Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2012, 19:20   #301
Dudicaa
Član
 
Član od: 6.1.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 108
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ma Svakako je dobra za ubijanje vremena, ali ja slobodnog vremena nemam puno pa zato i zelim da kada igram, igram nesto kvalitetno sto ce mi ostati u lepom secanju. Ovo je za mene ipak duboko ispod proseka...

Poslednja ispravka: Dudicaa (17.2.2012 u 20:06)
Dudicaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 21:16   #302
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

A sta je po tebi prosek? Ovo je sve samo ne prosek! I aj malo oladite sa tim pljuvanjem svega sto nije "masterpiece". Smarate!
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku bacacar na korisnoj poruci:
Alex (27.2.2012), Burgul (18.2.2012), Exia (17.2.2012)
Stara 22.2.2012, 16:32   #303
struka
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Lokacija: World quest, Vol. 26-28
Poruke: 40
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Imam pitanje: Gde se nalazi NPC kod koga mogu resetovati STAT-ove? Prilicno sam razocaran u blacksmith skill. Dogurao sam do najviseg lvl-a a kraftam i dalje opremu losiju od one koja moze da se kupi u prodavnici. Gde je tu logika? 8mozda radim nesto pogresno..ko zna)
Inace ovo je ok igrica samo je preporuka moja da igrate na HARD levelu da bude zanimljivije. Ne znam da li se vama cini prelako ako igrate drugi build ali ja kao wizzard lvl 21 sa MAX-ovanim skillom za aoe Lightning nanosim oko 1200 dmg (non critical) svim mobovima oko mene, tako da prakticno osim Bossova svi padnu iz 1 udarca. sto mi malo umanjuje draz borbe
struka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2012, 17:03   #304
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

^Kod bilo kog citaca sudbine, prakticno ih imas svuda, npr. House of ballads, Ysa ... jeste, ne igram igre zbog nekog izazova ali stvarno je prelaka.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 13:45   #305
MareDGrejt
Novi član
 
Član od: 22.6.2009.
Poruke: 25
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
struka kaže: Pregled poruke
Imam pitanje: Gde se nalazi NPC kod koga mogu resetovati STAT-ove? Prilicno sam razocaran u blacksmith skill. Dogurao sam do najviseg lvl-a a kraftam i dalje opremu losiju od one koja moze da se kupi u prodavnici. Gde je tu logika? 8mozda radim nesto pogresno..ko zna)
Pogledaj kod nekog prodavca za bolje komponente, radi salvage onih retkih stvari koje nadjes kako bi izvukao kvalitetnije delove jer ti realno novac u ovoj igri ne treba. Takodje, razvijaj sagecraft i moci ces da pravis odlicne gemove koje mozes umetnes u oruzije dok ga pravis.

Ja sam trenutno 15 level i samo sam jednom kupio bolje oruzije od onog sto sam trenutno mogao da napravim ali ni ono nije dugo potrajalo, zamenilo ga mojih ruku delo . Jedini problem sa ovim "sam svoj majstor" oruzijem je sto moraju cesce da se popravljaju.

Slazem se da ovo mora da se igra na Hard tezini, smesno je laka na Normal. Ne smem da pomislim na sta bi licilo Easy. Ali to je globalna tendencija u igrama, Normal je postao Easy, Hard je Normal.
MareDGrejt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 16:03   #306
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
bacacar kaže: Pregled poruke
A sta je po tebi prosek? Ovo je sve samo ne prosek! I aj malo oladite sa tim pljuvanjem svega sto nije "masterpiece". Smarate!

Problem je sto je najav5ivana kao masterpiece, i podignut je toliki hype oko nje...pa, izvinite sto sam staromodni, razmazeni gamer koji, ustvari, ocekuje da dobije ono sto mu je nudjeno...a ne konzolaski Elder Scrolls wannabe...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 19:17   #307
MareDGrejt
Novi član
 
Član od: 22.6.2009.
Poruke: 25
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Eto, a ja nisam ni cuo za ovu igru dok nije izasla (stoga me nije zahvatio hajp) pa sam se prijatno iznenadio. Dobro, malo preterujem, procitao sam naziv igre na nekim banerima po netu ali na to se obazirem koliko i na reklame za banke, deterdzente, kafu...

Otprilike je slicno bilo kada sam sasvim slucajno instalirao Titan Quest, o radosti
MareDGrejt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 19:58   #308
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Evo i ja zavrsih Kingdom of Palamur, nije losa igra, daleko je po kvalitetu od Skyrima, ali je itekako dobra i zanimljiva za ubijanje vremena i dosade. 50 sati gameplaya, odradio svaki moguci quest (cak su mi side questovi bili zanimljiviji od main questa), menjao profesije/sudbinu par puta, probao sve kombinacije, sve u svemu, nije toliko lose, sem kombata koji je nenormalno prelak.

Btw, od ovih sto toliko "pljuju" igru, jel neko pljunuo 50 evra na istu? Onda bih mogao da razumem.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
bacacar (23.2.2012), Burgul (24.2.2012)
Stara 23.2.2012, 21:53   #309
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Btw, od ovih sto toliko "pljuju" igru, jel neko pljunuo 50 evra na istu? Onda bih mogao da razumem.
Lepo receno!


Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Problem je sto je najav5ivana kao masterpiece, i podignut je toliki hype oko nje...pa, izvinite sto sam staromodni, razmazeni gamer koji, ustvari, ocekuje da dobije ono sto mu je nudjeno...a ne konzolaski Elder Scrolls wannabe...
Prvo, nije najavljivana kao masterpiece i nije bio uopste veliki hajp! Ne znam odakle ti ovo. Drugo, skinuo si je sa interneta(ukrao) i nemas prava da se bunis. Sledeci put gledaj dobro sta krades!
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 22:35   #310
struka
Član
 
Član od: 20.2.2012.
Lokacija: World quest, Vol. 26-28
Poruke: 40
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Hvala, odradio sam reset statova sa Blacksmitha na max detect hidden i merchant. Verujte novci i itemi se gomilaju nenormalno, pa moze da se nabavi sve sto se zamisli. Inace kad sam prebacio na HARD lvl u roku od sat vremena sam sa 20 doaso na 22 lvl jer ima brdo mobova. Sa AOE lightningom sve pada, a EXP se samo puni
struka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 22:59   #311
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
bacacar kaže: Pregled poruke
Lepo receno!




Prvo, nije najavljivana kao masterpiece i nije bio uopste veliki hajp! Ne znam odakle ti ovo. Drugo, skinuo si je sa interneta(ukrao) i nemas prava da se bunis. Sledeci put gledaj dobro sta krades!

Nije bio veliki hype?! Pa, samo su TotalBiscuit, Day9 i jos neki poznatiji (napo5u) gaming likovi zapoceli KoA "streamathone" na svojim kanalima...to nisam video od kad je izasao Skyrim, pa su svi zivi i nezivi streamovali sebe kako ga igraju...plus sve one najave i galama...

I, for fuck's sake, kakve veze ima da li sam igru platio ili piratovao? Vreme i zivci ulozeni u igru su bo5e merilo, kada je "buniti se" u pitanju. Hvala Bogu sto je nisam kupio, inace bih se tek onda pokajao, heh...Za Skyrim bih mozda i iskesovao kintu, za ovo jok. Mislim, nije mi jasna logika po kojoj ne smes da zboris ruzno o igri zato sto je nisi platio, a oni (jadnici?) koji jesu imaju zeleno svetlo da je hvale u nebesa, kako bi sebe i/ili druge ubedili da im investicija nije bila zaludna...?

Nije mi se svidela i amin. Nemam prava da se bunim? GTFO.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Djordje Nedic (10.3.2012), Dudicaa (24.2.2012), GojaS (24.2.2012), sidewinder989 (18.3.2012), Skenderevo (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 23:41   #312
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Mozes slobodno da kazes svoje misljenje. Ne svidja ti se i to je ok. Al ti si citirao moj post upucen onome sto mu je "duboko" ispod proseka. Nemas prava da se bunis jer te niko nije prevario. Vreme i zivci nisu merilo jer te niko nije prisilio da igras. A odmah se videlo kakva ce igra da bude. Ako si ocekivao nesto poput skajrima sam si za to kriv!
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku bacacar na korisnoj poruci:
Burgul (24.2.2012), nameless1 (24.2.2012), Rainman (24.2.2012)
Stara 24.2.2012, 14:19   #313
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Meni je igra bila super do jednog dela. I onda odjednom je pocela zestoko da smara kao da je u jednom trenutku sve ono sto je bilo super i sto mi se svidjalo kao da je pocelo od jednom strasno da mi bude dosadno. Prve one zone su mi bile super i stvarno sam uzivao. E posle mi je postalo toliko dosadno kada predjes na ono drugo ostrtvo sto je odvojeno rekom nekom valjda.I valjda posle postanes toliko jak da nema sanse da pogines. Iz tog razloga valjda igra postane monotona...
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2012, 16:00   #314
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Inicijalno, svidela mi se kombinacija arkadne pegle i RPG sistema, ali posle nekoliko maratonskih sesija od po 5-6 sati, skipujucu dijaloge u svim side questovima (čini mi se da bi mi bilo zanimljivije da mi neko, glasom učiteljice Čarlija Brauna, čita uputstvo za mikser), shvatio sam da hackujem i slashujem i da sam angažovan prema igri, kao što sam bio angažovan na časovima Ustava u četvrtoj srednje (slično mi se desilo i sa Dragon Age-om 2, btw, al tamo sam bar pažljivo pratio šta se događa i van glavne priče).

Posle nekog 25. levela, sve postaje besmisleno lako. Moj mage/rogue bi se jednostavno blinkovao medju gomilu crvenih trouglića, grunuo onu "Ilija Gromovnik" magiju, od koje preživi njih dvoje od desetoro. To dvoje bih dokrajčio chakrams/faeblades kombinacijom. I tako u krug. Smor. Isto tako, većina itema, koji se dobijaju kao nagrada za uradjeni quest, su skoro duplo slabiji od onih u inventaru. Na primer, kad treba da se jurca po jednom od poslednjih zamkova, da bi se sklopio onaj kristal, pomoću koga treba da se rokne ona veštica. U mom slučaju, završio sam sa nožem koji je imao 76 dmg, a na koji je bio prikačen taj famozni kristal. Jedina neuobičajena karakteristika tog kristala je što ima +15% dmg protiv ovih Tuatha... a ja u rukama imam chakrams od 236 dmg i faeblades od 205. I šta, da idem s tim nožem... bitch, please!

Isto tako, malko sam razočaran u sam rasplet. Neko je već pisao ovde kako mu je na pamet palo 3-4 kraja koji su zanimljiviji od ponuđenog. Sličan sam trip i ja imao.
Spoiler za kraj:
Zmaj? Uspavani zmaj je najkreativnija i najbolja stvar koja im je pala na pamet?


Moguće da je ovaj moj rant izazvan predoziranjem igrom. Najgore od svega je što bih je, da je nisam prešao, igrao i dalje, ali samo zato što sam počeo da je doživljavam kao Bejeweled ili Ricochet - kao igru koju igram na autopilotu, dok sam mislima u nekoj levoj dimenziji. Tužno je što je Reckoning RPG, a može da se igra tako bez ikakvih problema.

Poslednja ispravka: Pandemonium (25.2.2012 u 17:38)
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2012, 14:27   #315
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Evo i ja zavrsih Kingdom of Palamur, nije losa igra, daleko je po kvalitetu od Skyrima, ali je itekako dobra i zanimljiva za ubijanje vremena i dosade. 50 sati gameplaya, odradio svaki moguci quest (cak su mi side questovi bili zanimljiviji od main questa), menjao profesije/sudbi
Za 50 sati si zavrsio Amalur...? Vazi, kako da ne.
A Skyrim verovatno i za manje?
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2012, 2:58   #316
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Citat:
Alex kaže: Pregled poruke
Za 50 sati si zavrsio Amalur...? Vazi, kako da ne.
A Skyrim verovatno i za manje?
Spoiler za ...:


Ovo je dok sam jurio preostale "skrivene" questove (198 kompletiranih side questova, iako po forumima video da su neki odradili 210+ questova), hteo dici na max 40 level, radio House of Valor, jurio skrivene chestove i armor setove... Sta jos vise ima?
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 6:50   #317
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Vidim mišljenja su opet podeljena

Dobra je igra skroz, jeste, lagana je, od samog početka igram na hard al fali bre jedan insane ili hardkor ili slično nešto.

I tačno je da se munjiš tvrdo i postaješ moćan.
Ali, ono što mi se dopada je kreativna borba.
Svako može svoj stil super da razvije i od nas 50 da svi različito rokamo.
Borbe su brze i nabijene akcijom tako da je to odlično.
Ne znam sa kojom igrom da je poredim... možda i ne treba, ipak, nije vrhunska, ali je i dalje prva liga, možda se ne bori za Evropu ali se ne plaši ni za opstanak.

Neko se žali gore na BS, meni je on totalno kul. BS i ona gem/enčant aka sejdžkraft fora i sam sebi sve praviš. Ja sam sve osim oružja sam napravio i mnogo je ludo (pravio sam i oružje ali trenutno sam lutovao fine čakram'ce), napucaš manu helt i svakakve statse na par ajtema po 10 i više % i može baš fino da se nabudžiš, sve što ti fali. Npr trenutno nosim roub sa po 60 dodatnih helta i mane i kojekakvim rezistansima, 12% fizilkal, 10% elemental + 20% mane.. ma ludilo, i jopš kad se dodaju tome odlične kraftane rukavičke i cipelke slično zbudživane...

Sviđa mi se i svet kakav je i što igra leti ko podmazana.
I odlično je što može da se rispek uradi kad god hoćeš. I ima i para tako da nije problem.

Ja sam dobio i neki rudnik pa će vidimo kako kaplje otuda, a tu ima i staš pa je i to ekstra.
Igram ko sorserer, čakrame su me osvojile na prvi pogled , ali baš sad hoću malo krosklas da napravim, da iskraftam tuhender neki i krenem da kombinujem sa vorior spekom kanda bi da bidem betlmejdž.

I još samo da dodam da su opis i ocena u SK ovoga puta bili bulzaj (što čudno kad se pišu stranske reči na naški način...)
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2012, 14:54   #318
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Meni je bila super kao sto sam rekao do jednog momenta. I onda je pocela zestoko da smara. A pogotovo kada postanes warlord. Pa udaras a on ti vraca hp i bukvalno postanes ne unistiv.... Sa 1000+~ armora (ne secam se) i mach od lady gage bukvalno nije bilo izazova cak ni na hard.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 21:23   #319
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

The Legend of Dead Kel


Novi DLC...izlazi 20 Marta
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
altas (19.3.2012), bacacar (16.3.2012)
Stara 19.3.2012, 12:34   #320
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Jel može ovo na gamepadu? Nikako da provalim kako da namestim, a ubeđen sam da je lakše tako nego na tastaturi.
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
Heroes of Three Kingdoms Thuzar MMORPG igre 133 5.10.2011 23:46
A Tale of Two Kingdoms zoran845 Avanturističke igre 2 24.5.2008 21:58
Rising Kingdoms voodoo_ Strateške igre 1 12.8.2006 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com