Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.11.2005, 20:54   #1
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool F.E.A.R.

Zamolio bih nekog ko je odigrao igru i skapirao stvarno šta je "pisac hteo da kaže", da podeli to znanje sa ostalima.
Iako sam je odigrao lagano, preslušavao sve poruke na telefonima, našao svaki laptop, meni je priča i dalje nekompletna.
Koliko je bilo prototipova, koji od njih je lik kojim se upravlja u igri, ko je ona mala prokletinja koja sočno prepada ljude...
Ukratko: voleo bih da znam kompletan scenario, jer očigledno mi fali bar još jedan mozak da bih skapirao urbane japanske horor tripove
u jednom klasičnom FPS!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2005, 21:49   #2
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: F.e.a.r. -scenario?

Ej, isti slucaj. Doduse, ja nisam se uopste trudio da skapiram pricu, nisam slusao poruke sa sekretarice i na kraju mi je bilo nevidjeno zao jer sam video da igra izgleda ima super pricu. Ladno ne znam ni ko je Alma.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2005, 13:36   #3
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom F.E.A.R best game ever!

Sta kazete na F.E.A.R? Ja cu samo reci da sam ostao bez teksta, bruka! Skoro nije bilo tako dobre igre!
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2005, 21:16   #4
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Da tu moram da se slazem... posle far Cry-a sam cekao nesto sto bi me zabavilo ali su budze kao sto su Halflife 2 i Doom3 samo jos vise smorile! ovo je zaista (posle Far Cry-a) najzesca igrica koja se ne sme propustiti!
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 19:49   #5
Bobby
Novi član
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Ja sam pao u klinicku smrt od strahhhhhhha kad je ono cedo(avetinja) pocela da tumara po coskama
Bobby je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 9:50   #6
oklagija
Član
 
Član od: 13.11.2005.
Poruke: 272
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Citat:
Bobby kaže:
Ja sam pao u klinicku smrt od strahhhhhhha kad je ono cedo(avetinja) pocela da tumara po coskama
Odigraj ti Far Cry pa ces znati sta je STRAH
oklagija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 12:47   #7
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Ja Doom nisam smeo ni da odigram... nesto sam se malo mucio a onda sam shvatio da mi ne prija da je igram... eto toliko mi je uzasna bila... ali odigracu je kada malo porastem...

... ili kada onaj Farel gleda iza ugla ... ili kada sidjem niz stepenice, okrenem se da krenem kad' ono iza mene spodoba... aaaaaaaaaa, ziv sam se usr'o...
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 5:55   #8
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Citat:
oklagija kaže:
Odigraj ti Far Cry pa ces znati sta je STRAH
Da baš je strašno. Naročito su "strašni" oni monstrumi sa beskonačnim brojem raketa.Fear je bolji .Ai je bolji, priča je bolja, i glavni lik ne govori za razliku od onog tropskog crvenokošuljaša.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 10:58   #9
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Dok sam lezao na zemlji kada mi je prilazila devojcica, razmisljao sam da ugasim monitor na 30 sekundi, umro sam ziv. A kad je na kraju igrice devojcica pocela da se penje na helikopter, hvala bogu pa su prekinuli...Uh sunce ti kalaisano...Sto je mnogo mnogo je, ma kakav Doom, kakvi bakraci, od ovoga stvarno moze da se rikne...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 14:40   #10
Slick
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 51
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Daleko od toga da je FEAR najigra.
AI je sigurno u top3 i efekti prilikom napucavanja. Sve ostalo (grafika, fizika, zvuk, atmosfera, ideja, prica....) nije uopste vrhunski u smislu da bi ovaj FPS trebao da bude No.1
Slick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 14:43   #11
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Secam se koja je bila prva igrica kod koje sam se osecao kao u FEAR-u. To je bio Alian Trilogy na PS-u. Fenomenalna igrica (tada bila) ali nije bila bas popularna i slabo je ko cuo za nju. Probijate se kroz mracne klaustofobicne prostore, cujete samo odjek svojih koraka, iako naoruzani do zuba strepite svakim pokretom, odjednom cujete kako suska onaj mali paukoliki stvor i kada krenete prema njemu tamo nema nicega, velika napetost, vracate se istim putem, sve je prazno i odjednom vam sa strane (ili s'ledja) iskoci onaj veliki alian (ili par komada), uh!
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 18:29   #12
Milan88
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Sta da se kaze najzad nesto sto valja u poslednje vreme,mada cini mi se da ce biti nastavka koji ce sve nedoumice(ili barem neke) resiti.meni i nije toliko bilo strasno,mislim ima par scena ali nije bas da se ******.i mislim da je igra isuvise kratka,sta kazete mogli su to jos malo da zakuvaju i naprave malo raznovrsnije protivnike,sve sto su programeri radili menjanje odela protivnika te sam stekao utisak nekadasnjih arkadnih igara tipa: "evo bele nindje sad si na#ebo".Tu je neshvatljiva zahtevnost po meni grafika je mogla mnogo bolje al aj sad da nepocinjem.....sve u svemu vanseriska igra!!
Milan88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 21:34   #13
oklagija
Član
 
Član od: 13.11.2005.
Poruke: 272
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Meni nije FEAR strasan iz prostog razloga sto u svakom momentu mozes izaci iz igre pa je sacuvati tako ti je lakse,
a ne da u igrama kao Far Cry cekas na chekpoint dok ti srce lupa cekajuci svakog momenta da ti neko skoci na nisan !!!
oklagija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 4:59   #14
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Pobogu ljudi sta je vama strasno u Far-Cry ?
F.E.A.R. jos nisam igrao , jedva cekam, posto se diglavelika halabuka oko igre!
Clive Barkers Undying je mnogo strasnija igra od Doom3 , a Far Cry uopste nije strasan- jeste adrenalinski veoma jak feeling i hype, ali nema strahota i zastoja u krvotoku ni na delic sekunde...
Silent Hil je strasan, Suffering je strasan samo u pocetku dok se ne otupi od jednolicnog horrora i predvidljivih scena zastrasivanja...
Sada sam u jos vecem nestrpljenju da probam FEAR, jel moguce da je tako JAKA igra!
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 5:20   #15
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Jeste. Mnogo je dobra. Ai je izuzetan, atmosfera je odlična, priča takođe.
Hardverski je zahtevna, treba dosta rama. Ja imam 1 giga pa opet ponekad mi je zastajao da učita. Ako nabaviš disk obavezno pogledaj bonus film o Almi... Kako sam se štecnuo dok sam gledao.
Jedine mane pored zahtevnosti što pojedini modeli kao šolje i lampe izgledaju uglasto, zgrade u daljini nisu detaljne, ali tu su izuzetni particle efekti, ai (bacaju se kroz prozor, obaraju stolove za zaklon... Tu je i slow mo ili bullet time (usporenje vremena). Tu su košmari, finalna scena je jedna od najboljih koje sam video u igrama.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 11:48   #16
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Citat:
Ilic Marko kaže:
Pobogu ljudi sta je vama strasno u Far-Cry ?
Šta je strašno u Far Cry-u? Najstrašnije u njemu je to što kada dođeš negde do pola igre moliš boga da ti se negde iza onog malog mračnog ćoška ne pojavi makar i jedno čudovište jer znaš da ne možeš da ga ubiješ ni topom od trešnje a kamoli onim arsenalom koji nosiš sa sobom a savu ni trag ani glasa. Neka neko kaže da nije jeziv prilaz prvoj kontrolnoj stanici (ono kad se pentraš po drveću ko majmun da bi došao do nje). Dobro, Far Cry nije vrh strave i užasa al ume da digne pritisak!
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 13:30   #17
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: F.e.a.r. -scenario?

Citat:
Rocker kaže:
Zamolio bih nekog ko je odigrao igru i skapirao stvarno šta je "pisac hteo da kaže", da podeli to znanje sa ostalima.
Iako sam je odigrao lagano, preslušavao sve poruke na telefonima, našao svaki laptop, meni je priča i dalje nekompletna.
Koliko je bilo prototipova, koji od njih je lik kojim se upravlja u igri, ko je ona mala prokletinja koja sočno prepada ljude...
Ukratko: voleo bih da znam kompletan scenario, jer očigledno mi fali bar još jedan mozak da bih skapirao urbane japanske horor tripove
u jednom klasičnom FPS!
Pa posto sam dvaputa zavrsio igricu za redom mogu da ti kazem onoliko koliko sam ja ukapirao! Ona mala Alma je koriscena za neki eksperiment zato sto ima dobre psiholoske moci... kao takva u nju su napravili dva fetusa.... koji su posle izvadili iz nje (iako ima tek 10-12 godina... znam SICK!) jedan je Paxton Fettel (lik koji kontrolise sve one vojnike pomocu svog uma) a drugi fetus je nepoznat... mala Alma se oslobadja i krece u potragu za svojom decom... nalazi Paxtona i zaposeda ga i daje mu naredjenja da pobije sve odgovaorne za taj projekat (sa nazivom Origin)i isto tako naredjenje da pronadje njeno drugo dete tj. Paxton da pronadje svog brata.... i on pronalazi i to VAS! sto znaci da igrac ima ulogu Paxtonovog brata, sina male Alme.... prica je totalno SICK zar ne!
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2005, 0:15   #18
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Citat:
F@n@T!c_KV® kaže:
Da tu moram da se slazem... posle far Cry-a sam cekao nesto sto bi me zabavilo ali su budze kao sto su Halflife 2 i Doom3 samo jos vise smorile! ovo je zaista (posle Far Cry-a) najzesca igrica koja se ne sme propustiti!
KOJE NIJE BILO???????????
A Ridick: Escape from Butcher bay???????????????? Ta igra je 10 puta bolja od FEAR-a. FEAR me je smorio nakon 2 sata igre [zatvoreni prostori, zatvoreni prostori, zatvoreni prostori, zatvoreni prostori,........]
Ridick je najbolja igra poslije HL1 i FC, nemojte to zaboraviti.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2005, 0:19   #19
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Citat:
holodoc kaže:
Šta je strašno u Far Cry-u? Najstrašnije u njemu je to što kada dođeš negde do pola igre moliš boga da ti se negde iza onog malog mračnog ćoška ne pojavi makar i jedno čudovište jer znaš da ne možeš da ga ubiješ ni topom od trešnje a kamoli onim arsenalom koji nosiš sa sobom a savu ni trag ani glasa. Neka neko kaže da nije jeziv prilaz prvoj kontrolnoj stanici (ono kad se pentraš po drveću ko majmun da bi došao do nje). Dobro, Far Cry nije vrh strave i užasa al ume da digne pritisak!
Najstrasnije je to sto ti ne znas da igras FC, pogotovo ako si ga igrao na EASY nivou. Za FC je potrebno strpljenje i paznja kako i kuda se kreces. Ako ti je FC bio tezak, probaj da ga odigras na HARD nivou [kao ja] jer to tek onda predstavlja tesku igru. I jos nesto, arsenal u igri je odlican ako znas kako da ga upotrebis.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2005, 1:28   #20
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: F.E.A.R best game ever!

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže:
KOJE NIJE BILO???????????
A Ridick: Escape from Butcher bay???????????????? Ta igra je 10 puta bolja od FEAR-a. FEAR me je smorio nakon 2 sata igre [zatvoreni prostori, zatvoreni prostori, zatvoreni prostori, zatvoreni prostori,........]
Ridick je najbolja igra poslije HL1 i FC, nemojte to zaboraviti.

Da ali ja Riddick-a ne zbrajam u cistokrvne FPS-ove... ipak to nije to... Ja bi pre rekao da je riddick najbolja sunjalica... ali nije cistokrvni FPS kao FC, HL2, i F.E.A.R.
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
F.E.A.R VS Quake 4 Chaos Tekstovi u SK 113 25.11.2009 21:52
Igrate li F.E.A.R. extraction point? Alex Akcione igre 89 31.1.2007 7:02
F.E.A.R. vs. PC Nikola_BN Akcione igre 30 27.3.2006 1:29
F.E.A.R. problem IceMan Akcione igre 17 20.3.2006 17:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com