Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.8.2008, 13:56   #21
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

U redu je, dzonihsv.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 14:04   #22
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
alesandro kaže: Pregled poruke
U redu je, dzonihsv.
Ccc...
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 14:13   #23
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Ali vidis, ono glavno je "za drugi fon". Sto ne za prvi?
Imas ispred sebe Iphone 3g i npr N82(koji je duplo jeftiniji od iphone-a)( ili mozda N96 koji ce da bude iste cene kao i novi Iphone) i sta bi uzeo a da mozes samo jedan da izaberes?

U tome je poenta. Neki ljudi nemaju pare da uzimaju po 2 takva telefona. A oni koji imaju pare su u manjini, pa tako nikako nece moci da se ustali na trzistu.
Ja sam izabrao i qpio to sto jesam, ali ima onih koji imaju za iPhone samo, i kupice ga da im bude prvi fon jer im je na primer prelep a telefon im treba za osnovne funkcije, svako ima svoj ukus
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 14:29   #24
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Imas ispred sebe Iphone 3g i npr N82(koji je duplo jeftiniji od iphone-a)( ili mozda N96 koji ce da bude iste cene kao i novi Iphone) i sta bi uzeo a da mozes samo jedan da izaberes?
Ja bi uz'o iphone. Ozbiljno.
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 14:55   #25
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Meni pored SE G700 i G900 ne bi palo napamet da uzmem Iphone a i jeftiniji su duplo.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 15:02   #26
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Meni pored SE G700 i G900 ne bi palo napamet da uzmem Iphone a i jeftiniji su duplo.
U redu je ljudi, ovo nije tema iPhone VS. ostali.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 15:58   #27
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

@Alesandro... Aluminijum je bio kul a ova plastika pucka (i krcka i vec posle desetak dana ljudi nisu mogli da veruju koliko je plastika losa i da se vec izlomila ogromnom broju ljudi).

GPS antena je premala i prakticno neupotrebljiva. Dakle ne moze ni iz bliza da se uporedi sa GPS mogucnostima mnogo jeftinijih telefona.

Ima 3G sa kojim mozes da radis... sta??? Nema video poziva, ostaje ti samo brzi net... u Srbiji ??? po kojoj ceni i zasto ???

Budimo realni... ovaj 3G je jos gori (ili bar skuplji) od prvog modela. Ali ako se tebi svidja niko nema pravo da ti se pravi pametan, jel da... prema tome, uzivaj ali ne mozes da ocekujes da svi kazu "uzmi ga, nema veze kolko kosta" kad to nije racionalno...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 16:07   #28
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
@Alesandro... Aluminijum je bio kul a ova plastika pucka (i krcka i vec posle desetak dana ljudi nisu mogli da veruju koliko je plastika losa i da se vec izlomila ogromnom broju ljudi).

GPS antena je premala i prakticno neupotrebljiva. Dakle ne moze ni iz bliza da se uporedi sa GPS mogucnostima mnogo jeftinijih telefona.

Ima 3G sa kojim mozes da radis... sta??? Nema video poziva, ostaje ti samo brzi net... u Srbiji ??? po kojoj ceni i zasto ???

Budimo realni... ovaj 3G je jos gori (ili bar skuplji) od prvog modela. Ali ako se tebi svidja niko nema pravo da ti se pravi pametan, jel da... prema tome, uzivaj ali ne mozes da ocekujes da svi kazu "uzmi ga, nema veze kolko kosta" kad to nije racionalno...
Ko kaze da ja hocu da ga uzmem? Ali se u potpunosti slazem sa ovim tvojim komentarom.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 17:04   #29
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
"uzmi ga, nema veze kolko kosta" kad to nije racionalno...
Zasto nije racionalno?? Mislim ima ljudi koji mogu da ga priuste sebi. Dobro jeste da ce vecina pre uzeti telefon koji pruza vise za manje ili iste pare, ali ako neko nece koristiti te f-je sta ce mu. Onda uzme telefon koji mu se svidja i koristi ga za osnovne potrebe. I ja mislim da je preskup i ni u ludilu ne bih dao tolike pare za taj telefon da mi bude primaran jer je smece naspram nekih za malo vise ili isto para,ali ima onih koji bi dali.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 17:25   #30
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
Zasto nije racionalno?? Mislim ima ljudi koji mogu da ga priuste sebi. Dobro jeste da ce vecina pre uzeti telefon koji pruza vise za manje ili iste pare, ali ako neko nece koristiti te f-je sta ce mu. Onda uzme telefon koji mu se svidja i koristi ga za osnovne potrebe. I ja mislim da je preskup i ni u ludilu ne bih dao tolike pare za taj telefon da mi bude primaran jer je smece naspram nekih za malo vise ili isto para,ali ima onih koji bi dali.
To sam i ja rekao. Svidjanje i racionalni izbor nisu ista stvar. Znaci uzece ga onaj kome se svidi a ne onaj ko pogleda stvari objektivno i racionalno i na osnovu toga donese izbor.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 17:51   #31
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Cekaj, gledajmo objektivno, sta ako mu je to najlepsi telefon koji postoji na trzistu??
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2008, 7:49   #32
ZoranM
Starosedelac
 
Član od: 29.4.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 243 puta na 227 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ZoranM
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
HaveBreak kaže: Pregled poruke
Tacno je da je precenjen, bukvalno na bilo kom stolu u kaficu kad neko izvadi iphone svako ce pogledati u taj sto gde je i phone dok recimo mnogo bolje po funkcijama nece ni primetiti. Tako sam ja kod druga, kad je izvadio iphone, odma sam rekao wauuu, ali kad sam ga uzeo u ruke da pregledam sta ima od funkcija rekao sam big deal pa ovo imaju isto ili jos bolje mnogi jeftiniji telefoni. Jeste, da iphone ima odlican kvalitet zvuka i slusalice i touchscreen (koji zahteva mnogo vremena na navikavanje), ali to su jedine ozbiljnije prednosti u odnosu na ostale. Takodje je lep i odmah zapada za oci, ali je preskup. Ne vredi za te pare ima mnogo boljih mobilnih
Ovo boldovano vazi sa ljude od 100+, ispod 10 godina ili sa IQ manjim od 75 (je li neko rekao Forrest Gump?). Fora je bas u tome sto je izuzetno lak za upotrebu i ne zahteva navikavanje. Ja sam se navikao bukvalno posle 5 min i odmah provalio sve fore kao zumiranje itd. Prosto nisam mogao da verujem da koristim telefon kao da koristim 10 godina, a ne par minuta.
ZoranM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2008, 13:49   #33
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Americki iPhone 3G ?

Citat:
ZoranM kaže: Pregled poruke
Ovo boldovano vazi sa ljude od 100+, ispod 10 godina ili sa IQ manjim od 75 (je li neko rekao Forrest Gump?). Fora je bas u tome sto je izuzetno lak za upotrebu i ne zahteva navikavanje. Ja sam se navikao bukvalno posle 5 min i odmah provalio sve fore kao zumiranje itd. Prosto nisam mogao da verujem da koristim telefon kao da koristim 10 godina, a ne par minuta.
U pravu si, jeste lak za koriscenje. Bas pocinje da mi se svidja sve vise i vise ovaj iPhon-cic
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apple iPhone alesandro Aparati i oprema 231 21.1.2010 22:18
iPhone 3G TypeR Aparati i oprema 38 26.6.2008 19:35
Apple store detains teens for installing iPhone game nighthawk Brbljaonica 6 18.6.2008 18:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com