Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.4.2014, 22:01   #1001
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

@dragomix, Ako se optimizuje, haha. You must be joking.
Zašto nije pokrenuta (Forca 5) na I5 + GTX 760, ako bi mogla raditi?
Ne bi je pokrećali na Titanu i to Black seriji.
Htio sam reći da je potreban mnogo jak računar za pokretanje exkluziva s XBOX One i PS4.
Ne sviđa mi se što se toliko pljuje po XBOX-u, stvarno ne kapiram?
Koja je muka?
Mada je na EX Yu prostorima vazda bio nepravedno favorizovan Playstation.
XBOX ONE ima svoje fanove, kojih je na EX YU prostorima sve više (ljudi prepoznaju kvalitet) kao i exkluzive zbog koje će se XONE i prodavati/kupovati.
@zdravkelja, lijepo izgleda Killzone Shadow Fall, nema priče ali porediti ga grafički s Crysis 3, Metro Last Light i Battlefield 4 bilo bi smiješno
Jednostavno više nijesu Next Gen konzole jake kao što je to nekada bio slučaj.
Šije ih neki I5 s 8gb rama i GTX 760 ladno.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 22:09   #1002
Vlad Cepesh
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Da se vratimo na temu, mesto prepucavanja i trolovanja. Nekog emulatora ili injectora ili sta god, da se igraju XboX 1 eksluzive na PC-u nece biti dugo vremena. Mislim da nije problem hardverske prirode u tolikoj meri, vec softverske. Sada su konzole okrenute internetu, igre se patch-uju, kao i sam OS, firmvire i slicno. Xbox 360 iz 2005te, da sada nakacim na net, skidao bih boga oca podataka da bih mogao da igram igre iz recimo 2011te ili 12te. Xbox 1 tek krece zivotni put, i cesto ce izlaziti patch-evi. Ako danas napisem emulator, on mozda za 2 nedelje nece raditi i pisi novi. I tako u krug. Ko je lud da ze zeza tako stalno? Samo mazohisti kojih ima malo.
Vlad Cepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 22:14   #1003
Vlad Cepesh
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

I jos jedna stvar sto se tice hardverske snage nove konzole. Xbox One ima graficku karticu sa 768 shader jedinica, koja je u rangu performansi kao Radeon R7 260 uz DDR3 memoriju. To nije previse. CPU je na nivo Core 2 Quad i Phenom II Procesora na oko 3GHz. Hardverski konzola nista nije impresivno, da ne bi mogli moderni racunari da pokrecu igre sa Xbox One na PC-u. Jedina stvar koja odvaja XboX one igre jeste sistem. Iako je to neki derivat Windows-a, ipak nije isti kao PC verzija Windows-a.
Vlad Cepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 23:02   #1004
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Ne sviđa mi se što se toliko pljuje po XBOX-u, stvarno ne kapiram?
Xbox one, ne samo kod nas, nego svuda se toliko pljuje zbog prezentacije proslog maja, kada su predstavili konzolu, kako su izasli na scenu sa DRM-om. Od tad se dosta toga promenilo, ali sada, svaki propust od Microsoft-a u vezi Xbox-a se sa srecom na licu docekuje kod vecine, pogotovo kod nas komentari tipa ma kakav xbox, a ne znaju ni kako izgleda konzola...
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 23:19   #1005
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Citat:
Vlad Cepesh kaže: Pregled poruke
I jos jedna stvar sto se tice hardverske snage nove konzole. Xbox One ima graficku karticu sa 768 shader jedinica, koja je u rangu performansi kao Radeon R7 260 uz DDR3 memoriju. To nije previse. CPU je na nivo Core 2 Quad i Phenom II Procesora na oko 3GHz. Hardverski konzola nista nije impresivno, da ne bi mogli moderni racunari da pokrecu igre sa Xbox One na PC-u. Jedina stvar koja odvaja XboX one igre jeste sistem. Iako je to neki derivat Windows-a, ipak nije isti kao PC verzija Windows-a.
Pa u tome i jeste stos, lepo sam okacio link. Developer sa linka tvrdi da Xbone radi na 3 operativna sistema, od kojih su jedan Win8 puna versija, Win8 okrnjena verzija i low lvl sistem koji upravlja hardverom (citaj BIOS). Lepo je rekao covek da bez problema pokrece sve aplikacije koje je napravio za Win bez ikakvog dodatnog portovanja, samo ih upali i one rade na ovom punom Win8. Kaze da je pokusavao i obrnuto i da je rezultat isti.

A onda ljudi ne procitaju link i dobijemo 2 strane prepucavanja i bajki kako je Xbone neko cudo tehnike. Ne moj PC star skoro 4 godine je u rangu sa Xbone-om, a tad sam ga platio 400e. Toliko o hardverskoj nadmoci Xbone-a!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 23:30   #1006
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Niko nije rekao da je XBOX ONE čudo tehnike a nije ni PS4.
Konzole bolje koriste svu svoju snagu koja je direktno usmjerena samo na igre a ne i za druge aplikacije kao što je slučaj i na PC-ju. Developeri bolje optimizuju igre za konzole.
@Vlad Cepesh, XBOX One ima 8 Core CPU za tvoju informaciju.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jovaš na korisnoj poruci:
Lampard (22.4.2014)
Stara 22.4.2014, 1:42   #1007
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Niko nije rekao da je XBOX ONE čudo tehnike a nije ni PS4.
Konzole bolje koriste svu svoju snagu koja je direktno usmjerena samo na igre a ne i za druge aplikacije kao što je slučaj i na PC-ju. Developeri bolje optimizuju igre za konzole.
@Vlad Cepesh, XBOX One ima 8 Core CPU za tvoju informaciju.
8 jaguar core CPU. Idi gledaj testove. Bilo koji intel i AMD od 4 jezgra ga unistavaju.

Problem je sto vise ni konzole ne sluze samo za igranje. Problem je sto low level optimizacija vise nije dostupna samo za konzole.

Zivite ljudi u proslosti. Vise te bajke o tome kako su konzole neko cudo i da treba da se uzimaju zato sto igre "ne seckaju", "izgledaju bolje nego na PC-u" ili neki slican crap vise ne vazi. Gledajte ****** igre, sta vam se svidja po tome birajte konzolu. Prepucavanje kome je veci vise ne pale. Samo se gledaju kvalitetne igre i za sad ni PS4 ni Xbox se ne mogu pohvaliti remek delima, ali obe konzole su tek zapocele svoj zivotni vek. Sony je dokazao da moze da napravi solidne IP-eve i fantasticne igre, Microsoft na zalost tek treba da se dokazuje. Potpuno razumem sve koji bas zbog toga uzimaju PS4. Ako pak to rade zbog 300 shader-a vise i DDR5 memorije umesto DDR3, onda je to sasvim pogresno. Vecina multiplat igara ce biti moguce porediti na obe konzole i ne videti neku vecu razliku, kao sto je bilo i ove generacije.

Dakle, kad kupujete konzolu, gledajte prvo sta volite da igrate, a ne kakav je hardver ispod haube. Tome sluzi PC.

I sto se tice svega ovoga oko Win8, ja iskreno vidim veliki potencijal da Microsoft zaradi vise novca, pogotovu zbog stanja u kom se trenutno nalazi PC trziste. Inace im preti totalno potiskivanje sa istog ako Steam OS zazivi i gubitak ogromnih svota novca. Ne vidim razlog da spasavaju diviziju koja gubi novac na ustrb one koja donosi novac. Sasvim je logicno da Microsoft pocne da izbacuje 2-3 godina stare igre na PC, pogotovu ako je portovanje ovako lako kao sto naprica cikica iz linka.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 3:40   #1008
Vlad Cepesh
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

@Jovas
U pravu si za optimizaciju. Lakse je optimizovati softver koji se pise za jednu hardversko-softversku kombinaciju, nego za vise stotina kombinacija, ako ne i vise. Sto se tice procesora, to je 8jezgarni AMD, baziran na jaguar jezgru na 1.75 GHz. Jaguar je AMD namenio za prenosnike koje trose malo. Laptop, netbook, tablet i slicno. Nije to los CPU, ali nije nikakvo cudo tehnike. Cak i stari 3jezgarni PowerPC sa Hyper Threadingom na 3.1 GHz iz prvog Xbox 360 ima sta da trazi pored procesora u Xbox One.
Vlad Cepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 13:03   #1009
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

@dragomix, ja sam samo rekao da ima 8 jezgara a ne 2 ili 3.
Koji ga procesor šije nemam pojma i nijesam rekao da je čudo tehnike.
Ima likova koji su ubijeđeni da Quad Core 9650 šije I7 nove generacije i tako dalje.
Opet kažem exkluzive i kvalitetne igre su nešto zbog čega će se prodavati XOne.
I prvi XBOX je imao svoj OS.
Što se tiče konzola bolja je optimizacija za igre, tako mora biti.
Ja da budem iskren više sam očekivao od XOne i PS4 po pitanju hardvera pa nek koštaju i po 700 Eura, nije problem.
Opet kažem da neki PC od 500 i kusur eura može ladno da im parira (Xone, PS4).
Čini mi se da nema više onog "Vau" efekta koji je bio kad su izlazile nove konzole.
Stvarno dobro izgleda Killzone, Forca 5, Infamous, Quantum Break ali opet to nije toliko grafički napredno kao što je slučaj bio kad su izlazile prethodne generacije konzola.
Nvidia i Ati prave moćne grafičke kartice (i skupe) i više je sada sve nekako okrenuto PC-ju kao igračkoj platformi nego što je to bio slučaj ranijih godina.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:11   #1010
Vlad Cepesh
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Jovas, u pravu si za ovo. Razlog zasto su MS i Sony isli putem APU-a i AMD-a jeste cena. Cela ta masina kosta toliko da mogu i da zarade na prodaji konzole, za razliku od prethodnih generacija kada su morali da pumpaju veliku kolicinu kesa u ekskluzive da bi uopste mogli da vrate novac koji su ulozili u razvoj. Tek kada je proizvodni proces postao dovoljno mali i cena proizvodjnje pala, tada se isplatilo njima da daju konzole po manjoj ceni i pritom zarade nesto, ali konzole su tehnicki prevazidjene (u nekoj meri) i dosle su nove.
Vlad Cepesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2014, 22:28   #1011
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Od januara do marta je prodato 1,2 miliona konzola retailer-ima (radnjama). Za to vrijeme cini mi se da je Sony prodao preko 3 miliona konzola kupcima ne radnjama.

Sto znaci odnos je preko 2:1 u korist Sony-ja. Mora MS dobro da se potrudi ove jeseni.

http://www.microsoft.com/investor/Ea...3/default.aspx
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 22:48   #1012
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Burazer se naložio da kupi Xbox ONE zbog Kinect najviše, mada bi ja pre PS4.
Interesuje me šta mu je tj. šta nam je bolje da uzmemo, koje su prednosti i mane jedne i druge konzole, čije su igre i online igranje skuplje, jel bolja PS4 camera ili Kinect 2.0, da li su igre na Xbox ONE u 720p ili 1080p i Xbox ONE beše nema Blue Ray player...?


Slabo sam pratio dešavanja oko novih konzola tako da nisam najbolje upućen, stoga hvala unapred na svakom odgovoru

Poslednja ispravka: maremas (28.4.2014 u 23:57)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 22:59   #1013
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Burazer se naložio da kupi Xbox ONE zbog Kinetica najviše, mada bi ja pre PS4.
Interesuje me šta mu je tj. šta nam je bolje da uzmemo, koje su prednosti i mane jedne i druge konzole, čije su igre i online igranje skuplje, jel bolja PS4 camera ili Kinetic 2.0, da li su igre na Xbox ONE u 720p ili 1080p i Xbox ONE beše nema Blue Ray player...?


Slabo sam pratio dešavanja oko novih konzola tako da nisam najbolje upućen, stoga hvala unapred na svakom odgovoru
Kinect je definitivno bolji-podrzaniji od strane Majkrosofta u odnosu na ps move.
Prednosti xbox-a su :
1) daleko kvalitetnije igre(za sada)
2) xbox live servis u odnosu na psn,
3) dzojstik, igre i online igranje ti je priblizno ista cena, tj. igre su ista cena a online servis je skuplji kod xbox-a za nekih 5-10 $godisnje.
4) Xbox ONE ima blu-ray player, xbox360 nema
5) Na kraju krajeva i kinect zbog kojeg je Xbox one i skuplji za 50-100e od Ps4
6) Cena - mozda deluje cudno na prvi pogled, ali ako hoce tvoj burazer xbox one zbog kinecta, ili ps4 zbog move-a, jeftinije mu je xbox one u kompletu da uzme i jednostavnije
------
Mane Xbox ONE-a u odnosu na Ps4:
1) Hardverski slabija konzola od Ps4, mala je nijansa, ali u toj rezoluciji se oseti, za one koji znaju da primete uopste tu razliku
2) Playstation4 je zastupljeniji kod nas pa se lakse mogu naci polovne igre
3) Share igara na playstationu 4 mozes raditi sa raznim ljudima(sajt za te poslove, javi mi se u PM), mada i na Xbox one moze sada share koji je neverovatno prost(ako npr. obojica kupite Xbox one i verujete jedan drugom, date jedan drugom svoj nalog i svaku igru placate upola cene), znaci veoma slicno kao i kod ps3/ps4 samo moras da imas sa druge strane samo 1 osobu, od poverenja.
4) PS+ pretplatnici vec dobijaju besplatne igre, dok na xbox one ce to tek od leta

I da, ta rezolucija o kojoj se toliko govori misli da ne pije vodu, jer velika vecina sto to govori ni ne primecuje razliku, pogledaj samo klipove na yt gde se 2 igre porede na obe konzole, gotovo identicno.

To bi bilo to otprilike, iz mog ugla. I ja se jos uvek lomim sta uzeti.
Mada, nakon malo duzeg igranja FIFE na Ps4 pre neki dan, jos sam blizi odluci da uzmem Xbox ONE, jer je dzojstik meni katastrofalan, ruke su me bolele posle pola sata, ali bukvalno bolele, posebno palac, otekao. Opet, ima ljudi kojima je Dualshock4 ko stvoren za njihovu ruku i lezi im kao ni jedan dzojstik do sada.

EDIT: Igre na Ps4 su vecinom u 1080p, na Xbox-u su neke 1080p neke 900p, neke i 720p, ali opet kazem, ja licno razliku ni ne primecujem, nikad se time nisam umarao, da jesam, vec bih prodao Xbox360 i uzeo Playstation4/Xbox ONE.
Dakle, poenta price, ako ste laici(kao 90% ljudi sto se toga tice) razlike gotovo da nema.
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lampard na korisnoj poruci:
maremas (28.4.2014)
Stara 29.4.2014, 1:03   #1014
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Ekskluzive su tu negde, gledajte sta vas vise interesuje.
Playstation 4 ima Infamous: Second Son, Killzone Shadowfall, Knack (ovo je vise za decu) i Resogun. Tu je i FF14 ako vas zanima MMO, ali postoje i PS3 i PC verzija.
Xbox ima Dead Rising, Ryse, Forzu 5 i Killer Instinct. Tu su i Titanfall i PvZ Garden Warfare, koji imaju i Xbox360 verzije. Titanfall ima i na PCju.

Multiplatformske igre su bolje na PS4, negde zbog rezolucije, negde zbog frameratea. PS4 ima 40-50% jaci hardware i razlika ce verovatno ostati do kraja generacije, veca ili manja, u zavistnosti od customizacije i toga koliko ce developeri koristiti potencijal konzole.

Gamepade ako mozete isprobajte. Duallchock 4 je dobar, lepo lezi u ruci, nikakve bolove u saci nisam osetio posle 3-4 sata igranja. Xboxov nisam probao, ali verujem da je i on.


Sto se tice kamera...

Citat:
Lampard kaže: Pregled poruke
Kinect je definitivno bolji-podrzaniji od strane Majkrosofta u odnosu na ps move.
Sto ne govori mnogo o kvalitetu.
Moje misljenje je da su obe kamere i ceo taj sistem motion kontrola obican gimmick i da nikada nece ostvariti potencijal. Nemojte bazirati odluku na osnovu toga. Dobro razmislite da li vam stvarno treba.


Trenutno savetujem da ako bas morate, uzmete jeftiniju konzolu. Ako hocete Xbox, bolje sacekajte. Nije bas toliko hitno da se uzimaju nove konzole kad vec do sada niste. Xbox One se do sada prodao upola manje nego PS4, morace Microsoft da obara cenu i/ili ponudi verziju bez Kinecta.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
maremas (29.4.2014)
Stara 29.4.2014, 14:22   #1015
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Poenta je da maremasu treba nesto sa motion senzorom, i za pes/fifu.
A tu je xbox dominantniji i jeftiniji.
Najlakse bih definisao da je ps4 single player konzola pretezno, a xbox u multiplayeru "dominira".
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 15:39   #1016
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Konacno jedna dobra ekskluziva na X1

http://www.gameinformer.com/b/featur...ampaign=buffer
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 16:23   #1017
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Konacno jedna dobra ekskluziva na X1

http://www.gameinformer.com/b/featur...ampaign=buffer
The resource you requested does not exist.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 16:37   #1018
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Nazalos pustili prerano gameplay ali evo gif-ova





I slike

http://www.gamersyde.com/news_first_...-15285_en.html
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 16:40   #1019
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

like Tony Hawk with guns

Kad sam video ovo poredjenje, odusevio sma se, a onda sam se setio da je xbx ekskluziva
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2014, 19:50   #1020
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Xbox One

Igra izgleda predobro

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
E3 show nexexcalibur O igrama uopšte 1468 12.12.2023 19:58
Xbox i komp na istom monitoru? AnTrZ ŠDK - Foto i audio/video 0 16.4.2011 2:50
XBOX 360 Update n1n3 Konzole 13 2.6.2009 17:57
UPS i XBOX Phat Konzole 3 8.2.2009 17:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com