovoj igri, za razliku od svih drugih, za to ne dobija EXP pa samim tim ni leveli. Jedino se može tu i tamo pronaći nešto od malo bolje opreme. Radim tako jer ne znam gdje će me glavna priča lansirati a ne bih da mi nešto ostane nepročešljano i neurađeno. Ne znam da li se ovde može zaključati nešto od običnog istraživanja i questova ako previše odem u glavnoj priči.

U Valen sam došao kao level 4, ne znam da li može bolje od toga jer mislim da sam do tada uradio sve sporedne questove i sve upitnike na mapi.

Igra mi se baš sviđa, borba mi ide bolje. Gwent mi se takođe dosta sviđa. Kad smo kod njega ako osvojim kartu igrajući sa nekim pretpostavljam da se ne može osvojiti još neka ako bih ponovo igrao sa njim? Našao sam prodavca sa par karata ali nemam para za njih, imam oko 100 kredita a ne bih da i to potrošim. Potrošio sam na craftovanje neke opreme (morao i kupiti par nedostajućih dijelova) a ode novac i na popravku opreme. Za mačeve koje prodajem mi daju siću. U inventaru piše koliko nešto vrijedi ali kad prodajem daju mi puno manje od toga, iako naravno idem oružaru za prodaju oružja, ali on iako daje malo višem od običnog trgovca opet ne daje puno, ni blizu cijene koja piše u inventaru.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 1:57   #6466
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Gledajući ove video snimke ja lično ne vidim zašto je taj dodge mod odličan. Meni čak deluje grublje i neprirodnije, kao neki power-slide, dok mi default animacija deluje prirodnije i povezanije sa svim pokretima.

Ukusi su razliciti, meni je u odredjenim slucajevima originalna animacija kod dodge-a "plutajuca", sticem utisak da Geralt delic sekunde lebdi u vazduhu. Takodje moj utisak je da je odziv na komande sporiji kod default animacija, pogotovo kod roll-a. Sa ovim modom roll kao takav vise ne postoji, vec je zamenjen duzim dodge-om tj. skokom u stranu. Samim tim sto Geralt ne mora da ustane i ispravi se iz koluta daje primetan boost u odzivu kad hocu da napadnem neprijatelja posle takvog manevra. Ja sam licno default rollove koristio samo za eskivazu charge napada ogromnih monstruma ili da se vadim iz bule kad primetim da me opkolila gomila drownera. Sa ovim modom mogu da igram oko grupe neprijatelja i da ih bockam i seckam odmah posle svakog "rolla".

Takodje, meni su novododate sword-twirl idle animacije cool, da ne stoji i ne klati se samo tako svaki put kad ga ne pomeram u borbi.

http://i.makeagif.com/media/2-23-2017/KaJ6KG.mp4
http://i.makeagif.com/media/2-23-2017/0uhQHT.mp4

Poslednja ispravka: Laserstorm (4.3.2017 u 2:05)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 2:08   #6467
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ja sam samo odigrao onaj prvi Gvent i to je to. Ni malo mi se ne sviđa da pola sata slobodnog vremena provedem igrajući karte

Ja sam sve sporedne questove ispunio do sada (osim Gventa). Sve što sam pronašao sam prodao. Cijelu sam mapu prečešljao i došao do trenutka kada nemam napretka bez main questova. Svi sporedni questovi su mi za level 25 i veći, kao i dijelovi mape na kojoj su protivnici mnogo snažni. Već dugo igram ove igre (još od Baldurs Gate i Icewind Dale) pa sam zbog toga možda brži.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
54 sata u igri i level 18, a ja 26 sati u igri (kaže GOG Galaxy) a level 5

Igram kao i nače ovakve igre, što više češljam sa strane, polako, sporedni questovi i istraživanje mape, tek onda pomalo glavni questovi. Samo što se u ovoj igri, za razliku od svih drugih, za to ne dobija EXP pa samim tim ni leveli. Jedino se može tu i tamo pronaći nešto od malo bolje opreme. Radim tako jer ne znam gdje će me glavna priča lansirati a ne bih da mi nešto ostane nepročešljano i neurađeno. Ne znam da li se ovde može zaključati nešto od običnog istraživanja i questova ako previše odem u glavnoj priči.

U Valen sam došao kao level 4, ne znam da li može bolje od toga jer mislim da sam do tada uradio sve sporedne questove i sve upitnike na mapi.

Igra mi se baš sviđa, borba mi ide bolje. Gwent mi se takođe dosta sviđa. Kad smo kod njega ako osvojim kartu igrajući sa nekim pretpostavljam da se ne može osvojiti još neka ako bih ponovo igrao sa njim? Našao sam prodavca sa par karata ali nemam para za njih, imam oko 100 kredita a ne bih da i to potrošim. Potrošio sam na craftovanje neke opreme (morao i kupiti par nedostajućih dijelova) a ode novac i na popravku opreme. Za mačeve koje prodajem mi daju siću. U inventaru piše koliko nešto vrijedi ali kad prodajem daju mi puno manje od toga, iako naravno idem oružaru za prodaju oružja, ali on iako daje malo višem od običnog trgovca opet ne daje puno, ni blizu cijene koja piše u inventaru.
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 2:09   #6468
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke

U Valen sam došao kao level 4, ne znam da li može bolje od toga jer mislim da sam do tada uradio sve sporedne questove i sve upitnike na mapi.
Mislim da je level 4 najveci s kojim mozes da napustis White Orchard, pod uslovom da nisi farmao lokacije gde se spawnuju neprijatelji na svakih par sati.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 2:13   #6469
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@Paladin

Mislim da se neki mogu zaključati, tj. da završiš neki deo main questa i da par sporednih questova propustiš i ne možeš da ih uradiš, ali to bi morao da cepaš samo main i to dosta dugo.

Samo 1. put kad pobediš dobijaš kartu u Gwentu posle ti daje neke materijale, obrati pažnu da imaš i neke jače protivnike koji ti daju unikatnu kartu za njih obični imaš quest (uzmi te karte što pre možeš).
Ja sam se prilično namučio da pobedim par njih morao sam da namestim špil samo protiv njihove taktike.

Na početku skupljaj sve živo i prodaj, i posle kad nabasaš na contract questove cenkaj se za veću nadoknadu (jbg. par puta +50 do +70 kruna znači).


Ehhhhh ovim tempom ću završiti igru negde za pola godine (tj. računam i dve ekspanzije), tek sam negde na ~50% osnovne igre i čistim sve živo. Steam pokazuje ~137 sati, ali zbog nekih loadinga i što igra ostala alt+tab nakupilo se.

Spoiler za Screenshots:










zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 4:30   #6470
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Na početku skupljaj sve živo i prodaj
U ovakvim igrama uvijek imam dilemu šta možda ne smijem prodati jer će dobro doći kasnije . Obične mačeve i slično prodajem, ali rune nekako ne znam, možda zatrebaju. Mada sam i kod ugradnje nekih u mačeve morao da se češkam po glavi, imam ih već dosta tipova a svi djeluju pomalo dobri.

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Samo 1. put kad pobediš dobijaš kartu u Gwentu
Bilo bi lijepo ako bi postojao neki indikator o tome da li sam sa nekim već igrao i osvojio kartu. Maloprije kad sam u Valenu radio onaj quest u pećini sa Keirom Metz sjetio sam se da u jednom selu možda nisam odigrao sa kovačem, ali jesam sa trgovcem. Sad moram paziti na to i pamtiti gdje sam igrao a gdje nisam.

Inače evo igrao sam skoro tri sata u komadu. Ovaj Valen je ogroman, upitnika ima po cijeloj mapi. Sad sam level 6 jer sam u ovom questu napredovao, tu sam se i tukao sa prvim iz Wild Hunta, nakon 2-3 bitke sam uspio.

Mačevi se brzo troše. Nalazim se u pećinama a srebrni je ispod 30 % , sad sam izašao u divljinu, valjda će izdržati.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 10:10   #6471
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
U ovakvim igrama uvijek imam dilemu šta možda ne smijem prodati jer će dobro doći kasnije . Obične mačeve i slično prodajem, ali rune nekako ne znam, možda zatrebaju. Mada sam i kod ugradnje nekih u mačeve morao da se češkam po glavi, imam ih već dosta tipova a svi djeluju pomalo dobri.
Nije loše što čuvaš rune, kasnije (kada nađeš dijagram) možeš od običnih runa da napraviš bolje koje daju po 5% šanse za neki critical effect (bleeding, freezing burning...). Njih čuvaj za witcher mačeve i za neke kvalitetnije, relic mačeve. Takođe, rune koje misliš da nikad nećeš koristiti slobodno prodaj (ja recimo ne koristim rune sa armor-piercing ili adrenalin point karakteristikama, jer mi je takav playstyle, dok veoma vrednujem rune sa bleeding ili poison efektima).
E da, ne zaboravi da prodaš junk iz inventara, zauzima mesto a možeš i neku kintu da zaradiš od toga.


Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Bilo bi lijepo ako bi postojao neki indikator o tome da li sam sa nekim već igrao i osvojio kartu. Maloprije kad sam u Valenu radio onaj quest u pećini sa Keirom Metz sjetio sam se da u jednom selu možda nisam odigrao sa kovačem, ali jesam sa trgovcem. Sad moram paziti na to i pamtiti gdje sam igrao a gdje nisam.
Pa postoji indikator. Ako ti je tekst siv znači da si već igrao s njim, ako je žut, nisi. Ja, da se ne bih pitao da li sam sa nekim igrao gwent ili ne, u svakom selu prvo obrnem sve poznatije likove (kovača, trgovca, krčmara...) pa nastavim dalje. Da bi što pre izgradio bolji špil, kreni da igraš protiv igrača koji daju jedinstvene karte u velenu, i ne zaboravi da uzmeš jedinstvenu kartu od Barona jer ako završiš njegov kvest posle nećeš moći da je uzmeš.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Inače evo igrao sam skoro tri sata u komadu. Ovaj Valen je ogroman, upitnika ima po cijeloj mapi. Sad sam level 6 jer sam u ovom questu napredovao, tu sam se i tukao sa prvim iz Wild Hunta, nakon 2-3 bitke sam uspio.
Slobodno radi i sporedne misije, nemoj samo da juriš upitnike.


Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Mačevi se brzo troše. Nalazim se u pećinama a srebrni je ispod 30 % , sad sam izašao u divljinu, valjda će izdržati.
Ovo mi zvuči kao da nešto pogrešno radiš, verovatno se biješ protiv neprijatelja koji su dosta jači od tebe, jer mačevi ne bi trebalo baš toliko brzo da se troše. Ne zaboravi da za popravku koristiš repair kit-ove na koje si sigurno naleteo jureći upitnike na mapi, ne mora svaki put da ideš kod kovača.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 10:15   #6472
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke

Mačevi se brzo troše. Nalazim se u pećinama a srebrni je ispod 30 % , sad sam izašao u divljinu, valjda će izdržati.
Slično sam i ja malo poranio u taj quest. Protivnici su malo jači za level koji imaš. Sreća pa sam imao dovoljno repair kitova da izađem iz te pećine.
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 11:49   #6473
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sad nešto razmišljam da ipak promijenim pristup, da više idem na questove na kojima ću napredovati pa da lakše kasnije rješavam i upitnike na mapi.

Ovaj sistem sa slotovima za aktivaciju skillova je nešto na šta se još navikavam, jer tih slotova imam malo na 6 levelu pa i kad dobijem skill nisam puno pametan u šta da ga uložim jer u šta ga uložim to ionako neću moći koristiti, posebno ako bih razvijao više stvari, jer bi dugo stajale na čekanju da mi se oslobode slotovi za aktivaciju tih skillova. A uz to me tjera da razvijam više stvari u svakoj oblasti (borba, signs...) da bih otključao ostale nivoe skillova. A ono slaganje po bojama aktiviranih skilova što sam vidio kod nekih, to još ne radim, mislim da ni nemam zasad mogućnosti za to, imam dva borbena, dva signs i jedan general među aktiviranima.

Da li vi zavisno od borbe aktivirate jedne a deativirate druge skillove? Ako se možda vremenom razvije više skillova nego što ih može istovremeno biti aktivno onda valjda mora tako.

Što se signs tiče rado bih ih sve razvijao pa vidio šta sve mogu da rade, ali to neće moći, sada ima Yrden razvijen na drugom nivou i sad razvijam Igni, ali valjda bi bilo dobro bar malo razviti i Axii zbog dijaloga sa NPC-ovima, ali tu je opet problem sa malim brojem slotova za aktivaciju, Axii mi sad ništa ne bi značio. Imao sam juče dijalog u selu gdje sam se raspitivao gdje je vještica da lika obrlatim sa Axii ili da platim 50 kredita, i morao sam platiti jer taj Axii nemam

Što se rolla u borbi tiče mnogo mi je lakše kad sam pročitao da roll može i sa double tap, ono sa ALT-om se nikako nisam snalazio. Ali i dalje lupam lijevi klik miša u borbi kao lud, kao kod hack & slash igara , valjda navika

Čemu tačno služe ona tri poena adrenalina koji se mogu razviti u borbi? Vidim da mnogi skillovi rade sa adrenalinom. On se u borbi i dobija a i gubi kad mene mlate. Koja je inače fora sa adrenalinom i da li vrijedi razvijati sposobnosti vezano za njega? Vidio sam da Undying skill može da mi adrenalin pretvori u helath kad mi health padne, to i ne zvuči loše ali ne znam kako radi u praksi, koliko healtha daje i da li vrijedi ići na taj skill, a tu je opet vječiti problem sa malim broje aktivacionih slotova za skillove.

Znači mačevi se više troše sa jakim protivnicima, nisam to znao.
Onaj crveni čekić sa brojem u statistikama mača, jel to znači da mu je toliko opao damage zbog oštećenosti?

Barona sam pobijedio u Gwentu iz drugogo pokušaja, mada je bilo gusto . I ja mislim da je najbolje čim se dođe u neko mjesto odmah riješiti sve sa Gwentom pa onda ići dalje. Samo što nemam baš novca da kupujem Gwent karte pa ću se nekako morati sjetiti i vraćati kod tih trgovaca, posebno ako idem na to da ih sve kupim. A što se tiče špilova igram samo sa sjevernim kraljevstvom, u ostalim špilovima nemam ni blizu dovoljno karata.

Ugradio sam rune u sva tri slota na oba mača. Mada sam i tu neke jače ostavio za kasnije jer ne znam da li ću već iza ugla naći jači mač pa bi mi bilo žao što nemam runu. Ono rastavljanje mača kod kovača bi vjerovatno vratilo runu ali sad nisam baš sa novcem za sve to , stalno se vrtim oko 80-200 kredita
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 12:06   #6474
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@Paladin

Baci pogled i procitaj opise skillova, odredjen broj njih je vezan za adrenaline points, kao npr. Undying koji ti u zavisnosti od broja aktiviranih adrenaline pointsa puni health bar u odredjenom procentu u momentu kada bi te udarac neprijatelja ubio. Takodje ima i skill koji ti omogucava da kad ti je stamina istrosena bacas znakove ukoliko imas aktivirane adrenaline poene (jedan adrenaline poen - jedno bacanje znaka). Adrenaline poen je aktiviran kad ga "napunis" i on pocne da pulsira. Moze ti se ciniti da je adrenaline poen napunjen, ali sve dok ne pocne da pulsira svetlijom crvenom bojom nije aktiviran.

Poslednja ispravka: Laserstorm (4.3.2017 u 13:35)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2017, 12:52   #6475
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ja na primer van borbe uvek imam onaj sto regenerise health danju (igram na Hard ili vise). Taman da se zaleci lik do sledece borbe ili posle duge setnje. Dok ga u borbi zamenim sa necim kvalitetnijim.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2017, 12:45   #6476
Ziginho
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: КиМ
Poruke: 285
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Лепо ја очистио Велен (или сам бар тако мислио) од оних упитника и рекох ај да испитам источни део мапе (пошто се виде тамо нека насеља), чисто да видим да нисам пропустио нешто интересантно, пре него одем до Скелига (све што сам могао у Велену а тиче се главних, секундарних и вичер уговора сам одрадио - остало само оно што је добрано изнад мог нивоа)!

Кад тамо...у сунце ти...Појави се још гомила локација на мапи . Ценим да ће ми требати још једно тридесетак сати да то прочешљам (сада око 56 сати у игри, ниво 15)!

Заиста застрашујућа игра по количини садржаја! Што је најбоље, Пољаци су одрадили феноменалан посао око квестова јер, заиста, нисам наишао ни на један досадан. Можда је било пар сличних, али опет са довољно детаља који их чине јединственим!

Мислим да ћу ово дегустирати до лета, а можда и дуже...

Пошто сам у годинама, а и околностима (борба с клињом око компа ) када више не могу да гањам квантитет игара, већ само квалитет онда нека буде квалитетно време проведено пред компом
Ziginho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2017, 13:01   #6477
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.956
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 769 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

A na sve to dodaj i kvestove i instance koje nisu označene ni na koji način na mapi, već se aktiviraju samo ako naletiš na njih istraživanjem...
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
Ziginho (7.3.2017)
Stara 7.3.2017, 14:18   #6478
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Joj kupio sam witcher 3 pre 2 meseca, i rekoh sebi pre neki dan ajde da ga instaliram da vidim da li ću moći igrati. I počnem da igram bukvalno uništim sve opcije, smanjim rezoluciju na nešto smešno malo 1200 i nešto, i igram tako, usput mi žao sto skrnavim i ne čekam da kupim bolji GPU, a opet me tera da vidim dalje, i tako spičim ja 9h u White Orchardu, level sam 3 dogurao do kraja tog dela i otišao iz sela. Uradio sve kvestove čini mi se. Sve oznake na mapi obišao.
I rekoh dosta, sve me vuče da upalim ali nema šanse. Neka čeka. Jer je neigrivo bukvalno na mom kompu, plus zabada na par sekundi, i sve to sam istrpeo, ali samo malo da sačeka još hoću samo da igram na 1080p, detalji mi nebitni lepo izgleda igra svakako
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2017, 14:55   #6479
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Meni Valen djeluje ogroman, sad sam level 8 sa više od 30 sati a u Valenu ima mnogo lokacija i upitnika koje još nisam ni obišao. Malo sam se sa istraživanja ipak vratio na glavni quest sa Baronom da bih dobijao EXP i levelovao jer se samo tako dobija nešto konkretno na tom polju. Čak sad imam dva skill poena koja još nisam iskoristio. Ni ne vrijede mi dok ne vidim šta mi je najbolje jer ionako nemam slobodnih slotova za aktivaciju. Mada možda da jačam onaj drugi nivo za Igni, to bih mogao, onaj melt armor, već imam jedan poen tu ali sam malo čitao i neki kažu da nije baš nešto, možda se prebacim na Queen i razvijam njega.

Na questu za Pellara (Forefathers' Eve) na onom ostrvu kod rituala sam odabrao da ne napadnem one koji su došli da prekinu riatual pa je Pellar ljut , nije mi se tada tuklo sa njima ali pošto sam baš stao nakon toga možda ipak to ponovim drugačije. Tek nekidan sam vidio da ima izraz za takvo ponašanje "save scumming"

Questovi su zaista dobri, onaj Towerful of Mice je simpatičan, onaj za lovca koji traži ženu još i više.

Ni ja ne znam koliko će meni sati ovde biti potrebno jer mi je Valena ostalo još veoma mnogo . Koliko sam vidio na mapi po preporučenim levelima za regije Novigrad ide nakon Valena pa onda Skelige? Koliko su te regije velike u odnosu na Valen, po sadržaju? Da li će biti questova koji me tada vraćaju u regije u kojima sam bio, ili ipak to ide linearno iz jedne regije u drugu? Osim questova koji već sada traže prevelik level koji ću imati tek nakon Novigrada ili Skeliga. Zasad imam kod onog patuljka u Valenu quest da nabavim nešto za pravljenje oružja u Skeligama pa da mu donesem.

Sa novcem bolje stojim, vidio sam da mogu fino podavati ghoul's blood i slično, samo pazim da ne prodam sve jer bi moglo zatrebati, ali neki višak prodajem.

Ovde se bolja oružja i armor uglavnom craftuju a ne toliko kupuju i pronalaze, a to mi se baš sviđa.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2017, 15:53   #6480
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Meni Valen djeluje ogroman, sad sam level 8 sa više od 30 sati a u Valenu ima mnogo lokacija i upitnika koje još nisam ni obišao. Malo sam se sa istraživanja ipak vratio na glavni quest sa Baronom da bih dobijao EXP i levelovao jer se samo tako dobija nešto konkretno na tom polju. Čak sad imam dva skill poena koja još nisam iskoristio. Ni ne vrijede mi dok ne vidim šta mi je najbolje jer ionako nemam slobodnih slotova za aktivaciju. Mada možda da jačam onaj drugi nivo za Igni, to bih mogao, onaj melt armor, već imam jedan poen tu ali sam malo čitao i neki kažu da nije baš nešto, možda se prebacim na Queen i razvijam njega.

Na questu za Pellara (Forefathers' Eve) na onom ostrvu kod rituala sam odabrao da ne napadnem one koji su došli da prekinu riatual pa je Pellar ljut , nije mi se tada tuklo sa njima ali pošto sam baš stao nakon toga možda ipak to ponovim drugačije. Tek nekidan sam vidio da ima izraz za takvo ponašanje "save scumming"

Questovi su zaista dobri, onaj Towerful of Mice je simpatičan, onaj za lovca koji traži ženu još i više.

Ni ja ne znam koliko će meni sati ovde biti potrebno jer mi je Valena ostalo još veoma mnogo . Koliko sam vidio na mapi po preporučenim levelima za regije Novigrad ide nakon Valena pa onda Skelige? Koliko su te regije velike u odnosu na Valen, po sadržaju? Da li će biti questova koji me tada vraćaju u regije u kojima sam bio, ili ipak to ide linearno iz jedne regije u drugu? Osim questova koji već sada traže prevelik level koji ću imati tek nakon Novigrada ili Skeliga. Zasad imam kod onog patuljka u Valenu quest da nabavim nešto za pravljenje oružja u Skeligama pa da mu donesem.

Sa novcem bolje stojim, vidio sam da mogu fino podavati ghoul's blood i slično, samo pazim da ne prodam sve jer bi moglo zatrebati, ali neki višak prodajem.

Ovde se bolja oružja i armor uglavnom craftuju a ne toliko kupuju i pronalaze, a to mi se baš sviđa.

Ne juri sa preraspodelom skill poena, mada mozes da probas da uklopis razne kombinacije skillova, da vidis sta tebi odgovara. Nije zgoreg da razmislis na sta hoces da se fokusiras, na sword fighting, znakove i slicno, pa vidi neke kombinacije koje bi ti odgovarale.

Inace kako se bude razvijala glavna prica, vratices se na svaku glavnu mapu bar jos jednom, sto znaci da ces moci da odradis questove koje nisi do tada zavrsio. Mada u odredjenom trenutku se stice utisak da nema mnogo vremena subjektivno, iako naravno mozes da odlazes izvrsenje glavnih questova koliko ti dusa iste. Ja sam izbegavao to da radim, jer mi je immersion breaking, kao u ME3 gde ti natuknu da svakog dana umire milion ljudi na Zemlji tokom Reaper invazije, a ti se fukcas po celoj galaksiji da okupis armije pod jedan barjak i resavas raznorazne questove.

Sto se tice alchemy i crafting materijala ostavi 8-10 komada svakog primerka, sve sto imas preko toga uvek prodaj.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com