Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.7.2020, 20:45   #101
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
30ak evrica?
Da, 38 dolara je na kraju ispalo. Nije bas nesto mnogo jeftinije ali svaki dolar je bitan u ovo vreme
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Shonkas (17.7.2020)
Stara 17.7.2020, 22:52   #102
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Utisci iz prve ruke uživo, u twitch stream intervju od strane našeg kolege Atwe sa foruma i moje malenkosti, uživajte

https://www.twitch.tv/videos/682502896?t=00h32m15s
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Stenmark (18.7.2020)
Stara 18.7.2020, 20:09   #103
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

https://imgur.com/gallery/v1kMoCd
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
bokela (18.7.2020)
Stara 18.7.2020, 23:24   #104
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

A večeras je i Rainman imao prilike da prokomentariše utiske uživo iz Death Strandinga

https://www.twitch.tv/videos/683576330?t=01h06m45s
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2020, 2:34   #105
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Legla mi je igra kao budali samar

Ocekivao sam najobicniji UPS/FedEx/CityExpress simulator.......Dobro, to sam donekle i dobio , ali reci da je igra samo to i nista vise? Ipak se ne bih u potpunosti slozio....

Ima tu dosta dubine, sirovog gameplay-a. Jeste to u sustini odlazak od tacke A do tacke B ali doci do tamo i uspesno dostaviti sve je druga prica. Tezina, balans, oprema, nadogradnje, dodatne isporuke, planiranje rute, uzimanje u obzir sam online sistem (koji je poprilicno zanimljivi i zarazan), kombinovanje paketa kako bi usput mogli dodatno da "zaradite" na usputnim isporukama. Na to dodajte i same kontrole tokom kretanja koje nisu jednostavno "drzi W" vec zahtevaju pazljivo pozicioniranje i kretanje (zbog cega ja licno preporucujem kontroler). Sve se to nekako odlicno spaja u zanimljiv, iako repetitivan, sistem (mada koja igra nije repetitivna ako sagledamo sustinu).

Kada konacno dostavite sve pakete na nekoliko lokacija i uz savrseno isplaniranu rutu, bez vecih problema...Neprocenjivo Jos ako usput pomognete kuririma u nevolji, donirate visak opreme itd. onda je osecaj jos bolji.

Samu pricu stvarno ne mogu previse da komentarisem jer jos uvek ne znam sta se tacno desava (nikakvo iznenadjenje ) ali je sama ideja poprilicno interesantna i ma koliko to smesno zvucalo citava ta prica oko isporuke, BT-ja, okoline itd. ima neki svoj naucnofantasticni smek i nije tu bas toliko nasumicno kao sto sam mislio (iako Kojima ume da preteruje, nije mu prvi put)

Nisam ocekivao previse ali sam zaista prijatno iznenadjen.

Ali, definitivno vazi ono da igra nije za svakoga. Ma koliko meni licno igra legla, toliko ce neke druge igrace opasno nervirati i smoriti.

Ma kakvo misljenje o igri bilo, mislim da treba skinuti kapu ovakvim ostvarenjima koji makar pokusavaju nesto drugacije u moru AAA copy-paste buckurisa.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
bokela (19.7.2020), DBrave (19.7.2020), Mandragora (19.7.2020), nameless1 (20.7.2020), Vlajk@ (19.7.2020)
Stara 19.7.2020, 22:36   #106
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

^Znao sam.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2020, 10:56   #107
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
^Znao sam.
Volim ja ovakve igre sa "monotonim" poslovima poput putovanja ili isporuka necega, i oduvek sam zeleo da probam igru...Ali stvarno nisam ocekivao da ce bas ovoliko da mi se svidi i da ima bas ovoliko dubine. Znao sam da nije bas jednostavno od A do B ali me je prijatno iznenadila gomila opcija i sitnica. Ja licno nisam ni osetio da je igra toliko spora u pocetku (posto mnogi pricaju da se igra zahuktava negde oko trece epizode valjda).

Ono sto mi se takodje jako dopada je sto vam igra konstantno daje neku novu opremu koja olaksava stvari ili dodaje neke nove opcije prilikom borbi, kretanja, isporuke itd. Evo ja imam oko 27 sati igre trenutno (obnevideh ova tri dana ) i dalje dobijam nove stvari, opcije, onaj TIPS ekran se konstantno obnavlja. Nadam se da ce tako biti do samog kraja

Razmisljao sam izmedju kupovine ove igre i Horizon za ovaj mesec, Horizon mi je nekako bila prva na listi jer sam imao osecaj da ce me ovo, iako mozda zanimljivo u pocetku, dosta brzo smoriti nakon samo par sati....Rizikovao sam nakon dobrih izvestaja o stanju porta i ne da se nisam prevario, vec sada razmisljam da li cu imati vremena za Horizon kada izadje

E da, sto se tice porta, stvar je odlicna mada ima nekih sitnih problema. Meni je najveci (a i jedini bitan) problem bag sa kontolerom. Nakon malo duze igre kontroler pocinje nasumicno da detektuje komande pa se desava da lik sam od sebe pocne da udara u prazno ili da ulazi i izlazi iz vozila, skenira po vise puta nakon sto ste jednom pritisnuli dugme itd. Mada, izgleda da problem pravi Steam overlay i neka podesavanja za kontroler u samom Steam-u. Ako vam se desava, iskljucite kontroler i ukljucite ga u neki drugi port. Meni je to resilo stvar ali se ponovo pojavljuje kada restartujete igru.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2020, 13:20   #108
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Ja sam na ovo bio baš naložen, ali sam se poprilično razočarao kada sam saznao šta je u pitanju, jer sam očekivao MGS u sf okruženju. Tako da su sva očekivanja i hajp splasli, ali ipak je igra i dalje must play za mene, pre svega zbog fenomenalne audio-vizuelne komponente, koja me je od starta kupila. To se ne sme propustiti..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
bokela (20.7.2020), Leonida (20.7.2020)
Stara 20.7.2020, 15:02   #109
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Nisam shvatio, za ovo je neophodna online konekcija ili ne?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2020, 16:00   #110
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Nisam shvatio, za ovo je neophodna online konekcija ili ne?
Koliko ja znam, moze i offline...Ali iskreno, meni bi bilo bezveze igrati bez MP dela. Mozda je malo zanimljivo u pocetku ali bi igra postala nesnosna da moras sam da obnavljas puteve i prenosis/dostavljas na tone materijala da bi nadogradio nesto, pogotovu kasnije. Ovako i dalje moras da dostavljas materijale i doprinosis svemu, ali u granicama normale Tu ulogu igra i LIKE sistem, sto mu je neka vrsta XP poena, dosta bi se slabo "levelisalo" bez MP-a.

Jedino ako bas nemas izbora

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ja sam na ovo bio baš naložen, ali sam se poprilično razočarao kada sam saznao šta je u pitanju, jer sam očekivao MGS u sf okruženju. Tako da su sva očekivanja i hajp splasli, ali ipak je igra i dalje must play za mene, pre svega zbog fenomenalne audio-vizuelne komponente, koja me je od starta kupila. To se ne sme propustiti..
Igra definitivno vuce dosta inspiracije i odatle, citava postava, vizuelni izgled, animacije, citava oprema koju koristis imaju taj MGS smek (mada, ne znam da li bih rekao da je to MGS ili Kodzimin smek ). Na trenutke neodoljivo podseca na Phantom Pain recimo.....Nikada ne bih rekao da je ovo Decima Engine, zakunuo bih se da je FOX motor u pitanju Ima i dosta gameplay slicnosti ali su svakako potpuno razlicite igre u pitanju

Steta sto je MGS tako skoncao, verovatno se vise nece vracati

Ja sam siguran da rade na novoj igri vec, koliko vidim prodaja je poprilicno uspesna (za konzole, ne znam za PC) tako da mozda vidimo i neku novu interesantnu sunjalicu AAA produkcije.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2020, 21:51   #111
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam, moze i offline...Ali iskreno, meni bi bilo bezveze igrati bez MP dela. Mozda je malo zanimljivo u pocetku ali bi igra postala nesnosna da moras sam da obnavljas puteve i prenosis/dostavljas na tone materijala da bi nadogradio nesto, pogotovu kasnije. Ovako i dalje moras da dostavljas materijale i doprinosis svemu, ali u granicama normale Tu ulogu igra i LIKE sistem, sto mu je neka vrsta XP poena, dosta bi se slabo "levelisalo" bez MP-a.

Jedino ako bas nemas izbora



Igra definitivno vuce dosta inspiracije i odatle, citava postava, vizuelni izgled, animacije, citava oprema koju koristis imaju taj MGS smek (mada, ne znam da li bih rekao da je to MGS ili Kodzimin smek ). Na trenutke neodoljivo podseca na Phantom Pain recimo.....Nikada ne bih rekao da je ovo Decima Engine, zakunuo bih se da je FOX motor u pitanju Ima i dosta gameplay slicnosti ali su svakako potpuno razlicite igre u pitanju

Steta sto je MGS tako skoncao, verovatno se vise nece vracati

Ja sam siguran da rade na novoj igri vec, koliko vidim prodaja je poprilicno uspesna (za konzole, ne znam za PC) tako da mozda vidimo i neku novu interesantnu sunjalicu AAA produkcije.
Poslednje sta je okacio na tw je nesto blisko DSu, a i izjavio je da bi voleo da nastavi sa ovom pricom. Meni igra cuci na Steamu, ali zbog graficke ce sacekati neko vreme.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2020, 1:06   #112
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Poslednje sta je okacio na tw je nesto blisko DSu, a i izjavio je da bi voleo da nastavi sa ovom pricom. Meni igra cuci na Steamu, ali zbog graficke ce sacekati neko vreme.
Da li si probao, da vidis kako radi? Jeste ti nesto slabija grafa ali vidim nekim ljudima radi OK cak iako su ispod minimuma.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2020, 19:20   #113
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da li si probao, da vidis kako radi? Jeste ti nesto slabija grafa ali vidim nekim ljudima radi OK cak iako su ispod minimuma.
Ne radi igra uopste. Izbaci poruku da nemam 12.0 i 12.1 dx funkcije. Moja karta je 11.1
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 0:55   #114
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Ne radi igra uopste. Izbaci poruku da nemam 12.0 i 12.1 dx funkcije. Moja karta je 11.1
Cudi me... Ovde pise da ima dx12 https://www.geforce.com/hardware/not...specifications
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 1:30   #115
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 902
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

И ја сам се чудио док нисам видео да је подмукла енВидија пре годину и кусур месеци престала да избацује драјвере за Кеплер мобилне графике, а за десктоп их и даље избацује.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2020, 2:12   #116
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Ne radi igra uopste. Izbaci poruku da nemam 12.0 i 12.1 dx funkcije. Moja karta je 11.1
E jbg. Pa dobro, cak i da mozes da pokrenes ko zna kako bi radilo, mozda bi i to bilo mucenje ako ne moze da vuce kako treba.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2020, 1:58   #117
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Au kakva igra, odusevljenje ne prestaje

Taman kada mislim da je to to sto se tice oprema i novih elemenata eto novog iznenadjenje, nove opreme, novih nadogradnji i novih nacina za isporuku. I onda odradis neki sporednjak, zaradis novu zvezdicu i eto nove kozmetike ili jos nove opreme koja olaksava stvari.

Iskreno tek sada ne razumem ovo konstantno kukanje o tome kako je igra najobicniji walking simulator. Ponovicu kao papagaj da igra stvarno nije za svakoga ali je svetogrdje ovo nazivati walking ili cutscene simulatorom.

Ogromna kolicina gameplay sitnica i nacina za isporuku, potpuno iznenadnjenje imajuci u vidu da se sve to ipak svodi na "jednostavnu" isporuku dobara

Iako me prica i dalje tera na igranje, moram da priznam da mi je to sada u drugom planu jer me citav ovaj "gameplay loop" mnogo vise motivise

Ma koliko nekima mozda to bilo preterivanje, za mene je ovo trenutni GOTY Ima jos do kraja godine; tu je CP 2077 i neke konzolaske ekskluzive koje verovatno necu moci da odigram ove godine; ali me je ova igra potpuno neocekivano odusevila.

Kada jedva cekas da zavrsis sa poslom i konacno sednes da igras kao covek, kada mi se u glavi non stop vrti planiranje ruta, kojim putem prvo krenuti, koju opremu ili koje vozilo pripremiti, kada par noci za redom sanjas sve te isporuke ..... e onda je to za mene znak da je ova igra fenomenalna za mene

Ma sta god govorila velika kolicina igraca na netu, za mene je gameplay i citav taj "loop" najsvetlija tacka ove igre.

Za kraj, jedna slika mojih slatkih muka

Spoiler za Veca slika:
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
bokela (23.7.2020), Mandragora (23.7.2020), nameless1 (23.7.2020), RedMantella (23.7.2020)
Stara 23.7.2020, 3:36   #118
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Death Stranding

Koja podesavanja - ovaj printskrin?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2020, 8:07   #119
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Kad čovek otkrije da je poštar u duši ...
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
Akumu (7.8.2020), pentraksil (23.7.2020), Zli Zoe (23.7.2020)
Stara 23.7.2020, 10:31   #120
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Koja podesavanja - ovaj printskrin?
Sve na maksimumu, 1080p. Iskljucen DoF i Motion Blur. Slika je preko printscreen-a, nije bas najsjajnijeg kvaliteta
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls V - Skyrim Obtainer Role-Play 7987 2.1.2024 14:37
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Death Stranding mare037 Konzole 168 2.2.2023 15:28
Black Death GATTUSO88 Akcione igre 0 11.7.2011 23:18
Worked to death: Taiwan to probe high-tech sector Thaedass Brbljaonica 11 6.10.2010 13:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com