Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.6.2006, 13:47   #1
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Titule

Mozda bi bilo interesantnije, kada bi titule koje se dobijaju povecavanjem broja postova bile malo raznovrsnije, a ne samo Novi clan, clan, hiperaktivni clan, i mozda jos nesto. Sta mislite o tome? Mozda bi titula mogla da se deli na 5, 10, 50, (70), 100, 200, 300, 500, 700, 1000, 1500, 2000, 3000, 5000ti post.
Razmislite i neka svako ostavi predloge titula, pa se mozda najbolje i realizuju.
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 13:51   #2
Miloš
Veteran
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Beograd/Herceg-Novi
Poruke: 1.135
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Miloš Slanje poruke preko Skypea korisniku Miloš
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Echo kaže:
Mozda bi bilo interesantnije, kada bi titule koje se dobijaju povecavanjem broja postova bile malo raznovrsnije, a ne samo Novi clan, clan, hiperaktivni clan, i mozda jos nesto. Sta mislite o tome? Mozda bi titula mogla da se deli na 5, 10, 50, (70), 100, 200, 300, 500, 700, 1000, 1500, 2000, 3000, 5000ti post.
Razmislite i neka svako ostavi predloge titula, pa se mozda najbolje i realizuju.
То је поменуто већ.
http://www.sk.co.yu/forum/showthread...e=22&post=#427
Miloš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 14:05   #3
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Echo kaže:
Mozda bi bilo interesantnije, kada bi titule koje se dobijaju povecavanjem broja postova bile malo raznovrsnije, a ne samo Novi clan, clan, hiperaktivni clan, i mozda jos nesto. Sta mislite o tome? Mozda bi titula mogla da se deli na 5, 10, 50, (70), 100, 200, 300, 500, 700, 1000, 1500, 2000, 3000, 5000ti post.
Razmislite i neka svako ostavi predloge titula, pa se mozda najbolje i realizuju.
A zašto bi to blio interesantnije? Ovako kako što si ti usitnio je stvarno preterivanje.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 14:34   #4
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Titule

Pa interesantnije je sigurno, nego da ima 4-5 titula. Lepsi je osecaj kad dobijes novu i kad napredujes. Nije sad ovo od esencijalnog znacaja za forum, ali je interesantnije. A sto se tice titula, nije usitnjeno, ciniti se (ipak ide do 5000pos), a nije problem ni da se proredi, to je bio moj predlog, svako moze da ostavi svoj. Milose, bilo je "pomenuto" u sred jedne ogromne teme. Sta misle ostali?
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 17:06   #5
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Echo kaže:
Lepsi je osecaj kad dobijes novu i kad napredujes. Nije sad ovo od esencijalnog znacaja za forum, ali je interesantnije.
Upravo tako, lepsi je osecaj. A svi zele da dozive taj "osecaj" i samim tim preterano i bespotrebno spamuju kako bi dosli do nove titule. A posebno kada su blizu nje. Eto ti jednog dobrog razloga zasto nam to nije potrebno.
Bojan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 17:54   #6
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Titule

Da se ja nešto pitam, titule se uopšte ne bi dobijale sa brojem postova, nego ručno. Lepo moderatori primete da se neko trudi, pomaže drugima, uljudan je prema ostalim korisnicima... lepo mu zalepe neku titulu tipa "počasni član" i gotovo. Čak bi skroz izbacio ono novi član, član, veteran... član je brate član... a ako se neko posebno ističe, lepo ili dobije mod status (ako ima potrebe za istim) ili mu admin dodeli neku titulu po izboru i završeno... i tako niko nema potrebe da nabija postove bez razloga, već ako mu je stalo do titule ima da gleda da piše kvalitetno. Mislim, koja je svrha deljenja novih članova i članova na osnovu broja postova... jer ima ljudi koji su članovi nekoliko meseci, ali nisu imali mnogo toga da kažu, pa imaju možda 10 postova... on će i dalje da bude NOVI član iako je tu 6 meseci...

Poslednja ispravka: Marko_L (6.6.2006 u 18:04)
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 18:06   #7
Flexy
Član
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: High in the sky...
Poruke: 81
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: Titule

Zar je uopste bitno ko ima koju titulu (''ciji je veci... ''). Bre, ovde smo da se druzimo, menjamo misljenja i pomazemo jedni drugima u slucaju nekih problema. To sto je neko hiperaktivni clan, a neko novi clan je skroz nevazno. Svako ima nesto da keze, samo neka ne smara (valjda nisam previse filozofirao ).
Flexy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 18:09   #8
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Titule

Sve jedno, ionako forum nece da propadne bez toga. A ona glavna titula "hiperaktivni clan", lose zvuci za tako visoku titulu. Hiperaktivnost za neku licnost je uglavnom abnormalno stanje i znak nekog patoloskog procesa i psiholoskog poremecaja. Trebalo bi da se stavi nesto mastovitije. Nevermind...
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 18:18   #9
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Echo kaže:
Sve jedno, ionako forum nece da propadne bez toga. A ona glavna titula "hiperaktivni clan", lose zvuci za tako visoku titulu. Hiperaktivnost za neku licnost je uglavnom abnormalno stanje i znak nekog patoloskog procesa i psiholoskog poremecaja. Trebalo bi da se stavi nesto mastovitije. Nevermind...
Upravo...
I meni se ne svidja izraz. Skoro godinu dana sam na forumu, pa je i logicno da imam vise od hiljadu poruka. Sad, kad neko vidi taj izraz, pomislice da pisem 30 poruka dnevno, sto nije istina (pisem oko 35 ).

No, whatever...
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 18:29   #10
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Titule

He, svidja mi se ona ideja da moderatori dodeljuju titule... Molim "Red Member" za mene!!!
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 18:56   #11
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Marko_L kaže:
Da se ja nešto pitam, titule se uopšte ne bi dobijale sa brojem postova, nego ručno. Lepo moderatori primete da se neko trudi, pomaže drugima, uljudan je prema ostalim korisnicima... lepo mu zalepe neku titulu tipa "počasni član" i gotovo. Čak bi skroz izbacio ono novi član, član, veteran... član je brate član... a ako se neko posebno ističe, lepo ili dobije mod status (ako ima potrebe za istim) ili mu admin dodeli neku titulu po izboru i završeno... i tako niko nema potrebe da nabija postove bez razloga, već ako mu je stalo do titule ima da gleda da piše kvalitetno. Mislim, koja je svrha deljenja novih članova i članova na osnovu broja postova... jer ima ljudi koji su članovi nekoliko meseci, ali nisu imali mnogo toga da kažu, pa imaju možda 10 postova... on će i dalje da bude NOVI član iako je tu 6 meseci...
E za te što su dugo tu a nisu mnogo pisali dodaćemo "relativno novi član"
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 19:02   #12
Rene
Banned
 
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Šid
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Titule

do 50 postova BEGINER
do 100 postova AMATEUR
do 400 postova SEMI PRO
do 800 postova PRO
do 1200 postova EXPERT
od 1200 pa nadalje LEGEND
Rene je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 19:03   #13
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Titule

Citat:
REDisLAW kaže:
He, svidja mi se ona ideja da moderatori dodeljuju titule... Molim "Red Member" za mene!!!
A onda će da nagrnu još nekih 1500 članova sa molbama da se i njima promene titule. Moj predlog je da pustite da korisnici mogu sami da promene svoju "titulu", vidjao sam to na drugim sajtovima i baš je OK.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 19:57   #14
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Titule

A sta ako se korisnicima koji imaju preko 500, ili 1000 postova da da sami smisle svoj title. Meni to nista ne znaci, samo predlazem...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 20:02   #15
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Titule

Znas kako ja se slazem sa time ako se vi ostali slazete da moj title bude ReichLeider...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 20:13   #16
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Carl Jonson CJ kaže:
A онда неко напише "*****"? Није добра идеја.
Verujem da je ovo reč koja počinje na k?
Pošto bi taj tekst trebao da ima atributsku funkciju, tj. da bliže i bolje objasni osobu, ne verujem da bi neko to napisao osim ako stvarno nije qrac od čoveka! A i ako napiše, tu su modovi, pa neka ga banuju ili šta već.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 20:29   #17
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Titule

Citat:
Rene kaže:
do 50 postova BEGINER
do 100 postova AMATEUR
do 400 postova SEMI PRO
do 800 postova PRO
do 1200 postova EXPERT
od 1200 pa nadalje LEGEND
Zaboravio si ultra, giga, master i superblaster.

Vrednovanje korisnika foruma po kvanitativnom svojstvu poruka koji isti napiše, je neopevani apsurd. I sadašnji raspored dodeljivanja "titula" je poprilično nesrećno realizovan. Pored ovoga što sam već napomenuo, tu je, takođe već spomenuti, "Novi član" koji sigurno nije novi nakon što se registrovao pre godinu dana.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 20:33   #18
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Titule

Ma bre meni je vazno da sam clan,ono novi clan me strasno nerviralo ...
A da vi meni lepo stavite Dragon Lord kao titulu....
Ja nikako ne bi dao modovima dozolu da stavljaju titule nikako...
Uletis u konflikt sa nekim modom i samo ti izleti titula go*no od coveka
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 20:39   #19
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Titule

Ljudi, prestanite sa predlaganjem i željama za ličnu titulu jer se ništa od toga neće uslišiti. I, ponovo, čitajte malo pažljivije - predlog da moderatori to dodeljuju se odnosi na to da se samo jednom titulom naznače pojedinici koji konstruktivnim učešćem doprinose radu foruma.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 20:53   #20
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Titule

Ma bre kakve titule!
Dozvolite nam potpise!
I uvedete ono opomena,zuti karton,2. zuti i mars napolje!
Mislim ako neko zloupotrebi!
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com