Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika

Grafika Video karte i monitori

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2010, 21:41   #1
Pavle Savic
Član

Član od: 24.2.2010.
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Pitanje - slideshow na ekranu

Dragi citalaci moje teme, treba mi samo jedan odgovor na moje jednostavno i kratko pitanje, tacnije nije ni pitanje, a nije ni kratko nego samo da potvrdim moju predpostavku. Kad sam pazario novi komp nisam uzeo full HD monitor (siromasan sam , povezuje se preko DVI-a), e sad, dok igram izivljavam se sa svim novim igrama sve na high. Kad igram bilo koju igru, kad sibam misem ko ludak (debil XD) ili ako ima previse "cuda" na ekranu (ogroman pejzaz, polje kukuruza) , meni ekran napravi jako mali sladeshow ali tacno vidim kada se refreshuje. Nije do fpsa ni do drivera, sve sam to proverio. A sad glavno pitanje, dal je to ekran ili imam neki drugi problem?
Pavle Savic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2010, 21:56   #2
Doomche
V.I.P. Test Drive

Član od: 18.2.2007.
Zahvalnice: 1.156
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pitanje

Probaj sa ukljuchivanjem Vertical Synca i Triple Buffera, ako sam dobro protumachio shta ti je tachno problem. Ili je to, ili imash povece dropove u FPS-u, a mozhe biti i do odziva monitora, poshto nisi naveo koji je u pitanju.

Mozhe da bude i do male kolichine video memorije na kartici, pa dolazi do usporenja pri uchitavanju tekstura kod velikih pejzazha.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pitanje - ljudi, novi sam na forumu... master-nk ŠDK - Osnovne komponente 1 19.7.2009 18:31
Counter Strike na Hamachiju nameZola Mrežne igre 0 18.6.2009 14:01
Pravljenje butabilne WindowsXP instalacije sa SP3 pomocu NLite Win32 Operativni sistemi 8 4.6.2008 15:13
problem sa SBB-om, postavljanje kablova na krovu, tehnicko pitanje djekicen Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 6.4.2008 17:08

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:05.