Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2012, 19:06   #4041
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Vozac12 kaže: Pregled poruke
A da li se prikolica vremenom isprlja?
Ne, ali postoji mod da su prikolice uvek prljave, skinuo sam ga jutros sad cu da ga isprobam.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 19:07   #4042
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
Nedavno je izasao mod koji ima zaprljane prikolice, ali samo za one default skinove. Moglo bi to da se promeni u sneg, ali dzabe kad su default prikolice.
Cek, hoces da kazes da ako ja imam neki Real Pack da mi ovaj mod nece raditi?
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 19:46   #4043
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Mislim da nece, zato sto sam pogledao fajlove i on samo menja one fabricke prikolice (iz foldera: vehicle\trailer_eu\company). Ali, nisam ga probao.

Predlog: Da napravite da su texture guma uprljane snegom i bljuzgom
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 20:04   #4044
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
markos807 kaže: Pregled poruke
Mislim da nece, zato sto sam pogledao fajlove i on samo menja one fabricke prikolice (iz foldera: vehicle\trailer_eu\company). Ali, nisam ga probao.

Predlog: Da napravite da su texture guma uprljane snegom i bljuzgom
Da, upravu si. I ja sam sada pogledao teksture i tamo su one default i samo uprljane.

Hteo sam ja da napravim program koji bi pretrcao po svim modovima i nalazio modove prikolica i guma i felni i "prljao" ih. Znaci bez obzira koje modova imate taj program bi ih nasao i uprljao. Ali... nesto mi se cini da i ovako previse vremena provodim uz ovu igru to bi tek bilo gubljenje vremena. A sta bi dobio za uzvrat? Nista... bzv.

Da bi napravio prljave gume, moram ici redom i sve modove guma "prljati". Ista stvar kao sa prikolicama.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 20:23   #4045
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke

Dalibore i Borise, ja prvi znam koliko tu ima posla i ponudio sam se da vam pomognem da se odmah u prvoj verziji izbaci dobar mod bez neke narocite potrebe za revizijama, ali eto, niste hteli da prihvatite pomoc.
Uvek ce biti revizija, kad 200 puta brojniji tim ljudi radi, opet bude milion zakrpa a ne ovako, mislim mogao sam ja da iskuliram propuste pa onda ne bi ni bilo revizija. Nije to do broja ljudi, jednostavno se desi..
Samo nacin na koji si ti to sve naglasio i nabrojao, kao "evo PRAVIH senki a ne ko u onom krs modu" Tako je zvucalo, a ispravio si drveca cije senke ni ne vidis dok vozis skoro Bitnije su one najblize putu, koje obojica nismo mogli da nadjemo gde se menja..
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 20:42   #4046
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Boris Lozac kaže: Pregled poruke
Samo nacin na koji si ti to sve naglasio i nabrojao, kao "evo PRAVIH senki a ne ko u onom krs modu" Tako je zvucalo, a ispravio si drveca cije senke ni ne vidis dok vozis skoro Bitnije su one najblize putu, koje obojica nismo mogli da nadjemo gde se menja..
Izvinjavam se ako sam zvucao tako. Nije mi bio cilj. Glupo mi je bilo da ste bili malo digli na nivo taj vas mod, kao "E sad smo se mi uz*****i i ima da vidite sta je Winter mod" kad ono na kraju se ispostavilo da imate nekoliko ociglednih propusta.
Ja sam pre toga do detalja istrazio ona dva Winter moda i skontao sta sve i kako ide, krv svoju prolio dok nisam napravio ono drvece pa me program zezne i unisti mi Alpha mask. Poludeo sam. A vi kao da niste skontali to moje iskustvo i ajd probacete sami. Na kraju mi je ispalo bzv sto drvece nema prave senke i sto se sneg tako brzo topi. Te dve stvari sigurno niste hteli namerno da napravite, barem predpostavljam.

Ma OK je sada. Vec mi je dosadio taj Winter mod, idem da igram na letnjem dok neko ne skonta nacin kako da na nekom delu ima snega a da na drugom nema. Ustvari, mislim da ja znam kako ali me mrzi to da radim.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 23:01   #4047
GETRIBA
Član
 
Član od: 17.11.2012.
Poruke: 87
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 26 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
Ma OK je sada. Vec mi je dosadio taj Winter mod, idem da igram na letnjem dok neko ne skonta nacin kako da na nekom delu ima snega a da na drugom nema. Ustvari, mislim da ja znam kako ali me mrzi to da radim.
Ja volim taj winter mod. On je zapravo jedina stvar koja me prisiljava da vozim nekom vise-manje 'normalnom' brzinom!
GETRIBA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 23:23   #4048
Popadicm
Novi član
 
Član od: 19.10.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav drustvo, pratim ovu temu od pocetka. Imam sneg mod, ali jos ni jednom nisam proklizao koceci po snegu ni ti imam poteskoca kad naidjem na uzbrdicu. Da li to moze nekako da se namesti?
Popadicm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 23:48   #4049
dallyborr
Starosedelac
 
Član od: 6.7.2007.
Lokacija: Negotin
Poruke: 1.289
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 776 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
Na kraju mi je ispalo bzv sto drvece nema prave senke i sto se sneg tako brzo topi.
Namesticu ti sneg da stoji ceo dan ako hoces na sofersajbni, ali onda ce da krene kukanje zasto mi kamion opet ide samo 90, zasto mi se ne cuju kola spolja...ja neznam dali da krenem da ti crtam, ljudi koriste i druge modove koji opet koriste game_data.sii...zasto bih ja zbog snega koji ce da stoji 3 sekunde duze, upropastio nekom drugom 5 moda recimo, a da covek nema pojma zasto mu ne rade. Ubacuj ostalo sta ti se svidja slobodno ko ti brani.
dallyborr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 23:56   #4050
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
dallyborr kaže: Pregled poruke
Namesticu ti sneg da stoji ceo dan ako hoces na sofersajbni, ali onda ce da krene kukanje zasto mi kamion opet ide samo 90, zasto mi se ne cuju kola spolja...ja neznam dali da krenem da ti crtam, ljudi koriste i druge modove koji opet koriste game_data.sii...zasto bih ja zbog snega koji ce da stoji 3 sekunde duze, upropastio nekom drugom 5 moda recimo, a da covek nema pojma zasto mu ne rade. Ubacuj ostalo sta ti se svidja slobodno ko ti brani.
Zasto si toliko ratoboran? Cini mi se da smo negde licem u lice da bi ti na kraju zapoceo i neku tucu samnom koliko si sav nesto naelektrisan. Opusteno covece, nemas razloga da tako reagujes.
Ja razumem sta si hteo da kazes ali u ovom konkretnom slucaju nista spolja ne menjas, znaci ne edituje se game_data.sii ne znam zasto si njega sada uopste i spomenuo.
Mislim da sam sada skontao sta je po sredi, pa ti volis kisu i to je onda problem. Ti pravis mod da ugidis sebi a ne sirokim narodnim masama.
Meni je OK kisa, ali mi je glupo da kada pada sneg na sofersajbni imas kapljice.

Ma ***** ti ovaj mod, necu ga vise ni pipnuti. Meni sada radi OK a kome ne radi kako treba i treba mu nesto prepravljati neka se obrati nekom od nas upucenijih ali privatnom porukom da se ovde na forumu ili geybuku nebi pobili oko toga ko ce "bolje i brze" popraviti problem.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 0:09   #4051
mrDoca
Član
 
Član od: 13.11.2012.
Lokacija: Niš
Poruke: 103
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
mrDoca kaže: Pregled poruke
Je li probao neko ovaj novi mod?

http://ets2.lt/en/standart-and-highline-interiors/

Nisam trenutno pri svom kompu, inače bih i sam probao..
Probao, radi lepo..
mrDoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 0:15   #4052
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

@ ksrele

Ti si ratoboran.. Odnosno na finjaka izazivas takve reakcije.. Pristojno si nas ispljuvao kako imamo gomilu propusta, jer eto, da si nam ti pomogao ne bi ih bilo, bukvalno tim recima Cemu taj stav? Nije da nisam hteo tvoju pomoc vec ako se uhvatim necega onda volim sam to da radim, ako je jedna oblast u pitanju, u ovom slucaju graficki izgled svega. Nista licno, a ti si to shvatio kako smo mi neki nadobudni likovi, i jedva cekas da ukazes na neki propust i kako bi ti to sve bolje uradio, al te mrzi
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 0:29   #4053
Laxi
Veteran
 
Član od: 12.3.2010.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 910
Zahvalnice: 527
Zahvaljeno 278 puta na 194 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laxi Slanje poruke preko Skypea korisniku Laxi
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Добро момци, о'ладите мало
Laxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 0:38   #4054
Vozac12
Član
 
Član od: 28.5.2012.
Poruke: 161
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
mrDoca kaže: Pregled poruke
Probao, radi lepo..
Jel radi samo na scaniji?
Vozac12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 1:10   #4055
PREDATOR 011
Član
 
Član od: 30.11.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 306
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 131 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Meni je dobar mod koji su napravilii dalibor i boris 1 verzija + pakin dodatak za svetliju noc + dodatak za sneg od ksrele
probao sve razne kombinacije i ovako mi najbolje
PREDATOR 011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 1:39   #4056
darkfusion
Novi član
 
Član od: 29.1.2012.
Lokacija: Tamo daleko.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Talking Re: Euro Truck Simulator 2

Evo dugo pratim ovu temu i sve pohvale.Imam jedno pitanje posto vidim da je izasao novi actros da li nekoga zna da li se rade novi modeli kamiona tipa iveco....(mislio sam da li su u izradi ti modovi)
darkfusion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 3:04   #4057
Lemur
Novi član
 
Član od: 10.12.2012.
Poruke: 10
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima!
Presrecan sam sto vidim ovoliku grupu ljudi koji se trude da na sve nacine ovu igru ucine boljom i u tome itekako uspevaju. Licno smatram da ste najbolji moderi ove igre i zelja mi je da pomognem koliko mogu i znam. Moje znanje se bazira na muzici (imam svoj studio), mada sam poceo da se bavim i osnovnim grafickim obradama (ni priblizno kao vi, od vas ucim!) Hvala vam sto nesebicno pruzate svoje znanje.
Da ne smaram vise, posto je red da se donese nesto kada se prvi put ide u goste, ja prilazem tablicu sa srpskom zastavom. (To je modifikovana ruska tablica sa brazilskog sajta. Ne znam ko je kreator pa vas molim da je ne postavljate nigde).
Imam nekoliko pitanja, pa ako mozete da mi odgovorite bio bih vam zahvalan:
1. Zasto mi se ne prikazuju food cisterns u igri?
2. Poceo sam da pravim trailer skin pack. Da li krone trailer pack (tipa Nordish & Bora) anulira prikolice iz vehicle/trailer_eu/company, posto u probnom modu nemam te prikolice? Dobijem ih tek kad obrisem krone. Da li je to normalno?
3. Za Dalibora: Kako na fotografijama dobijes onaj odsjaj puta? Inace Scania ti je......obe...(a za Samson Flare Pack iz ETS1 pogotovo! Taman sam pomislio ko ce da modifikuje...kad evo tebe...)
4. Za Borisa: Pravis najbolje enterijere koje sam dosad video. Uzivam dok vozim! Samo napred!
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip srpskatablica.zip (85,9 KB, 47 puta viđeno)
Lemur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Lemur na korisnoj poruci:
ksrele (11.12.2012), Laxi (11.12.2012), Markob85 (11.12.2012), markos807 (11.12.2012), paka (11.12.2012)
Stara 11.12.2012, 3:30   #4058
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala druze, dobrodosao
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 10:28   #4059
mrDoca
Član
 
Član od: 13.11.2012.
Lokacija: Niš
Poruke: 103
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Vozac12 kaže: Pregled poruke
Jel radi samo na scaniji?
Da, samo na Scaniji..
mrDoca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 11:44   #4060
Ivkemon
Član
 
Član od: 25.7.2006.
Poruke: 101
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Ivkemon
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

ja sam takodje probao snow mod 1.3 i mogu reci da je extra odradjeno, svaka cast momci. Samo da pitam da li ima tekstura gde ostaje trag od tockova ili treba jos neki scs da se doda
Ivkemon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ets2, euro truck simulator 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hard Truck Apocalypse dodgeme Simulacije vožnje 19 4.3.2014 19:22
Truck Simulator 2009 La.Prestige Simulacije vožnje 81 22.3.2012 23:47
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konf od 1600 euro *ukupno* ... ZLO na duge staze... pinojle Šta da kupim? 76 25.12.2007 16:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com