Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2008, 18:48   #1
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide





Ovako, kao što smo se dogovorili, otvaram temu koja će služiti za deljenje strategija i saveta sa svim članovima ovog foruma. Ovim želimo da pomognemo jedni drugima u usavršavanju, ali prvenstveno novim igračima koji još nisu dobro upoznati sa igrom i da ih podržimo u napredovanju i igranju. Ne budite škrti, dajte savete za brzu izgradnju, jake napade, taktike, slabosti jedinica, kombinacije, sve što ste naučili vremenom, kroz igranje. Jasno je čemu služi tema, ovaj post će se možda posle menjati i dopuniti eventualnim pravilima, za sada tolko od mene, uživajte


Linkovi ka tehnologijama rasa iz prva dva dela, nisam, nažalost, našao Tau i Necrone. U pitanju je interaktivni tech tree :
(kliknite na sliku)



A sad: Into the breach! Into the breach once more, you dogs!

Poslednja ispravka: SirDuck (18.1.2008 u 12:51)
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
Blood Raven (17.1.2008), Bokisha (18.1.2008), DeCoy (18.1.2008), Inuyasha (19.1.2008), Nikola95 (27.1.2009), Pelagijska Argosija (17.1.2008), zdravkelja (17.1.2008)
Stara 17.1.2008, 23:14   #2
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Onda neka vam ovo bude tema koja ce sadrzati samo linkove ka ostalim temama gde cete pisati guide-ove za svaku posebnu fakciju. Stavicu ovo kao sticky ali onda nemojte pisati guide-ove ovde vec za svaku fakciju otvorite poseban thread. Jel ok to?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 0:01   #3
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Onda neka vam ovo bude tema koja ce sadrzati samo linkove ka ostalim temama gde cete pisati guide-ove za svaku posebnu fakciju. Stavicu ovo kao sticky ali onda nemojte pisati guide-ove ovde vec za svaku fakciju otvorite poseban thread. Jel ok to?
Pa OK, nije teško napraviti posebnu temu za svaku rasu, ali to je u slučaju ove igre 9 tema.
Kako god vi odlučite, slažem se, ali mi nije baš najjasnije komplikovanje kad sve može da stoji ovde
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 0:05   #4
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Ma sve ovde moze.

Moze li neko da mi ponudi taktiku za orkove, malo da naucim, najgori sam sa njima?
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 1:28   #5
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Za Orkove iskreno mislim da niko ne zna bas dobre taktike, prvenstveno zato što su strašno komplexni i jako je teško kontrolisati sve. I ostali forumi su sškrti sa njima. Ekonomija, puno jedinica, dopunjavanja svake, upgrade-ovi,gradnja,sve...Ako neko zna neka ostavi i ja bih voleo da znam...
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 2:32   #6
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Kako god vi zelite... Ako hocete ovde sve da trpate, od volje vam
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 2:47   #7
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Sarmatian, ne razumem to sa više tema, možda je i bolje, molim te pojasni nam malo
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 4:17   #8
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Pa rekli ste da hocete po principu AAR-a u rpg sobi. AAR je organizovan tako sto imas jednu centralnu temu - index, u kojoj se nalaze linkovi ka AAR-ovima...

Mislio sam da hocete da organizujete u tom fazonu, dakle jedna centralna tema (ova) gde se nalaze samo linkovi ka WH guidovima.

Ali onda bi valjalo da imate neki prag kvaliteta za to sto pisete. Neki template po kom radite. Da ne bude kao onaj prvi post u izbrisanoj temi: "ja prvo izgradim tu gradjevinu, pa onda dve jedinice, pa onda vidim da'l da napadnem", nego da se zna - 1)jedinice pa opis, 2) gradjevine pa opis, 3) taktike pa opis itd...

Znaci organizujte se pa vidite sta cete. Glupo je da imate gomilu tema ako ce sve biti nabacano... Ako se organizujete kako treba, ja sam spreman da vam izadjem u susret da to bude sto lepse prikazano, preglednije i lakse za citanje...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 5:33   #9
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Pa rekli ste da hocete po principu AAR-a u rpg sobi. AAR je organizovan tako sto imas jednu centralnu temu - index, u kojoj se nalaze linkovi ka AAR-ovima...

Mislio sam da hocete da organizujete u tom fazonu, dakle jedna centralna tema (ova) gde se nalaze samo linkovi ka WH guidovima.
Nisi me najbolje shvatio
Ova tema predstavlja jedan AAR, indeks bi se pravio u slučaju više ovakvih tema za različite igre, a pošto postoji samo jedna ovakva tema onda nema potrebe. Mogu da se naprave teme i za druge igre, ako će biti ko da piše u njima. Mislim da bi stvarno bile jako korisne.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Ali onda bi valjalo da imate neki prag kvaliteta za to sto pisete. Neki template po kom radite. Da ne bude kao onaj prvi post u izbrisanoj temi: "ja prvo izgradim tu gradjevinu, pa onda dve jedinice, pa onda vidim da'l da napadnem", nego da se zna - 1)jedinice pa opis, 2) gradjevine pa opis, 3) taktike pa opis itd...

Znaci organizujte se pa vidite sta cete. Glupo je da imate gomilu tema ako ce sve biti nabacano... Ako se organizujete kako treba, ja sam spreman da vam izadjem u susret da to bude sto lepse prikazano, preglednije i lakse za citanje...
Ideja je bila da se lepo organizujemo, i verujem da će se svi koji su hteli ovu temu potruditi oko kvaliteta svojih postova.
Dakle molim ovom prilikom sve koji hoće da pišu, da pišu lepo, jasno, pregledno i pre svega kulturno.

***

Mislim da bi ovako nešto stvarno moglo da se iskoristi i za druge igre i da bi mnogima značilo tako nešto.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 12:40   #10
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Necron quick guide // Part One



Kada igrate sa ovom rasom imajte na umu da shto vishe sagradite, to ce vam se sve sporije graditi. Chim pocne partija, sagradite jedno 2 sqada Builder Scab-ova, mocnite da gradite elektrane i summoning core. Najvazniji je brz req income zbog toga shto se necroni uzasno sporo razvijaju, znaci trudite se da sagradite shto brze vishe elektrana, i odma na pocetku sagradite bar jedan squad Necron Warriora (kao shto sam reko, necroni su spori, ali imaju najjace jednicice). Kada imate otprilike 3-4 generatora, sagradite drugi squad (ili u medjuvremenu, ako budete imali dovoljno struje) i pocnite sa izgradnjom summoning core-a. Kada vam se to izgradi, sagradite necron lord-a, pa 3-ci squad necron warriora ili obrnuto. Nezaboravite da u medjuvremenu gradite elektrane! Zauzimanje strategic pointova je obavezno samo zbog podizanja unit-cap-a, i fortifikacijom necete dobiti nishta vishe od jache odbrane tog pointa. E sada kada imate 3 squada warriora i necron lorda, postavite ih u odbranu oko baze, i izgradite turrete za odbranu (bilo bi samoubistvo napasti tek sada), doooobro se utvrdite i pocnite da upgratujete monolith. Kada se monolith upgratovao izgradite jedno 2 squada Immortalsa i josh jedan squad necron warriora. U medjuvremenu sagradite i greater summoning core kao i forbidden archive. I nikada nezaboravite, GENERATORE...trebace vam. E sada kada imamo znacajnu silu i jaku odbranu, nadjemo jedan relic na mapi i posaljemo scabove da ga zauzmu. Scabove guardujte sa jednim ili dva squada frayed-ones (samo zato shto mogu da se spawnuju bilo gde na mapi) sve dog se relic ne zauzme, i scabovi ne izgrade obelisk. Onda je vec opushteno jer u slucaju nuzde mozete transportovati necron warriore do tog obeliska. KAda je relic zauzet i fortifikiran, updatujte ga do lvl 2 za odbranu i pocnite pored njega izgradnju josh jednog monolitha. Kada je to gotovo, utvrdite poziciju sa odbrabmenim turretima, a u medjuvremenu prvi monolith dignite na nivo engaged monolitha i uzmite Pariah sqad i mozda joh jedan squad immortalaca ili necron warriora. Usput mozete uzeti i koji heavy destroyer...toliko za sada, nastavicu kasnije (skola zove )

Poslednja ispravka: Inuyasha (18.1.2008 u 23:56) Razlog: :P Evo ja cu poceti da pishem, pa se vi izdogovarajte shta ce te i kako ce te XD
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Inuyasha na korisnoj poruci:
Bokisha (18.1.2008), SirDuck (18.1.2008), zdravkelja (18.1.2008)
Stara 18.1.2008, 13:25   #11
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Ja imam još jednu taktiku sa Nekronima, koja poprilično nervira druge igrače zato što je jako efikasna i primenjuje se kada imate full tech tree.
Uslovi su da imate Nekron Lorda, u Forbidden Archive-u se izuči Solar Pulse, Mass Resurrection, i oni mali scarabi,Essence of Nightbringer u Greater S.C., a u Monolith-u se napravi 5 Flayed One odreda. Kada se naprave, bace se oko Monolita i stave na dopunjavanje. Oni su jako spore ali vrlo snažne jedinice koje mogu strašno mnogo da istrpe. Kada se skroz napune(bude ih 8 u squadu) pošalju se nazad u Monolit, a odatle mogu ponovo da se bace bilo gde na mapi. E sad, Nekron lord se posalje,sam, protivniku u bazu i kada stigne (koristi se teleportacija naravno) baca Solar Pulse na pucačke jedinice(tada ih oslepi i oni ne mogu da pucaju). U tom trenutku se bacaju Flayed One-i svugde po bazi i bitno je da se stavi da se grade novi. Tada nastaje haos, u kome se retko ko snalazi!
Ako Nekron lord bude blizu da bude ubijen, poziva se Nightbringer (kome niko ne može ništa - što je malo glupo) i tada obnovi energiju. Ukoliko većina Flayed One-a bude pobijena - Mass Resurrection i iznova sve.
Ackcija moze da rezultira vrlo lako uništenjem protivničke baze, a ako ne onda biva solidno obogaljena.Za to vreme moze da se priprema regularan napad...
Pozz

Poslednja ispravka: Bokisha (18.1.2008 u 13:26) Razlog: Da se nadovežem i ja za Nekrone :)
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Bokisha na korisnoj poruci:
Inuyasha (18.1.2008), SirDuck (18.1.2008), zdravkelja (18.1.2008)
Stara 18.1.2008, 18:22   #12
SK fan
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Lokacija: Dream World
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 25 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Ima jedna odlična taktika sa Eldarima kombinacija falcona(Eldarsiki transporteri koji imaju odličnu sposobnost mogu da preskoče,malo polete, sl.jump peck-ovima)takođe su veoma brzi i fire dragona(specijalisti za uništavanje zgrada i vozila) kada ih koristim ovako ciljam zgrade 4,5 parova mogu da unište jednu veću bazu ako imaju odgovarajuće upgrado-ve falconi obavezno moraju da uništavaju pešadiju i odvlače pažnju
SK fan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 20:24   #13
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Rešio sam da se pozabavim malo sa jedinicama Svemirskih Marinaca, pa evo za sada, nisam stigao sve, sutra ću:

(kliknite na slike za uvećavanje)

Servitor
Radnik, ništa posebno nema da se kaže o njemu, košta 75 req, limit 4 komada.


Scout
Izviđač, osvaja strateške lokacije, ima mogućnost da bude nevidljiv (Infiltration Research). Može da nosi Flamer, Sniper, i Plasma Gun.
Košta 90 req, zauzima 1 pop


Space Marine
Svemirski marinci, osnovna pešadijska jedinica. Osnovna, ali ubitačna. Svemirski Marinci su ponos imperije, najjači vojnici stvoreni samo za svrhu rata i vere. Njihov Power Armor čini ih jednim od najžilavijih jedinica u galaksiji.
Mogu da nose Bolter, Flamer, Heavy Bolter, Plasma Gun i Missile Launcher.
Koštaju 190 req zauzimaju 2 pop


Assault Marine
Close Combat jedinica, opremljena Jump Packom i monomolekularnom motornom testerom, savršena za razbijanje napada. Svojim Jump Packom uleću među neprijateljske redove i hrabro se bore za Emperora!
Koštaju 190 req, zauzimaju 3 pop


Terminator
Oklopljen teškim, skoro neprobojnim oklopom, terminatori su najteža pešadijska jedinica imperije. Mogu da opreme Heavy Flamer i Heavy Bolter.
Košta 240 req i 100 power, zauzima 3 pop, limit 1.


Assault Terminator Veteran
Najbolji od najboljih, odabrani iz redova marinaca i terminatora. Zaista retko ko dostiže ovaj nivo. Koriste meele naoružanje, teški čekić i štit.
Koštaju 240 req i 100 power, zauzima 3 pop, limit 1.


Force Commander
Heroj jedinica, koristi Bolter Gun i Power Sword (koji može da se unapredi u Hammer). Ima mogućnost slanja razornog bombardovanja (Orbital Bombardment), za koji je potreban izgrađen Orbital Relay.
Košta 260 req, 50 power, limit 1


Grey Knights
Emperorovi inkvizitori, zakleti da se bore protiv jeretika. Njihove oštrice i meci su osvešteni, što ih čini savršenim za iskorenjivanje demonskih sila. Moral im nikada ne opada.
Koštaju 180 req, 90 power, zauzimaju 3 pop, limit 1.


Dreadnought
Pali Svemirski marinci mogu da dobiju još jednu šansu da služe Emperora. Ova velika gomila čelika itekako je opasna u borbi prsa u prsa. Svojim mehaničkim rukama lomi oklope neprijatelja, dok ih u isto vreme pali bacačem planena i zasipa mitraljezom. Spada u vozila, košta 170 req, 305 power, zauzima 3 pop.

Poslednja ispravka: SirDuck (18.1.2008 u 23:21)
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
AkulM (18.1.2008), Inuyasha (18.1.2008), zdravkelja (19.1.2008)
Stara 18.1.2008, 22:41   #14
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Jupii zahuktava se, evo i ja malo da pomognem: Ukoliko igrate sa marincima u skirmishu protiv orkova, najbolja taktika za brzu pobedu je korishcenje space marine squada u kombinaciji s heavy bolterima i plasma gunom,(od ovoga Orci smorci padaju ko krushke), a assault marine squad koristite za distrakciju neprijatelja dok ih shurite olovom,i keks plazmom

A sad imam pitanje, da li je neko probao u skirmishu protiv kompa da igra na insane sa space, marincima i da pobedi Chaos marince? Mislim da je to nemoguca misija...ko ima...tacticu za ovo neka javi
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 23:55   #15
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Necron quick guide // Part two



Evo da nastavim, znaci, imate engaged monolith, dosta jaku sliju i drugi monolith u izgradji u blizini relica. Samo sam zaboravio dodati da u Summoning core-u updatujete necron wariore (ima 2 updata) koji ce ih neverovatno ojacati. E sada ma koliko glupo zvucalo, drzite front, i pokushajte da zauzmete shto vishe strategig pointova bez napadanja glavne baze neprijatelja (najverovatnije bi ste mogli pobediti, ali bolje josh ne rizikovati ) Necroni su za strpljive igrace, a ne za rushere, uglavnom, kada imate relic, drzite vecinu mape, ako hocete mozete izgraditi i josh jedan monolith, mana je to sekunduarno. Kada imate 2 komada, oba dignite na engaged monolith nivo (ako imate i treci, onda i njega) i gledajte da budu poprilicno blizu neprijateljkoj bazi. Kada ste sve lepo sredili, izgradite greater power core, i dignite jedan monolith (koji je najblizi neprijateljskoj bazi) na nivo Awakend monolith, i tu pocinje zabava ^^. Josh jedna stvar koju sam zaboravio, na necron lorda stavite artifacte veil of darkess, resurection orb i trece po izboru, vazno da imate rezurekciju, i nevidljivost. Sada kada je sve spremno, idemo, ofanziva Awakend monolith je spor ko *****, ali ima teleport, ako ste u stanju roknite ga direktno u neprijateljsku bazu, pa teleportujte necron warriore i dovedite tamo shto pre necron lorda, immortalse i destroyere (kao i parihe). Note, samo necron warriori se mogu teleportovati. Monolith je neshto neverovatno, rasturice sve u svojoj okolini za minut, a plus ce vojnici biti oko njega...ako izgubite vojnike...no prob, josh bolje, nercon lord ih rezurektuje, unit cap am ode u plus, a vi ste bogatiji za koji novi squad. Veil of darkness ce se pobrinuti da se monolih i vojnici nevide dok sprashe sve, a vi koji ste pre toga zauzeli shto vishe strategig pointova ce te videti ako neprijatej pokusha da izgradi rezervnu bazu tu i tamo. A one rezervne monolithe ste gradili sa cijem propada napada, pa da se odma i brzo moze dici josh jedean awakend monolith (Suprise ) Uglavnom to je moja taktika sa kojom prashim sve zivo (alal sam se uziveo u ulogu necrona ), naravno moze biti bezbroj situacija koje nisam ovde opisao, i dosta komplikacija, sve zavisi i od mape na kojoj igrate i od nacina na koji igrate (ja igram samo na annihilation ). Puno njih kaze da su necroni overpowered...pa sada, poshto obozavam sa njima da igram, nebi se slozio...zilavi su, jeste, ali ne i nepobedivi. Sa necronima je dosta tesko (dobro) igrati, jer zahteva dobro planiranje i pozicioniranje jedinica i gradjevina. Uglavnom, to je to za sada, a ako neko im a neka pitanja, slobodno moze da pita. Kao i SerDuck, potrudicu se da postavim sve Necron jedinice sa opisom. Iy out!
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Inuyasha na korisnoj poruci:
Bokisha (19.1.2008), zdravkelja (19.1.2008)
Stara 19.1.2008, 21:37   #16
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
A sad imam pitanje, da li je neko probao u skirmishu protiv kompa da igra na insane sa space, marincima i da pobedi Chaos marince? Mislim da je to nemoguca misija...ko ima...tacticu za ovo neka javi
Ih pa više puta... Koristi Grey knightove, oni su jako dobri za Chaos-e.
Pa kao i sa svakom drugom rasom, međutim moras u početku da im doskočiš, jer mnogo ranije dobijaju heavy boltere, pa tako i prednost. Ja koristim komandera da trpi paljbu,dok marinci pucaju. Kasnije mu pridodam jedan odred (kada ih imam sveukupno 4), jer tako duže traje. Bitno je samo u početku da se preživi i da se dođe do heavy oružja. Tada je komp pečen!
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 2:41   #17
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Zamrla tema, nema više ništa niko da kaže u vezi sa strategijama...
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 11:25   #18
SK fan
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Lokacija: Dream World
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 25 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Ja ću da predstavim Eldarske jedinice ali imam nekog posla a
i nisam sve našao još uvek planiram da kažem nešto i o zgradama
SK fan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2008, 12:17   #19
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Ja dugo nisam igrao igru, sad mi je udarno u skoli, kontrolni, takmicenje, sve zivo. Ali obecavam da cu kad budem nasao vremena sigurno nesto postaviti.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2009, 18:42   #20
Haron
Član
 
Član od: 12.11.2008.
Poruke: 101
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Haron
Određen forumom Re: [SG] Warhammer 40k: Dawn of War-Strategy Guide

Da ne otvaram novu temu dzabe a tice se taktika u DoW Soulstorm, zanima me da li ima neka taktika za brzo razvijanje (igram sa eldarima).... Pocetnik sam u ovoj igrici a treba da se umrezim sa drugom, on igra sa nekroncima, pa me zanima ako neko ima neki savet kako da ga brzo pobedim, sta prvo da gradim, koje jedinice......
Hvala unapred
Haron je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com