Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.2.2014, 18:14   #281
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
CoFigamer kaže: Pregled poruke
Koji Android biste mi preporucili do maksimalno 15k dinara, sto manje to bolje. Znam da je to veoma mala cifra, ali toliko mogu da izdvojim. Gledam telefone, sve je isto, samo negde jaci procesor - slabiji, manji - veci ekran itd.

Bitno mi je da je slusalica jaka, imam ostecenje sluha i nosim slusne aparate, da bude dobar kvalitet zvuka/muzike, da ima pristojnu kameru i hardver da mogu da odigram neke igre i ekran od 4 inca, ne manje od toga.

Unapred hvala! Pozdrav!
polovan s2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
CoFigamer (1.2.2014), Marko93 (2.2.2014)
Stara 2.2.2014, 13:48   #282
Djuka
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Užice
Poruke: 163
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Pozz drugari,

Moze li neka preporuka za telefon iz oglasa za oko 150 jevreja. Znaci, trazim nov telefon, ne stare po 6 i vise meseci, idealno da bude od nekog od operatera, pa sam miran i sa garancijom, kao i da ostane u nekim pristojnim dimenzijama, posto za tablet nema mesta u mom dzepu
Evo, ja sam malo suzio neki izbor na par modela (Idol, Core, Ace3, S3 mini), a molio bih vas da mi pomognete oko konacnog izbora i naravno preporucite jos nesto ako smatrate da se uklapa u ove moje zahteve.
Hvala unapred
Djuka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 16:34   #283
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

^Od tih definitivno Ace 3, samo obavezno navataj Snapdragon varijantu. Bila je vest da ga Samsung razmatra za KitKat update, i taj model bi realno trebao da ga dobije..
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 16:47   #284
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Koji telefon kupiti

S3 mini.
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 20:29   #285
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Jos jedno pitanje. Na sta trebam obratiti paznju kada kupujem polovan S2?
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 21:12   #286
Tihi
Veteran
 
Član od: 11.5.2006.
Poruke: 735
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 160 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
Djuka kaže: Pregled poruke
Pozz drugari,

Moze li neka preporuka za telefon iz oglasa za oko 150 jevreja. Znaci, trazim nov telefon, ne stare po 6 i vise meseci, idealno da bude od nekog od operatera, pa sam miran i sa garancijom, kao i da ostane u nekim pristojnim dimenzijama, posto za tablet nema mesta u mom dzepu
Evo, ja sam malo suzio neki izbor na par modela (Idol, Core, Ace3, S3 mini), a molio bih vas da mi pomognete oko konacnog izbora i naravno preporucite jos nesto ako smatrate da se uklapa u ove moje zahteve.
Hvala unapred
HTC One sv, bolji od svih nabrojanih.
Tihi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 21:18   #287
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

A ,koliko je to para?Nisam ga nešto primećivao u zadnje vreme.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 21:22   #288
Djuka
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Užice
Poruke: 163
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

One sv ne vidim po oglasima, mada nisam ni razmisljao o njemu...sad cu ga dodati na spisak, pa ako u narednih nedelju, dve iskoci, mozda ga i pazarim. Za taj Ace 3 cu malo polje da pogledam te Snapdragon varijante i ostale, posto nisam ni bio svestan da ga ima u vise varijanti. Hvala svima, pa slobodno nastavite sa preporukama
Djuka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 21:53   #289
Tihi
Veteran
 
Član od: 11.5.2006.
Poruke: 735
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 160 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Re: Koji telefon uzeti?

Ako uspeš da ga nađeš, odlična kupovina. Daleko bolja od svega što si hteo da uzmeš.

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
A ,koliko je to para?Nisam ga nešto primećivao u zadnje vreme.
Bio je 150-170 preko oglasa pre 2-3 meseca kad sam ja hteo da prodam moj. Nisam proveravao u skorije vreme.
Tihi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Tihi na korisnoj poruci:
zajchik (2.2.2014)
Stara 2.2.2014, 22:14   #290
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
CoFigamer kaže: Pregled poruke
Jos jedno pitanje. Na sta trebam obratiti paznju kada kupujem polovan S2?
Kao i kod svakog polovnjaka,da ekran nije izgreban,da nema fizičkih oštećenja,ako mu je slučajno prošla garancija traži da ti je pošalje,da možda ne fali neki kupon, mislim da nije bio pokvaren,pa popravljan kod servisera.Inace jedan od najmuzikalnijih telefona,i nećeš pogrešiti.E sad sto se tiče jačine na slušalicama,to će verovatno zavisiti od stepena tvog oštećenja sluha,ali se nadam da ćeš moći uživati u svim njegovim kvalitetima.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 23:15   #291
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Kao i kod svakog polovnjaka,da ekran nije izgreban,da nema fizičkih oštećenja,ako mu je slučajno prošla garancija traži da ti je pošalje,da možda ne fali neki kupon, mislim da nije bio pokvaren,pa popravljan kod servisera.Inace jedan od najmuzikalnijih telefona,i nećeš pogrešiti.E sad sto se tiče jačine na slušalicama,to će verovatno zavisiti od stepena tvog oštećenja sluha,ali se nadam da ćeš moći uživati u svim njegovim kvalitetima.
Ok, hvala. Naravno da cu moci da uzivam u muzici. Pozdrav!
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2014, 22:24   #292
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Da Vas pitam, koja je razlika izmedju S2 i S2 Plus? Osim sto Plus ima 8GB i nema Gorilla Glass, i drugaciji dizajn od S2. Ima li jos neke razlike?
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2014, 23:02   #293
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

U svakom pogledu.S2+ je gori telefon u svemu.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 0:37   #294
CoFigamer
Član
 
Član od: 21.6.2012.
Poruke: 307
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

E sada je nastao problem, roditelji mi ne dozvoljavaju da uzmem polovan telefon osim ako nije na preporuku prijateja i od nekog poznatog, a ne mogu naci nikog.

Sada bi mogao da se ispruzim recimo do 20000. Prilikom trazenja polovnjaka u prodavnicima, nasao sam nov S2 Plus za cenu od 195 eura sa 6 meseca garancije (ne znam da li je dobra kupovina).
Ili da uzmem Nokia Lumia 520?

Poslednja ispravka: CoFigamer (7.2.2014 u 0:57)
CoFigamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 1:24   #295
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Ako treba uputi matorce na mene i objasnicu im na pm zasto je kupovina polovnjaka starih par dana,skinutih sa mreze bolji izbor od kupovine u radnji.Ili neka procitaju ovaj post.Kupovina polovnih telefona skinutih sa mreze je mnogo isplativija jer su osetno jeftiniji od istih modela u prodavnicama.Pritom u vecini prodavnica je garancija 6 meseci i srecno ti bilo sa tom garancijom.Ti telefoni su mahom na crno usli na trziste i nemaju podrsku uvoznika,znaci prodavac sam snosi troskove reklamacije.Ako u tih 6 meseci nesto ode na telefonu prilicno sam siguran da ce biti trzavica sa reklamacijom.Ili ce ti reci da je garancija samo na softver ili ce primiti na servis i odbiti reklamaciju jer su navodno nadjeni tragovi tecnosti unutar telefona.Dok kod telefona sa mreze imas urednu garanciju uvoznika na 24 meseca i nema da te boli glava.Jedino je caka kod telefona iz Telenora sto telefon na reklamaciju moze da preda samo osoba na koju se vodi ugovor i taj telefon.Mada i to nije preveliki problem,ne moras nositi telefon u poslovnicu vec ga mozes licno odneti kod ovlascenog servisera/uvoznika i tu ti sem telefona i garantnog lista nista vise ne treba.Sto se same kupovine tice juri po oglasima neki par dana star i da je u tvom gradu.Znaci samo licno preuzimanje,eventualno neka podje neko od roditelja sa tobom.Na licu mesta se uveris u kompletnost pakovanja,ispravnost telefona,zatrazis od prodavca licnu kartu na uvid kako bi se uverio da se ugovor vodi na njega i to ti je to. Radnje sa 6 meseci garancijom zaobidji u sirokom luku.Moj brat je cerci pre nekih 6 meseci uzeo neki Samsung,ne mogu se setiti modela.Cena sacuvaj Boze ali satro nov.Posle nekih mesec dana kada sam otisao kod njih uzmem telefon da ga podesim,instaliram neke aplikacije i shvatim da je telefon rutovan!!!Pitam brata da li je uzeo nov ili polovan telefon,kaze nov,pakovanje bilo u celofanu.Banda mu je lagano prodala polovan telefon po ceni novog.

Btw sada vec za 200e imas Alcatel Idol X ,daleko bolji telefon od Samsung Galaxy S2 plus.
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 4:44   #296
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Ne bih se skroz složio. Jedno je nov telefon koji je neko kupio preko mreže pa nije korićen ni sekunde, drugo je telefon korišćen "1 dan" a ovamo upotrebljavan jedno vrijeme. Tako da treba provjeriti dobro

Ubjedljivo najisplativije je kupvati baš kod tih radnjica što nude 6 mjeseci (ili ponekad 1 godinu) garancije jer te radnje niti plaćaju PDV niti carinu. I mogu dobri telefoni za male pare da se nađu, naravno mislim na skuplje. Što je jeftiniji telefon, manji porez i carina je izbjegnuta, je l? Ali i tu treba biti veoma oprezan, eto vidiš ti si imao negativno iskustvo, ja u CG imam sopstvenog dilera telefonima, i kada dobijqem telefon, i zapečaćen je skroz
Nisam ljubitelj polovnih telefona, i nikad ne bih kupio polovni telefom, makar nov bio svjetlosnim miljama iza polovnog. Jednostavno, gadljiv sam na takve stvari, ko zna na čija lica je to stavljano i koliko je ko uz pomoć njega mastrubirao

Slažem se za Alcatel.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
ColdBoot (7.2.2014)
Stara 7.2.2014, 5:22   #297
AnAna
Novi član
 
Član od: 27.1.2014.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Planiram da uzmem HTC Desire X , ima li neko negativna iskustva sa njim ? Unapred hvala
AnAna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 6:44   #298
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
AnAna kaže: Pregled poruke
Planiram da uzmem HTC Desire X , ima li neko negativna iskustva sa njim ? Unapred hvala
Pogledaj na vrhu foruma, na podforumu "Opisi, recenzije i testovi". Neko je detaljno opisao ovaj telefon, pa ćeš vidjeti iskustva iz prve ruke.

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Nisam ljubitelj polovnih telefona, i nikad ne bih kupio polovni telefom, makar nov bio svjetlosnim miljama iza polovnog. Jednostavno, gadljiv sam na takve stvari, ko zna na čija lica je to stavljano i koliko je ko uz pomoć njega mastrubirao
E jbg, ti si posebna kategorija. Je li onda ne ideš u kafiće/restorane jer ko zna ko je pio iz iste čaše i dirao sto sa kojeg jedeš? Ili se ne voziš u autobusima, jer ko zna ko je prije tebe tu sjedio i slično? Jeste tačno da su telefoni prljavi, ali ima puno prljavijih stvari za koje nisi ni svjestan. I stvarno si previše gadljiv, kao da si živio na engleskom dvoru. Opusti se malo. Ja sam kupio više polovnih telefona, neke je čak koristilo više ljudi i bili su u lošem fizičkom stanju - pa šta? Inače savjetujem kupovinu polovnih telefona, provjeriti prilikom kupovine ispravnost telefona i procijeniti prodavca, ako ništa ne mulja i ako se čini okej, što da ne.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 9:24   #299
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ne bih se skroz složio. Jedno je nov telefon koji je neko kupio preko mreže pa nije korićen ni sekunde, drugo je telefon korišćen "1 dan" a ovamo upotrebljavan jedno vrijeme. Tako da treba provjeriti dobro

Ubjedljivo najisplativije je kupvati baš kod tih radnjica što nude 6 mjeseci (ili ponekad 1 godinu) garancije jer te radnje niti plaćaju PDV niti carinu. I mogu dobri telefoni za male pare da se nađu, naravno mislim na skuplje. Što je jeftiniji telefon, manji porez i carina je izbjegnuta, je l? Ali i tu treba biti veoma oprezan, eto vidiš ti si imao negativno iskustvo, ja u CG imam sopstvenog dilera telefonima, i kada dobijqem telefon, i zapečaćen je skroz
Nisam ljubitelj polovnih telefona, i nikad ne bih kupio polovni telefom, makar nov bio svjetlosnim miljama iza polovnog. Jednostavno, gadljiv sam na takve stvari, ko zna na čija lica je to stavljano i koliko je ko uz pomoć njega mastrubirao

Slažem se za Alcatel.
Isplativo je sve dok ti ne zatreba garancija.U tom slucaju sem ukoliko ne poznajes vlasnika radnje u 90% slucajeva se oprosti sa garancijom jer njemu je lakse da telefon primi na servis,stavi par kapi tecnosti na indikatore vlage i odbije garanciju(u tom slucaju ne mozes mu nista,ne pomaze ni trzisna inspekcija) nego da iz svog dzepa placa novu maticnu plocu,displej ili nesto drugo sto ode na telefonu.Sto se tice cistoce telefona imas hrpu njih na oglasima koji su ili samo ukljuceni i testirani ili neraspakovani.Na kraju krajeva ako si toliko gadljiv kako se vozis javnim prevozom
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2014, 11:08   #300
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Neko je za polovno, neko nije i tu je sve ok.Ako ti matorci to ne daju, izaberi brate neki drugi fon.Ali ćeš morati da računaš sa tim da ćeš uzeti mnogo gore nego sto bi recimo mogao kad bi uzeo polovno.Pokušaj da im objasniš ,ako ne jbg oni odlučuju.
I ja se slazem za idol X,ali nisam bas siguran da je on 200 ojra. Pogledajte vi malo bolje oglase.Najjeftiniji koji sam video je 220-230 i to tri meseca star.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
android, htc, huawei ascend p6, i4s, iphone, samsung galaxy s2, xperia


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Koji Sony telefon uzeti? La.Prestige Aparati i oprema 40 4.8.2013 14:19
DVD pisač... koji uzeti? djosha Nosači podataka 36 28.3.2013 16:44
Koji telefon uzeti od ovih??? cimston Aparati i oprema 16 7.9.2012 6:30
[Mobilni telefon] Nokia N97 NjegovaWisost Opisi, recenzije i testovi 28 17.12.2010 18:57
Koji telefon uzeti... Teva Aparati i oprema 35 14.9.2009 13:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com