Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.4.2009, 0:37   #141
SemperFi
Član
 
Član od: 24.2.2009.
Poruke: 48
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 10 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

mene nikad nije uspela da uplasi igrica koje je bila pucacina krvi do kolena i takve stvari, vise mi je gadno jedine igre koju su mi digle kosu na glavi u Undying i Call of Cthulu, pa mogu reci i First Encount and Assault Recon na momente al ne mogu ga svrstati sa ovom dvojkom jer je ipak samo na momente, dok je u recmo Cthulu atmosfera ta koja nabija strah... posle sat vremena igranja pocinjem da se okrecem iz sebe
SemperFi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 20:13   #142
Alhemym94
Novi član
 
Član od: 19.4.2009.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

F.E.A.R
Alhemym94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 21:22   #143
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

F.E.A.R to je jedina igra u kojoj mogu da se prestravim!
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 21:38   #144
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Ne znam zasto vam je FEAR toliko strasan buduci da vas igra uvek upozori

incoming= unknown i uvek ocekujes, ima "finih" scena, ali taj inc= unk vas cini uvek spremnim i kvari horor elemente...
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 21:57   #145
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Citat:
Cernobil kaže: Pregled poruke
Ne znam zasto vam je FEAR toliko strasan buduci da vas igra uvek upozori

incoming= unknown i uvek ocekujes, ima "finih" scena, ali taj inc= unk vas cini uvek spremnim i kvari horor elemente...
Gresis,young grasshopper-e.Gresis.

Evo na primer,jedna od stvari koja je zastitni znak silent hill serijala je radio koji pocne da susti nekoliko sekundi pre nego sto se pojavi bilo kakvo cudoviste.A SH serijal bi se lako mogao nazvati najstrasnijim serijalom igara u istoriji.

Svi najveci majstori horora znaju da se najvise plasis onoga sto ne vidis.Moze pred mene u doom trojci direktno iz pakla iskociti i najveci,najstrasniji,najvatreniji najzli turbo mega baja,kad ja njega vidim,on meni nije nesto puno strasan.Ali zato u silent hill igrama,kad god cujes sustanje radija,krece znoj da curi,pogleda da se muti,srce da kuca jace,puno jace.Svaki put!A zasto?Pa zato sto ne znas sta te ceka.Znas da te ceka nesto,ali ne znas sta!Horor je sam po sebi puno kompleksniji nego sto velika vecina ljudi misli.

A to sto ti pricas,taj BOO "horor",to je nesto najjadnije,najsmesnije i najgluplje sto postoji.Kratko i jasno.Da,gluplje i od Paris-fucking-Hilton!

I taj radio u FEAR-u je u stvari maznut iz silent hila,i kao takav(maznut,je li) dosta dobro funkcionise.Ne podjednako dobro,naravno,ali OK.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku goodlikesweeper na korisnoj poruci:
Milos_B (2.6.2009), noisy (2.11.2009), Psycho13 (19.4.2009)
Stara 19.4.2009, 22:29   #146
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

hahaha jao moram nesto da vam ispricam iz F.E.A.R-a Perseus Mandate tu negde na pocetku ja idzacem napolje i sidjem niz neke kamene stepenice na ulicu tamo je bio jedan ugao ne zanm ni ja kao neka mrtva ulica ja tamo udjem:bilo je usko,polumracno i tamo je bio jedan kontejner.I ja vidim da na tom mestu nema nista posebno jel da?I ja lepo krenem u nazad ali ne okrenem se nego unazad i ja ne mogu da se vratim unazad!?Ja reko sta je ovo ajde da se okrenem...to mi je bila najveca graska u zivotu!To mi je skratilo zivot bar za 5 godina!Da se vratim prici!Krenuo sam misa da pomeram(ne tako sporo) i ispred mene je stajao onaj krvavi covrek koji jede ljude,ali ja sam ga tako iznenada video da sam zamalo dobio srcku,znaci 10 minuta mi je trebalo da se trgnem!Ufff i sad ce neko reci da F.E.A.R nije strasan,pa nemojte molim vas!
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2009, 23:35   #147
Pax90
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 22.9.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 443
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Slabo igram strasne igre.Ali kad sam igrao King Kong pre,toliko sam se uziveo da kad mi je onaj dinosauros iznenada izaso,ja se uplasio i pao sa stolice ali bilo je to davno...
Pax90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 11:03   #148
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Citat:
Pax90 kaže: Pregled poruke
Slabo igram strasne igre.Ali kad sam igrao King Kong pre,toliko sam se uziveo da kad mi je onaj dinosauros iznenada izaso,ja se uplasio i pao sa stolice ali bilo je to davno...
Preporucio bih ti horror igre.To su uvek najbolje igre,veruj mi!
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 14:29   #149
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Gresis,young grasshopper-e.Gresis.

Evo na primer,jedna od stvari koja je zastitni znak silent hill serijala je radio koji pocne da susti nekoliko sekundi pre nego sto se pojavi bilo kakvo cudoviste.A SH serijal bi se lako mogao nazvati najstrasnijim serijalom igara u istoriji.

Svi najveci majstori horora znaju da se najvise plasis onoga sto ne vidis.Moze pred mene u doom trojci direktno iz pakla iskociti i najveci,najstrasniji,najvatreniji najzli turbo mega baja,kad ja njega vidim,on meni nije nesto puno strasan.Ali zato u silent hill igrama,kad god cujes sustanje radija,krece znoj da curi,pogleda da se muti,srce da kuca jace,puno jace.Svaki put!A zasto?Pa zato sto ne znas sta te ceka.Znas da te ceka nesto,ali ne znas sta!Horor je sam po sebi puno kompleksniji nego sto velika vecina ljudi misli.

A to sto ti pricas,taj BOO "horor",to je nesto najjadnije,najsmesnije i najgluplje sto postoji.Kratko i jasno.Da,gluplje i od Paris-fucking-Hilton!

I taj radio u FEAR-u je u stvari maznut iz silent hila,i kao takav(maznut,je li) dosta dobro funkcionise.Ne podjednako dobro,naravno,ali OK.
Stvarno ne bih znao buduci da nisam igrao SH A mozda si ti plasljivko ako te je FEAR uplasio, buduci da meni FEAR uopste nije bio strasan jer ti ta Alma ne moze nista. Igra ima neku jezivu atmosferu i dobre su scene sa Almom,ali opet,nista posebno,mada mi se igra stvarno svidja. DOOM3 nije horor, to je tek smejurija ,nije nista strasniji od Counter Strike-a. DOOM3 je meni cak i losa igra, mislim glupo je kad se neprijatelj "stvori" iza mene. Americki debilizam. Kako ne znas sta te ceka? LOL pa ALMA sta drugo,ima da se pojavi i sta sa tim, ne moze ti oduzeti ni 1 health.

"A to sto ti pricas,taj BOO "horor",to je nesto najjadnije,najsmesnije i najgluplje sto postoji.Kratko i jasno.Da,gluplje i od Paris-fucking-Hilton!" - znam sta je jos gluplje od BOO horora. Ovaj tvoj komentar,buduci da ja nigde nisam pomenuo to niti mislio na to Pricas sam sa sobom buduci da ja nista takvo nisam nigde pomenuo

BTW FEAR takodje ima BOO horor elemenata. Npr. kad ides po onoj bolnici a ono krv dole ,dodjes do vrata i iz krvi na tebe naskace kostur Sta je to nego BOOO uplasio sam te,a u FEAR-u ih ima jos. Dva puta sam na almu potrosio pun sarzer, ali i to je BOO efekat, idem kroz ventilaciju i ona se pojavi i krene ka meni kao pauk Ja samo RATATATA ... ode pola sarzera. Ali u sustini ti pucas tu na SVE sto se mrda, ne moras da gledas sta je. Tako da... i da se pojavi Pikacu iznenada ,svako bi zapucao A i to je negde na pocetku igre, ko je znao da mi ne moze nauditi. Ne uzivim se ja toliko u igru da bi me prepalo nesto sto se tek tako samo pojavi... u FEAR-u me Alma nije ni jednom tako prepala. Mada su cool scene nema sta.

Poslednja ispravka: Cernobil (20.4.2009 u 14:40)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 15:11   #150
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Meni je ubedljivo najjaca atmosfera u AVP2. Nista mi ne ledi krv uzilama kao znanje da me negde ceka neki ALIEN zedan krvi. A tek sto ga ne vidis dok ti bukvalno ne iskoci pred tebe, a kad iskoci...BU evo ja stigao
Silent hill i ostalo su ok, al meni AVP najvise sledi i g..no od svih igara i dan danas.
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 19:59   #151
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

@Cernobil

Ama covece,ja sam pricao o silent hill-u i o hororu uopste.Sve sto sam rekao za fear je da je radio preuzet iz Sh-a i da je OK,dakle nista preterano posebno.

A sto se tice boo horora,ti si rekao da ti nije fear bio strasan jer si bio upozoren na to sto ce se dogoditi.Pa je moja logika bila da su ti strasne one stvari koje te iznenade(aka BOO horor).Ali OK,ako nisi na to mislio,u redu,ajde kazi ti meni na sta si mislio,i sta je po tebi dobar horor.

E da,kad si se vec raspricao o fear-u,rekao bih da velika vecina scena u fear-u nije tradicionalni BOO,iz razloga vec objasnjenog-upozoren si na njih.Ali da,postoji nekoliko,i ja ga ne smatram za vrhunac horora,ali kao sto sam vec rekao,nije ni los,za amerikance anyway.

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (20.4.2009 u 22:23)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 22:13   #152
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Doom 3 u sitne sate...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 23:18   #153
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Call Of Cthulhu....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 0:01   #154
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Da imaju te dve vrste horora, taj boo horor kad nesto samo iskoci i ti se iscimas, to mrzim i u filmovima i u igrama, a ima i onaj kao horor, najvis ega koriste Japanci, ono kao hektolitri krvi, uber ruzni monstrumi i unakazena tela, sve je to ruzno i strasno i neprijatno...

Ali pravi horor je taj supijens pred dogadjaj, posto se ljudi najvise boje nepoznatog, ne znas sta ce izaci, ne znas da li ce neso uopste izaci ali osecas strah, bojis se jer ne znas sta je tamo, to je kao kad se dete boji cudovista u ormanu iako nema nikakva fizicki dokaz da je cudoviste tamo ali se boji da ode da pogleda. Tako da je to pravi horor nesto nepoznato, e i tu se poznaju majstori tj. ko ce da napravi strasniju i mracniju atmosferu, onu nelagodnost koja pritiska i tisti.

Inace ne volim preterano horor, nekako mi je strasan, vise volim vedrije i lepse stvari da idem i koljem i kidam glave i ubijam 2874. orka nekim ogromnim macem.

Kao sto se vidi iz posta, slazem se sa sviperom, ali sam hteo da ovo formulisem svojim recima.

Zaje*o me sat na kompu, hteo sam da postujem poruku tacno u ponoc
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Nikola16789 (3.11.2009), shrafko (22.4.2009)
Stara 21.4.2009, 0:14   #155
MladenIsakovic
Član
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Šabac
Poruke: 375
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 54 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku MladenIsakovic
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Fear Perseus mandate jes' mi bio strašan, al' ne sad nešto što bi mi izazivalo noćne more, ali u nekim mračnim situacijama, vidiš leš negde pored tebe, pa ga nema, i tako te neke fore, umeju biti scary. E sad da upoređujem ne mogu, jer nisam igrao te horore, nisam vam ja neki gamer, ali moram pokušati da pronađem taj silent hill, baš da vidim kakav je

Poslednja ispravka: DeCoy (21.4.2009 u 0:33)
MladenIsakovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 1:54   #156
YoZla
Član
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: Black Mesa Research Facility
Poruke: 53
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku YoZla
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Half Life... Imao 7 godina kad sam ga igrao... A i Call Of Chtulhu
YoZla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 2:35   #157
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Da imaju te dve vrste horora, taj boo horor kad nesto samo iskoci i ti se iscimas, to mrzim i u filmovima i u igrama, a ima i onaj kao horor, najvis ega koriste Japanci, ono kao hektolitri krvi, uber ruzni monstrumi i unakazena tela, sve je to ruzno i strasno i neprijatno...

Ali pravi horor je taj supijens pred dogadjaj, posto se ljudi najvise boje nepoznatog, ne znas sta ce izaci, ne znas da li ce neso uopste izaci ali osecas strah, bojis se jer ne znas sta je tamo, to je kao kad se dete boji cudovista u ormanu iako nema nikakva fizicki dokaz da je cudoviste tamo ali se boji da ode da pogleda. Tako da je to pravi horor nesto nepoznato, e i tu se poznaju majstori tj. ko ce da napravi strasniju i mracniju atmosferu, onu nelagodnost koja pritiska i tisti.

Inace ne volim preterano horor, nekako mi je strasan, vise volim vedrije i lepse stvari da idem i koljem i kidam glave i ubijam 2874. orka nekim ogromnim macem.

Kao sto se vidi iz posta, slazem se sa sviperom, ali sam hteo da ovo formulisem svojim recima.

Zaje*o me sat na kompu, hteo sam da postujem poruku tacno u ponoc
Upravo tako, lepo kaže H.P. Lovecraft "The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown."
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 8:28   #158
Salito
Član
 
Član od: 8.10.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 309
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 30 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Silent Hill bilo koji deo. Nisam mogao da spavam, prestajao sam da igram oko 20:00 da bi mogao da se uspavam...
Salito je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 9:27   #159
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Da ali uvek je meni bio strasniji BOO horror od unakazenih vampira sa bubregom 2 metra od njega!Jednostavno taj horror je vise gadan nego strasan,ali meni nije ni gadan!A sto se tice F.E.A.R ljudi nisu smeli da ne stave upozorenje jer da nisu pa groblja bi bila prepuna!
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 9:44   #160
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Koja vam je igra bila najstrašnija?

Eh,nikad necu zaboraviti jednu scenu iz silent hill dvojke. Tamo pred kraj,u hotelu,kad moras ostaviti svoje stvari pre nego sto udjes u lift(sve sem "pisma od Meri"),i moras tako,bez nacina da se odbranis od cudovista,bez lampe da ti osvetli put,i bez radija da te upozori na cudoviste, krenuti u neistrazene delove hotela. I uglavnom,nasao saam se u nekom uzanom hodniku,kamera je fantasticno bila pozicionirana na suprotni cosak (kratkog)hodnika tako da sam mogao videti svega dva koraka ispred sebe. Napravio sam jedan korak,i video sam u gornjem desnom cosku kako nesto krece da me napada,ali posto nisam bio upozoren na to,i nista zivo zbog kamere nisam video pa nisam znao sta je to sto me napada,i znao da nemam NIKAKAV nacin da se odbranim,potpuno sam odlepio! U delicu sekunde sam bukvalno lupio ESC da bi pauzirao igru,upro u radni sto nogama i rukama i posto imam tockice na stolici,odgurnuo se od stola sto sam vise mogao! E trebalo mi je jedno 30 sekundi da dodjem sebi,i skontam zasto sam se toliko uplasio. I onda sam igrao jos jedno 10 minuta i video da je to ustvari bilo ono cudoviste sa 4 noge,i da je ono sto sam video u cosku ekrana njegove(njene) gornje noge,koje je zamahnula ka meni.Posle toga sam ugasio igru i ustao sa stolice da odem do kuhinje i popijem vode,i ladno su mi se noge tresle!

Sve u svemu,to je bio momenat u kojem sam na svojoj kozi(i zivcima) video sta je u stvari taj strah od nepoznatog,i koliko su genijalna ideja ovi fixed kamera uglovi.Stvarno su Japanci majstori horora,nema sta.Da sam ovde imao slobodnu kontrolu nad kamerom,i da sam mogao da gledam gde hocu,ne bi se ni najmanje uplasio jer bi na vreme video da je to obicno cudoviste koje sam vec sto puta sreo,i samo bi protrcao pored njega.

I moram reci da mi je skroz glupavo kad vidim ljude kako se zale na ove kamere iz starijih SH igara. Oni su bitan deo suspensa i horor atmosfere. A ovi jenkiji koji su pravili homecoming ocigledno nisu to mogli da shvate.

Jos jedna bitna stvar za horor igru je imerzija. Dobra horor igra nika ne bi trebala da zrtvuje kredibilitet situacije u kojoj se igrac nalazi samo bi igranje bilo zabavnije. Silent hill 2 je naravno,sjajan primer toga. Jedan od razloga iz kojeg sam se toliko uplasio je upravo to sto sam se skroz uziveo u igru,i zavoleo likove,pogotovo James-a. A homecoming je naravno opet primer neceg suprotnog,igra se toliko trudi da bude zabavna da situacija u kojoj se nalazis deluje skroz nestvarno. Pogledajte samo one borbene animacije. Borba mozda jeste zabavna ali nije realna,i nema veza sa logikom,sto te distancira od igre i cini je manje strasnom.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolja igra sa Sege mmilos085 Stare igre 455 31.12.2023 12:45
Ne možete da se setite imena igre? (C64, Amiga, DOS, Arcades...) The Dark Gamer Stare igre 2224 11.11.2022 23:46
Koja je sasvim potpuno najbolja strateska video igra svih vremena ? Indio Strateške igre 352 31.8.2008 23:41
Muzika koja je bila hit odredjenog datuma A M G Opšta kultura 24 13.5.2007 1:31
Koja je po vama najbolja sportska igra u 2005. godini? Rene Sportske simulacije 55 13.12.2006 6:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com