Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.11.2014, 21:29   #661
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
"Svake godine", pojam koji se dosta koristi u zadnjih nekoliko postova.

E, pa, svake godine ista stvar i u ovoj temi. Gomila (iz nekog razloga) isfrustriranih FIFA igrača po izlasku PES-a dođe ovde i kreće insta-flame. Podseća me na situaciju sa navijačima u domaćoj košarci gde se odavno ne navija za svoj tim, nego protiv ovog drugog. Onda odem u FIFA temu i da vidim da niko nije ni blizu dovoljan smarač da svrati sa ove teme i da počne flejm o PES-u u toj temi u zadnjih 3-4 strane. Razlog jednostavan - boli nas patka.

Ja sam isto probao FIFU svaki put kada mi se PES nije svideo. I nije mi se svidelo na čemu je fokus i kako su stvari odrađene. Jesam li došao da flejmujem u temi? Jok, lepo sam uzeo da igram igru koja mi se više sviđa i završio posao. Nisam utripovao da sam centar sveta, pa da je moje mišljenje koje je manje-više c/p nečijeg drugog mišljenja od pre 3 posta toliko neophodno u toj temi. Igraš FIFU, igraj je slobodno, koga briga, budi hepi. Ne sviđa ti se način na koji PES obavlja stvari? Gle čuda, neće ti se svideti ni ove godine. Ni sledeće. Ni one tamo. Ne vidim potrebu da to ponavljate sledećih n godina.

Nego, mislim da smo na prethodne 3 strane skontali da je grafika i animacija njesra i kako fox engine nije grafički iskorišćen kako treba, onima kojima je to bitno, čast izuzecima u koje spadaju i ovi koji su okačili neke modove ili neka rešenja, bilo šta novo. Ima li neko nešto pametno i novo da kaže o igri, ili ćete isto to da vrtite i na sledeće 3 strane?
Bre neko ko je kupovao nesto ima pravo da kritikuje, ajde ti koji si ocigledno veliki fan PES serijala daj kazi nam kako radi online, ima li laga, citera?
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 21:32   #662
Savska
Banned
 
Član od: 30.5.2011.
Poruke: 229
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
"Svake godine", pojam koji se dosta koristi u zadnjih nekoliko postova.

E, pa, svake godine ista stvar i u ovoj temi. Gomila (iz nekog razloga) isfrustriranih FIFA igrača po izlasku PES-a dođe ovde i kreće insta-flame. Podseća me na situaciju sa navijačima u domaćoj košarci gde se odavno ne navija za svoj tim, nego protiv ovog drugog. Onda odem u FIFA temu i da vidim da niko nije ni blizu dovoljan smarač da svrati sa ove teme i da počne flejm o PES-u u toj temi u zadnjih 3-4 strane. Razlog jednostavan - boli nas patka.

Ja sam isto probao FIFU svaki put kada mi se PES nije svideo. I nije mi se svidelo na čemu je fokus i kako su stvari odrađene. Jesam li došao da flejmujem u temi? Jok, lepo sam uzeo da igram igru koja mi se više sviđa i završio posao. Nisam utripovao da sam centar sveta, pa da je moje mišljenje koje je manje-više c/p nečijeg drugog mišljenja od pre 3 posta toliko neophodno u toj temi. Igraš FIFU, igraj je slobodno, koga briga, budi hepi. Ne sviđa ti se način na koji PES obavlja stvari? Gle čuda, neće ti se svideti ni ove godine. Ni sledeće. Ni one tamo. Ne vidim potrebu da to ponavljate sledećih n godina.

Nego, mislim da smo na prethodne 3 strane skontali da je grafika i animacija njesra i kako fox engine nije grafički iskorišćen kako treba, onima kojima je to bitno, čast izuzecima u koje spadaju i ovi koji su okačili neke modove ili neka rešenja, bilo šta novo. Ima li neko nešto pametno i novo da kaže o igri, ili ćete isto to da vrtite i na sledeće 3 strane?
O cemu ti?Ovo je forum i on sluzi za komentarisanje necega(igrice naprimer).Normalno je da ce ljudi pisati kakva je igrica nekima da je losa nekima je dobro svako ima svoje misljenje?Sad ako se nekome ne svidja igrica on ne moze da to kaze?I ne znam zasto pominjes fifu?
Savska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 21:42   #663
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Zanimljivo je kod ovih sto se kunu u pes i govore da je grafika najmanje bitna, kad izadje igra napucaju je prvi dan sa 5 patch-eva...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lampard na korisnoj poruci:
real022 (14.11.2014)
Stara 14.11.2014, 22:07   #664
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Makar su golmani funkcionalni od Day 1 xD
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:08   #665
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Pa pošto postoje samo dva merodavna fudbala meni je upoređivanje dobrodošlo..a volim i da pročitam neosnovanu kritiku, dobar trol i sve što nije mediokritetski i toliko korektno da mi se bljuje. Jbt, ljudi su počeli da se autocenzurišu i za najnebitnije stvari. A zanimljivo je da zaista svaka tema za pes ima isti razvojni put i iste kritike svake godine

Trenutno me nervira oduzimanje lopte u direktnom duelu, gde komp uzima loptu za pola sekunde, a ja moram da se guram dva sata..
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku real022 na korisnoj poruci:
Lampard (14.11.2014)
Stara 14.11.2014, 22:21   #666
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
Lampard kaže: Pregled poruke
Zanimljivo je kod ovih sto se kunu u pes i govore da je grafika najmanje bitna, kad izadje igra napucaju je prvi dan sa 5 patch-eva...
Nisam baš za to da je najmanje bitna, već da je glupo kritikovati nešto što znam da će patch da ispravi za nedelju-dve. Naravno da ću da ga instaliram. Inače ne instaliram patcheve zbog HD tekstura i sličnog, već prvenstveno zbog toga što srede licence, ali nebitno. Mislim da ima mnogo bitnijih stvari na koje community ne može da utiče o kojima treba razgovarati.

@legionar - to bolje pitaj nekog ko ima original. Koliko videh, na pes-serbia kažu da mnogo bolje radi od 2014, ali ne mogu da sudim o tome jer ne znam. Ja uglavnom igram offline ML ili protiv IRL drugara, a i pod nekim patchem, pa mi se ne isplati da kupujem original jer često ne radi online.

@Savska - da, ovo je forum. Između ostalih, post se odnosio i na tebe, ali ne u FIFA kontekstu, ne znam zašto si se tu pronašao. Šta si tačno konstruktivno i argumentovano rekao svojim postom?

Da me ne shvatite pogrešno, nemam ja ništa protiv kritike igre, ali dajte budite malo manje lejm, a malo više konsruktivni i nema potrebe da se 100 puta ponavljaju iste stvari, to niko ne želi da čita.

Evo, mene takodje zanima kako radi online i kakvi su utisci u ML online i offline, nisam od posla ni stigao da je upalim. Šta se šuška u mod communityju, kod yaira i jenkeya, PSD, KONAMI? Šta je još neko primetio prilikom gameplaya, dobro/loše, kupova, liga itd? Ima toliko mnogo stvari o kojima može da se raspravlja...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:26   #667
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Izmedju ostalog, i te licence su vecini ''nebitne'' pa instaliraju patch prvi dan.
Nije to problem, problem je sto je konami nesposoban da napravi obicnu travu da bude zelene boje, o komentatoru necu trositi reci, a vi to gutate zato sto ste u 2% ljudi koji igraju pes/fifu na pc-u. Sta da rade ljudi na konzolama?
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:41   #668
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

E, tu se slažem, komentatori su užas, samo što ih svake godine isključim ili zamenim tipa japanskim ili nečim normalnijim, pa sam i zaboravio da ih spomenem. Stvarno ne znam koji je djavo sa njima...

P.S. Jednom sam tražio stream neke tekme iz Premier league, kad su me dočekali Jon Champion i Jim Beglin, život mi se smučio.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:44   #669
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Neki su napisali da ce i patch grafiku da im sredi, mislim sta reci o tome. Neki ljudi se kunu ovde u PES a "kupuju" ga celu noc jer ide sporo, to je licemerno po meni, a da i svi igraju sa drugarima, ama ne interesuje ih online uopste, samo master liga, pitam se sto?
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:53   #670
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Neki su napisali da ce i patch grafiku da im sredi, mislim sta reci o tome. Neki ljudi se kunu ovde u PES a "kupuju" ga celu noc jer ide sporo, to je licemerno po meni, a da i svi igraju sa drugarima, ama ne interesuje ih online uopste, samo master liga, pitam se sto?
Zabranjeno je igrati sa drugarima?
Mora samo online, to radite vi cool gejmeri?
Ne shvati me pogresno, ali kupovina ovih i ovakvih fudbala, zvali se PES ili FIFA je bacanje para u svakom slucaju....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Gilmar (15.11.2014), sale94 (14.11.2014)
Stara 14.11.2014, 22:53   #671
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Što se patcha tiče, moderi sređuju dresove, travu, lopte, reklame, kopačke, stadione, mislim čak i mrežu itd, jedino što ne dotiče je recimo publika i animacije, tako je kako je. Ne znam zašto je problem ako je neko rekao da će patch srediti većinu grafičkih stvari? Ako igraš na konzoli - jbg.

A nisam baš siguran ni što te toliko čudi da neko ne želi da igra online i na šta se tačno žališ? Jednostavno mi je zanimljivije ovo što sam naveo, šta je tu problem? Licemerno ili ne, ne pada mi na pamet da dajem pare (i da je 10e) za nešto što neću iskoristiti. Imam dovoljno online igara koje su mi zanimljivije, a znam i bar 10 ljudi koji slično razmišljaju. Ako aludiraš na to da ne igram jer PES loše radi online, grešiš, jednostavno mi se ne igra tamo, ali nemam ništa protiv toga da neko iznese iskustva u tome sa 2015 jer je 2014 bio očajan po tom pitanju.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:53   #672
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Sto se tice gameplaya,PES 2015>FIFA 15.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:54   #673
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Problem je najveći što ni PES ni konkurencija mu, ne donose ništa revolucionarno.
Npr, drugačiji gejmplej pa da treba navikavanje (kao što je to bio slučaj navikavanja s npr: Winnig Elevena 4 (PS1) na Winning Eleven 5 (PS2), uzbuđenje i vjerno prenesenu atmosferu s utakmica, prepoznatljiv stil igre svake ekipe, raznolikost i prepoznatljivost navijača od tima do tima, bakljada, zastave i tako još neke stvari koje bi stvorile kod nas koji igramo onaj "vau" osjećaj kad se proba, vidi nešto što je drugačije, bolje i td.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:03   #674
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Sweetfx je donekle poboljsao vizuelni aspekt igre.

Online radi dobro, nekoliko puta mi se desilo da pocne da secka pa se i mec prekine.
Oni rank poeni se gube/dobijaju i kad se igraju kupovi i kad se igra divizija. (Ne shvatam koja je poenta divizija)

Primetio sam da svake godine se isti ljudi zale. Da 2014 je bio ocaj, ovaj ima definitivno bolji gameplay, golmani su isto dosta dobri.

Svi smo znali da ce komentatori biti isti, da nece biti licence i sve ostalo.
Prosle godine sam se debelo razocarao kad sam uzeo original, ove godine je situacija vec mnogo bolja.
Oni koji su opet kupili original a kukaju, neka se zapitaju dobro sledece godine da li treba da kupe ako im se ne svidja, a ovi sa zaliva sto pljuju po igri, uvek imaju drugu opciju.
Dobijes nesto besplatno, i malo ti je.
icemama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:04   #675
Pele10
Veteran
 
Član od: 28.8.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Kad pokrenem pes malo krene igra i ugasi se i tako u krug. U specifikacijama je graficka bad (Intel 3000 HD). Ja sam preko catalysta podesio high performance, da nije mozda to problem i moze li nesto da promeni ako idem na grphics properties i podesim na advance mode umesto basic.
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:06   #676
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Problem je najveći što ni PES ni konkurencija mu, ne donose ništa revolucionarno.
+1. Nažalost, mislim da je ovo nešto na šta se treba navići i ne odnosi se samo na sportske simulacije već na kompletnu gejming industriju, a razlog za to je kapitalizam, ali nema neke potrebe da idemo dublje u tu temu.
Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
prepoznatljiv stil igre svake ekipe
E, mislim da je ovo bolje odrađeno nego ikada do sad, bar što se PES serijala tiče. Igrao sam sa Arsenalom, Realom, Fenerom, Portom i još par klubova, bogami razlika je poprilična, ne samo u brzini igrača ili kvalitetu pasova, već u strategiji i kretnji u napadu. Moram probati Stoke. Meni koji je nekada bio Strategy, koji se odnosi na presing, podršku saigrača, kontre itd je mnogo jednostavniji, ali i mnogo funkcionalniji, tako da je moguće napraviti bilo koji stil, a po defaultu su sasvim ok. Još kada modderi to dodatno zategnu i sami naprave strategije svih timova, a ima prostora za to, može biti još mnogo bolje. Ako se ne varam, može da se sredi i za konzole, čuva se u option file-u.

@Pele10 - mnogo ljudi sa integrušama se žali na slične probleme. Catalyst se odnosi na Radeone, ne na integruše na laptopu, a PES ti vidi Intel integrušu. Probaj da isključiš integrušu i pokreneš igru preko Radeona.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
Pele10 (14.11.2014)
Stara 14.11.2014, 23:12   #677
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Evo jos jedan ne tako jak fxaa od mene: http://www.mediafire.com/download/64...NAILS_v1.2.rar

Mislim da bolje ne moze a da ne spališ pola stvari. Koja god kombinacija bila ne mozes napraviti nesto sto ne postoji u igri. Mozda pes 2079 bude licio na nesto.

Sto se gameplaya tice, vec sam se zasitio. Uber dosadan. Igram citav dan, jucer takodejr i užasno je flat, beživotan. Ako zanemarimo groblje od grafike, na polju gameplaya nista posebno. Cisti prosjek. Nista vrijedno pažnje. Divim se ljudima koji nešto vide u ovoj igri. Mislim, upali fifin demo pa vidi koliko pesu fali stvari. Od broja animacija i kombinacija, fizike lopte do interakcije i osvjetljenja. Iskritikovani fifini šutevi nece biti u pesu za deset godina. Lopta leti gotovo bez ikakve balistike sa punim power šutevima kao da je 2D pong igra (i ako fifa 15 nije ni do koljena 2k15 igri kako sam vec i rekao.. ni po grafici ni po mehanici.)

Grafiku cjelokpno necu spominjati kada ste toliko slabi na nju i ako bi to trebala biti #1 tema rasprave koliko lose izgleda ovogodišnji pes sa 2015 u imenu.. sa onakvim terenom . Kada su ubacivali 3x3 teksture mogli su makar AA obraditi, osvjetljenje bolje postaviti, barem teksturu trave nabaciti da valja. Neke efekte staviti da zamaže oci. Da ne lici na PS2 igru. Ostaje da se izabere manje zlo i plati fifa i ako mi je muka kada pomislim koliko me bugova čeka ali boljeg fudbala trenutno nema. Pes kao i prošlih godina. Za zaobici. Ko ga igra offline mozda je bolja opcija nabaciti 2010 sa transferima.

Poslednja ispravka: jonathan (14.11.2014 u 23:21)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:13   #678
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Igrao sam kod ortaka, kretanje igraca i dueli me frustriraju do besvesti. Kretnja je jako troma (mozda zbog pecurki na dzojstiku), a dueli iako realni, nisu zabavni...Ortaku na mnogo boljem kompu secka replay kao i meni, ne znam zasto, ali je isti slucaj i sa 2014 bio. Graficka prezentacija na nivou PES4
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:19   #679
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.412
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Мени ово сецка. Ради на 60 фрејмова. Али није флуидно.

Извођење корнера и прекида је тешка дебилана. Смарају са directional guide.

Poslednja ispravka: Љуша (14.11.2014 u 23:30)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:32   #680
Pele10
Veteran
 
Član od: 28.8.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
+1. Nažalost, mislim da je ovo nešto na šta se treba navići i ne odnosi se samo na sportske simulacije već na kompletnu gejming industriju, a razlog za to je kapitalizam, ali nema neke potrebe da idemo dublje u tu temu.


@Pele10 - mnogo ljudi sa integrušama se žali na slične probleme. Catalyst se odnosi na Radeone, ne na integruše na laptopu, a PES ti vidi Intel integrušu. Probaj da isključiš integrušu i pokreneš igru preko Radeona.
Ja sam ovde u Catalistu podesio sa high perfomance na saving power i nije se gasilo kao na high. Kad sam ugasio igru izbacilo mi je ovo. Kako si mislio da ugasim integrusu?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	7.jpg
Viđeno:	45 puta
Veličina:	77,9 KB
ID:	50822  
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com