Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2020, 19:03   #1
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Legends of Runeterra

Nema teme o igri koliko vidim...

Igra li ko? Ako vas ima dajte neke utiske, podelite deckove...

Da ne pisem sada nesto posebno o igri, oni koje interesuje ovaj tip igara i onako vec verovatno znaju dovoljno.

https://playruneterra.com/en-us/
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2020, 15:40   #2
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Legends of Runeterra

Probao sam sad kad me iznervirali sa onim nebulozama u Hearthstone. Igra je interesantna, zahteva više taktiziranja od HS, bolji sistem skupljanja karata, lepo izgleda, može i f2p a može i sa malo para da se skupi dobar deo kolekcije. Dobra stvar su wild karte sa kojim može da se krafta karta po izboru. Vrlo elegantno rešenje.
Čudno mi što niko reč ne reče o ovome ovde na forumu. Igra je skroz ok.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2021, 0:05   #3
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Legends of Runeterra

Ja sam odavno prestao da igram.
Ljudi prosto neznaju u kom pravcu treba da razvijaju igru. Ima ta dva moda igre i samo dodaju karte, sve se svodi na to. Pa ne ide to tako...
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2021, 11:59   #4
VladoBL
Član
 
Član od: 19.9.2009.
Poruke: 161
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 26 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Legends of Runeterra

Počeo sam od skora da igram i oduševljen sam,mislim da je ok alternativa za nekoga ko se zasitio igara koje su dugo na tržištu.
Probao sam većinu "kartaških" igara i po mom mišljenju ova nudi najbolji balans između kompleksnosti igre i nagrada,zahtjeva više taktiziranja nego HS,a opet manje je kompleksna od magic the gathering.
Sviđa mi se što ne postoji kupovanje paketića nego se kraftuje preko kristala koji se dosta lako dobijaju (kao nagrada ili svaka višak karta se automatski pretvara u kristale) tako da se brzo može upotpuniti kolekcija,a takođe pohvala za mana sistem koji je "normalan" (ne kao u mtg).
VladoBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2021, 14:22   #5
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Legends of Runeterra

Citat:
Optimum kaže: Pregled poruke
Ja sam odavno prestao da igram.
Ljudi prosto neznaju u kom pravcu treba da razvijaju igru. Ima ta dva moda igre i samo dodaju karte, sve se svodi na to. Pa ne ide to tako...
Evo posle nekih mesec dana mogu da se složim sa ovom konstatacijom. Ne znam kolika je razlika i koliku težinu ima ako npr poznaješ taj LoL lore. Ja nempojma jer ne igram i ne volim LoL i slične igre.
Znači u startu je sve ok ali brzo postane nekako monotono. Ima tu kvaliteta, nije loš sistem skupljanja karata npr ali posle početnog finog progresa naglo se višestruko usporava posle desetak dana i početnog boostanja XPa. Npr meni je totalni gamebreaking bio kada mi se xp po partiji smanjio sa 1k i 1,4k u početku na samo 100. Sa 1k ima smisla ali je potpuno besmisleno sa samo 100 i to za pobedu. Nisam mogao da pređem preko ovoga jer postaje presporo.
video sam i da će još nešto mnogo karata da dodaju, konfuzno mi ionako bez njih i stvarno nemam volje ni vremena da se upuštam dalje. U pvpu mi se čini da pola ljudi nema pojma šta radi i kako treba da se igra.
Ostaje utisak da je moglo bolje.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ruined King: A League of Legends Story Exia Role-Play 0 13.12.2019 10:36
Fable Legends Exia Role-Play 30 21.1.2018 21:55
[KS] Battle Realms Legends Thuzar Mrežne igre 1 25.9.2014 10:31
Spartacus Legends Assassinator Konzole 9 25.6.2013 16:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com