Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.9.2007, 0:12   #81
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Sto se tice onog Gejstovog, meni odgovor vise lici kao sala, jer je hardver onaj koje se razvio onako brzo kao u onoj "metafori", dok se softver mnogo sporije razvijao (prakticno je kupio kajmak sa razvoja harvera). Cak mislim da originalni citat nije Gejtsov (ni cak da tacno tako glasi).

Tako da je odgovor vise nego neprimeren (sem ako je fake). Plus, kompjuterska industrija ne znaci Microsoft, pa cak ni softver po sebi.

Poslednja ispravka: player1 (8.9.2007 u 0:21)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2007, 0:12   #82
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Sad kao svi znate engleski...Ja bar priznajem da sam kopirao ove recenice i koristio program za prevodjenje, i uz mnogo muka dosao sam do nekih rezultata
Nemas frke, prevescu ti ja po povoljnoj ceni od 3 eura po strani, samo se javi !
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 19:59   #83
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

SAMO ZA TODOSA

Na nedavno održanom kompjuterskom sajmu (COMDEX), Bil Gejts je u više navrata uporedio kompjutersku industriju sa automobilskom industrijom: "Da je Dženeral Motors razvijao tehnologiju onako kako je to činila kompjuterska industrija, danas bismo vozili automobile od 25 dolara koji troše 1 galon benzina na 1000 milja".

Kao odgovor na izjave Bila Gejtsa, firma Dženeral Motors dala je saopštenje za štampu u kojem se kaže: Da je Dž. M. had razvijala tehnologiju kao što je to radio Microsoft, danas bismo vozili automobili sledećih osobina:

1. Auto bi se sudarao dvaput dnevno iz čista mira. Iz nekog razloga, vi biste prosto prihvatali to.
2. Svaki put kad bi se ponovo nacrtala horizontalna signalizacija na putu, morali biste da kupujete nova kola.
3. Povremeno bi vam kola stala nasred auto-puta bez ikakvog razloga. Onda biste morali da odgurate kola uz ivičnjak, zatvorite sve prozore, isključite motor, restartujete ga i ponovo otvorite sve prozore da biste mogli da nastavite.
4. Povremeno, tokom manevrisanja kao što je skretanje ulevo auto bi se ugasio i nikako ne bi hteo da se ponovo upali. U takvom slučaju morali biste da reinstalirate motor.
5. Firma Apple napravila bi auto na sunčani pogon koji je pouzdan, pet puta brži i dvaput lakši za vožnju - ali bi mogao da se vozi samo na 5 posto puteva.
6. Lampice koje upozoravaju na problem sa uljem, temperaturom vode i kvar na alternatoru bile bi zamenjene jednom jedinom - "Automobil je izvršio ilegalnu operaciju" ("This Car Has Performed An Illegal Operation").
7. Vazdušni jastuk bi pitao "Jeste li sigurni?" pre aktiviranja.
8. Povremeno, bez ikakvog razloga, sva vrata bi se zaključala i odbila da vas puste u kola sve dok istovremeno ne pritisnete ručicu vrata, okrenete ključ i uhvatite se za radio-antenu.
9. Svaki put kad bi se pojavio novi model automobila, kupci bi morali ponovo da uče da voze, jer bi se sve komande radile potpuno drukčije nego na starom modelu.
10. Za gašenje motora pritiskali biste dugme "Start".
11. Sedišta bi zahtevala da svi imaju istu veličinu zadnjice.
12. Svi bismo morali da trošimo Microsoftov benzin.
13. Vlada SAD dobijala bi popust od proizvođača automobila - prvi put.
14. Na vas bi stalno bio vršen pritisak da apgrejdujete kola.
15. U kolima bi smela da se vozi samo jedna osoba, sem ako ste kupili Auto 95 ili AutoNT, ali u tom slučaju biste morali da kupite više sedišta.
16. Ljudi bi se oduševljavali novim mogućnostima Microsoftovih kola, zaboravljajući da su istovetne mogućnosti nudili drugi proizvođači već godinama.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2007, 20:23   #84
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Evo šta je čika Buš nedavno "lupao" u Sidneju...

http://www.cafemontenegro.cg.yu/inde...ijest&id=23983

I beba nazvana Google, po istoimenom pretraživaču...

http://www.cafemontenegro.cg.yu/inde...ijest&id=23991

Ljudi nemaju pojma kakve će biti posledice za dete ako ima ovkvo "unikatno" ime.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2007, 16:18   #85
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Lepo kažu ljudi da je ćutanje zlato, ali, izgleda da svetske zvezde, i poneki predsednik, nisu čuli za tu izreku. Da jesu, ne bi nas svakodnevno bombardovali izjavama tipa: „Za mene je manekenstvo nešto što radim za sve crne ljude“, ili „Volim decu, i sam sam nekad bio dete“.
Godinama se već prepričavaju biseri Kristine Agilere: „Dakle, gde se ove godine održava Kanski filmski festival?“ i Dejvida Bekama: „Definitivno ćemo krstiti Bruklina, samo još ne znamo u koju veru.“ Ali ni druge slavne ličnosti ne žele da zaostanu u trci za najgluplju izjavu. Američka pevačica Britni Spirs baš ima problema sa geografijom: „Često putujem u prekookeanske zemlje, na primer u Kanadu!“, a Džesika Simpson na zanimljiv način objašnjava problem sa anoreksijom: „Nisam anoreksična. Ja sam iz Teksasa. Ima li ljudi iz Teksasa koji su anoreksični? Nikad nisam čula ni za jednog. A to uključuje i mene.“
„Zgodni ljudi me uzbuđuju. Naravno, osim mene samog“, izjavio je i ostao živ, nekadašnji zavodnik Patrik Svejzi, a glumica Ališa Silverston je jedan od svojih filmova predstavila sledećim rečima: „Mislim da je film ‘Clueless’ vrlo dubok. Mislim da je dubok tako što je vrlo lagan. Mislim da lakoća mora dolaziti sa vrlo dubokog mesta ako je reč o istinskoj lakoći.“ Ko je shvatio, plaćamo mu piće.
Tom Kruz voli decu zato što je, kako kaže, i sam nekad bio dete, a Naomi Kembel tvrdi: „Za mene je manekenstvo nešto što radim za sve crne ljude“.
Nakon što je optužen za pedofiliju, reper R Keli je izjavio: „Odjednom ste kao Bin Laden Americi. Osama bin Laden je jedini koji zna kroz šta prolazim.“
Ni političari nisu ništa bolji! Al Gor, bivši potpredsednik Amerike, ubeđen je da je on stvorio internet (!), a usred skandala sa Monikom Levinski, Hilari Klinton, supruga tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona, ljutito je izjavila: „Ne dopuštam da novinari kopaju po našim papirima. Mi smo predsednik!“ Džordž Buš je dubokoumno zaključio da je „Rat opasno mesto“, a možda je, ipak, Ronald Regan, nekadašnji američki predsednik, bio u pravu kada je izjavio: „Činjenice su glupa stvar“...

Top pet izjava poznatih ličnosti
Maraja keri
„Kad god vidim na televiziji tu jadnu decu koja gladuju svuda po svetu, plače mi se. Mislim, volela bih da budem tako mršava, ali ne uz sve te muve i smrt i takve stvari.“

Madona
„Pre par dana sam razmišljala o smrti... Misao o smrti došla mi je dok sam sedela na klozetskoj šolji, tamo uvek najdublje razmišljam.“

Hoakin Feniks
„Imam li veliku žabu u kosi? Imam osećaj da mi nešto jede moj mozak“, reče Hoakin Feniks, glumac... na kojim opijatima, zaista ne znamo

Bruk Šilds
„Pušenje ubija. A ako umrete, izgubili ste važan deo svog života“, izjavila je Bruk Šilds, glumica. Njena umotvorina će kad-tad završiti na... paklici cigareta

Silvester Stalone
„Jedini srećni umetnik je mrtav umetnik, jer tek tada dođete u situaciju da se ne možete promeniti. Kad umrem, vratiću se kao kist.“
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2007, 23:43   #86
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

E stvarno, ovaj hrvatski forum (gde je ovaj karatista) je pun bisera . Šta će sve ljudi smisliti, pa neverovatno!
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 5:37   #87
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Jos gore je sto lik ima preko 2500 postova i ima uopste neurona da postavi/pita ovako nesto.

Ako vec ne znas nesto, for crying out loud, use internet search, dont embarase your self!

Zivo me zanima u koju mrtvachnicu su upali...(ako mu je to devojka imala na umu)
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 14:26   #88
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Question Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Sadam Husein je ubio Nelsona Mendelu,on je u stvari ubio sve Nelsone Mendele(tako nesto)
Dzordz Bus
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 22:10   #89
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Citat:
Lokigodofirendlies kaže: Pregled poruke
Sadam Husein je ubio Nelsona Mendelu,on je u stvari ubio sve Nelsone Mendele(tako nesto)
Dzordz Bus
Misliš ovo?
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 22:56   #90
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Talking Re: Lupi glupost i uđi u istoriju

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Misliš ovo?
Da bas to, hvala
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com