Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2006, 11:24   #1
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Apgrejduje se računar. Nova grafička, još RAM-a, otišao mi DVD čitač, treba mi novi... Kad pogledam šta sve radim na računaru kod kuće - igram i to je sve. Sve ostalo za šta mi je računar potreban obavim na poslu (valjda mi neki šef neće provaliti post). Zaključak: jedini razlog iz kojeg pucam 250 e za apgrejd je igranje. Ne znam da li to starost i zrelost stižu, ali moram da se zapitam: da li sam ja kreten? Što ne mogu da gledam fudbal i pijem pivo kao svi moji drugari?
Eto, recite, znam da vas ima još mnogo, koliko vas igranje košta?
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 11:29   #2
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
Corwin kaže:
Apgrejduje se računar. Nova grafička, još RAM-a, otišao mi DVD čitač, treba mi novi... Kad pogledam šta sve radim na računaru kod kuće - igram i to je sve. Sve ostalo za šta mi je računar potreban obavim na poslu (valjda mi neki šef neće provaliti post). Zaključak: jedini razlog iz kojeg pucam 250 e za apgrejd je igranje. Ne znam da li to starost i zrelost stižu, ali moram da se zapitam: da li sam ja kreten? Što ne mogu da gledam fudbal i pijem pivo kao svi moji drugari?
Eto, recite, znam da vas ima još mnogo, koliko vas igranje košta?
Fudbal mozes da gledas, pivo ne valja za zdravlje

A ako ces da se igras bolje dodaj jos malo i kupi X-Box 360

Uostalom bolje se baviti sportom i igrati igre nego gledati sport na TV i piti pivo
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 11:32   #3
Metaličar
Član
 
Član od: 17.4.2006.
Poruke: 81
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Pa kostaju nas dosta.Jedan upgrade od 200evra je za nas puno a mi i retko kupujemo originalne igre koje su 60evra.Na zapadu to nije nista a kod nas je to cela plata.
Metaličar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 14:43   #4
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
ATI` kaže:
Fudbal mozes da gledas, pivo ne valja za zdravlje
Pivo loše za zdravlje?!? Ma, idi begaj!

@Corwin
Ako ti je za utehu, ja sam davno došao do zaključka da bih morao biti barem poslanik u Republičkoj Skupštini, a da ne umrem od gladi zbog držanja koraka sa alavošću novih igara. Al' ga zakomplikovah. LM, u svakom slučaju htedoh reći da sam nekako, silom prilika, uspeo ukrotiti taj iskonski poriv za konstantnim sipanjem teško zarađenog novca u bunar bez dna. Možda nastavim sa tom praksom jednog lepog dana, a do tada ću se držati zlatnog pravila koje kaže: "Novu komponentu pazari tek kada stara otegne papke"!
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 17:39   #5
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

hmm pa i ja imam slicnih dilema, pogotovo u zadnje vreme, posto vec sad kontam da me ceka upgrade od minimum 500 jevreja na leto [DVD rezac, i procesor koji za sobom povlaci novu plocu sa odgovarajucim socket-om koja opet povlaci za sobom pci-express kompatibilnu graf. karticu]...
aliiii, teshim se time da ja u stvari i NEMAM pametniji nacin da stucem te pare... ne zanima me kupovina motora, shtekanje para za crne dane, kupovina gomile odece, putovanja, trosenje na izlaske po kaficima de je pice min. 200 dinara itd itd... znaci jes' da mi je zao kinte, ali jeb*m li ga, ni ne znam pametniji nacin da ih investiram...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 15:48   #6
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Koliko?
Pa nove igre oko 4000dinara, pola od toga za ekspanzije.

Sta ces? To je original, a ne neki pirat of 150-300dinara.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 16:19   #7
deksi10
Član
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 489
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 38 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Moram da vam kazem kako sam i ja do juce mislio da je igranje igrica na
racunaru jedan veoma skup sport, al sam se dobro zamislio da li je tako
kada sam juce malo prosetao gradom.
Krenem ja da kupim neku trenerku, i neke patike da imam, kao ajde dolazi
leto pa da se ponovim malo. Imam ti sta da vidim, najobicnija Nike trenerka
u kompletu gornji i donji deo kosta 12000 din a samo donji deo
kosta 6200 Uhhh, kad se tad nisam srusio, nikad necu! Odmah mi je palo
na pamet, "12 hiljada, pa toliko kosta jedan 6600GT sa kojim mozes da se igras kao covek, a ovu trenerku mogu da padnem negde, da se pocepam,
i da je bacim!
Ni sa patikama nije bolja situacija, najobicnije su oko 7-8 hiljada, pa idu sve
do 12! Pa to je ukupno 20 hiljada za patike i trenerku! Za te pare se moze kupiti 6600GT i 1GB memorije i da se igras kao covek celu ovu i sledecu godinu!
deksi10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 18:52   #8
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
ATI` kaže:
Uostalom bolje se baviti sportom i igrati igre nego gledati sport na TV i piti pivo
Da li je bolje?

Po toj logici, bolje je trcati stepenicama gore/dole, nego procitati neku dobru knjigu.

Sve treba, samo umereno...

Sto se tice prekomerenog igranja na racunaru, ja vas ljudi ne razumem.
I sam sam bio vrlo pasionirani igrac, ali su mi stvarno dojadile nove igre. Sto bih ja sad igrao neku pucacinu, kada sam obrnuo doom2, quake, blood2, call of duty i jos mnogo drugih? Sto bih se sada smarao sa Civ 4 (premda sam ga presao), kada sam obrnuo i Civ1 i Civ3, igrao do ludila Master of Orion, pikao koliko sam hteo Heroje i Disciples. Isto je sa RPG igricama, takodje i sa real time strategijama.


Hocu da kazem, dok sam igrao cannon fodder na amigi, palio sam istovremeno i deluxe paint i radio 2D animacije sa istim zadovoljstvom, kao sto sam igrao igrice. Vec sam jednom rekao, da su meni igranje i rad pomalo nerazdvojive i vrlo slicne u odnosu na zadovoljstvo koje mi pruzaju.
Nadji nesto prijatelju! Napravi nesto! Napi se, i dok ides ulicom, sevnuce ti neka ideja na pamet. Upali PS (recimo) i probaj da izvedes ideju do kraja.
Ako to uradis, onda neces morati da kupujes konzolu, vec ces biti zavistan od kompjutera (svojeg pomocnika, preko koga izrazavas svoju kreativnost), kao i ja uostalom.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 20:43   #9
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
deksi10 kaže:
Imam ti sta da vidim, najobicnija Nike trenerka
u kompletu gornji i donji deo kosta 12000 din a samo donji deo
kosta 6200 Uhhh, kad se tad nisam srusio, nikad necu! Odmah mi je palo
na pamet, "12 hiljada, pa toliko kosta jedan 6600GT sa kojim mozes da se igras kao covek, a ovu trenerku mogu da padnem negde, da se pocepam,
i da je bacim!
Ni sa patikama nije bolja situacija, najobicnije su oko 7-8 hiljada, pa idu sve
do 12!
Pa bre ti uzmi Wink ili Abidas,da da Abidas.Ustedeces jedno 6-7 hiljada, pa onda uzmi Nikee trenerku(ali obavezno sa dva EE jer stedis na novcu) i imas da uzmes jednu 6600gt,za kojom toliko zudis .
A ako oces jos 1gb rama nemoj da jedes mesec dana i eto tebi Kingstona.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 21:04   #10
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
bobi kaže:
Da li je bolje?

Po toj logici, bolje je trcati stepenicama gore/dole, nego procitati neku dobru knjigu.

Sve treba, samo umereno...

Sto se tice prekomerenog igranja na racunaru, ja vas ljudi ne razumem.
I sam sam bio vrlo pasionirani igrac, ali su mi stvarno dojadile nove igre. Sto bih ja sad igrao neku pucacinu, kada sam obrnuo doom2, quake, blood2, call of duty i jos mnogo drugih? Sto bih se sada smarao sa Civ 4 (premda sam ga presao), kada sam obrnuo i Civ1 i Civ3, igrao do ludila Master of Orion, pikao koliko sam hteo Heroje i Disciples. Isto je sa RPG igricama, takodje i sa real time strategijama.


Hocu da kazem, dok sam igrao cannon fodder na amigi, palio sam istovremeno i deluxe paint i radio 2D animacije sa istim zadovoljstvom, kao sto sam igrao igrice. Vec sam jednom rekao, da su meni igranje i rad pomalo nerazdvojive i vrlo slicne u odnosu na zadovoljstvo koje mi pruzaju.
Nadji nesto prijatelju! Napravi nesto! Napi se, i dok ides ulicom, sevnuce ti neka ideja na pamet. Upali PS (recimo) i probaj da izvedes ideju do kraja.
Ako to uradis, onda neces morati da kupujes konzolu, vec ces biti zavistan od kompjutera (svojeg pomocnika, preko koga izrazavas svoju kreativnost), kao i ja uostalom.
Pogresno si me shvaitio !

Ja licno nikad ne bih uzeo joypad od konzole da igram igru !!!

Jaooo secam se Cannon Fodder-a nisam radio 2d animacije ali jesam 3d u Real 3D-u

Pre mesec dana sam igrao Cannon Fodder u WinUAE i posle toliko godina je bolji od 99% danasnjih igara
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 21:05   #11
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
PAIN kaže:
Pa bre ti uzmi Wink ili Abidas,da da Abidas.Ustedeces jedno 6-7 hiljada, pa onda uzmi Nikee trenerku(ali obavezno sa dva EE jer stedis na novcu) i imas da uzmes jednu 6600gt,za kojom toliko zudis .
A ako oces jos 1gb rama nemoj da jedes mesec dana i eto tebi Kingstona.
Uzmi klot trenerku i ja ti uradim ORIGINAL logo
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 22:20   #12
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Ja bih volio da dobjem na lutriji bar 5 hiljada jevreja pa da kupim laptop koji sam video u SK prije neki broj. Nisu mu radili test nego samo objavili vijest o njemu. Konfa nešto ovako: 2X GF7800GTX SLI režim, 2 GB RAM-a, 120 GB HDD, 17 inča ekran..... Preveo sam iz dolare u evre i cijena ispada negde oko 3500 evra. Nije mnogo, malo se radi, malo opljačkaš neku bakicu i skupi se! To bih ja volio, pa da ga nosam svuda i da se dičim njime!

Sa ovim laptopom bi mogao mirno da živiš jedno vrijeme.....
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 17:37   #13
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
hacker_aca kaže:
Ja bih volio da dobjem na lutriji bar 5 hiljada jevreja pa da kupim laptop koji sam video u SK prije neki broj. Nisu mu radili test nego samo objavili vijest o njemu. Konfa nešto ovako: 2X GF7800GTX SLI režim, 2 GB RAM-a, 120 GB HDD, 17 inča ekran..... Preveo sam iz dolare u evre i cijena ispada negde oko 3500 evra. Nije mnogo, malo se radi, malo opljačkaš neku bakicu i skupi se! To bih ja volio, pa da ga nosam svuda i da se dičim njime!

Sa ovim laptopom bi mogao mirno da živiš jedno vrijeme.....

Dobro rečeno
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 18:18   #14
nikolaf7
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 273
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

@hacker_aca
Bolje bi ti bilo da kupis motor za te pare-ide ljeto i dolaze beogradjanke
nikolaf7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 18:31   #15
DorianGrey
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 479
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

To ce jednostavno uvek biti tako, nikad nece biti kompa koji ce zadovoljiti sve potrebe, taman kupis masinu, mislis resio si stvar, kad eto ti za mesec dana tvoj komp smesan u odnosu na one koji nailaze. (E)nvidi(J)a i rade(j)on izbacuju graficke kao ludi, svaka bolja i skuplja od prethodne, to samim tim omogucava proizvodjacima igri da naprave igru bez ikakvih limita po pitanju hardverske zahtevnosti, jer njima je bitno da znaju da njihova igra radi na makar i jednoj grafickoj (najskupljoj i najjacoj) sa maksimalnim podesavanjima, a to sta mi imamo, njih ne interesuje. Dakle, uvek je tako, ili ides u korak sa vremenom i tehnologijom, ili gledas kako drugi igraju igre koje ti ne mozes. Tuzno ali istinito, mada sa druge strane, isto toliko te i kola kostaju, sa ukupnim ulaganjem u delove za mog keca, mogao sam kupiti novog yugica, ali sta ces. Tako da o tome ne treba razmisljati, tako je kako je, ako imas par ulazes, ako nemas nista, igras sa time sto posedujes.

e, da, probaj da pijes pivo i igras igru, e to je dozivljaj
DorianGrey je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 19:29   #16
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

vala bash... ali u stvari mi smo sami krivi, jer imam veliki apetit.. na primer ja imam druga koji je jedno 5 godina igrao na nekoj znj kartici [nesto starije od GForce 2] i igrao je KAKO JE ZNAO, znaci, igra sta uspe da pokrene i ako pokrene, to je uglavnom bilo u min detaljima i maloj rezoluciji... i njemu lepo... igra blitzkrieg keca u 640x480, jedan tenk preko pola ekrana, ali ipak... nesto SE IGRALO... to sto smo mi razmazeni pa ne mozemo da pogeldamo igru ako nije bar u 800x600 na medium.... mada najgore je ono kad neki debil kupi na primer radeon 1900 XTX, koji je samo za 0.1% bolji od r 1900 XT ali je 100 jevreja skuplji... e takve bi uza zid pa napunio sa 7.62 kalibrom...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2006, 22:56   #17
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
6am3 Fana71c kaže:
vala bash... ali u stvari mi smo sami krivi, jer imam veliki apetit.. na primer ja imam druga koji je jedno 5 godina igrao na nekoj znj kartici [nesto starije od GForce 2] i igrao je KAKO JE ZNAO, znaci, igra sta uspe da pokrene i ako pokrene, to je uglavnom bilo u min detaljima i maloj rezoluciji... i njemu lepo... igra blitzkrieg keca u 640x480, jedan tenk preko pola ekrana, ali ipak... nesto SE IGRALO... to sto smo mi razmazeni pa ne mozemo da pogeldamo igru ako nije bar u 800x600 na medium.... mada najgore je ono kad neki debil kupi na primer radeon 1900 XTX, koji je samo za 0.1% bolji od r 1900 XT ali je 100 jevreja skuplji... e takve bi uza zid pa napunio sa 7.62 kalibrom...
Pa nije bolji za samo 0.1% !!!
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2006, 1:04   #18
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
nikolaf7 kaže:
@hacker_aca
Bolje bi ti bilo da kupis motor za te pare-ide ljeto i dolaze beogradjanke
Ma kakve crne Beograđanke, daj nešto da se igra!

@6am3 Fana71c Pusti druga, nije on kao mi (ili jeste?) da stalno visi za kompom nego malo da odigra igru, čat, muzika i to je to. Mi ipak hoćemo nešto više, barem većina nas.

Ma znate li vi šta bih ja radio od igara kad bih imao jaču konfu? Imam Athlon koji radi na 1.66GHz, 256MB RAM-a, 40GB HDD, nVidia GF4MX. Prešao sam PoP T2T za jedan dan, to jest i ja i moj brat. Na posebne profile! Kad sam instalirao drugu dotičnu igru, ja reko samo da mu objasnim kako se igra. Stavio na najteže, za 2 sata sam prešao pola igre a da me nisu ni zakačili. A on ima P4 2.39GHz, 512MB RAM, GF4Ti..... A šta bih onda radio sa 2GB RAM-a, dvojezgarnim Athlonom na 3GHz, dvije GF7800GTX u SLI režimu..... A sve traži pare! Grrr, ko li ih izmisli.....
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2006, 4:11   #19
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

Citat:
hacker_aca kaže:
@6am3 Fana71c Pusti druga, nije on kao mi (ili jeste?) da stalno visi za kompom nego malo da odigra igru, čat, muzika i to je to. Mi ipak hoćemo nešto više, barem većina nas.
pa u tome je i fora... on jeste kao mi i pogodite sta... mucio se 5 godina na shit grafickoj i kada je od caleta konacno prosle godine dobio radeon 9600 pro, dobio je infarkt od uzbudjenja, obrnuo par igara, i otisao da se seta sa devojkom...shvatate? mi svi zelimo high-end mashine, misleci da kad bi ih imali, da se ne bi dizali sa tastature... a verovatno bi se naigrali i smorili brze nego na nasim sadasnjim kantama... to vam je ko i sve drugo.. ko kad sam ja nabedjivao kevu 100 godina da mi uzme nokiu 6600 i kad mi je uzela, cele nedelje sam slikao sa kamerom, igrao simbyan igre i na kraju zavrsio tako sto sam samo slao poruke i primao pozive bash kao i na proslom simensu.. '_'
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2006, 23:59   #20
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Koliko nas stvarno koštaju igre? (u eurima, ne u životu)

@hacker aca
Citat:
dvije GF7800GTX u SLI režimu
Ma zar be vidis da sve to prave da bi nas zeljkali.A ovaj x1900xtx je nesto kao sado-mazo.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com