Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Pregled rezultata glasanja: Koji antivirus koristite?
Ad-Aware Pro Antivirus 1 0,16%
Avast! Free Antivirus 204 32,08%
Avast! Pro/Internet Security 17 2,67%
AVG Anti-Virus Free 42 6,60%
AVG Anti-Virus 15 2,36%
Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 56 8,81%
Avira AntiVir Premium 8 1,26%
AVZ 0 0%
BitDefender Free Edition 3 0,47%
BitDefender 11 1,73%
BullGuard 1 0,16%
CA Anti-Virus 0 0%
Clam AntiVirus/ClamWin/... 1 0,16%
Comodo Internet Security 20 3,14%
Dr. Web/Dr. Web CureIt 1 0,16%
eScan Antivirus 0 0%
ESET NOD32 66 10,38%
ESET Smart Security 4 51 8,02%
F-Prot 0 0%
F-Secure 6 0,94%
G DATA Software 0 0%
IKARUS virus.utilities 1 0,16%
Immunet 0 0%
Intego VirusBarrier 0 0%
Kaspersky Anti-Virus/Internet Security 54 8,49%
McAfee VirusScan 3 0,47%
Microsoft Security Essentials 34 5,35%
Norman 0 0%
Panda Antivirus 3 0,47%
Panda Cloud Antivirus 2 0,31%
PC Tools AntiVirus 0 0%
PC Tools AntiVirus Free Edition 0 0%
Sophos Anti-Virus 2 0,31%
Symantec Norton AntiVirus/Norton 360 14 2,20%
Trend Micro Internet Security 2 0,31%
TrustPort Antivirus 1 0,16%
VIPRE Antivirus 3 0,47%
ZoneAlarm Antivirus 1 0,16%
Cisco Security Agent 0 0%
Neki drugi... 13 2,04%
Glasova: 636. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.4.2011, 17:40   #201
Basa Mrkalj
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 18.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 1.505
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 425 puta na 385 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Aco, da li znas da AV programi mogu da detektuju jedva oko 2-3 % trenutno aktivnih pretnji na internetu (oni najbolji). Govorimo o malware-u koji je realna pretnja u ovom trenutku.
Basa Mrkalj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 17:44   #202
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
da si malo obavešten znao bi da je sa Nortonom bilo problema oko špijuniranja korisnika, kad nisu hteli da objasne šta radi odeđen fajjl, pa u na njihovom forumu brisali sve teme oko toga,
U pitanju je bio jedan Symantecov fajl, koji greškom nije bio digitalno potpisan pa je prilikom pokušaja konekcije, njegov firewall pitao korisnika da li da ga pusti. Teme na njegovom forumu je brisao antispambot. To je bio povod za pojedine „teorije”.

Poslednja ispravka: Sass Drake (22.4.2011 u 18:07)
Sass Drake je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 17:50   #203
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Basa Mrkalj kaže: Pregled poruke
Aco, da li znas da AV programi mogu da detektuju jedva oko 2-3 % trenutno aktivnih pretnji na internetu (oni najbolji). Govorimo o malware-u koji je realna pretnja u ovom trenutku.
To nije istina...
Potkrepi to.
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 18:22   #204
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

acafaca ili ti teretana.

Ajd sad stvarno lepo iskuliraj malo/
Zakljucace i ovu temu.

Ovde ima dosta ljudi koi zele nesto da nauce i dolaze ovde da im se resi problem sa virusima i ostalim problemima.

Uglavnom je se to i radilo dok ti nisi poce da pametujes i nameces svoje misljenje ,zato stvarno sad se smanji i kad neko dodje sa problememo ti mu pomozi u budi koristan kao pojedinci na ovom forumu ,Sass Drake ,Basa Mrkalj ,NIx Car i drugi.

Oni samo pisu resenja problema ,a ne da pametuju i *******e kao ti.

Nadam se da ces se dozvati pameti jer ozbiljno pocinjes da me nerviras ,a to nevalja.

Znaci cuti i kad neko napise svoj problem ti mu daj resenje i opet cuti kao i ostali sto rade.I zaposli se i radi nesto ,a ne da samras ljude idi farbaj jaja.

I jos jednom:
Znaci cuti i kad neko napise svoj problem ti mu daj resenje i opet cuti kao i ostali sto rade.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 18:23   #205
Basa Mrkalj
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 18.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 1.505
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 425 puta na 385 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Obrisao sam post, jer ne zelim da citiram coveka a da nemam njegovo odobrenje za to, izvinjavam se.
Ko veruje u ono sto sam napisao veruje, ko ne pozdravljam i to.
Basa Mrkalj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 18:44   #206
mijatcelavi
Član
 
Član od: 27.6.2010.
Poruke: 42
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Ja ni ne citam sta ovaj acafaca pise sto bi preporucio i drugima i milina
mijatcelavi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 20:17   #207
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

@Marti Misterija:

U pravu si, Nisam naglasio i to jeste moja greška, manja ili veća nije bitno. Neko iskustvo koje imam je da većina ljudi antiviruse ostavlja na def podešavanjima, i to sam jednostavno uzeo kao pošetnu tačku, ne razmišljajući o drugima. Dakle, neko većinsko stanje instalacije, klik-kllik-klik instalirano radi.

@acafaca:

Ajde opet. Kolika treba da budeš budala da bi namerno sprečio antivirus da se izvrši update, pogotovu nečeg kako što je besplatni Avast? I zašto bi to uradio? I koliko veća treba da budem budala da na Avastu isključim update i da ga tako koristim 2 meseca? I koliko još veća budala treba da budem da na takvom sistemu pokrenem namerno viruse? Mislim, ako bi uradio nešto ovako, trebao bi da odem u Lazu na lečenje, a ne da se predstavljam ko ekspert za antiviruse.

Da li je stvarno teško zapamtiti šta se radi na ovom forumu ili bar šta pokušavamo da uradimo? Jedva se izborili sa gomilama pametnih koji su na sva usta vikali da antivirus nije potreban, sad treba da se borimo oko toga da objašnjavamo kako je update antivirusa bitan i da ga nikako ne gasimo?

Usput, ima i testiranje koje kaže da antivirusi i po 60 dana posle pojave nekih virusa njih nemaju u bazi i ne registruju ih. I da, to važi skoro za sve pa i za Norton. Tako da nemoj mnogo da pričaš bajke. Zbog drugih i njihove sigurnosti.

@mijatcelavi:

Lako je ignorisati ali ima dosta njih koji su novi i koji ne znaju mnogo o tome kako da uspostave neku normalnu zaštitu kompjutera. Njima treba pomoć u objašnjenju šta i kako da urade. I onda upadne aca sa norton teorijom, koja zvuči lepo. I šta sad? Bez zaštite ode na net da traži norton koji treba da krekuje jer eto, on izdržava 60 dana bez potrebe da se izvrši update, kaže aca. I pokupi usput ko zna šta. a moglo je mnogo bezbolnije. I što je najbitnije, mnogo sigurnije za njega. A to je nama cilj ovde, da kažemo ljudima šta je najsigurnije i najbezbolnije za njih i da malo nauče kako se koristi net. A njegova priča je sve osim "sigurno" rešenje.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 4:21   #208
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

VASILJEVIC- Da se imalo razumes u zastitu znao bi da se takva vrsta testa zove PROACTIVE TEST,sto znaci detekciju nepoznatih virusa.
Kada kazem da uporedis avast i norton koji nisu update-ovani 2 meseca ili koliko god,ja ne kazem da ih koristis na svom sistemu kao zastitu neapdejtovane,vec samo za testiranje.Naravno da niko nije budala,da ne update-uje antivirus,ali zar stvarno mislis da ce antivirus putem update-a da dobije informacije o SVIM virusima?Jel imas uopste predstavu koliko je virusa koji se ne nalaze u avastovoj ili npr. avirinoj bazi?Sta je sa njima,sta se desava kada avast naleti na njih?Hoces da cijes?Desava se da covek dodje na forum i potrazi pomoc zbog virusa koji avast nije detekovao.
Zato je takva vrsta testa kada ne apdejtujes antivirus i pustis ga da vidis kako se ponasa prema nepoznatom,jedan od najmerodavnijih testova i pravi pokazatelj preventivnih sposobnosti jednog antivirus software-a,a ne ono "moj kum je imao aviru i uleteo mu je virut posle mesec dana",a moja baba imala Avg i koristi ga 2 god bez problema.
I sta onda,onda ce svi da kazu,leleeeeee,pa avira je s***,daj da ubacimo avg,najjaci je na svetu!
A jel se neko zapita kakve su okolnosti bile,mozda je bas taj virut bio nepoznat za aviru i eto,desilo se naleteo je na njega.A mozda je sa druge strane baba dosta "vesta" u surfovanju netom i ume da se pazi i eto,nije naletela ni na sta strasno.
I ako mi neko kaze da je to neko merilo i pokazetalj,onda...
KURE-Niko mene ne ucutkuje,pa neces ni ti,i ne zamisljaj da si stiven segal,nego nemoj da citas moje postove ako ti se ne svidjaju i kraj.
I naravno da zelim da pomognemo svi zajedno ljudima koji se jave na forum za pomoc,ali ja ne zelim da to bude samo e evo ti skeniraj sa ovim i kraj ili postavi log da vidimo sta je i posle toga pokreni ovo i kraj.To postujem naravno,ali to nece spreciti da se to opet dogodi,dajte ljudi da pricamo malo o prevenciji.Ako ti je avast propustio sality,manjaj ga bre i kraj.
To je kao kada covek ode kod lekara,ima pritisak 220,ovaj mu da lasix i katopil,eventualno bensedin i posalje ga kuci,a to sto ce i dalje da jede masno,slano i da se nervira kao lud,to nema veze.

Poslednja ispravka: acafacaa (23.4.2011 u 4:31)
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 9:21   #209
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Ma ti si to procitao da Norton ima opciju za pronalazenje "nedetektovanih" virusa i sad si se malo naprzio na to. I furas samo tu pricu. Ne kazem da nema, al previse forsiras to. A ustvari sve nepoznate fajlove ne ispitane on tretira kao opasnost. Da li mislis da ce proizvodjaci AV programa da dozvole da ima gomila nedetektovanih virusa kao sto ti kazes? Zasto se update AV programa vrsi svaki dan? Ne kazem da ne postoje aj da kazem nepoznati virusi koje neki AV ne moze da prepozna, ali jedno je sigurno da ih nema bas puno. A to sto kazes za babu i njeno vesto surfovanje netom, jel baba treba da otpakuje zip fajl u kome se nalazi virus samo zato sto joj zarazeni fajl koji se nalazi u tom pakovanju treba? Ne znam sta je to za tebe vesto surfovanje, pojasni malo....
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 9:28   #210
zvezdan84
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Poruke: 1.063
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 59 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

starno ne znam u kojoj temi bi mogao da napisem ovo,ako tu ne odgovara prebacite je. odem na itsvet i nod 32 mi javlja
address has been blocked url address linkinpark.milicija.org/forum. php?tp=9961d6... ip address 911941823180.a pusti me na njihov sajt. ima tamo virus ili sta? ako ima da ne idem vise
zvezdan84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 9:30   #211
planetm
Banned
 
Član od: 23.6.2010.
Poruke: 607
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 95 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

7 mesec na nortonu,veliki uspeh,na aviri i avastu 4 meseca puna kapa pa format,razmislite o tome.
planetm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 9:38   #212
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
zvezdan84 kaže: Pregled poruke
starno ne znam u kojoj temi bi mogao da napisem ovo,ako tu ne odgovara prebacite je. odem na itsvet i nod 32 mi javlja
address has been blocked url address linkinpark.milicija.org/forum. php?tp=9961d6... ip address 911941823180.a pusti me na njihov sajt. ima tamo virus ili sta? ako ima da ne idem vise

Kao sto vidis to sto je on blokirao nema veze sa Itsvet-om. Itsvet je cist tako da mozes slobodno da ides na taj sajt. Ima veze sa Linkin Parkom, e sad moguce je da je neki baner u pitanju, al opet kakve itsvet ima sa linkin parkom. Proveri malo bolje, ne verujem da ti to prijavljuje za saj itsvet.


Citat:
planetm kaže: Pregled poruke
7 mesec na nortonu,veliki uspeh,na aviri i avastu 4 meseca puna kapa pa format,razmislite o tome.
I sta sad, svi treba da predjemo na Norton? Aj da ja tebi kazem nesto, 2 godine na Aviri i dalje na Aviri. Razmisli malo o tome.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 9:54   #213
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
planetm kaže: Pregled poruke
7 mesec na nortonu,veliki uspeh,na aviri i avastu 4 meseca puna kapa pa format,razmislite o tome.
Ljudi i dalje ne kapiraju da je ponašanje korisnika bitnije od softvera koji ti isti poseduju na računaru... Ja sam već 4 godine sa Avast-om, nemam problema, i sad treba da pričam kako je Avast najbolji? Ne, nego ću otvoreno da izjavim kako je moje ponašanje na internetu i pri radu sa računarima svetlosnim godinama udaljeno od ponašanja 99% korisnika, koji i onako kad-tad počnu da pljuju po svakom AV programu koji im padne šaka jer ne umeju da se "ponašaju". Čast izuzecima (onaj 1%)...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 10:04   #214
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Aco, da li je tebi naš premijer tata? Mislim, i ti i on teoretski lupate. I to što lupate nema veze sa realnim životom, onime čime se mi bavimo. Uostalom, i ti i on imate iste rezultate koliko vidim, on je zadužio zemlju za dodatnih 50% i doneo nezaposlenost a tvoja efikasnost u rešavanju problema je 0, uz mnogo teorije. Sa tobom, svi koji navukku virus ostali bi ne sa njime već sa jedno 2000 novih u kompu.

Da, vrlo dobro znam da je to Proactive test. Da, znam i to odlično koliko virusa nema u njihovim bazama, čak sam i naveo gore i nekih 60 dana , samo da je neko pročitao. I da, kad neko naleti na neki virus koji nije u bazi on se javi kod nas. I najčešće se jave neki sa nekom verzijom već poznatog virusa. I da, sve to što ti pričaš je teorija, testiranje, i ja to lako našem na netu i to mnogo pouzdanije testove od onih koje ti radiš. E da, da ne zaboravim, na mnogo mesta napolju gde je Norton mnogo višé u upotrebi nego kod nas, javljaju se ljudi koji su nahvatali viruse sa njim. U krajnjem slučaju, Norton je na takvim testovima u svetu propustio 50% takve gamadi, Avast je propustio 55%, od oba su bili bolji Avira, Bit defender, Kaspersky, GData, F Secure, NOD koji su po pravilu bolji od Nortona za 5-10%, a najbolji su bili na nivopu detekcije od 60%. Tako da dotični i nije baš mnogo bolji kako pričaš. Pre se sve svede na sreću nego na bolji engine. Čvrste cifre. Nema tu probaj pa vidi, čvrste cifre. Sa 50% detekcije nečeg, to je u svim knjigama koje ja znam kockanje. Hoće, neće, hoće, neće, daj da bacimo novčić ista je verovatnoća ..... I zato mi ovde za sada ne vičemo da je to nešto previše pouzdano. Zatita tipa hoće neće nije nešto što treba da se reklamira. Bolje je nego 0, jeste, ali je daleko od pouzdanog. I da, pošto si genije lako ćeš naći takve testove na netu.

I šta sa svim ovim gore i koliko to pomaže nekome? Ništa. Mi govorimo o REALNOM KORISNIKU U REALNOJ UPOTREBI U REALNOM ŽIVOTU. Realan život, realni korisnik ne isključuje update i ne dovlači na komp 2000 virusa da bi testirao komp. U realnom životu najveći broj njih je na facebooku. U realnom životu, on se sreće sa virusima onda kad ode na xxx sajtove i kada traži neki crack, ili gurne neki USB u komp. I tada po pravilu klikće na install, accept, ignore, što na sajtu pri instalaciji superuber kodeka, što na antivirusu da bi dobio to što mu treba, ili skida sa mesta gde nema komentara i gde je stigao preko neke pretrage koja je izbacila ko zna šta, da treba da svaki put pre otvaranja USBa da ga skenira. I tu mi govorimo korisnicima da paze šta rade, dakle, ne klikći na sve, ako antivirus viče za to ima razloga. Skidaj sa mesta gde ima komentara, i čitaj te komentare. Ko to radi, jedan Avast sa dobrim firewall-om i MBAM, biće odlična zaštita uz normalno korišćenje mozga. Koja je razlika za korisnika? Pa tvoj Norton IS košta 70 dolara, ovo što sam ja naveo 0. E pa nema tog testa koji će da oporavda toliku razliku, pogotovu što je na svim merodavnim testovima Avast uvek u vrhu i uvek prolazi sa odličnim ocenama (na ozbiljnim sajtovima, ne youtube). Za onoga ko daje pare, ima jeftinijih i boljih rešenja od Nortona i to je fakat. Da li nam treba tvoja premijerska logika priče o svemu i svačemu osim o realnom korisniku u realnoj upotrebi? Ne.

@planetm:

JA na mom kompu u zadnju dve godine imam Avast i to najveći deo vremena. I imam 0 virusa. Zašto ? Napisao ti je odgovor doctor. Tvoje ponašanje na netu i u radu sa kompjuterom i USBovima ti pravi problem a ne zaštita. Neće zaraza ako paziš. Ili da prevedem, kondom nije za držanje u džepu, ima svoju namenu, ali traži pravilno ponašanje i upotrebu, jeste da su pravila laka i jednostavna, ali ih treba primeniti. Ne stavljati na nožni palac, prste, noćni stolčić ... Počni da malo obraćaš pažnju šta i kako radiš i naćićeš gde grešiš.

Poslednja ispravka: vasiljevic (23.4.2011 u 10:13)
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
Aleksandar1987 (25.4.2011), dacajak (23.4.2011), DAKINS (24.4.2011), doctor (23.4.2011), JohnnyNT (24.4.2011), NIx Car (23.4.2011), SAJEVAC (23.4.2011)
Stara 23.4.2011, 10:15   #215
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

@vasiljevic fenomenalan tekst kao i obicno ali ne mozes da urazumis coveka pa to ti je
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 12:19   #216
diplomac
Novi član
 
Član od: 19.4.2011.
Poruke: 8
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Koristim "kišobranče" tj. Aviru Free. Generalno sam zadovoljan, pre svega zauzećem RAM memorije. Detekcija nije najsjajnija ali sam po prirodi "safety aware" tako da i ne posećujem rizične stranice
diplomac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2011, 18:59   #217
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
zvezdan84 kaže: Pregled poruke
starno ne znam u kojoj temi bi mogao da napisem ovo,ako tu ne odgovara prebacite je. odem na itsvet i nod 32 mi javlja
address has been blocked url address linkinpark.milicija.org/forum. php?tp=9961d6... ip address 911941823180.a pusti me na njihov sajt. ima tamo virus ili sta? ako ima da ne idem vise
Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Kao sto vidis to sto je on blokirao nema veze sa Itsvet-om. Itsvet je cist tako da mozes slobodno da ides na taj sajt. Ima veze sa Linkin Parkom, e sad moguce je da je neki baner u pitanju, al opet kakve itsvet ima sa linkin parkom. Proveri malo bolje, ne verujem da ti to prijavljuje za saj itsvet.
Ево и ја да пријавим да ми се прекјуче десила иста ствар! Друг ми је дао link да погледам неку матичну плочу и NOD крену да ми избацује ту грешку...
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 0:29   #218
planetm
Banned
 
Član od: 23.6.2010.
Poruke: 607
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 95 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ljudi i dalje ne kapiraju da je ponašanje korisnika bitnije od softvera koji ti isti poseduju na računaru... Ja sam već 4 godine sa Avast-om, nemam problema, i sad treba da pričam kako je Avast najbolji? Ne, nego ću otvoreno da izjavim kako je moje ponašanje na internetu i pri radu sa računarima svetlosnim godinama udaljeno od ponašanja 99% korisnika, koji i onako kad-tad počnu da pljuju po svakom AV programu koji im padne šaka jer ne umeju da se "ponašaju". Čast izuzecima (onaj 1%)...

Kazi ti to mojim klincima,evo zahvaljujuci tome jos dosta pluseva nortonu,da u 99 posto slucajeva oni su navukli nesto,sada ne, sta mislis zasto
planetm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 0:41   #219
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
planetm kaže: Pregled poruke
Kazi ti to mojim klincima,evo zahvaljujuci tome jos dosta pluseva nortonu,da u 99 posto slucajeva oni su navukli nesto,sada ne, sta mislis zasto
To ti je kao odlozena propast ako koristis os na internetu bez mozga uz prosecan antivirus propadnes brze uz dobar kasnije u proseku

Ja koristim avast na na vise racunara vec 2 god .
Znas koliko sam imao gamadi?
Jedanu jedinu koji avast sam nasao na mom laptopu.
Posle proverio i lepo je obrisa jedan trojanac i nije niceg drugog bilo

Za to sluzim umereno iskusnom korisniku antivirus da ako nesto slucajno prodje veoma retko obicno jednom u par god ..Dodao bi jos Malwarebytes uz njega firewall podesen pametno i sve ostalo je bacanje novca za kucnu upotrebu ili mali biznis
DAKINS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 0:47   #220
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Sve je to uredu, ali EULA besplatne verzije avasta zabranjuje korišćenje u firmama.
Sass Drake je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
anti virus, malware, security, virus

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji firewall koristite? Predrag Stankovic Zaštita 512 8.10.2021 20:16
Koji video (divx) player koristite? the 1st one Video/TV softver 208 26.6.2012 10:50
Upload server... Koji vi koristite? as110022 Internet tehnologije 5 17.2.2010 13:07
Koji tarifni paket koristite? Teniser Aparati i oprema 30 8.6.2009 14:55
Koji je najbolji antivirus. SAJEVAC Zaštita 8 17.12.2008 22:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com