Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.3.2007, 16:00   #61
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
Marshall George kaže: Pregled poruke
Što se ADSL-a i ostalih internet usluga tiče kada poredimo EU,USA i Japan mi smo jad i beda..U Japanu oko 45 evra 50Mbit/s mesečno,u USA 10-30Mbit/s od 25-65$ mesečno uz naravno maximalnu podršku korisniku 24h svakodnevno.Ne moramo ići tako daleko,u Sloveniji i Hrvatskoj je 1Mbit/s(bez agregacije,flat) oko 15 evra mesečno..
Glupo je porediti našu državu sa Japanom i USA,naša infrastruktura je decenijama zaostala za ovim državama,a ipak imamo adsl,kablovski internet,wireless i uskoro dial up ide u penziju i u manjim mestima.Slovenija sa 2 miliona stanovnika ima veći društveni proizvod od Srbije sa 10 miliona stanovnika,što znači da su 5 puta bogatiji po glavi stanovnika.
Verovatno bi ti hteo 50 mb/s za 45 evra mesečno,ali ne može kod nas je ta infrastruktura nerazvijena i kada bi neko u državi gde se 7-8 puta manje troši godišnje na računare nego u Mađarskoj ili Sloveniji,uvodio 20-30 mb/s to bi bila promašena investicija,jer nema dovoljno zainteresovanih za takvo nešto.
Večiti nezadovoljnici kao MK ,koji sebi mogu da priušte da plaćaju 6000 dinara mesečno za internet,mogu da idu u Japan ili USA a ne da nas ovde večito smaraju sa svojim pljuvanjem čas po Telekomu,čas po SBB-u ili nekom trećem.
Ja sam pre par meseci prešao na wireless 128 kb/s za 1000 dinara,provajder je radio dosta amaterski,mreže nije bilo par puta po 2-5 dana,ali sam u određenim periodima dobijao od njih protok mnogo veći nego što sam plaćao,uglavnom 256 i 512 kb/s a nekoliko dana i 2 mb/s,kao naknadu za ove prilično česte prekide i kada su mogli da pute ovoliki protok jer su u tom periodu imali samo 5-6 korisnika.Mogu reći da je to pošteno i korektno i mnogo bolje od dial up-a.
Nakon toga sam prešao na Telekomov adsl od 512 kb/s i sve je OK.
Moji prijatelji i rođaci a ima ih nekoliko koji koriste SBB u beogradu su sasvim zadovoljni sa ovim provajderom i ne znam zašto MK ocrnjuje SBB,bez ikakvih argumenata.
Pošto MK može da plati oko 65 evra mesečno za internet,neka pređe na adsl a ne mora da ocrnjuje kablovskog provajdera,jer je trenutno kod nas adsl kao način pristupa interneta povoljniji od kabla,a to uopšte nema veze sa konkretnim provajderom.SBB je samo jedna firma koja ima ograničena sredatva za ulaganje u infrastrukturu,čak je i mnogo veći Telekom tek sada počeo da uvodi masovnije adsl a do sada ga je delio na kašičicu.
Sramota je kako MK javno ocrnjuje jednu firmu(SBB) a sve u korist Telekoma koji bi da uguši svaku konkurenciju.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 16:56   #62
bozabaksuz
Novi član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 22
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Cool Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Svaka cast Marshall George.Apsolutno najkvalitetniji odgovor koji se pojavo na ovom forumu. Moje misli egzaktno! Ako je sve to istina (Ako), da pored toga sto imaju probleme sa opremom oni i dalje fill-uju korisnike samo zato sto im du*e gladno para, ko ih ****. Sa velikim J. Telekom iako nije nikad bio fin i uvek je bio monopolista na trzistu, ipak je ispao relativno korektan na pocetku svoje kampanje-ADSL. Iz njihovog servisa, posto nisam umeo sam da se povezem (falilo je par podataka u brosuri), na poziv posle manje od cca. pola minuta javio mi se cvrkutav zenski glasic koji mi je dosta pomogao. Imao sam i nekih problema sa fiksnom telefonijom, pa su me iz servisa zvali na mobilni telefon i narednih pet minuta diktirali podatke za podesavanje... A iz Qzmine kolumne se jasno vidi da ne samo sto mu po pustali muziku satima dok je cekao da dobije vezu sa servisom (zagusen zbog "zadovoljnih" korisnika ocito)vec su mu i skidali postove sa foruma kao i svima drugima koji su se zalili. Zaliti ih bilo bi isto kao i zaliti Slobodana Milosevica koji nas je drzao godinama u paklu. Sledece jedna stvar sa kojom se slazem sa ConQ je da gomila korisnika i ne pogleda kad skida neki torrent da li i koliko ima seedera i leechera koji dele podatke, kao i kad su fajlovi postavljeni.Ljudima koji hoce da skidaju materijale koji se nalaze na P2P mrezama isto tako mogu da preporucim i par sajtova na kojima ce isto to naci na direktnom downloadu. jedna rec - RAPIDSHARE. Linkove za fajlove mozete naci na sledecim adresama u mom sledecem postu.

Poslednja ispravka: bozabaksuz (3.3.2007 u 17:14)
bozabaksuz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 21:35   #63
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Meni je uvek, al uvek SBBov Flat radio sa maksimalnim protokom (ako nije neki p2p/torrent, to je bilo zato ste je bio mali broj seedera, znaci nevezano za SBB).

Jedino je postojao/postoji problem prekida veze, koji mi se prilicno cesto desavao prosle 3-4 nedelje, pre podne, a pre toga skoro nikad.
I cak mi nije toliko mnogo smetalo, bas pravi trenutak da skinem burazera sa WoW-a i zauzmem komp. A imam backup dial-up nalo ako mi bas treba net, zlu ne trebalo. Hehehe...

Poslednja ispravka: VojaM (4.3.2007 u 4:22) Razlog: štamparska greška
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2007, 22:00   #64
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Dajte ljudi, nemojte sad da ovu temu pretvorite u svađu. Da remiziramo, kod nekih korisnika SBB internet lepo radi, bez prekida i bez pada brzine, kao što je kod mene, kod nekih je situacija drugačija, i mislim da treba da prestanete da se svađate
vladale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 0:19   #65
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Pa nije SBB pogorsao usluge od 1.2-1.3.2007 pa da ga sada gadjamo kritikama, a do juce smo ga preporucivali kao zvezdu vodilju, kudeci adsl i wireless. Pitanje za razmisljanje rekao bih. (ne mojte me terati da vam nacrtam).
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 0:28   #66
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Ja koliko znam taj isti Quzmanovic se kleo u SBB, a sada im lupa packe.

Pitam se da li bi ovakav tekst napisao da se SBB reklamira u SK.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 0:57   #67
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
Rockman kaže: Pregled poruke
Pa nije SBB pogorsao usluge od 1.2-1.3.2007 pa da ga sada gadjamo kritikama, a do juce smo ga preporucivali kao zvezdu vodilju, kudeci adsl i wireless. Pitanje za razmisljanje rekao bih. (ne mojte me terati da vam nacrtam).
Sve je sinhronizovano Telekom je sredinom i krajem februara počeo da masovnije uvodi adsl po Srbiji,a MK negde baš u tom periodu žestoko ocrnjuje najvećeg kablovskog provajdera,bez ikakvih argumenata.Treba ubediti čitaoce da je SBB loš,da novi korisnici ne pristižu a da se deo starih preseli na adsl ne bi li se SBB doveo u veoma lošu situaciju-to je cilj pisanja MK u ovomesečnoj kolumni.
SBB pojedinačno je možda najveći internet konkurent Telekomu,ovaj provajder drži skoro ceo kablovski internet u Srbiji,a svi adsl-provajderi su samo zakupci Telekomovih resursa,dok je wireless segmentiran
na veliki broj malih provajdera,napadati bilo kojeg od ovih "malih igrača" na tržištu nije mnogo efikasno,treba se fokusirati na relativno veliki SBB koji možda može i da bude neka protivteža Telekomovom adsl-u.
Šta ima da piše MK o internetu,pre nekoliko meseci je dokazao da ne zna elementarne pojmove(nije ukapirao da mu po IP adresi serviraju sexy reklame,već je mislio da su Stara Pazova,Ruma i Inđija prepune mladih devojaka koje nude svoje telo za pare na internetu-neviđen blam za jednog IT novinara).
Takav "ekspert" za internet ima hrabrosti da ocrnjuje nekog internet provajdera.
Pošto MK nema blage veze o Ip adresi i drugim pojmovima vezanim za internet,ne bi me začudilo da iz neznanja pristupa internetu preko nekog proxy-ija,pa mu je net sporiji ili nije umeo da podesi windows xp ili IE.
Ja bih savetovao MK da pre pisanija malo proveri podešavanja Windowsa XP i IE,da možda pređe na firefox ili operu i da batali neargumentovano ocrnjivanje firmi koje se bore za svoje mesto na tržištu.
Jedno je pljuvati Telekom,koji zauzima svoje mesto na tržištu zahvaljujući vlasništvu na infrastrukturi i monopolu,pa ovu kompaniju ne može ugroziti bilo kakvo pisanje u časopisima.Sasvim je druga stvar ocrnjivati jednog kablovskog provajdera koji je patuljak u odnosu na Telekom,i kojeg sadašnji korisnici lako mogu napustiti a potencijalni korisnici odlučiti da ne pređu kod njega.

Poslednja ispravka: paterfamilias (4.3.2007 u 1:12)
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:11   #68
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Meni je par stvari palo na pamet:
- Da je MK ocekivao srdacniji docek u prostorijama SBB-a a da ga naravno nije dobio pa da je usled toga i naravno problema s vezom doslo do ovoga
- Usled ovog skorijeg velikog proboja ADSL-a i kablovskog neta (tj. SBB-ovog kablovskog interneta) je doslo do velikog sudaranja konkurencije. Jer je kablovski na boljem glasu od ADSL-a, bar u vecini gradova u unutrasnjosti, imaju u jeftiniji paket 64kb/s, i vecina tih gradova vec ima svoje korisnike kabl. TV-a pa se moze doci do zakljucka da bi velika vecina tih ljudi koja planira uvodjenje neke vrste "moderne internet" konekcije uzela SBB zbog navedenog. E sta je meni samo palo na pamet kao druga mogucnost: da nije MK malo isprljao obraz na neki tamo ko zna koji nacin i tako dobio motivaciju za tekst.

Kazem ovo su samo nagadjanja, jer ja niti znam licno coveka niti me zanima, just crossed my mind, a vise verujem u prvu opciju pomesanu s nekom vrstom komercijale...

Inace ovaj post nije rezultat predjasnjih postova, njih sam procitao tek po postavljanju posta.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:11   #69
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Umesto da malo vidi kakve ugovore Telekom potura adsl-korisnicima i da malo piše o tome,MK napada kablovskog provajdera.Zamena teza tipična za MK,treba napadati nekog kablovskog provajdera koji je navodno "monopolista" a možda drži 2-3% ukupnog broja korisnika interneta u Srbiji.
Telekom uvaljuje korisnicima ugovorne klauzule po kojima se ugovor ne može raskinuti 1 godinu dana.
Ono što ne piše u govoru,a što sledi iz zakona,je da nakon isteka perioda od 1 godine,ukoliko korisnik nastavi da koristi usluge Telekomovog adsl-a,dolazi do automatskog produžavanja ugovora na još 1 godinu pod istim uslovima.
Znači ako korisnik još samo jedan dan bude koristio Telekomov adsl nakon isteka 1 godine,prećutno će pristati na još jednu godinu obaveze prema Telekomu.
Većina ljudi će verovatno nastaviti da koristi Telekom-adsl i posle isteka ugovora,a Telekom će to jedva dočekati da bi nametnuo korisnicima još 1 godinu primene nepovoljnog ugovora.
Naravno,MK ne piše o ovakvim stvarima već diže dreku na SBB koji nudi normalne ugovore korisnicima pa ako ti njihova usluga ne odgovara možeš da raskineš ugovor i da tražiš drugo rešenje.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:19   #70
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Ljudi, pre svega prvo i osnovno, Quzma nigde nije rekao kod KOGA treba uzeti ADSL.
Da to rascistimo.
ADSL mozete uzeti kod bilo kog provajdera ( ako je se dovoljno slizao sa Telekomom da im ovi dozvole ).

SBBov net ima zaista los ping, kada igramo WoW ljudi lude, ja pevusim. Jer meni na 56k modemu je latencija 220, a njima preko 600.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:24   #71
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
NikolaS kaže: Pregled poruke
- Da je MK ocekivao srdacniji docek u prostorijama SBB-a a da ga naravno nije dobio pa da je usled toga i naravno problema s vezom doslo do ovoga
Mk je verovatno bio uvređen što se u SBB-u ne klanjaju Njegovom Veličanstvu Kolumnisti SK-a.
Mada mislim da MK možda uopšte i ne koristi SBB-internet,već da je njegov tekst pisan iz komercijalnih razloga da se ocrni kablovski internet u jeku masovnog uvođenja adsl-a.
Citat:
NikolaS kaže: Pregled poruke
- Usled ovog skorijeg velikog proboja ADSL-a i kablovskog neta (tj. SBB-ovog kablovskog interneta) je doslo do velikog sudaranja konkurencije. Jer je kablovski na boljem glasu od ADSL-a, bar u vecini gradova u unutrasnjosti, imaju u jeftiniji paket 64kb/s, i vecina tih gradova vec ima svoje korisnike kabl. TV-a pa se moze doci do zakljucka da bi velika vecina tih ljudi koja planira uvodjenje neke vrste "moderne internet" konekcije uzela SBB zbog navedenog. E sta je meni samo palo na pamet kao druga mogucnost: da nije MK malo isprljao obraz na neki tamo ko zna koji nacin i tako dobio motivaciju za tekst.
Ovakve žalopojke Mk na SBB,me strašno podsećaju na pisma čitalaca koja se objavljuju u Politici gde se penzioneri i domaćice žale kako je SBB povećao pretplatu za TV-kanale za nekoliko puta a prvobitno je bila 100-200 dinara(2003 i 2004),pa bi oni voleli da i posle 4-5 godina gledaju 30-40 kanala za 1-2 evro mesečno.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:34   #72
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

SBB kablovski mi radi odlicno, a kad predjete na ADSL radice jos bolje
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:38   #73
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Ljudi, pre svega prvo i osnovno, Quzma nigde nije rekao kod KOGA treba uzeti ADSL.
Da to rascistimo.
ADSL mozete uzeti kod bilo kog provajdera ( ako je se dovoljno slizao sa Telekomom da im ovi dozvole ).
Ne naravno, bilo bi mnogo, a i da je hteo ne bi mu dali. A opet "ceo ADSL" se na kraju svodi na telekom.
Kako god, meni svejedno...

A opet moze se traziti i opravdanje u tome da on trazi vise. Jer uporedite vecinu nas i njega, mislim standard. Ne mislim nista lose, covek radi i zaradjuje, pre svega uziva u tome ( u igranju ) pa i ulaze vece svote novca u racunar. Jednostavno on je uvek bio ispred svih nas po tom pitanju i tako ce biti, e sada sto se velika vecina nas zadovolji bilo kojim flatom po pristupacnoj ceni to je drugo. Njemu igranje predstavlja svrhu zivljenja pa ako uzmemo u obzir nemogucnost mirnog igranja i pored ulozenog novca e onda se dolazi do opravdanja za ovomesecni tekst. A kako je to kolumna (objasnili su nam dobar broj puta sta je...) e onda mozemo i razumeti zasto je osvanuo onaj tekst. Mada tekst malo vuce na cisti hir jednog razmazenog deteta koje nije dobilo trazeno. Salim se malo naravno. I ja bih verovatno tako ako ne i gore razmisljao, samo ni meni zaista nije jasno kako to da on nije na adsl-u, hocu reci bio sam ubdjen da koristi isti.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:39   #74
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Err Pater... šta treba Kuzma da napiše da bi ti bio zadovoljan?

Nego da se i ja priključim anketi...
Meni SBB flat na 128 (a uskoro prelazim na 256) za sada radi odlično, a koristim ga oko godinu dana. Dakle, stalno imam isti protok (oko 15 kb u sekundi), desi se da nekad secne, ali vrlo retko.
Doduše, burazer mi danas reče da mu je lik, koji nam je iz SBB-a doneo modem, rekao da smo kao na nekom raskršću, te da smo prvi u liniji, pa da zato najverovatnije nećemo da imamo problema.
Who knows...?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:41   #75
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Ljudi, pre svega prvo i osnovno, Quzma nigde nije rekao kod KOGA treba uzeti ADSL.
Da to rascistimo.
ADSL mozete uzeti kod bilo kog provajdera ( ako je se dovoljno slizao sa Telekomom da im ovi dozvole ).
Telekom je vlasnik adsl-infrastrukture i svi ostali provajderi su samo preprodavci Telekomovih resursa i zakupci njegove infrastrukture.Vlasnik uvek ima nadmoćniji položaj od zakupca.Preko 90% novih korisnika adsl-a uzeće Telekom a ostali provajderi će dobiti neke mrvice.
U Telekomovom adsl-ugovoru postoji klauzula da usled tehničkih,tehnoloških i organizacionih razloga kompanije,možeš ostati bez adsl-a jednostranom odlukom Telekoma,bez ikakvog objašnjenja.
Ko god posle isteka 1.godišnjeg ugovora sa Telekomom odluči da pređe kod drugog provajdera vrlo lako može ostati bez adsl-linije.
Već sam u jednom od prethodnih postova,objasnio da se raskid ugovora mora tražiti pre isteka 1 godine(jer ako se izričito ne traži dolazi do prećutnog produžavanja),a u tom periodu,od traženja raskida pa do isteka jedne godine Telekom ima pravo da telefonski priključak liši adsl linije iz "tehničkih razloga".
Shodno gore iznetom jasno je da Telekom drži pod kontrolom ostale adsl.provajdere i da su adsl i Telekom jedno te isto.
Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
SBBov net ima zaista los ping, kada igramo WoW ljudi lude, ja pevusim. Jer meni na 56k modemu je latencija 220, a njima preko 600.
Kod mene je veći ping na adsl-u nego što je bio na wireless-u.Ako je kod SBB-a loš ping lepo im otkažeš uslugu i pređeš gde ti više odgovara.Kod Telekom-adsl-a moraš 1 godinu da trpiš iako ti ne odgovara jer nemaš pravo da jednostrano raskineš ugovor
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 1:44   #76
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
Err Pater... šta treba Kuzma da napiše da bi ti bio zadovoljan?
Nešto ili pametno ili informativno ili zanimljivo.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 2:13   #77
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Nešto ili pametno ili informativno ili zanimljivo.
Konkretno mi reci, konkretno...
Sve može da se izvrne, pa i dobre stvari...
Pazi, kao što i sam znaš, najlakše je kritikovati, a izgleda da je još lakše kritikovati kritiku.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 2:14   #78
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Sve je sinhronizovano Telekom je sredinom i krajem februara počeo da masovnije uvodi adsl po Srbiji,a MK negde baš u tom periodu žestoko ocrnjuje najvećeg kablovskog provajdera,bez ikakvih argumenata.Treba ubediti čitaoce da je SBB loš,da novi korisnici ne pristižu a da se deo starih preseli na adsl ne bi li se SBB doveo u veoma lošu situaciju-to je cilj pisanja MK u ovomesečnoj kolumni.
Bravo care sve si ih provalio...
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 2:39   #79
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
bobi kaže: Pregled poruke
Err Pater... šta treba Kuzma da napiše da bi ti bio zadovoljan?
Valjda da da otkaz.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 3:30   #80
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Nešto ili pametno ili informativno ili zanimljivo.
Ok, napravio si poentu i ovog meseca, ne volis coveka, ajde sad malo oladi.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 3/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 107 20.3.2007 3:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com