Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.9.2009, 18:01   #41
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Citat:
shimec kaže: Pregled poruke
Igra mnogo bolje radi na quad-core racunarima neko na dual-core. Izgleda da dolazi sve vise i vise igara koje imaju dobit od QC racunara. Kod mene je na mojoj konfiguarciji sa svime podesenim na maximalno u DX9 modu igra radi u intervalu od 30-45 fps. Rezolucija je 1280x1024

e sad je ja skidam,pa cemo da vidimo koliko si dobio sam amd phenom 2.pozz
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2009, 18:34   #42
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

DX9 mod ? Znachi ipak lazhu za DX10 ekskluzivu . Vidim da zahtevnost nije prevelika, to mi se svidja, ionako nikom nije potrebno preko 2x AA, radice to na max. Je li ko uopshte probao DX10 verziju? Kako izgleda, ako je uopshte ima?
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2009, 21:01   #43
draske73
Starosedelac
 
Član od: 12.4.2006.
Poruke: 1.354
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 482 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
DX9 mod ? Znachi ipak lazhu za DX10 ekskluzivu . Vidim da zahtevnost nije prevelika, to mi se svidja, ionako nikom nije potrebno preko 2x AA, radice to na max. Je li ko uopshte probao DX10 verziju? Kako izgleda, ako je uopshte ima?
Kažu da je neopravdano zahtevna i da igra favorizuje quad core cpu tj optimizovana je za njih (i to vidno) i da za veći FPS pomaže ako se ugasi Ambient Occlusion,ali i pored toga kažu da je prosek igra i da je jedino zanimljivo to uništavanje svega i svačega sa svime i svačime.
Nije da se nisam nadao da će biti OK igra

Ipak ću ja i dalje da pikam "moje omiljene matoruge" od igara - dok ne sleti valjani Šišmiš

Poslednja ispravka: draske73 (12.9.2009 u 21:08)
draske73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2009, 12:39   #44
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Instalirao sam igru,ali mogu da je pokrenem samo preko instalacionog fajla,a kada iconu prebacim na desktop on a nece da radi,jer zna neko caku kako da mi se igra pokrece preko desktopa?
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2009, 16:32   #45
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

8xAA ,sve na MAX i varira od 30-52....kako gde ! Zao mi samo sto osecaj voznje je odvratan,jer vozila lete kao papir. Takodje zvuk 5.1 pravi sustanje-ima neko recenje osim prebacivanja na STEREO ??
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2009, 21:59   #46
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Evo prvih (poduzhih) utisaka, chisto oko mehanike, jer jedva da sam izashao iz pochetnog kampa.

Stavka no.1 - zahtevnost:

Mogu reci da je igra prilichno loshe optimizovana, ali za to je najavljen patch i pre izlaska igre, pa chekamo. Naravno, ni blizu loshe kao GTAIV, na primer, ali prilichno loshe. Na konfi iz profila uz Windows 7 i na 1680x1050, kada se sve odvrne na max uz 4x AA, sve ide prilichno glatko 40-70 FPS, dok ne dodje do destrukcije neke od ogromnih zgrada (laboratorija na samom pochetku), onda se naglo sroza na 15 FPS, dok se zgrada ne sravni sa zemljom.

To se popravi smanjenjem shadow details na medium, onda ne spada ispod 25. Za one sa slabijim konfama bi bilo pametno smanjiti Particle Details na medium i iskljuchiti Ambient Occlusion (DX10 ekskluziva), dok Sun Shafts (druga DX10 ekskluziva) ne daje vidne promene u FPS-u, a izgleda zaista lepo. Nekih mojih par saveta oko optimizacije... inache, igra radi prilichno nestabilno - prisutne su ogromne varijacije FPSa kroz igru.

Stavka no.2 - vizuelni ugodjaj (grafika i fizika):

Odakle da pochnem... ajmo od grafike . Ljudski modeli, a pogotovo teksture lica su prilichno detaljne, s tim shto moram da naglasim da karakteri perfektno otvaraju usta prilikom izgovaranja rechi. Pokreti su takodje solidni, s tim shto ima par bagova u klasichnim bagovitim situacijama koje poseduju sve 3rd person igre (skakanje uz planinu, prolazhenje kroz poneke objekte itd.). Sve u svemu zadovoljan sam po tom pitanju.

Ambijent je jako lepo odradjen, Sun Shafts efekat sunchevih zraka kroz rupe i pukotine zaista fenomenalno izgleda. Ostatak je na nivou - ne znam kakav ambijent bi ljudi ochekivali od pustinje kakva je Mars, prljav vazduh, sve oko tebe je crveno i mrtvo, bash kakvo i jeste.

Dolazimo do modela zgrada/vozila. Chim pogledate u zgradu, odmah bi pomislili da predstavlja zgradu od betona, armature, chelichnih stubova, a ne neka kreatura od plastelina (khm, WoW, khm), tako da deluje prilichno uverljivo (pogotovo u delovima ), ali imam zamerku shto su teksture na zgradama prilichno proste, svako ko pridje malo blizhe zgradi ce ugledati chuvene "kockice" po teksturi. Isto vazhi i za vozila. Rekao bih da je ukupan utisak prosek.

Konachno, fizika, konkretno pravljenje loma & nereda. Fantastichno, shta drugo reci. Mogu slobodno da kazhem da je ovo najrealnija simulacija unishtenja (zgrada) koju sam do sada video, mada imam par zamerki, ali rachunam da bi to smao povuklo zahtevnost josh vishe, a to se nikome ne bi svidelo.
Posle prvih par bunkerchica, mostova i cevi, pomislio sam - nishta specijalno, lepo se raspada, a onda sam doshao do velike laboratorije i pocheo da grebem po krajevima, a delovi da otpadaju, na shta sam pauzirao igru i krenuo u potragu za vilicom ispod stola. Ajde shto izgleda realno, vec shto kada udjem na prvi sprat polusrushene laboratorije, zgrada pochinje da shkripi i da se naginje, tako da mi stvarno utera strah u kosti da iskachem iz nje, hodanje po delovima koji nemaju jaku potporu izaziva kolaps istih, rushenje stubova na zidove zgrade dovodi do pucanja zidova i josh gomila slichnih efekata. Sve u svemu, odlichna zabava.
Zamerke? Zamerke bi bile vezane za to shto su chelichne grede previshe meke (ne verujem da se onako lagano lome pri padu na zemlju...), shto vash karakter prima isuvishe malo dmg-a ako stoji u zgradi koja se rushi (neretko i ne primi nikakav dmg) i shto kada vecina zgrada jednom zapochne proces kompletnog kolapsa mora kompletno i da se sravni sa zemljom (nema shanse da neki komad zgrade ostane ceo), dodushe ima ih dovoljno sa kojima to nije sluchaj

Stavka no.3 - zvuk:

Kada sam pokrenuo igru, dochekala me prilichno lepa muzichka podloga, chiji ritam dosta opada tokom gameplaya. Lepo zvuchi, ali po meni nishta specijalno. Sa druge strane, prati je dosta lep ambijentalni zvuk (koliko god ga malo bilo na Marsu), solidna glasovna gluma i dosta dobri efekti udara sledgehammera u zemlju, beton, chelik i druge. Zvuk je, mozhe se reci tachno izmedju proseka i odlichnog.

Stavka no.4 - ostatak fizike i opshti gameplay:

Ostatak fizike... kao shto je vec recheno, vozhnja jeste prilichno nerealna, ali nije ni zamishljena da bude realna, vec da bude arkadna i pogodna za multiplayer (slichno kao u RF kecu). Mozhe se reci da je ovaj deo malo zakazao. Sa druge strane, neki su se zhalili na pucnjavu, shto je meni nerazumljivo. Deluje prilichno dobro za jedan 3PS, recoil, nepreciznost pri kretanju, odbijanje metaka, jedino shto je intenzitet eksplozija neshto manji nego obichno, a primetio sam da neprijatelji primaju malo vishe metaka u glavu nego shto je to Vlada propisala. Mogu reci da sam ovim prilichno zadovoljan.

Shto se gameplaya tiche, tu sam okusio samo detaljchic. Obecane gomile oruzhja i vozila nisam imao prilike da vidim, ali atmosfera je odlichna, savrshen odnos dobrog/zlog, stvarno podseca na prvi deo koji je njome odisao na sve strane. AI mi takodje deluje solidno (u RF kecu je bio totalni ochaj), ali i za to ce mi trebati malo vishe vremena da presudim. Sve u svemu, fizika iskupljuje sve moguce greshke .
Prvo shto sam uradio je bilo rushenje celog skladishta na glave sopstvenih saveznika dok sede za rachunarom, odnosno kachenje remote charge-a na ledja jednog (omiljena fora iz RF1) i chekanja da on uleti u neki shator u panici da bih aktivirao upaljach i zlobno se smejao .

Opshti utisak, da li je vredelo downloada? Jeste. Da li je igra neshto vishe od obichnog "dobrog shootera"? Vreme ce pokazati...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2009, 23:06   #47
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Pa zakljucak je jasan,imate preca posla(igre) dok ne izadje PATCH !!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2009, 23:11   #48
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Pa nije bash toliko strashno, iako je igra loshe optimizovana, ovi sa 4770/4850 i nekim jachim dvojezgarcem (e5200 i vishe) mogu slobodno da pochnu da igraju.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2009, 9:07   #49
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Pa nije bash toliko strashno, iako je igra loshe optimizovana, ovi sa 4770/4850 i nekim jachim dvojezgarcem (e5200 i vishe) mogu slobodno da pochnu da igraju.
Da ok ,ja imam 4850 i e5200 kombinaciju-ali necu igrati dok ne izadje PATCH... Ide od nekih 30-50 FPS,ali vrlo nestabilno....mislim i na pad ili totalno zakucavanje igre na koji sekund.
Druga stvar..NECU da pre svakog ulaska u igru idem u control panel i namestam STEREO,jer 5.1 sistem zvucnika ima cudno sustanje !! Dakle kada se ovde ocekuje jedan koristan PATCH ?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2009, 11:55   #50
shimec
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Stara Pazova
Poruke: 498
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 122 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Da ok ,ja imam 4850 i e5200 kombinaciju-ali necu igrati dok ne izadje PATCH... Ide od nekih 30-50 FPS,ali vrlo nestabilno....mislim i na pad ili totalno zakucavanje igre na koji sekund.
Druga stvar..NECU da pre svakog ulaska u igru idem u control panel i namestam STEREO,jer 5.1 sistem zvucnika ima cudno sustanje !! Dakle kada se ovde ocekuje jedan koristan PATCH ?

e5200 je previse slab procesor za ovu igru, tako da zbog toga ti toliko osciliraju performanse. Sto se tice zvuka, to si vec u pravu.
shimec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2009, 15:58   #51
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Citat:
shimec kaže: Pregled poruke
e5200 je previse slab procesor za ovu igru, tako da zbog toga ti toliko osciliraju performanse. Sto se tice zvuka, to si vec u pravu.
Planiram ovo instalirati,verujem da je ATI ispeglao svoje kroz drajvere-ali bi rado video neku zakrpu za ovu igru...zna neko nesto ??
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2009, 10:17   #52
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Igrao sam originalni Red Faction, još dok sam bio u srednjoj školi, uopšte ne kapiram kako sam propustio ovu igru. Jako lepo mi je legla, u ovo vreme gejmerskog posta.
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2009, 2:30   #53
Zer0Maker
Član
 
Član od: 20.6.2009.
Poruke: 159
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Igrao sam igricu i zarazio sam se vec Igram 2 dana mozda preso sam vise od pola igrice...Srusio sam sve moguce zgrade koje postoje hehe
Zer0Maker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2010, 15:20   #54
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Evo naizad probah ovu igru.
Definitivno zabavna. Ne moze ni da se poredi sa klasicnim suretima. Vise razaras nego sto pucas.

Sto se tice zahtevnosti meni ne pada ispod 30fps na max sa x4AA u 1280x1024 (sa x8 je ponekad 20). Iskljucivanje ambientalce okulzije drasticno popravlja performanse (mada meni nije bilo neophodno).

Jedino igra ima problema kad je pustim sa zvucnivcima u kvadrofoniji (4.1). Balans kanala je totalno pokvaren. Kako sam citao, slican je problem postojao je ranije sa 5.1, al je za isti ispravljen u nekom od pacteva.

Tako da moram il da igram u stereo modu, il da moj HD Realtek prebacim u 5.1 mod sa iskljucenim centralnim zvucnikom (tako da taj kanal ode na prednje L i R zvucnike), i dobijem simulaciju kvadrofonije u 5.1 modu.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Stefan 5 (15.5.2010)
Stara 12.5.2010, 13:45   #55
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Jos utisaka:

Igra je definitivno interesantna, pa i zabavna. Za neupucenje, nije u pitanju FPS, pa ni klasican TPS, nego neka vrsta sandbox igre sa destrukcijom, kolima i oruzijem. Verovatno bi upala u isti zanr kao GTA, Just Cause i slicno (verovatno, doticne bas i nisam igrao).

Ono sto pomalo smeta je repetitivnost nekih sporednih misija. A i tezina tajmiranih deonica, npr. kad neka kola treba da dodju do neke lokacije za neko vreme.

U igri ste ograniceni da nosite 3 tipa oruzija, plus cekic, sto isto zna da smeta pri kraju. Il imate malo opreme za razaranje, il malo za opstu odbranu i napad.

Takodje, iako igra posedije save sistem, on nije klasican. Loadovanje pozicije vraca igraca u najblizi safe-house, sto nekad dovodi do nepotrebnog backtrackinga. Takodje, nije mocue pamcenje tokom trajanja aktivne misije, sto zna kod onih tezih bas da zasmeta i isfrustrira. Bar da su stavili neki checkpoint tokom misije, da ne mora sve ispocetka.

Mada, sa druge strane, kad sam uspeo da predjem glavnu misiju sa snajperistima (poslednja zona) posle nekih 20tak pokusaja (i nerviranja) osecaj je bio fantastican, narocito nacin na koji sam na kraju izveo.

Spoiler za kako?:
Ima dve visoke zgrade gde su elitni vojni snajperisti koji upucavaju civile. Prilaz zgradama je zakrcen vojnim trupama. Prvoj zgradi mozda i nije toliki problem prici, al drugoj skoro nikako (a da ne zagines), jer kad sredis snajperiste dolazi jos vojnika da popuni bafer zonu izmedju. A vec dotle potrosis pola municije.

Priblizim se ja nekako prvoj zradi, sredim snajpere kombinacijom nano puske (dezintegrise objekte i zivo meso), cekica (za one koji ostanu zivi, lakse je tako, jel su dobro oplopljeni) i bombi (za propratnu vojsku na nizim nivoima zgrade. Pokupim snajpere od par mrtvih snajperista, sto su pali na dno (ili ubijeni cekicem), i pokusam koristeci jet-pack da se popnem na obliznju planinu sto brze (da me vojska ne sredi).

Planina gleda na drugi set zgrada gde su snjaperisti i na visem je nivou nego oni. Onda naizad pazljivo sredim snjaperiste sa njihovim sopstvenim snajperima (nano puska iako dobra sa daljine, nije bas toliko precizna sa te udaljenosti, niti toliko smrtonosna protiv zivog mesa). Mada je bilo cupavo, jer te odma primeti vojska sa druge strane, pa ako pridjes previse blizu ivici planine, odma dolaze meci na tvoju stranu.


Jos jedna stvar sto mi smeta je veoma lose bazdarirana osetljivost misa i tatature. Ima dva seta opcija za podesavanje, al ko da i jedna i druga rade istu stvar, umesto da tastatura i mis budu odvojeni (pa veci sens za mis, a manji za tastatuju, zbog voznji). Najproblematicniji su bili walkeri. Dok masivni imaju dosta mali sens (sto je ok), pod istim podesavanjima light walkeri imaju bezobrazno veliki sens. Bukvalno se okrecu za 360 uz trzaj misa. Morao sam u deonicama gde se isti koriste da smanjim sense za obe opcije na 1 i da na samom mom misu smanjim osteljivost, da bi iole bili igrivi. I posle sve to da vratim na normalno, kad izadjem iz walkera.

Poslednja ispravka: player1 (12.5.2010 u 14:14)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Partybreaker (12.5.2010), Stefan 5 (12.5.2010)
Stara 13.5.2010, 19:55   #56
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Naizard predjoh igru.
Problem sa manjkom checkpointa u glavnim misijama je sve gori i gori sto si blize kraju. Na kraju sam bio primoran da smanjim tezinu na easy samo da bi presao poslenju misiju (sa tenkom), a da ne moram da ponavljam delove iznova i iznova...

Inace, igra dolazi uz jedan DLC. Obima jedne zone iz igre, sto nije lose. Kao mini ekspanzija.


P.S.
Ako budem planirao da igru predjem jos jedanput, pod obavezno cu je igrati na casual. Prosto, ideja mi je da smanjim nerviranja, koja postoje na normal u nekim misijama.

Poslednja ispravka: player1 (13.5.2010 u 20:05)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Stefan 5 (15.5.2010)
Stara 15.5.2010, 12:52   #57
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Predjoh i DLC (koji automatski dolazi uz PC verziju igre). Naizad nesto sto se zove DLCom a vredi toga. Velicine je jedne zone, ko de fakto 1/6 igre.

U njemu vodis jednog od likova sto je ranije ziveo sa Marauderima. U vreme pre nekih deset godina od glavne price. Ima i novih oruzija, cak i novi tip walkera, dok ce upgrejdi dobijaju besplatno zavrsavanjem misija (nema skupljanja otpada), dok isto kao u glavnoj kampanji je cilj smanjiti kontrolu na mapi radjenjim sporednih misija i unistavanjem vaznih gradjevina (cime se otkljucava finalna glavna misija). Sve u svemu sasvim ok mini-kampanja.

.

Posto sam zavrsio sve, a nemam sta pametnije da igram, poceo sam ponovo da prelazim kampanju, ali sad na Casual nivou tezine. Manje smaranja sa umiranjem i backtracking-om do kojeg onda dolazi, a da ipak nije prelako. Verovatno cu preskociti i deonice sa voznjom kolima (koje treba za odredjeno vreme da se predju), posto se iste ne skaliraju sa tezinom (a ipak su mi bile koske, nit sam neki fan voznji).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Stefan 5 (16.5.2010)
Stara 29.3.2018, 16:45   #58
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 884
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Stiže remaster.

Citat:
A fully remastered version of Red Faction: Guerrilla is heading to the Playstation 4, Windows PC and Xbox One later this year, publisher THQ Nordic announced Thursday morning.

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered will feature fully reworked graphics from its textures to completely new graphic features, improved shadow rendering and lighting, reworked shader and postprocessing and native 4K support.
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2018, 5:16   #59
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Red Faction 3 aka Red Faction: Guerilla

Mogao bi da oživi multiplejer, original je bio na Windows liveu.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fps, red faction


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com