Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.2.2012, 21:42   #221
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ja sam malopre dao na repair 120k , nisam imao repair kit vise pa ti vidi sta ces sa goldom
Malo su preterali sa valutom, prevelik novac se vrti. Odmah na pocetku igre vidim 8 000 zlatnika najobicnije djubre od opreme.....sta li ce tek posle biti.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2012, 21:55   #222
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Malo su preterali sa valutom, prevelik novac se vrti. Odmah na pocetku igre vidim 8 000 zlatnika najobicnije djubre od opreme.....sta li ce tek posle biti.
Ne znam dokle si stigao ali dobices dosta itema ima jedno mesto valor...mora da vidim nisam ingame tu imas full gear da uzmes od arene.
gledao sam za prodaju od ovih itema sto imam 56k mi je najskuplji neki staff epic sto imam.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2012, 22:06   #223
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ne znam dokle si stigao ali dobices dosta itema ima jedno mesto valor...mora da vidim nisam ingame tu imas full gear da uzmes od arene.
gledao sam za prodaju od ovih itema sto imam 56k mi je najskuplji neki staff epic sto imam.
Cek gde je ta arena i da ako ima neki war da je 25~ lvl neka mi kaze od prilike koji mu je armor tj koliko ima armora. I da ja imam nesto sto mi daje life steal ali ne mogu da provalim sta sve sam pregledao i nista nigde ne pies da imam lifesteal.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2012, 22:17   #224
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Cek gde je ta arena i da ako ima neki war da je 25~ lvl neka mi kaze od prilike koji mu je armor tj koliko ima armora. I da ja imam nesto sto mi daje life steal ali ne mogu da provalim sta sve sam pregledao i nista nigde ne pies da imam lifesteal.
Ja sam 22lvl imam 323 armora. Ali koristim i neke fitness iteme...sa full might amorom imam 490 sa tim da nemam head koji je bas za warriora nego fitness.

A HP ti vraca Adrenalin Surge talenat kod warriora.

Arena je u Alserundu (Detyre) mesto se zove House of Valor

Poslednja ispravka: Kidja (10.2.2012 u 22:37)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2012, 22:51   #225
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

^ Pod uslovom da ima igru sa DLC-om.

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Heh, stvarno ne znam cime se ovde neki odusevljavaju, ali dobro. Igrao sam nesto malo, i resio da odustanem. Fin je hack 'n' slash, ali ako mi to treba, pre cu sacekati Dijablo 3..

Igra nije losa, ali meni ne lezi, niti me bilo koji pojedinacni aspekt fascinira, a kome se svidja taj neka uziva..
Meni je malo neobicno da se nekome ko voli RPG ne dopadne ova igra bas ni malo. Da ima boljih ima, ali punokvrni je RPG, bez obzira sto je borba netipicna. Ima bogat i prostran svet, loot, mogucnost izbora, skilove, pricu sasvim ok i dovoljno dugu ... pa sto nam se ne bi dopala. U redu nisam fan ovakve grafike, ali kome je bitna grafika sigurno ne igra RPG. Stvar ukusa da li ti se svidja, ali nije fer porediti je sa Dijablom.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2012, 22:55   #226
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
^ Pod uslovom da ima igru sa DLC-om.
Za sta ce mu DLC? nisam razumeo...

Imas pored table NPC koji daje kvestove i kod njega za svaku pobedu ti daje neki item i to su sve epic quality.
Takodje imas na tabli challenge i neki od tih challenge daju epic malj i epic staff.

Poslednja ispravka: Kidja (10.2.2012 u 23:09)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2012, 23:38   #227
Burgul
Član
 
Član od: 20.6.2011.
Poruke: 132
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Ne bilo ti zapovedjeno, reci mi koji je to armor i njegovu lokaciju?
Hood je Chavalier's hood of the warlord, gornji deo trollhide armour, a donji se ne secam, prodao sam ga, deo seta za warriora.
Burgul je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Burgul na korisnoj poruci:
mesomebody (11.2.2012)
Stara 11.2.2012, 0:19   #228
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Da ne zna neko gde ima lepa kaciga za wariora imam 850 armora ali sam ruzan kao lopov. Ljubicast i zelen kao posle poplave.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2012, 0:44   #229
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Za sta ce mu DLC? nisam razumeo...
Mislila sam da te kvestove ima samo onaj ko je instalirao House of Valor DLC. Ja bar nisam primetila to kad sam bila tamo (ili sam mozda zaboravila od tolikih kvestova). Moguce da gresim.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2012, 0:45   #230
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Mislila sam da te kvestove ima samo onaj ko je instalirao House of Valor DLC. Ja bar nisam primetila to kad sam bila tamo (ili sam mozda zaboravila od tolikih kvestova). Moguce da gresim.
Mozes bez DLC uradio sam ja skoro sve,proveri.

Anyway, igram na normal ali cini mi se da je bas prelako...pogotovo bossevi sad jednog skorije sam iz 2 udarca ubio u faith mode.
To mi se bas i ne svidja...

Poslednja ispravka: Kidja (11.2.2012 u 0:54)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
mesomebody (11.2.2012)
Stara 11.2.2012, 1:19   #231
Biggus Dickus
Član
 
Član od: 17.5.2011.
Poruke: 94
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 31 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Da ne zna neko gde ima lepa kaciga za wariora imam 850 armora ali sam ruzan kao lopov. Ljubicast i zelen kao posle poplave.
Imas posle dugog chaina questova kod Warsworna fin set zutog warrior armora,konkretno dobijas head,chest i legs,usput od jednog od tih questova dobices i dobar hammer vezan za legendarnog warsworna(prati lore prilicno je interesantan u ovom guildu).
Biggus Dickus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Biggus Dickus na korisnoj poruci:
nikola123 (11.2.2012)
Stara 11.2.2012, 2:23   #232
jericho_mo
Član
 
Član od: 5.12.2006.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Pozdrav!!
Imam 2 pitanjca vezana za igru:
1.čitajući neke forume vidim da nešto preterano ne hvale razvijanje lika kao sorcery/might(većinom preferiraju sorcery/finesse),mada se meni lično ovo prvo više sviđa..al da ne bih pogrešio,pa da bude..pa me zanima vaše misljenje i
2.koji je high lvl u igri...

hvala
jericho_mo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2012, 2:29   #233
Biggus Dickus
Član
 
Član od: 17.5.2011.
Poruke: 94
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 31 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
jericho_mo kaže: Pregled poruke
Pozdrav!!
Imam 2 pitanjca vezana za igru:
1.čitajući neke forume vidim da nešto preterano ne hvale razvijanje lika kao sorcery/might(većinom preferiraju sorcery/finesse),mada se meni lično ovo prvo više sviđa..al da ne bih pogrešio,pa da bude..pa me zanima vaše misljenje i
2.koji je high lvl u igri...

hvala
Ne mozes da pogresis,ne plasi se .Ako razvijas sorc/might ja bih isao od sorc stabla na lightning magije a od might stabla skroz levo na specijalizaciju za oruzje,tako da si neka vrsta battlemaga.
Biggus Dickus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Biggus Dickus na korisnoj poruci:
jericho_mo (11.2.2012)
Stara 11.2.2012, 2:29   #234
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

1.Mislim da bilo koja kombinacija moze da uspe vidi sta ti odgovara najvise.
Sorcery/might deluje primamljivo nisam probao.

2.40 je max lvl
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
jericho_mo (11.2.2012)
Stara 11.2.2012, 13:14   #235
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Jel uspeo ko da ubije ovog lika sto se zove dren. Ja ga udaram ali nista kao u stenu da bijem...
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2012, 13:59   #236
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ne znam na koga tacno mislis ali probaj magijama ako imas neku. Neki su posebno osetljivi na led, a neki na vatru.

@Kidja

Provericu, hvala
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2012, 15:40   #237
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Jel uspeo ko da ubije ovog lika sto se zove dren. Ja ga udaram ali nista kao u stenu da bijem...
Ako nemas quest za njega ne mozes da ga ubijes.

Spoiler za Kako ga ubiti:
Ventrinio ti daje neki essence da ti bukvalno nista ne moze, onda se bijes sa Drenom.Pokusavas da ga ubedis da te pusti par puta na sta on normalno odbija i tada ces moci da ga ubijes.

Poslednja ispravka: Kidja (11.2.2012 u 16:24)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2012, 21:08   #238
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Presao sam main quest pa da sumiram utiske stavicu u spojleru

Spoiler za Utisak:
Kad sam krenuo igru nekako mi je prica delovala nepovezano , ali kako sam isao dalje sve je bilo bolje i bolje.Gradovi su zaista fantasticno uradjeni,combat system sjajan.Medjutim nije sve tako fantasticno.Krenuo sam postepeno radeci uglavnom side questove misleci da cu imati kakve koristi od njih medjutim skoro svi side kvestovi su slicni i u vecini slucajeva daju uglavnom gold koji je nepotreban jer ga uvek imas u izobilju.Tako da sam na 30lvl odlucio da samo nastavim da radim samo main quest.

Nije mi bilo ostalo mnogo zato sto sam bio vec u zadnjoj zoni,hteo sam da vidim koliko mogu dogurati sa ovim mojim gearom i 30lvl posto je 40lvl max.
Kao i sve pre toga sve je izuzetno lako.Dosao sam u House of Vengance naleteo sam na nekog bossa zaboravio sam mu ime uglavnom fight je bio ok malo tezi nego inace i kad sam ga ubio sledi razocarenje boss je dropao full set (zuti) za warra znaci ceo komplet i tad je bilo izuzetno lako zavrsiti igru.Zadnjeg bossa necu ni da spominjem da vam ne bi kvario ugodjaj ali sam fight je naravno lak.

Sve u svemu zabavio sam se igrajuci,steta samo sto nisu bolje uradili questove s obzirom da su imali takvog coveka koji je bio zaduzen za njih.
Kamera ocajna,gde dolazi do vrhunca imbecilnosti kod zadnjeg bossa.Kao sto sam rekao vec preleko je uradjeno iako sam an normal igrao.
Necu nastaviti do max levela verovatno posto sam se razocarao mnogo,nisam mislio da ce toliko lako da bude i ne vidim razloga sto bi sad isao do max levela posto su side questovi ocajni.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Skenderevo (11.2.2012)
Stara 11.2.2012, 23:35   #239
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Presao sam main quest pa da sumiram utiske stavicu u spojleru

Spoiler za Utisak:
Kad sam krenuo igru nekako mi je prica delovala nepovezano , ali kako sam isao dalje sve je bilo bolje i bolje.Gradovi su zaista fantasticno uradjeni,combat system sjajan.Medjutim nije sve tako fantasticno.Krenuo sam postepeno radeci uglavnom side questove misleci da cu imati kakve koristi od njih medjutim skoro svi side kvestovi su slicni i u vecini slucajeva daju uglavnom gold koji je nepotreban jer ga uvek imas u izobilju.Tako da sam na 30lvl odlucio da samo nastavim da radim samo main quest.

Nije mi bilo ostalo mnogo zato sto sam bio vec u zadnjoj zoni,hteo sam da vidim koliko mogu dogurati sa ovim mojim gearom i 30lvl posto je 40lvl max.
Kao i sve pre toga sve je izuzetno lako.Dosao sam u House of Vengance naleteo sam na nekog bossa zaboravio sam mu ime uglavnom fight je bio ok malo tezi nego inace i kad sam ga ubio sledi razocarenje boss je dropao full set (zuti) za warra znaci ceo komplet i tad je bilo izuzetno lako zavrsiti igru.Zadnjeg bossa necu ni da spominjem da vam ne bi kvario ugodjaj ali sam fight je naravno lak.

Sve u svemu zabavio sam se igrajuci,steta samo sto nisu bolje uradili questove s obzirom da su imali takvog coveka koji je bio zaduzen za njih.
Kamera ocajna,gde dolazi do vrhunca imbecilnosti kod zadnjeg bossa.Kao sto sam rekao vec preleko je uradjeno iako sam an normal igrao.
Necu nastaviti do max levela verovatno posto sam se razocarao mnogo,nisam mislio da ce toliko lako da bude i ne vidim razloga sto bi sad isao do max levela posto su side questovi ocajni.
Da to je i mene razocaralo sa ovim zutim bukvalno ne vidim razlog zbog cega sam se lomio i skupljao sve zive lootove i sta sve ne kada on na kraju baci nesto ovako. Mada sam ja imao na kraju skoro full onaj crveni armor nisam siguran kako se zove ali negde oko 1050 armora. Ali je stvarno glupo bukvalno udjes i on ti da sve kako bi ti uprostio bossa gupost. I da na pocetku side questovi su nerealno dobri na kraju tuga.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2012, 0:30   #240
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

jel moze neko da mi kaze gde da moze da se prosiri torba xD?

meni je igra odlicna, a sto se tiche lakoce ja ne znam koji je 3d rpg bio tezak. poslednje rpg igre sa vecom tezinom su bile 2d xD ili se mozda varam.
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
Heroes of Three Kingdoms Thuzar MMORPG igre 133 5.10.2011 23:46
A Tale of Two Kingdoms zoran845 Avanturističke igre 2 24.5.2008 21:58
Rising Kingdoms voodoo_ Strateške igre 1 12.8.2006 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com