Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.10.2010, 5:58   #2021
Palitreks
Član
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 371
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Hmmm... Drug ima ovu konzolu, platio je nju i TV zajedno 1000 evra. Ja nisam baš nešto oduševljen.

Pucačine koje sam probao je bilo skoro nemoguće igrati na džojstiku, pogotovo kada dodje do snajperisanja.
Sve igre nekako... Seckaju, i izgledaju reckavo, jer ne može rezolucija da se namešta. Igrao sam Watchmen igru kod njega, koja je užasno seckala i užasno izgledala, dok sam na mom PC-u tu igru igrao u dvoje, bez seckanja, sa rezolucijom i grafikom koja izgleda lepše na monitoru.
GTA IV je delovao jako ružno, dok je na PC-u izgledao sasvim pristojno.
Igre su jednostavno preskupe, ako se ne varam, igre za PC koštaju možda i duplo manje, od istih tih igara za PS3.

Da bi drug mogao da skida demoe igara, morao sam da tražim neku levu adresu iz Britanije, a potom i Amerike, pa da napravim neku vrstu lažnog accounta, da bi mu bilo omogućeno da koristi PS Store.

Naravno, ima tu i pozitivnih stvari. Na primer, UFC i Soul Calibur IV su mi jedne od boljih tuča koje sam igrao. Little Big Planet je prilično prijatna platforma, pogotovo u multiplayeru. God of War 3 mi deluje zanimljivo, nekad mi baš prijaju takve igre. Ona motion control opcija mi je delovala zanimljivo, ali nakratko, u igrama HAWX i Motorstorm.

Sve u svemu, visoka je cena za tako neki "sport". Ipak bih radije za manje para kupio pristojno jak komp sa dobrim monitorom (što sam i uradio), i uživao u menjaju grafičkih opcija, mišu, tastaturi, internetu, aplikacijama...
Palitreks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2010, 12:00   #2022
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Brate minli na sta je ovaj svet spao kad sam ja poceo da branim PS3 .
I nema to veze zato sto ga sad posedujem, branim ga vec odavno...

Uncharted 1 i 2, Metal Gear Solid 4, Gran Turismo 5, Killzone 2,...

To su veoma veoma kvalitetne igre, koje ne mozes naci na PC-ju.

Sto se tice gamepad vs mis+tastatura, kapiram i meni je tesko, ali je stvar navike. I meni je tesko navici se na analognost pecuraka, al imas i d-pad, ako ti je bas toliko tesko.

Sto se tice grafike, ne mozes biti dalje od istine, pusti ti multiplatforme, evo one gore nabrojane ekskluzive, izgledaju graficki fantasticno. Jel tvoj ortak povezao PS3 i LCD TV preko obicnih kablova ili preko HDMI kabla ?

Sto se tice originala, za PC ti i ne trebaju originali , barem za sve singleplayer igre, a i za neke ranije multiplayer. Mada u poslednje vreme MP je rezervisan samo za originale. Istina, PS3 igre kostaju vise, al ne vidim problem, multiplatforme igrati na PC-ju, a stekati se i kupiti poneku ekskluzivu za PS3, jednu igru u 2-3 meseca.
A i imas sa pirateriju i za PS3, sve do sad izasle igre mozes igrati besplatno, ako je firmware od PS3-ke 3.41. Ortak nek proveri na System Info, ako mu je firmware 3.41 ili nizi, moci ce da igra piratske igre.

Graficke opcije,... hardverski problemi, patchevi, losi krekovi. Ko velim cisto da te dopunim . PS3 nema tih problema, jedna platforma sa poznatim specifikacijama.
Dok kod PC-ja ima milion razlicitih komponenata.

Konzole nisu pravljenje za multimediju i aplikacija, svakako ne za internet, pravljenje su prevashodno za internet, a ovo je samo dodatak. Uostalom za te stvari, dovoljan je PC od 150e .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2010, 12:35   #2023
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Ionako su igre skupe samo kod nas, na shopto-u se igre mogu naci po duplo manjim cenama.

Pucacine na gamepadu. Yup, i ja se slazem da je to jako tesko kada se poredi sa K&M. Ali se uz vezbu svasta nauci. Ja sam prvi govorio da je igrati pucacine na gamepadu van pameti, ali sam se navikao nekako, vise i nije tako veliki problem. Btw, postoji adapter za K&M, kosta oko 90$, moze da se kupi preko interneta ako neko bas ne moze da se navikne. Konzola je pravljena za zabavu, da se zavalis u fotelju, a K&M se ne uklapaju u to.

Da igre izgledaju reckavo... Ne znam sta ste vi igrali i cime ste povezali PS3 i TV. Slabije multiplatform igre mozda i izgledaju tako, ali one svakako nisu vredne kupovine i igranja. Bilo koji jaci naslov izgleda jako dobro. GTA IV je izuzetak, opste je poznato da igra izgleda losije nego na X360 i pogotovo na PC-ju. Ne znam zasto poredis grafiku na PC-ju i PS3, PC ga je davno prevazisao. Drugo, monitor ima isti ili veci broj pixela na manjoj povrsini, zato igre izgledaju ostrije. Mada ja nesto ne primecujem razliku, igram na fullhd plazmi 42''
Da igre seckaju necu ni da komentarisem, kakav ste to trash igrali Postoje retki slucajevi kvalitetnih multiplatformi (Bayoneta), jer su bolje optimizovane za X360.

Sto se tice store-a... Jbg, tako je kad zivimo u Srbiji, nas store je prazan. Sirom sveta se koriste uglavnom US i UK accounti, ja cak koristim i japanski pored ta dva. Izuzetak su razvijenije zemlje tipa Nemacka, Francuska itd.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2010, 15:45   #2024
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Pjanovicu jos ti ekskluziva treba da probas Heavy rain Red Dead redemption i ostalo...

Poslednja ispravka: JAZO (7.10.2010 u 16:42)
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2010, 16:09   #2025
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Te dve su i dalje na ceni, a meni se ne zuri, nabavio sam Uncharted i KZ2, al nikako da krenem da igram.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 14:03   #2026
Palitreks
Član
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 371
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Uncharted 2 sam igrao demo, i delovala mi je zanimljivo.
Gran Turismo 5 nisam igrao (ne znam ni da li je izašao), ali to bih definitivno voleo da probam.

Izgleda da sam ja ispao iz fazona, pre 4-5 godina sam redovno na Xbox-u igrao Halo i ostale pucačine, i nikakvih problema nisam imao igrati na gamepadu takve igre, ali sada...

Povezao je preko HDMI kabla, naravno. Pre toga je povezao običnim kablovima... Ono je bilo užasno
To za firmware znam, ali on je stavio na auto-update, pa je verovatno prešao na neki sledeći na kom ta piratska fora ne radi.

A ako za PC kupiš original igru, onda nemaš problema sa krekovanjem, samo što PC igre koštaju mnogo jeftinije. A da PC zna da napravi problem, bogami zna I slažem se, PS3 zaista vredi imati zbog odredjenih ekskluzivnih naslova. Štaviše, da imam neki posao, kontam da bih štekao pare za neku od konzola, i neki kvalitetan TV.

Ja sam se baš navikao na izgled igara na PC-u, pa eto ono, džangrizavo: "Platiš konzolu 500 evra, i ovako ti izgledaju igre?? Fuj!" I zaista mi deluje da svaka igra pomalo usporava ili secka. Ko zna, možda mu je PS3 defektan
Ali ima i igara koje prelepo izgledaju, kao što su Heavy Rain, God of War 3, UFC 2009, Soul Calibur IV...
Palitreks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 15:06   #2027
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Te dve su i dalje na ceni, a meni se ne zuri, nabavio sam Uncharted i KZ2, al nikako da krenem da igram.
Vidim, i za HDMI licitiraš Možda to čekaš?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 15:11   #2028
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Haha, pratis me .

Ma vec par dana nikako da se iscimam do neke prodavnice.
Juce vidim na netu da u Emiju (ex lokacija BenchHouse-a iznad Sajma) imaju 3m za oko 600din, to mi taman odgovara.

Ne znam ni koji sam djavo licitirao onda na limundu, al nema veze.

Da, cekam prvo hdmi kabl da nabavim, a i da mi prodje ispitni rok, za 10-tak dana, onda cu da "instaliram" neku od ovih igara.
Probao sam U1 na 5 minuta, vidi se odmah da je igra fantasticna. Samo mi treba vremena da se naviknem na analogne palice, kojim se kontrolise kretanje i kamera.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 9:58   #2029
Backy
Novi član
 
Član od: 6.1.2009.
Poruke: 24
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: PlayStation 3

E, ovako imam jedno pitanje, pa ako je neko voljan da mi odgovori, bio bih mu veoma zahvalan

Poceo sam polako da skupljam pare za PS3, koji bih kupio do nove godine. E sad, zanima me na kom sajtu i gde mogu naci u prodaji PS3? Ne bih da bude preskupo, odnosno da bude sto je jeftinije moguce, ali cisto da mogu da igram poneku ekskluzivu (zbog kojih i planiram da pazarim konzolu, inace sam strastveni PC gamer ), makar da rade samo ove igre sto su do sad izasle. I normalno, ako je moguce, da mogu da rade "piratske" igre Da li moze ovaj "luksuz" da se priusti ako pazarim PS3 za oko 300 EUR recimo? I da li se taj cip za piratske igre naknadno kupuje?

Gde se to konkretno moze naci? Intresuje me pre svega nov PS3 dakle.

I samo jos jedno pitanje....Da li igre za PS1 i PS2 (isto piratske ) rade na PS3?

Hvala na odgovoru unapred
Backy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 11:44   #2030
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Backy kaže: Pregled poruke
E, ovako imam jedno pitanje, pa ako je neko voljan da mi odgovori, bio bih mu veoma zahvalan

Poceo sam polako da skupljam pare za PS3, koji bih kupio do nove godine. E sad, zanima me na kom sajtu i gde mogu naci u prodaji PS3? Ne bih da bude preskupo, odnosno da bude sto je jeftinije moguce, ali cisto da mogu da igram poneku ekskluzivu (zbog kojih i planiram da pazarim konzolu, inace sam strastveni PC gamer ), makar da rade samo ove igre sto su do sad izasle. I normalno, ako je moguce, da mogu da rade "piratske" igre Da li moze ovaj "luksuz" da se priusti ako pazarim PS3 za oko 300 EUR recimo? I da li se taj cip za piratske igre naknadno kupuje?

Gde se to konkretno moze naci? Intresuje me pre svega nov PS3 dakle.

I samo jos jedno pitanje....Da li igre za PS1 i PS2 (isto piratske ) rade na PS3?

Hvala na odgovoru unapred
Ne mozes nigde naci PS3 chipovan u prodavnici. Cip se kupuje naknadno, kosta 30-tak evra, i sa njim ce raditi samo igre izasle do sada.
Novije igre zahtevaju noviji firmware, dakle sve sto je izaslo do sada (oktobra) ce raditi.

Ne mogu piratske PS1 i PS2 igre da rade.

Nova PS3 konzola se moze naci samo Slim 250GB i 320GB, i kosta 43.000din.
Mislim da nema nigde jeftinije.

Dakle, morao bi juriti polovan PS3.
Polovan PS3 debeli 40 / 80/ 60GB se moze naci za oko 200e.

Poslednja ispravka: Ocelot (16.10.2010 u 18:46)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 17:25   #2031
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ne mozes nigde naci PS3 chipovan u prodavnici. Cip se kupuje naknadno, kosta 30-tak evra, i sa njim ce raditi samo igre izasle do sada.
Novije igre zahtevaju noviji firmware, dakle sve sto je izaslo do sada (oktobra) ce raditi.

Ne mogu piratske PS1 i PS2 igre da rade.

Nova PS3 konzola se moze naci samo Slim 250GB i 320GB, i kosta 43.000din.
Mislim da nema nigde jeftinije.

Dakle, morao bi juriti polovan PS3.
Polovan PS3 debeli 40 / 80/ 60GB se moze naci za oko 200e.
zar nije izasla vest da novi JB radi i na svim novijim verzijama firmware-a.
kao i da ce raditi na bilo kojoj novoj ako sony ozbiljno ne promeni strukturu firmware-a (sto je pitanje dal je i moguce)

tako da, novi JB kad se pojavi u prodaji, trebao bi da bude "za stalno".

Poslednja ispravka: Ocelot (16.10.2010 u 18:47)
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 17:49   #2032
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Jok, bas nove vesti upucuju na suprotno.
Nijedna FM 3.42 igra do sad nije bila razbijena, tek ce san se biti ravne nuli sa novoizaslim 3.50 FM.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 18:25   #2033
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Ja sam uzeo playstation 3 radi ovih ekskluziva i ne bi uzimao chip pa da je i besplatan .I playstation networka da ne zaboravim
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 18:43   #2034
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Sve do sad izasle ekskluzive rade na chipovanom PS3 .

Idealno resenje, za igranje starijih ekskluziva preko jailbreak-a, je kupiti neku konzolu sa shebanom optikom. Jer blu ray nije potreban, tj. nije potrebno da igra bude u disku. A do skoro je to bilo potrebno, bilo koji original da bude u drajvu.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 5:12   #2035
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

I da dodam, ima pojedinih konzolaskih prodavnica koje prodaju konzolu sa tim usb cipom.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2010, 15:25   #2036
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

Pitanje za ljude koji imaju uporedo povezani PS3 i PC na net.
Sta mi je sve potrebno i kako povezati, podesiti nesto na obema sistemima ?
Totalni sam duduk po pitanju mreza.

Kabl od SBB neta ide u modem, to ostaje isto, jel da .
A mrezni kabl iz modema u ruter, pa odatle dva mrezna kabla, jedan u PS3, drugi u PC (mreznu integrisanu na ploci).
Jel to to ?
Jel onda to dalje plug and play, ili mora nesto da se podesava ?

Cuo sam da ima neka fora da PC drzi mrezu za konzolu, ali to mi ne treba tako, jer kad ugasim PC, onda konzola nece imati net.

Poslednja ispravka: Ocelot (21.10.2010 u 15:40) Razlog: blago tebi ;)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2010, 16:29   #2037
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Ja bih kupio PS3 samo zbog Uncharted 1-2, dusa me boli sto ne mogu da ih igram. KZ2, koliko sam cuo, je obicna genericka pucaljka (a la Crysis), a za MGS4 kazu da je vise animirani film nego igra.. E da, i Heavy Rain je interesantan..

P.S. Red Dead Redemption je neuporedivo bolji na kutiji nego na trojci..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2010, 20:54   #2038
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: PlayStation 3

U1 i U2 jesu fenomenalne arkadno-akcione avanture.
Crem de la crem .

Moj problem je sto u njima trazim Tomb Raider-a , i dalje su mi nenadje.bivi TR 1, 2 i 3, pre svega zbog dizajna nivoa i zagonetaka, koje su osmisljene i utkane u nivo.
Koliko sam do sada igrao U1, tu ides i samo ides, nikad se ne vracas, dok je u starim TR-ovima to bilo potpuno drugacije, tamo ides, ides, i odjednom se vratis na pocetak il blizu pocetka nivoa, usput resavajuci logicke zagonetke, i kad se vratis neke lokacije postanu dostupne, kao rezultat igracevog delanja .

Nije ovo kritika Uncharteda nikako, jednostavno to nije kopija TR-a, niti je osmisljena tako. Zagonetke su ok, akcija je dobra, prica (citao sam fantasticna), grafika takodje, jednostavno igra skoro da nema mana. Igra je vise naklonjena akciji, nego sto su stariji Tomb Raideri bili.
A cuo sam da je U2 jos bolji u svakom aspektu.

KZ2, pa ne bih bas rekao da je genericna pucacina, barem ne kao Crysis.
No da bih dao konkretan utisak, morao bih duze igrati, i navici se na analogne palice.

MGS4, pre neki dan sam kupio, smorio me za 5min .
Kao i svaki MGS, treba tu vremena uhodati se, mene je tako prvi deo (najbolji MGS) u pocetku smorio, skoro da sam ga i uninstalirao, sva sreca pa nisam . Da, MGS4 ima dosta cut scenes-a, al imao je i svaki MGS do sad.

Heavy Rain je sigurno fantasticna igra. Uostalom napravila ju je ekipa koja je pravila fantasticni Fahrenheit . Na istu foru je igra.
Al jos drzi cenu (30e i vise), tako da cu sa njom sacekati. Kao i sa RDR, on se prodaje za 40e.

Za GT5P (1000din), MGS4 (1700din), KZ2 (1750din) i U1 (1750din), sam dao ukupno ~60e.
Kasnije cu sigurno nabaviti Uncharted 2, Heavy Rain i mozda Red Dead Redemption, i to je mislim to, po pitanju svih do sad izaslih (po mom ukusu) kvalitetnih ekskluziva za PS3.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2010, 13:05   #2039
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Nova PS3 konzola se moze naci samo Slim 250GB i 320GB, i kosta 43.000din.
Mislim da nema nigde jeftinije.
Ima PS3 slim 320GB + Move kontroler i kamera za 390e.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2010, 13:39   #2040
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Hah, može na PM gde ima za toliko para, ta nova PS3-ka?

I ja sam planirao da krajem godine (verovatno, početkom decembra) kupim PS3, samo da bih odigrao tih nekoliko exclusiva koje su izašle za PS3, pogotvo zbog HR-a, igra me prosto oduševljava. Al' mislim da neću koristi PS3 jalibreak, odnosno neću uopšte ni pokušavati da ''chipujem'' konzolu... za ''narodne'' verzije imam kutiju.
RDR sam igrao na kutiji, i ne znam zašto al' igra mi je odbojna, batalio sam je posle ~30 minuta igranja, mada verovatno ću nastaviti da je igram, samo da završim AW-a, koji me je oduševio.

Nego, Pjano, inFamous nećeš igrati?
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
playstation 3, ps3


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Playstation 2 emulator NenadN Konzole 776 6.9.2014 23:04
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53
Playstation Store! jovus Konzole 8 30.1.2008 16:32
NTSC igre za Playstation 2 BOOGIEMAN Konzole 3 24.4.2007 16:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com