Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.7.2018, 9:47   #21
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
kami kaže: Pregled poruke
Kuzma nije ogorceni intelektualac, on pored intelektualaca nije ni prosao u zivotu, i ne zna sta znaci biti intelektualac. Mislim, nisu intelektualci ni ogromna vecina njegovih pomenutih idola (ETF-ovci, programeri, i ostali), a kamoli pa on. On je obican slabo obrazovan i prosecno informisan troler. Nista vise, i nista manje.


Pokazivanje stepena testosterona, sto on radi konstantno; nikada i nigde u bilo kojoj iole inteligentnijoj prici nije dokaz pobede; vec nerazumevanja i nezrelosti.


Gledajte sad ovo. On u pomenutom tekstu proziva sub-kulturu ciji su clanovi u poslednjih 100 godina prosli put od bukvalno najbednijih clanova drustva, cija je strast, hobi, zanimanje, smatrano najnizim mogucim od strane drustvenog mejnstrima. I to radi sa pozicije sub-kulture koja je nastala u dokolici 'srednje klase' . Kuzma i smislenost, kao ja i Karl Marks. Da je Kuzma normalan, nasao bi mnogo vise slicnosti izmedju te dve sub-kulture- obe su bile neverovatno jbane bukvalno svuda, cak i u dominantno javnom diskursu, itd. To je zrelo uraditi. Ali jbga, jos jednom prosecan troler, umesto da pljuje po zaista vodecim elementima drustva, on pljuje po ljudima koji imaju drugaciju strast od njegove.
Mda. Kuzma pljuje jer ima razloga da pljuje. Ko to ne vidi, ili je slep ili nosi pink naočare.
Druga je stvar to što se danas pojam intelektualca opet, po ko zna koji put smešta uz mainstream diskurs. Istovremeno biti kao što je to Kuzma, dežurni "Pera Kontraš" je uvek bilo hrabar čin. Reći popu - pop, a bobu - bob nikada nije bilo popularno, a danas u vreme dominacije P.C (gde ovo nije skraćenica od Personal Computer) je i ludilo hrabrosti. Jedini pravi ljudi, ljudi koje mogu nazvati onima koji su sačuvali svoj stav u ovo vreme "live and let live" su baš oni koje nazivaju hejterima. Da ne govorim o tome da je baš to znak inteligencije, a ne besomučno ponavljanje floskula naučenih kod onog Nemca čiji se rad nekada, a bogami i sada smatra "svetim pismom" zabludelih ovčica, o apologetama istog u vidu Deride i ostalih naturalizovanih Francuza da i ne govorim.

Da nema Kuzme i njemu sličnih, čitali bi smo samo hvalospeve ili "dubokoumna" pisanija zelenokosih, pirsovanih "intelektualki" sa đozlucima, uz pisanija i lupetanja vlasnika hladnjača i unesrećitelja malinara.

Ponoviću, i ja žalim za vremenom kada je S.K bio mlađi, bolji, luđi i odvojeniji od sveta koji nas okružuje. Ali tog S.K više nema, a svet bitova i bajtova je poodavno zaražen virusom koji besomučno prenose leftardi konformisti od čijeg se sardonskog slaganja sa "humanošću" više ljudi i ne mogu videti od okeana diverzifikovanih grupa bajtova koji vrište "opresijaaaa, agresijaaa"
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DArthShone na korisnoj poruci:
filpan (16.7.2018), player1 (14.7.2018)
Stara 13.7.2018, 10:35   #22
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Ako već nisi, pod hitno u politiku. Menjaš teze i spinuješ u najboljem maniru domaćih političara.
Kakvom logičkom akrobacijom dolaziš do toga da je u Srbiji dominacija PC i da neko ko piše protiv "navijača" dolazi u opasnost da ga isprozivaju "leftardi", kada je situacija zapravo obrnuta? Prođi pored kioska i pogledaj naslovne strane novina, pogledaj emisije na TV, nemoj samo "besomučno ponavljati naučene floskule"...
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 10:55   #23
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Ružno mi je čitati pojedine postove sa pljuvačinom po autoru članka kao čoveku. Mislim da tome nema mesta na forumu SK.


Uz sve psihoanalize lika i dovođenje u pitanje i obrazovanja i intelekta autora. Verujem da takvi postovi više govore o autorima istih, nego o autoru teksta koji je ovde tema (barem bi trebalo).
Relja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Relja na korisnoj poruci:
Akumu (17.7.2018), player1 (14.7.2018)
Stara 13.7.2018, 11:38   #24
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
namcor kaže: Pregled poruke
Ako već nisi, pod hitno u politiku. Menjaš teze i spinuješ u najboljem maniru domaćih političara.
Kakvom logičkom akrobacijom dolaziš do toga da je u Srbiji dominacija PC i da neko ko piše protiv "navijača" dolazi u opasnost da ga isprozivaju "leftardi", kada je situacija zapravo obrnuta? Prođi pored kioska i pogledaj naslovne strane novina, pogledaj emisije na TV, nemoj samo "besomučno ponavljati naučene floskule"...
Ufff, fala ti na sovjetu, baš mi se ovih dana nešto ulazi u bolikitu. Suprotno od PC? Pa to zlo ima lica koliko hoćeš, za inteletualce jedno, a za pasulj drugo, ovo sa kioska. Tako da, dominira ono ovdenak koliko hoćeš.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 14:09   #25
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

...vlast, stranke na vlasti, skupština, dobar deo opozicije nemaju apsolutno nikakve veze sa PC, naprotiv, svi koji im se iz nekog razloga ne dopadaju dobiju vrlo ne-PC etikete, ne važi pretpostavka nevinosti nego se "presude" donose na konferencijama za štampu, svako ko podržava opoziciju je lopov, kriminalac, batinaš...
PC u našoj državi promoviše nekoliko malih stranaka, par NGO i do skoro zaštitnik građana i poverenik za rodnu ravnopravnost (ovi novi se ne bune, njima je sve OK).

E sad, ako ti hoćeš da se krećeš u nekim krugovima u kojima nije pristojno vređati ljude na nacionalnoj osnovi, a da se ponašaš kao većina ovde pa te isprozivaju, to je tvoj lični problem i ne možeš ga projektovati na celu državu.
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 14:25   #26
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
namcor kaže: Pregled poruke
...vlast, stranke na vlasti, skupština, dobar deo opozicije nemaju apsolutno nikakve veze sa PC, naprotiv, svi koji im se iz nekog razloga ne dopadaju dobiju vrlo ne-PC etikete, ne važi pretpostavka nevinosti nego se "presude" donose na konferencijama za štampu, svako ko podržava opoziciju je lopov, kriminalac, batinaš...
PC u našoj državi promoviše nekoliko malih stranaka, par NGO i do skoro zaštitnik građana i poverenik za rodnu ravnopravnost (ovi novi se ne bune, njima je sve OK).

E sad, ako ti hoćeš da se krećeš u nekim krugovima u kojima nije pristojno vređati ljude na nacionalnoj osnovi, a da se ponašaš kao većina ovde pa te isprozivaju, to je tvoj lični problem i ne možeš ga projektovati na celu državu.
PC je jednoumlje.a to da li se neko oseća uvreďenim ili ne, njegov problem. Odavno je prestalo da me nervira nečije pljuvanje po bilo kome, ne prepoznajem se u tim grupama.
Ako nekome odgovara da se oseća prozvanim, pa bože moj, ne osećaj se pripadnikom grupe.
Kuzma ima pravo da pusti jezik, a kome se ne sviđa, nemoj da obraća pažnju na to, a ne da u maniru leftarda lepi etikete.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 16:02   #27
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Koji je on ***** da ***** o svemu i svima, a da niko nema prava njemu da odgovori?

Poslednja ispravka: Bascelik (13.7.2018 u 16:10)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 16:02   #28
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
Relja kaže: Pregled poruke
Ružno mi je čitati pojedine postove sa pljuvačinom po autoru članka kao čoveku. Mislim da tome nema mesta na forumu SK.


Uz sve psihoanalize lika i dovođenje u pitanje i obrazovanja i intelekta autora. Verujem da takvi postovi više govore o autorima istih, nego o autoru teksta koji je ovde tema (barem bi trebalo).
"Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa."

Pa ako se ne slazemo sa kolumnom, pa necemo valjda da krivimo stampariju?
A pri tom, autor kolumne nije imao obzir ni prema kome (taksistima narocito ) zasto bi iko imao obzira prema njemu. O obrazovanju ne mogu da govorim, ne znam sta je zavrsio niti me zanima, ali o intelektu svakog od nas mozemo da sudimo na osnovu njegovih reci i dela.

A sto se tice "psihoanalize" (mada ovo ovde nije ni blizu psihoanalize u pravom smislu), ako neko stalno ima potrebu da ubedjuje druge u svoju superiornost na bilo kom polju (i to sa upadljivim nedostatkom samosvesnosti), ne moras da budes Frojd pa da zakljucis da "psihicki konflikti potisnuti u podsvesni deo svesti u periodu razvoja licnosti, kasnije prodiru u svesni deo i manifestuju se kao kompleksi" (eto, mozemo i mi malo da se frljamo strucnim izrazima i definicijama, mozda impresionarimo neistomisljenike nasom inteligencijom [ne odnosi se na tebe @Relja]).

A da smo mi PC drustvo (a jako mi je drago sto nismo), Kuzmanovic bi leteo iz SK zbog proslomesecne kolumne. Ne znam koliko je doticni gospodin svestan da medju tim taksistima ima veliki broj ljudi inteligentnijih i verovatno obrazovanijih od njega (licno poznajem dvojicu lekara koji voze taksi da bi pregurali od prvog do prvog, posto posla u struci nema).

Stoga, moj stav je da ako takvim kolumnama ima mesta u casopisu (ne kazem da nema), onda ima i na forumu mesta postovima u kojima ce se trucanje uobrazenka kao sto je Kuzmanovic napadati bez rukavica.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 16:23   #29
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Kuzma trool master, spreman za penziju
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 16:23   #30
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
"Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa."

Pa ako se ne slazemo sa kolumnom, pa necemo valjda da krivimo stampariju?
A pri tom, autor kolumne nije imao obzir ni prema kome (taksistima narocito ) zasto bi iko imao obzira prema njemu. O obrazovanju ne mogu da govorim, ne znam sta je zavrsio niti me zanima, ali o intelektu svakog od nas mozemo da sudimo na osnovu njegovih reci i dela.

A sto se tice "psihoanalize" (mada ovo ovde nije ni blizu psihoanalize u pravom smislu), ako neko stalno ima potrebu da ubedjuje druge u svoju superiornost na bilo kom polju (i to sa upadljivim nedostatkom samosvesnosti), ne moras da budes Frojd pa da zakljucis da "psihicki konflikti potisnuti u podsvesni deo svesti u periodu razvoja licnosti, kasnije prodiru u svesni deo i manifestuju se kao kompleksi" (eto, mozemo i mi malo da se frljamo strucnim izrazima i definicijama, mozda impresionarimo neistomisljenike nasom inteligencijom [ne odnosi se na tebe @Relja]).

A da smo mi PC drustvo (a jako mi je drago sto nismo), Kuzmanovic bi leteo iz SK zbog proslomesecne kolumne. Ne znam koliko je doticni gospodin svestan da medju tim taksistima ima veliki broj ljudi inteligentnijih i verovatno obrazovanijih od njega (licno poznajem dvojicu lekara koji voze taksi da bi pregurali od prvog do prvog, posto posla u struci nema).

Stoga, moj stav je da ako takvim kolumnama ima mesta u casopisu (ne kazem da nema), onda ima i na forumu mesta postovima u kojima ce se trucanje uobrazenka kao sto je Kuzmanovic napadati bez rukavica.
Tako je, dabome. Jer nas je Kuzmanović uvredio, pronašli smo se u tome, a kako ovo nije leftardirano PC društvo, ne možemo da kmečimo da se raspisani rantovima skloni Kuzmanović skloni iz društva, tj smesti dalje od našeg cenjenog lista u kome treba da čitamo pisma podrške "antifašistima", "onanistima" "taksistima" i ostalima koji su predmet interesovanja Kuzmanovićevog pisanija. Pošto to ne možemo da tražimo, hajde da mu ovde odgovorimo svojim rantovima, jer smo tako pozvani da morališemo lenji dan po podne.

Da ne bude zabune, i meni smeta to što Kuzmanović piše o stvarima koje sa kompjuterima imaju veze kao lanjski sneg sa kiselim krastavcima, dok sa druge strane izbegava da oplajvazi kopi pejstere kojih je ova oblast, tj kompjuterska industrija puna da se više ne može živeti od njih. Da malo popljuje "inteligenciju" mirijada razvijača koji ne znaju za optimizaciju, da malo ispsuje damn hardversku industriju koja ne da ne ide napred, nego prodaje rogove za sveću i dildoe umesto pravih stvari. Što ne is....ara minere kojima je zinulo d..e za laku zaradu a zbog kojih alavi proizvođači grafičkih imaju opravdanje da drukaju cene svojih poluproizvoda. Što ne popljuje japijevštinu, dosadan metro dizajn i tako to. Mada, i tada bi se našla neka pahuljica kojoj bi i to smetalo.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 16:55   #31
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
DArthShone kaže: Pregled poruke
Da ne bude zabune, i meni smeta to što Kuzmanović piše o stvarima koje sa kompjuterima imaju veze kao lanjski sneg sa kiselim krastavcima, dok sa druge strane izbegava da oplajvazi kopi pejstere kojih je ova oblast, tj kompjuterska industrija puna da se više ne može živeti od njih. Da malo popljuje "inteligenciju" mirijada razvijača koji ne znaju za optimizaciju, da malo ispsuje damn hardversku industriju koja ne da ne ide napred, nego prodaje rogove za sveću i dildoe umesto pravih stvari. Što ne is....ara minere kojima je zinulo d..e za laku zaradu a zbog kojih alavi proizvođači grafičkih imaju opravdanje da drukaju cene svojih poluproizvoda. Što ne popljuje japijevštinu, dosadan metro dizajn i tako to. Mada, i tada bi se našla neka pahuljica kojoj bi i to smetalo.
Potpis.

Jel moze redakcija da da neko misljenje na ovaj, odlican, komentar?
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 17:00   #32
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

@DArthShone
Pa ne znam da li se bilo ko koje ucestvovao u ovoj debati osetio uvredjenim (ja bar nisam primetio, mozda mi je promaklo). Ali nesto ne mora da me vredja da bi mi smetalo. Ali to sto mi smeta ne znaci da hocu da se cenzurise. E tu dolazi na red ovo sto si ti napisao crvenim. Vrlo jednostavno. Toliko kontroverzi svakog dana vezanih za IT industriju (recimo Kuzmanovic bi verovatno mogao da napise mnogo bolji tekst vezan Brajana Krzanicha nego Momir koji kao i da ne pokusava da sagleda kontekst cele situacije u kojoj je Intel i uzima kao jevandjelje saopstenje PR odeljenja, pa makar Quzma i zagazio mutne vode teorija zavere kao sto ponekad ume).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 17:09   #33
kami
Član
 
Član od: 17.3.2014.
Poruke: 240
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 67 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
DArthShone kaže: Pregled poruke
Mda. Kuzma pljuje jer ima razloga da pljuje. Ko to ne vidi, ili je slep ili nosi pink naočare.
Druga je stvar to što se danas pojam intelektualca opet, po ko zna koji put smešta uz mainstream diskurs. Istovremeno biti kao što je to Kuzma, dežurni "Pera Kontraš" je uvek bilo hrabar čin. Reći popu - pop, a bobu - bob nikada nije bilo popularno, a danas u vreme dominacije P.C (gde ovo nije skraćenica od Personal Computer) je i ludilo hrabrosti. Jedini pravi ljudi, ljudi koje mogu nazvati onima koji su sačuvali svoj stav u ovo vreme "live and let live" su baš oni koje nazivaju hejterima. Da ne govorim o tome da je baš to znak inteligencije, a ne besomučno ponavljanje floskula naučenih kod onog Nemca čiji se rad nekada, a bogami i sada smatra "svetim pismom" zabludelih ovčica, o apologetama istog u vidu Deride i ostalih naturalizovanih Francuza da i ne govorim.

Da nema Kuzme i njemu sličnih, čitali bi smo samo hvalospeve ili "dubokoumna" pisanija zelenokosih, pirsovanih "intelektualki" sa đozlucima, uz pisanija i lupetanja vlasnika hladnjača i unesrećitelja malinara.

Ponoviću, i ja žalim za vremenom kada je S.K bio mlađi, bolji, luđi i odvojeniji od sveta koji nas okružuje. Ali tog S.K više nema, a svet bitova i bajtova je poodavno zaražen virusom koji besomučno prenose leftardi konformisti od čijeg se sardonskog slaganja sa "humanošću" više ljudi i ne mogu videti od okeana diverzifikovanih grupa bajtova koji vrište "opresijaaaa, agresijaaa"
Qzma pljuje jer je troler, troleri ne moraju da imaju razloga za pljuvacinu. Nije meni lose sto je Qzma troler i hejter, lose je to sto je los, besmislen i kontradiktoran troler i hejter.

Intelektualci jesu drustveni mejnstrim sigurno jos od Francuske revolucije, a definitivno i bukvalno kontrolisu drustvo od WW2 naovamo, samo sto su to neke druge i opstije teme, koje Qzma ne bi razumeo.

Jedna od pokazatelja njegovog besmisla kontradiktornosti su ti njegovi stavovi o intelektualcima, PC pajserima, i celokuponom drustvenom mejnstrimu. On i ne zna sta je pop, a sta je bob, da bi i jednom i drugom sasuo istinu u lice.

Vlasnici hladnjaca su jedno 1322312321 puta pametniji, realniji, sposobniji i mudriji ljudi od bilo kog Qzminom idola, pa puta 10.

Qzma je autsajder isto koliko sam ja Meril Strip, i zaista je vise dosadno to sto on na silu pakuje sve to sto je on u pomenuti pojam. On nije autsajder, mozda je bio tamo sa nekih 20 godina, mada i u to sumnjam.
kami je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 17:17   #34
kami
Član
 
Član od: 17.3.2014.
Poruke: 240
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 67 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
Relja kaže: Pregled poruke
Ružno mi je čitati pojedine postove sa pljuvačinom po autoru članka kao čoveku. Mislim da tome nema mesta na forumu SK.


Uz sve psihoanalize lika i dovođenje u pitanje i obrazovanja i intelekta autora. Verujem da takvi postovi više govore o autorima istih, nego o autoru teksta koji je ovde tema (barem bi trebalo).
Posalji ovakav komentar na bukvalno svaki Qzmin tekst ikada, gde on i:

1. Pljuje po svima koji mu se ne svidjaju, kao ljudi.
2. Dovodi u pitanje obrazovanje i intelekt istih.


Koja je to fora da on moze po drugima, a mi ne mozemo po njemu?
kami je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 19:03   #35
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
kami kaže: Pregled poruke
Qzma pljuje jer je troler, troleri ne moraju da imaju razloga za pljuvacinu. Nije meni lose sto je Qzma troler i hejter, lose je to sto je los, besmislen i kontradiktoran troler i hejter.

Intelektualci jesu drustveni mejnstrim sigurno jos od Francuske revolucije, a definitivno i bukvalno kontrolisu drustvo od WW2 naovamo, samo sto su to neke druge i opstije teme, koje Qzma ne bi razumeo.

Jedna od pokazatelja njegovog besmisla kontradiktornosti su ti njegovi stavovi o intelektualcima, PC pajserima, i celokuponom drustvenom mejnstrimu. On i ne zna sta je pop, a sta je bob, da bi i jednom i drugom sasuo istinu u lice.

Vlasnici hladnjaca su jedno 1322312321 puta pametniji, realniji, sposobniji i mudriji ljudi od bilo kog Qzminom idola, pa puta 10.

Qzma je autsajder isto koliko sam ja Meril Strip, i zaista je vise dosadno to sto on na silu pakuje sve to sto je on u pomenuti pojam. On nije autsajder, mozda je bio tamo sa nekih 20 godina, mada i u to sumnjam.
Znači tebi je D.J.V inteligentniji od Miodraga Kuzmanovića? Nije začudo, jer misliš da su inteletualci mainstream....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2018, 21:50   #36
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
kami kaže: Pregled poruke
Posalji ovakav komentar na bukvalno svaki Qzmin tekst ikada, gde on i:

1. Pljuje po svima koji mu se ne svidjaju, kao ljudi.
2. Dovodi u pitanje obrazovanje i intelekt istih.


Koja je to fora da on moze po drugima, a mi ne mozemo po njemu?

Mislim da je loše spustiti se na nivo ličnih prozivki. Nezrelo, najblaže rečeno.


Inače, opleo je i po minerima svojevremeno.
Relja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Relja na korisnoj poruci:
player1 (14.7.2018)
Stara 13.7.2018, 22:08   #37
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
Relja kaže: Pregled poruke
Mislim da je loše spustiti se na nivo ličnih prozivki. Nezrelo, najblaže rečeno.


Inače, opleo je i po minerima svojevremeno.
Pa nije prozivka ako dovedes u pitanje neciji intelekt. To je zdrav razum. Svako od nas bi trebalo bar povremeno da dovede u pitanje i sopstveni intelekt. A ni Kuzmanovicu nije strano prozivanje i pljuvanje ni zajednica, ni podkultura ni pojedinaca po imenu, i to mnogo bahatije i vulgarnije nego sto je to ovde radjeno (ne ulazim u to da li je uvek bilo opravdano ili ne), tako da smo u najgorem slucaju na njegovom nivou.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2018, 10:20   #38
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Kuzma trool master, spreman za penziju
Dabome

A na njegovo mesto da dodju cool, mega, giga, tups tups, laća korektni koji će pisati o tome kako da utišamo mehaničku tastaturu, da joj ugradimi lajt šou, vrištimo o n-key rollover i tako to iz visoko tehnološkog konzumerizma.... Na radost korporacija koje će da nam uvaljuju šarene džidža bidže jer je to tako cool i preko potrebno da bi smo razmontirali Minecraft.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DArthShone na korisnoj poruci:
filpan (16.7.2018)
Stara 14.7.2018, 17:41   #39
kami
Član
 
Član od: 17.3.2014.
Poruke: 240
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 67 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
DArthShone kaže: Pregled poruke
Znači tebi je D.J.V inteligentniji od Miodraga Kuzmanovića? Nije začudo, jer misliš da su inteletualci mainstream....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Doticni jeste inteligentan, samo sto je mnogo ljigav. A kao i Qzmi, celokupna vrednost mu se zasniva na moci drzave, u samoj sustini, a i mislim da nisi shvatio moju poentu sa vlasnicima hladnjaca, ali nije ni bitno.

Inace, da, nema veceg mejnstrima od intelektualaca jos poodavno, ali kao sto rekoh, to su neke druge, komplikovane teme, koje nisu za Qzmu.

Qzma, desnicar koji pljuje po kapitalizmu, autsajder koji se lozi na vojsku, pljuvac po PC kulturi koji se bukvalno lozi na SVE levicarske vrednosti, i kreativac koji pljuje po bukvalno svim vidovima umetnosti, izuzev ove moderne gejmerske koja se njemu svidja. Pa zaista sjajno.
kami je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2018, 12:00   #40
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Ne vidim po čemu si zaključio da je DJV inteligentan, bezobrazluk i ljigavost nemaju nikakve veze sa inteligencijom.
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
7/2018 "Ljubav ima cenu" Chodo'o „Prst na čelo” 0 2.7.2018 12:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com