Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.8.2015, 18:23   #21
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Darkwing Duck

Sećam se Darkwing Duck dobra je igra slična je kao Mega Man s obzirom da Capcom stoji iza oba naslova, igrao sam i Darkwing Duck na PC Enginu(TurboGrafx-16) koja se pojavila iste godine kad i ova za NES iza nje ne stoji Capcom već druga kompanija, AVGN je nedavno uradio epizodu vezano za ovu verziju i igra je stvarno loša koja suprotnost u odnosu na NES verziju jedina pozitivna stvar što se tiče same igre je meni u kome birate koji će te nivo da igrate simpatično je uradjen ali kada krene igra sve pada u vodu, kontrole i samo upravljanje Darkwingom je mučno a skakanje s jedne platforme na drugu predstavja pravu noćnu moru, a vrhunac je kad mirujete neko vreme mozda par sekundi minut ne radeći ništa na glavu Darkwing Dacka pada sef i time gubite život ja sam prvo mislio kad mu padne sef na glavu da je to samo radi komičnog efekta medjutim nije ovde to slučaj, kao što sam rekao AVGN je pričao o njoj ali kad se igra iskusi lično to predstavja posebno iskustvo ovo spada medju najgore video igre koje sam igrao.
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Donald Duck Quack Attack gta mamlaz O igrama uopšte 0 11.8.2008 23:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com