Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.1.2014, 19:27   #1
milos89ns
Član
 
Član od: 18.3.2013.
Poruke: 71
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Ljudi pomagajte!

Pozdrav pre svega. Imam sledeci problem. Kada pustim muziku u foobaru, same pesme mi se premotavaju i preskacu, u aimp 3 isto. Pustim Film u gom playeru i isto. Sve sto pustim u bilo kom programu mi se samo premotava. Pomozite molim vas?
milos89ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 20:47   #2
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Au prijatelju sta li si ti cackao? najbanalnija i naj osnovnija stvar da ti se nije zaglavila strelica na tastaturi? dr probaj reinstalirati drivere i kodeke, ja sam davno imao problem slican tome na winampu nekim mng starim, ali sad se bas ne mogu setiti kako sam to resio, probaj ovo pa ako nece ce da smislimo nesto...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 21:24   #3
milos89ns
Član
 
Član od: 18.3.2013.
Poruke: 71
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Au prijatelju sta li si ti cackao? najbanalnija i naj osnovnija stvar da ti se nije zaglavila strelica na tastaturi? dr probaj reinstalirati drivere i kodeke, ja sam davno imao problem slican tome na winampu nekim mng starim, ali sad se bas ne mogu setiti kako sam to resio, probaj ovo pa ako nece ce da smislimo nesto...

Pre nedelju dana sam uzeo nov komp. Tek sto sam stavio nov windows 7. Instalirao sam samo k lite codec pack i svega par programa, i stvarno nisam nista cackao. Jedino u winampu mi se ne premotava. Gom player, aimp, foobar, ne mogu nista na njima. ni muziku da pustam ni filmove da gledam. Jel mi mozda fali neki kodek?
milos89ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 21:40   #4
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Pobriši K-Lite Pack (a možeš i Gom) i instaliraj PotPlayer ili KMPlayer, koji će ti pustiti bilo koji video materijal bez dodatne instalacije codec-a.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 21:52   #5
milos89ns
Član
 
Član od: 18.3.2013.
Poruke: 71
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Pobriši K-Lite Pack (a možeš i Gom) i instaliraj PotPlayer ili KMPlayer, koji će ti pustiti bilo koji video materijal bez dodatne instalacije codec-a.
Obrisao sam k lite codeck pack i gom player i isto mi se desava.
milos89ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 22:08   #6
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Citat:
milos89ns kaže: Pregled poruke
Obrisao sam k lite codeck pack i gom player i isto mi se desava.

u bre sad stv nzm sta bi to moglo biti, ali da k lite codeci prave problem i gom, to sam skoro siguran da nije, jer ih i ja imam prvo na win xp3, i sada na win7, mozes probati da up date i programe i kodeke(file hippo) nzm mozda bi mogao i drivere za zvuk nove da instaliras, mada ako winamp radi i svira ne bi to trebalo biti problem, aj iskljuci tastaturu i pusti nesto u nekom od programa pa da vidimo da li ce onda premotavati... (znm da zvuci glupo al nmz da skodi)...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 22:39   #7
milos89ns
Član
 
Član od: 18.3.2013.
Poruke: 71
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
u bre sad stv nzm sta bi to moglo biti, ali da k lite codeci prave problem i gom, to sam skoro siguran da nije, jer ih i ja imam prvo na win xp3, i sada na win7, mozes probati da up date i programe i kodeke(file hippo) nzm mozda bi mogao i drivere za zvuk nove da instaliras, mada ako winamp radi i svira ne bi to trebalo biti problem, aj iskljuci tastaturu i pusti nesto u nekom od programa pa da vidimo da li ce onda premotavati... (znm da zvuci glupo al nmz da skodi)...
Ne mogu da verujem, ali do tastature je. Cim sam je izvadio prestalo je. Tasatura mi je bezicna, sta sad tek da radim, da je menjam?
milos89ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2014, 22:50   #8
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Citat:
milos89ns kaže: Pregled poruke
Ne mogu da verujem, ali do tastature je. Cim sam je izvadio prestalo je. Tasatura mi je bezicna, sta sad tek da radim, da je menjam?

Hahahahaa eto vidis, uvek treba poci od najosnovnijih stvari... mozes pogledati da se slucajno nije strelica u desno zaglavila, ili num6, ili pak na vrhu gore ako imas one multimedija dugmice da nije fast forward pritegnuto, ako nije nista od toga uzmi neku dr tastaturu sa kablom i problem resen....
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2014, 10:02   #9
milos89ns
Član
 
Član od: 18.3.2013.
Poruke: 71
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Hahahahaa eto vidis, uvek treba poci od najosnovnijih stvari... mozes pogledati da se slucajno nije strelica u desno zaglavila, ili num6, ili pak na vrhu gore ako imas one multimedija dugmice da nije fast forward pritegnuto, ako nije nista od toga uzmi neku dr tastaturu sa kablom i problem resen....
Hvala puno
milos89ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2014, 19:00   #10
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Ljudi pomagajte!

Zadovolji mi radoznalost i iskljuci ako imas bezicni fiksni telefon, i bazu i slusalicu.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
LJudi pomagajte ,poludecu mladjex Kvarovi 5 8.8.2012 19:43
Ljudi pomagajte bata20 Kvarovi 10 9.2.2009 12:55
VIRUS ALERT! (administracija ugrožena, pomagajte!) jonathan Zaštita 26 14.12.2008 19:57
Pomagajte ljudi... (kupovina laptopa) tihi83 ŠDK - Prenosni računari 5 19.5.2008 17:11
Problem sa all-in-one. Pomagajte ljudi mihailo_k Ostale komponente 1 10.11.2006 0:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com