Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2014, 13:18   #1201
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nerubian egg je mnogo op karta pogotovo u decku sa dosta buffova. To moze uzasno da demoralise protivnika kada zna da kad unisti egg protivnik dobije 4/4 miniona, ali je prisiljen da ga unisti. Naravno za ovo postoji silence, ali nece uvek neko imati silence spreman.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 14:11   #1202
madazulu
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Poruke: 35
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft



Dakle taktika je
1) da izvučeš u startnoj ruci E.R Farseer i bacaš ga u prva 3 kruga, dok on ne napuni tablu.
2) onda sa Wild P+(m. image,itd) mu očistiš tablu.
3) zatim kontrolišeš tablu sa Argent C. i ostalim kartama.


nego sa kojim dekom da pređem Anaruba-a? nemam Alexa. hvala
madazulu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 15:40   #1203
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Da li neko zna oce li poslednje krilo moci da se otkljuca bez otkljucanih prethodnih krila?
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 17:05   #1204
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
madazulu kaže: Pregled poruke
nego sa kojim dekom da pređem Anaruba-a? nemam Alexa. hvala
Ja sam uspeo da ga dobijem sa standardnim midrange druidom iz drugog puta. Potreban ti je wild growth rano, a posle toga kombinacija Yetija, Swipeova i Argent Comandera ocisti tablu od 4/4 miniona i mozes da preuzmes kontrolu. Nije ti neophodan ni jedan legendary, mada kontam da bi pomogao Cairne ako imas (ja ga nemam)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
madazulu (23.7.2014)
Stara 23.7.2014, 17:10   #1205
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jel se dobija nesto ako se predje heroic mod?
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 17:22   #1206
Shone BL
Član
 
Član od: 17.9.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 75
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 10 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozdrav ljudi. Poceo sam da igram ovo pre par dana presao sam sa par heroja preko 15-og lvl i postrosio sav gold od ovih questova. Moje pitanje je dokle cu mocu da igram sa ovim deckovima ako ih ne budem kupovao za pare. Izvinjavam se ako je bilo slicnih pitanja nisam listao forum. Ako ima jos neko neki savet dobro bi mi dosao nov sam u ovoj igri
Shone BL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 17:49   #1207
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Jel se dobija nesto ako se predje heroic mod?
Card back i mogućnost da kraftuješ zlatne verzije karti koje si otključao u normal modu.

Citat:
Shone BL kaže: Pregled poruke
Pozdrav ljudi. Poceo sam da igram ovo pre par dana presao sam sa par heroja preko 15-og lvl i postrosio sav gold od ovih questova. Moje pitanje je dokle cu mocu da igram sa ovim deckovima ako ih ne budem kupovao za pare. Izvinjavam se ako je bilo slicnih pitanja nisam listao forum. Ako ima jos neko neki savet dobro bi mi dosao nov sam u ovoj igri
Moći ćeš da igraš koliko hoćeš jer sve karte možeš da nabaviš bez ulaganja novca. Saveti: radi dnevne kvestove, ne kraftuj karte dok ne skapiraš koje su dobre i koje možeš da koristiš u što više deckova, ne bacaj gold na Arenu dok ne naučiš malo više o igri i budi strpljiv.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Arcibalde (23.7.2014), Shone BL (23.7.2014)
Stara 23.7.2014, 17:55   #1208
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Jel se dobija nesto ako se predje heroic mod?
Jok, bice pozadine kad predjes heroic za sva krila, ove nedelje nista. Samo ti nestane crvena kosturska glava pored "heroic" natpisa koja oznacava da nisi presao sve sto si mogao
Citat:
Shone BL kaže: Pregled poruke
Pozdrav ljudi. Poceo sam da igram ovo pre par dana presao sam sa par heroja preko 15-og lvl i postrosio sav gold od ovih questova. Moje pitanje je dokle cu mocu da igram sa ovim deckovima ako ih ne budem kupovao za pare. Izvinjavam se ako je bilo slicnih pitanja nisam listao forum. Ako ima jos neko neki savet dobro bi mi dosao nov sam u ovoj igri
Mislim da velika vecina nas ovde nije ulozila ni dinara, ali igramo dosta duze pa se nakupilo
Ako hoces da igras constructed, moras da skrpis neki solidan dek kojem nisu neophodne epic i legendary karte (npr. Warlock Zoo, neki midrange Shaman ...). Mozes npr. na ovom sajtu http://www.hearthhead.com/decks da filtriras dekove po tome koliko je dusta potrebno da bi ih napravio, pa da vidis da li ima nesto sto bi ti se svidelo

Alternativno, mozes da igras Arenu dok se ne obogatis, ali u to se ne razumem
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
Arcibalde (23.7.2014), Shone BL (23.7.2014)
Stara 23.7.2014, 18:26   #1209
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Normal uradio iz prve sa druid deckom i otkljucao druid kartu u challenge. Sta misle ovi iskusniji o nerubian egg i Maexxna? Da li se uklapaju u neki deck i te fore,cini mi se da imaju potencijala ali ono...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 18:32   #1210
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo prilično jeftine hunter liste pomoću koje je moguće preći Maexxnu (heroic):

Spoiler za Maexxna:


Mučio sam se sa raznim klasama i kombinacijama, a sa ovom sam prešao iz prve. Bitno je ne trejdovati minione, uraditi Unleash na full board uz jednog ili 2 Timber Wolfa i eventualno Leeroya i odatle je snowball. Leeroya koristiti kao Face Fireball pošto ga AI neće trejdovati nego će da ga "ukloni" korišćenjem Hero Power.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2014, 19:34   #1211
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

al me namčila ona udovica, užas. i na slabijem nivou mi je trebalo 3 partije da je dobijem.

ovaj zadnji nije ništa posebno mada je u heroic modu dosta zaguljen.

Ja sam ga dobio sa paladinom, pokušao sam i sa rogue ali nisam imao sreće sa draw-om nikako. Naime samo vam treba par karata sa battlecry i silence. ja sam koristio 1/1 battlecry 1 dmg i silence, oružje i na kraju ga poklopim sa consecreation. Doduše imao sam sreće sa draw-om tu partiju i skinuo sam sve paukove do 5 turna i sprečio da mi skine svaku nadu sa 8:8. Posle toga sam kresao dmg svim njegovim minionima na 1. Naravno uz sve to redovno mu uzimao po jednog miniona čim skupi 4 na tabli. KAd očistite tablu partija postaje standardna samo što morate da spamujete minione da vam ih ne vrati u ruke. Znači minioni max do 4 mana cost.

Inače ništa nisam dobio za heroic mode pobede. Jel to tako treba ili ja nisam dobro video ?
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
Lazar95 (24.7.2014)
Stara 23.7.2014, 19:47   #1212
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Normal uradio iz prve sa druid deckom i otkljucao druid kartu u challenge. Sta misle ovi iskusniji o nerubian egg i Maexxna? Da li se uklapaju u neki deck i te fore,cini mi se da imaju potencijala ali ono...
Nerubian Egg je dobar u Zoou, mozda u shamanu i agresivnom druidu (dupli savage roar kombo), verovatno je najjaca karta iz prvog krila. Relativno je lako uoptrebiti je, a cak i kada nema nista sa cime bi se "aktivirala" daje 4/4 nakon board cleara.

Haunted Creeper mi se dopada iskljucivo u token (druid i shaman) dekovima. Ne svidja mi se za Zoo, mada vidim da ga ljudi igraju. Opet je naravno dobra stvar protiv board clear-ova i tu je dodatna sinergija sa Knife Juggler-om.

Nerubar Weblord je mnogo jaci nego sto deluje i ocekujem da ce se igrati najvise posle Nerubian Egga. Trenutno se u constructed-u igra oko 30 battlecry miniona (nazalost Druidova "choose one" bica nisu battlecry, druid standardno OP ), ima solidan raspored attack/health (najbolji ako zelis da prezivi sto duze), samo mu treba naci kucu.

Maexxna ce biti odlicna u midrange hunteru ukoliko meta bude puna taunt druida i slicnih midrange dekova. Van hunter dekova mislim da ne zasluzuje mesto, za 6 mane bih radije igrao sunwalkera protiv aggroa, a silvanas protiv kontrole

Nerubar Ambusher je jedna golema svinja koja odlicno pasuje u tempo rogue dek. Fora je sto se tempo rogue ne igra jer ga taunt druid gazi. Ovaj 5/5 ortak pomaze, ali ne previse. Generalno je jak i mislim da ce se igrati. Ja sam probao da ga smestim u mirracle dek, ali jos nisam siguran koliko pasuje, nekad su rezultati bili stvarno odlicni, nekad pogubni

Poison Seeds svi testiraju i niko nije siguran. Naravno da je dobar u token druidu protiv miracle-a i handlocka, ali osim toga mislim da jos niko nije siguran.

Btw. testirao sam i Void Terrora, mislim da mu jos nije vreme, ali mislim da ce svake nedelje biti sve bolji

Poslednja ispravka: LoshMeeBre (23.7.2014 u 19:58)
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
cages (23.7.2014)
Stara 23.7.2014, 20:28   #1213
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

nerubian egg je odlična karta, u najgorem slučaju protivnik će morati da potroši silence rano u igri, ili neku od boljih removal karata (shaman i mage)
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 10:51   #1214
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Imam jedno pitanje. Koji je po vama wing "najbolji" , tj karte iz kog winga su najupotrebljivije. Sakupio sam 1000 gold-a , ali cisto sumnjam da cu uspeti da nedeljno sakupim za sledeci wing. Osim ako mi se ne osmehnu questovi. Ja sam planirao da sakupim 400 i otvorim 3. i 5. wing , nekako mi te karte izgledaju najzanimljivije. Moze li savet? Ili jednostavno da dam 10e i kupim ostala dva
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 11:57   #1215
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja planiram da izbacim lovu jel mi se više isplati što sam već pomenuo u temi (28 naspram 15 packova). Ti ćeš gold da zaradiš nedelju dana nakon objave poslednjeg krila, tako da ako ti nije bitno da ga igraš istog trenutka kad ga objave i uživaš u predivnom lagu, možeš i da sačekaš.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 14:34   #1216
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zoo Killah

Forsen fighting against streamsnipers
Comment: "Do you get mad when people stream snipe you?"
Forsen: "No, I get super happy and bake them a cake. What the fuck do you think?"

A Mad, Mad Miracle

Inače zanimljivo je da Loatheb kaže "I see you" kada ga odigrate, lep reference za concealed Gadgetzana.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 16:02   #1217
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Lazar95 kaže: Pregled poruke
Imam jedno pitanje. Koji je po vama wing "najbolji" , tj karte iz kog winga su najupotrebljivije. Sakupio sam 1000 gold-a , ali cisto sumnjam da cu uspeti da nedeljno sakupim za sledeci wing. Osim ako mi se ne osmehnu questovi. Ja sam planirao da sakupim 400 i otvorim 3. i 5. wing , nekako mi te karte izgledaju najzanimljivije. Moze li savet? Ili jednostavno da dam 10e i kupim ostala dva
Kao sto kazu ljudi, ne moras da zuris ako neces da dajes pare, mozes da kupis krilo kasnije.

Evo kratak review krila
Drugo krilo donosi 2 anti agro karte (Unstable Ghoul i Sludge Belcher), najbolju kartu u Naxxu (Loatheb) i jednu kartu igrivu samo u dekovima sa minion buffovima (a to ne postoji, osim pokojeg mark of the wild-a). Znaci 3 playable karte, ali 0 igrivih ako volis da igras aggro (mooooozda se bude igrao Loatheb u Zoou, ali to stvarno nisam siguran). Klase u tom krilu su Hunter i Mage, hunter karta je kakica, mage onako.

Trece krilo daje verovatno drugu najbolju kartu (Spectral Knight), jako cudnog Deathlord-a za koji ljudi nisu sigurni da li ide u Zoo, protiv Zooa, ili ne ide nigde, Dancing Swords kao mozda jos jedan mini Mukla za BackspaceRogue dek i Baron Rivendale koji je kombo karta i boga pitaj da li ce se igrati (sigurno nece odmah i sigurno nece u nekom deku koji sad postoji). Za klase se zna da ce biti Warlock i jos neka klasa Warlock karta je solidna, ali trenutno ne postoji deck za nju (to bi bio neki midrange warlock dek, a warlockov hero power se najmanje voli sa midrange-om, da ne duzim sad zasto)

Cetvrto krilo Undertaker + Zombie Chow "the zoo strikes back". Zombie Chow ce verovatno biti druga karta koja omogucava postojanje nekog board control priest deka zajedno sa njihovom klasnom kartom kad izadje. Mad Scientist i Wailling Soul, dve zanimljive karte koje trenutno nemaju dek, ali imaju dosta potencijala. Feugen i Stalag su mozda dobri, feugen svakako jeste, ali Stalag nije. Svakako su interestantni i sasvim moguce ce se igrati u nekom obliku. Klasne karte ne znam koje su za ovo krilo

Peto krilo donosi osrednjeg Echoing Ooza (opet, zbog manjka minion buffova, tesko da ce se igrati), Shade of Naxx za koji mislim da ce se igrati akko meta postane prespora i Kel'Thuzad koji zvuci mocno, ali trenutno ne deluje da ce biti cesto aktivan (sto se moze promeniti sa dolazkom Loatheba kada ce biti teze cistiti tablu svaki krug)

Licno, da biram dva odabrao bih 2 i 4 (jer 4o ima najinteresantnije karte za mene), pa onda krilo 3, pa 5.
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
Lazar95 (25.7.2014)
Stara 24.7.2014, 16:47   #1218
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Evo prilično jeftine hunter liste pomoću koje je moguće preći Maexxnu (heroic):

Spoiler za Maexxna:


Mučio sam se sa raznim klasama i kombinacijama, a sa ovom sam prešao iz prve. Bitno je ne trejdovati minione, uraditi Unleash na full board uz jednog ili 2 Timber Wolfa i eventualno Leeroya i odatle je snowball. Leeroya koristiti kao Face Fireball pošto ga AI neće trejdovati nego će da ga "ukloni" korišćenjem Hero Power.
Ja sam koristio tvoj deck ,ali sam izmenio jer nemam Leeroya :/ . U sustini treba imati srece da se izvuku Raid Leader , Timber, 2x Explosive Trapa i Unleash . Ja sam sa ovim deckom iz cetvrtog pokusaja dobio.

Spoiler za Maexxna:


Samo tako me je namucila...
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2014, 20:35   #1219
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ukakilo me danas lepo u packu iz Arene. Ništa legendary, ništa epic, ali zato goleden rare, ni manje ni više nego Eaglehorn Bow.

Ni Arena nije bila loša, 10-3, ali me iznenadila količina zlata, dobio čak 365. Najviše što sam ikad dobio je 250 iz 12-2, a sledeće po redu 195 iz 8-3. Samo kad nema običnih common karata, ne znam zašto to ne izbace kao nagrade iz 7+ arena.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2014, 13:00   #1220
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Faerlina #rekt

Funny and Lucky Moments - Hearthstone - Ep. 56
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com