Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.7.2007, 15:25   #21
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
sta ste toliko zapeli za grafiku.Konzole su kupile nekakvu licencu koja traje do 2009 godine kojm je precizirano da grafika na novim konzolama mora biti mnogo bolja nego na PC-u.Pa nisu ovi iz eA i konamija kreteni pa ne umeju da naprave za PC fudbal sa dobrom grafikom.Znaci od 2009 i mi na PC-u cemo da uzivamo u lgrafickim lepotama.
E sad sam lepo ismejao, ovaj post mi je ulepsao dan
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2007, 18:15   #22
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

"Stojadin kaže:
Sinak gledao sam screenshotove i gameplay snimke i razlika nije uopste mala."


Sinak objasni mi molim te kako moze de postoji razlika u gameplay- u izmedju Pesa i WE kad oba mogu da se igraju online medjusobno) da razlike ima to nebi bilo moguce, a tako je oduvek tj. od Pes3 pa na ovamo.
Ne bih da se pravim pametan, ali opste posnata stvar je da je razlika izmedju Pes-a i We samo u tome sto WE izlazi kasnije i ima transfere prilagodjene zpadnjacima drugacije menije i sl. nebitne stvari.
Sto se tice razlike u grafici izmedju PC i konzola nje ima i uvek ce je biti, u prvoj godini do 2 max. kozole imaju generalno bolju grafiku, a posle ih PC sije naredne 4
Koliko ce razlika biti ove godine videcemo, Ulazak veliki Hardverskih firmi poput Nvidia dovela je do opste standardizacije i mislim da ce PC stici konzole po kvalitetu grafike brze nego ikada pre . Mozda i za manje od godonu dana
Mnogi naslovi u najavi (direct 10 ) imaju potencijal za tako nesto/
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2007, 18:24   #23
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
E sad sam lepo ismejao, ovaj post mi je ulepsao dan
sta je tu smesno?
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 23:10   #24
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Ja sam uzeo WE PES 2007 i mogu vam reci da je gameplay po meni dosta bolji (lopta se nekako brze krece tako da je moguce lepse graditi akcije), a sto se tice grafike ona je minimalno promenjena dok su meniji potpuno isti () samo sto je ubacen novi logo tamo gde je stajao PES 6 logo. Ukratko isplati se uzimati ovu igru, pogotovo u nasim uslovima gde svako mesto ima svog lokalnog cedejdziju .
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 23:57   #25
vertigo
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Subotica
Poruke: 375
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vertigo
Određen forumom Re: Pes 7

Igra je vec izasla? Za PC?
vertigo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 1:24   #26
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Pes 7

Citat:
vertigo kaže: Pregled poruke
Igra je vec izasla? Za PC?
Ma to o chemu GAME MASTER pricha nije PES 7,on kao i svake godine izlazi u oktobru...Kao shto je on i rekao u pitanju je PES WE 2007,a to ti je neki klon,gde je mozda malko doteran game play,odradjeni transferi itd.. i to ti je to,mislim da isti efekat dobijesh i superpatch-em...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku next na korisnoj poruci:
vertigo (9.7.2007)
Stara 14.7.2007, 18:42   #27
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
sta je tu smesno?
ovo sto je u bold
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 18:55   #28
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Wtf I Dalje Ne Razumem Sta Je Smesno!!!!!!!
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 19:54   #29
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

@dodgeme. I ja sam nesto nacuo povodom ovoga za licence grafike. Mislim da ima tu nesto ali nisam bas najsigurnijji.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2007, 20:26   #30
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

slusajte nemoze neko da licencira grafiku i naredi svima pravite losu grafiku za PC ili cemo vas tuziti, niko nije OBAVEZAN da pravi losu grafiku zbog konzola, nemoze niko da licencira grafiku za sebe.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2007, 1:00   #31
Никола 91
Novi član
 
Član od: 19.5.2007.
Poruke: 27
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Никола 91
Određen forumom Re: Pes 7

Na naslovnici PES 7 naci ce se Kristijano Ronaldo

Evo i komlentne vesti
Konami Digital Entertainment GmbH has announced that Cristiano Ronaldo will be the pan-European face of its forthcoming PES 2008 – the latest incarnation of the multi-million-selling Pro Evolution Soccer series.

Midfielder Ronaldo is regarded as one of the most exciting talents of the modern game, and the 22-year-old is a permanent fixture in the Portuguese national squad. His incredible ball control and trademark skills have seen him receive countless awards, including both the PFA’s 2007 Player and Young Player of the Year awards. As part of the deal, Cristiano Ronaldo will appear on the packaging and point-of-sale materials for Konami’s PAL versions of PES 2008, alongside specially selected local talent, details of which will be released at a later date.

The Ronaldo deal comes as Konami gears up for the launch of PES 2008 this Autumn. Due for release for PLAYSTATION®3, Xbox 360, PC-DVD, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable) and Nintendo DS, the new game boasts the revolutionary Teamvision AI system, a proprietary element that actively monitors the player’s onscreen movements and adapts accordingly, forcing the player to consider their own strategic play more carefully. Other new additions include amazing attention to aesthetic detail as faces contort and shirts crease during a match, extensive Edit modes in all Next Generation versions, and closer control than ever before.

“Cristiano Ronaldo is the most exciting talent in modern football,” commented Jon Murphy, Pro Evolution Soccer Team Leader for Konami Digital Entertainment GmbH. “It is fitting that a player with his incredible skill and poise is to join forces with a game that can thrill and challenge as much as the real thing. His obvious enthusiasm for PES 2008 will be channeled into the game, and we look forward to working with Cristiano in the coming months.”

“For me there is no other game that can capture the grace and skill of football like PES 2008,” added Cristiano Ronaldo. “Every element of the game is lavished with incredible detail, and with its close control and fast pace it is the most complete simulation of real football out there.”

Evo i linka za vest
http://www.gamingaccess.com/index.ph...nguage=english
Никола 91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Никола 91 na korisnoj poruci:
steve89 (15.7.2007)
Stara 15.7.2007, 20:04   #32
aLti
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 77
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Ja sam nedavno uzeo WE PES 2007 za PS2, i igra je jednostavno fantasticna. Nema bolje simulacije fudbala na planeti za PS2 od ove igre. Xbox verzija igre ima svoj zaseban engine, dok PC verzija koristi ojadjeni PS2 engine.

E sad, par napomena. Pro Evolution Soccer 6 je u sustini ista igra kao i Pro Evolution Soccer 2007. Razlika je u nazivu, dvd omotu i datumu izdavanja igre - PES 6 je izasao 4 meseca ranije nego PES 2007. Za ta cetiri meseca unete su odredjene izmene. Dakle, i jeste ista igra, i nije. Zavisi iz kod ugla se posmatra

PES 6 je takodje poznat pod nazivom WE10, dok je PES 2007 poznat pod nazivom WE11, odnosno samo WE. To je najveci argument kod onih koji kazu da se radi o sasvim razlicitoj verziji igre.

Mozda je najpravilnije reci da se radi o dve razlicite igre, ali da su razlike prilicno minimalne

"Not even Konami is silly enough to brand its award-winning soccer title Winning Eleven 11 -- just sounds funny. So, in an attempt to merge the North American Winning Eleven brand with the European Pro Evolution brand, Konami proudly unveiled Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007."

p.s. Nemojte mesati PES 7 i PES 2007 PES 7 je zapravo PES 2008...

Poslednja ispravka: aLti (15.7.2007 u 21:16)
aLti je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2007, 20:21   #33
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

mene jedino nervira kod konamija sto su toliko skrti na informacijama i slikama da je to strasno.Bukvalno 10 dana pred izlazak tek imas neku sliku o tome kako ce igra izgledati.Tako je bilo i prosle godine.Tako svi ocekuju od konamija nesto revolucionarno kad ono prosle godine "korpa",najgori PES ikada.Samo da se ne ponovi isto i ove godine.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 2:47   #34
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Pes 7

Cristiano Ronaldo na naslovnoj...cccccccc...
Na PES 6 je bio nezaustavljivi Bog brzine,a sad poshto ce biti na naslovnoj znachi bice vrhovni...cccccccc...
Inache ja sam primetio da je na PES 6,Man Utd. najizbagovanija/najjacha ekipa...Ja ne igram s njima,i necu,ali znam da je skoro nemoguce pobediti ih,a chak i procechan ili losh igrach ako uzme Man Utd. odigrace dobro...Tako da NO COMENT!!!
OVo je bilo malo OF ali morao sam....
Nestrpjivo cekajuci PES 7...

Poslednja ispravka: next (16.7.2007 u 17:31)
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 3:01   #35
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

Šta će tek biti na novom??? Hargreaves, Anderson i Tevez, a od starih niko nije otišao!!!
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 9:21   #36
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Pes 7

Citat:
nikos kaže: Pregled poruke
"Stojadin kaže:
Sinak gledao sam screenshotove i gameplay snimke i razlika nije uopste mala."


Sinak objasni mi molim te kako moze de postoji razlika u gameplay- u izmedju Pesa i WE kad oba mogu da se igraju online medjusobno) da razlike ima to nebi bilo moguce, a tako je oduvek tj. od Pes3 pa na ovamo.
Ne bih da se pravim pametan, ali opste posnata stvar je da je razlika izmedju Pes-a i We samo u tome sto WE izlazi kasnije i ima transfere prilagodjene zpadnjacima drugacije menije i sl. nebitne stvari.
Sto se tice razlike u grafici izmedju PC i konzola nje ima i uvek ce je biti, u prvoj godini do 2 max. kozole imaju generalno bolju grafiku, a posle ih PC sije naredne 4
Koliko ce razlika biti ove godine videcemo, Ulazak veliki Hardverskih firmi poput Nvidia dovela je do opste standardizacije i mislim da ce PC stici konzole po kvalitetu grafike brze nego ikada pre . Mozda i za manje od godonu dana
Mnogi naslovi u najavi (direct 10 ) imaju potencijal za tako nesto/
Mislim da s se malo zaj...WE je za japansko trziste...

Ja sam oduvijek uzimao Barselonu!Imaju mnogo jak napad i mnogo slabu odbranu.Igram tako da dam vise golova nego sto ih primim...BTW, moji drugovi mi ne daju da igram sa Milanom...

Vjerujujem da je Konami mnogo dobro odradio menadzerski dio na novom PES-u.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 11:19   #37
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Pes 7

Sama cinjenica da su Juventus stavili u Other Teams zasluzuje da im studio bude spaljen
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 11:29   #38
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Pes 7

neznam sta drugoligas trazi i tamo
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 12:13   #39
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Pes 7

Objasnicu ti na PM, da mi ne bi kasapili poruke ovdje
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2007, 13:43   #40
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Pes 7

oce li biti partizan i zvezda?
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pro evolution soccer 5 ZverBre Sportske simulacije 99 16.6.2010 17:40
Pro Evolution Soccer 4 zWest Sportske simulacije 10 19.4.2009 16:40
Pro Evolution Soccer - Golovi, akcije Patton Sportske simulacije 35 21.9.2008 19:54
Problemi sa Pro Evolution Soccer 2005 Dusan Zamurovic Sportske simulacije 5 20.6.2006 10:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com