Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.4.2010, 23:23   #41
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

e baš vam hvala- ja već bio pomislio da ovo sve rasprodam- jel samo seru i pričaju priče- ko će njima uhvatiti kraja- samo kažu- joj pa nemože to da se sve isprati- pa to svaki dan izlazi novo i novo-
Pa znam ja da izlaze nove stvari- nije niko malouman- ali baš da izlaze toliko da ti napr neke stvari od pre mesec dva što sam kupio- već nevaljaju?!- već sam bio posumljao.
No dobro-ok ja ću sada uzeti- kao što sam već bio napisao-
http://www.itsvet.com/proizvod/chief...rsupply/48/241
da uzmem ovo za svaki slučaj od 700W- i dokupim sada još 2GB mem-
a pre je bilo reči o SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X ali
sada vidim da mi svi predlažete da kupim ovu SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5.
Znači ova 5850 bi sa ovim napajanjem 700W i sa 4GB mogla da otvara malte ne sve igre i ostale stvari i kako ja -rekoh- da bi voleo u ovoj max hd rezoluciji- 1920X1080.
Nisam ja neki igrač baš-ali naravno volim da odigram neke igrice- pa me interesuje dali je ova SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X mnogo lošija od ove SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5.
Ako ću kasnije imati više mogućnosti sa ovom 5850 i ako je u suštini bolje uzeti nju- onda definitivno moram sakupiti kintu za nju- a ako je neka približna stvar u pitanju- nešto sam razmišljao- možda bi meni bila dovoljna i ova 5770. Ali opet kažem ako je baš ova 5850 toliko bolja i za kasnije sigurnija onda uzimam nju!
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 23:33   #42
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: nova graficka?

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
e baš vam hvala- ja već bio pomislio da ovo sve rasprodam- jel samo seru i pričaju priče- ko će njima uhvatiti kraja- samo kažu- joj pa nemože to da se sve isprati- pa to svaki dan izlazi novo i novo-
Pa znam ja da izlaze nove stvari- nije niko malouman- ali baš da izlaze toliko da ti napr neke stvari od pre mesec dva što sam kupio- već nevaljaju?!- već sam bio posumljao.
No dobro-ok ja ću sada uzeti- kao što sam već bio napisao-
http://www.itsvet.com/proizvod/chief...rsupply/48/241
da uzmem ovo za svaki slučaj od 700W- i dokupim sada još 2GB mem-
a pre je bilo reči o SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X ali
sada vidim da mi svi predlažete da kupim ovu SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5.
Znači ova 5850 bi sa ovim napajanjem 700W i sa 4GB mogla da otvara malte ne sve igre i ostale stvari i kako ja -rekoh- da bi voleo u ovoj max hd rezoluciji- 1920X1080.
Nisam ja neki igrač baš-ali naravno volim da odigram neke igrice- pa me interesuje dali je ova SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X mnogo lošija od ove SAPPHIRE Radeon HD 5850 1GB GDDR5.
Ako ću kasnije imati više mogućnosti sa ovom 5850 i ako je u suštini bolje uzeti nju- onda definitivno moram sakupiti kintu za nju- a ako je neka približna stvar u pitanju- nešto sam razmišljao- možda bi meni bila dovoljna i ova 5770. Ali opet kažem ako je baš ova 5850 toliko bolja i za kasnije sigurnija onda uzimam nju!
ne ne treba ti taj od 700,uzmi od 600w,on moze te dve 5850 da tera bre..pa sad nije mnogo slabija,ali je razlika primetna,i vredi za te pare...terace opusteno u 1920x1080 i to sa aax4,mnogo je jaka karta...skupi pare,kupi,i uzivaj!
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NIDZA bOj na korisnoj poruci:
Milan_Silni (6.4.2010)
Stara 6.4.2010, 20:07   #43
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

e hvala vam svima- bas ste mi pomogli- evo na pr- bacio bih pare na ovaj COOLER MASTER HAF 932 kućište- kada je ovo CHIEFTEC Dragon II super a duplo je jeftinije.
Ovaj predlog isto za SSD je super - imam brata u USA a tamo su jeftiniji dosta- pa sam mislio da mi ponese neki- pa opet imam problem koji od njih da uzmem tamo. Vidim da ovde na IT svet je najzastupljeniji Kingston- verujem da je on ok i planirao sam da uzmem jedan od 128GB ali me buni koji tip da uzmem- ovde ima neki SATA 300 series pa neki V series, pa M series- koji meni u suštini treba od svih ovih- tj koji je malo kvalitetniji- sa boljim performansama? Naravno ako neko ima neko iskustvo sa njima jer oni kod nas i nisu baš još zastupljeni.
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2010, 23:00   #44
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

od solid state drajvova intelovi x52 kako li vec su najbolji dok stose tiche kingstona V serija je prilicno dobra i povoljna jer predstvalja value seriju..sata 300 ti je tip interfejsa to ne treba da te buni,znaci ako imas mogucnosti vdii neki intel SSD
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Milan_Silni (7.4.2010)
Stara 7.4.2010, 13:08   #45
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

Da,i ja sam cuo da je V serija Kingstona vrlo dobra,tako da je verovatno vrlo dobar izbor.Intel SSD jesto bolji i brzi izbor ali je malo vise skuplji,tako da ako i ovako natezes mozes slobodno da ides na neki obicniji kao sto je ova Kingstonova V serija,a ako mozes da izdvojis 200-300e za SSD onda uzimaj Intela.
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sportista na korisnoj poruci:
Milan_Silni (7.4.2010)
Stara 7.4.2010, 17:17   #46
Milan_Silni
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Lokacija: Ivanjica
Poruke: 96
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

a ovaj za podatke to uzimam(KADA BUDEM UZIMAO) ovaj običan od 2TB- ima li tu neka caka -da mora da se njih dva slažu- ili to nema veze- može bilo koji-
neki WD kao ovaj ????ili?
http://www.itsvet.com/proizvod/weste...mp_hdd/26/1386
Milan_Silni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2010, 18:00   #47
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: nova graficka?

nema veze ssd je posbna prica i drugaciji tip jer je zasnovan na nand flash memoriji dok su hardovi sa magnetnom glavom i horizontalnim zapisivanjem podataka..ne moras da uzmes oba da se slazu sem ako ne planiras da koristis u raid miror rezimu rada pa da budu isti i da se podaci sa jednog kopiraju na drugi i tko u slucaju kvara na jednom nastavis rad na drugom a pokvareni zamenis..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Milan_Silni (9.4.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
graficka, kupovina


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
nova graficka ili jos ne? Kitara ŠDK - Grafika 4 3.12.2007 14:07
Graficka karta za Najnovije igre? yahhoo ŠDK - Grafika 32 26.11.2007 22:30
nova graficka Skols ŠDK - Grafika 3 7.9.2007 20:40
Nova graficka na staru plocu! DeCoy Šta da kupim? 27 8.7.2006 15:18
Nova Graficka onyx Grafika 5 10.5.2006 14:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com