Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.8.2019, 15:23   #41
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Dobro, posto si ocigledno ti iznad ad-hominem napada (a koji su ovde jako malo korisceni, u uglavnom sam vidjao ljude da napadaju njegove stavove i izjave), smatras li da je ikad opravdano reci nekome da je uobrazen, kompleksas, pateticar, gnjida i ako smatras, kada (Q je inace koristio vecinu ovih izraza da bi opisao svoje neistomisljenike i to su jos blagi termini) ?

A ta generalizacija "zemlja, narod, forumi" govori o tvojoj sposobnosti da analiziras pojedince i njihove pojedinacne stavove pa napravis jednog velikog slamenka koji lici na tvoje neistomisljenike ako dovoljno jako zackiljis, upalis ga i onda mislis da si izneo validan argument i dobio debatu( nadam se da ovo nije previla doza adhominema za tebe).
Ova pitanja mi dosta liče na ono "da li ti roditelji znaju da si peder?"
Šta god da odgovoriš na to - dao si isti odgovor.

Ipak, da zagrizem: generalno, ne mislim da je u redu lično prozivati i vređati.
Čak i ako neko to radi, ne vidim razlog da se "vraća na isti način", pogotovo preko platforme na kojoj nije u prilici da odgovori (mada je i u tom slučaju gotovo podjednako beskorisno & besmisleno).

Inače, da, generalno, kod nas se ljudi vrlo lako posvađaju, pogotovo na forumima - skoro kao Ameri.
Relja je offline  
Stara 15.8.2019, 18:53   #42
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Sto bi rekli amerI, "loaded questions" . Ali ne mislim da jesu. Tipa ako te pitam "da li jos uvek bijes svoju zenu" ti ces dati odgovor "ne" a ako nikad to nisi ni radio, a ja sam te to pitao sa ociglednom malicioznom namerom, imaces puno pravo da nakon kratkog "ne I nikada nisam" ako su treca lica prisutna I krenes u brutalan kontra-napad na moj karakter I diskreditujes me kao coveka (ako ni zbog cega, da neko ko nije sposoban poput tebe da se snadje u datoj situaciji ne bi stradao od mog zlog jezika).

Ja sam na forumu samo jednom pukao pre par godina, zbog jednog antivakcera koji je nama sheeple-ima otvarao oci, na veoma snishodljiv nnacin(I to nakon vise, po meni jako argumentovanih I stalozenih postova sa moje strane). Tako da, i ako bude svadje na forumu, gotovo sam siguran da ja necu u njoj ucestvovati... Tebe sam malo (mozda) "pecnuo" prethodnim postom, jer smatram da slikanje cetkom sirokom pola metra tesko da moze da se naslika jasna slika. I ne mogu da kazem da je bilo slucajno, ali svakao nije bilo zlonamerno

Poslednja ispravka: makiem (15.8.2019 u 19:01)
makiem je offline  
Stara 15.8.2019, 20:50   #43
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Sto bi rekli amerI, "loaded questions" . Ali ne mislim da jesu. Tipa ako te pitam "da li jos uvek bijes svoju zenu" ti ces dati odgovor "ne" a ako nikad to nisi ni radio, a ja sam te to pitao sa ociglednom malicioznom namerom, imaces puno pravo da nakon kratkog "ne I nikada nisam" ako su treca lica prisutna I krenes u brutalan kontra-napad na moj karakter I diskreditujes me kao coveka (ako ni zbog cega, da neko ko nije sposoban poput tebe da se snadje u datoj situaciji ne bi stradao od mog zlog jezika).

Ja sam na forumu samo jednom pukao pre par godina, zbog jednog antivakcera koji je nama sheeple-ima otvarao oci, na veoma snishodljiv nnacin(I to nakon vise, po meni jako argumentovanih I stalozenih postova sa moje strane). Tako da, i ako bude svadje na forumu, gotovo sam siguran da ja necu u njoj ucestvovati... Tebe sam malo (mozda) "pecnuo" prethodnim postom, jer smatram da slikanje cetkom sirokom pola metra tesko da moze da se naslika jasna slika. I ne mogu da kazem da je bilo slucajno, ali svakao nije bilo zlonamerno
Opušteno. Moj prvi post se najviše odnosio na spominjanje kakav je čo'ek, uvlačenje familije mu (vidim da je to obrisano - bolje) i slične postove.
Relja je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Relja na korisnoj poruci:
makiem (16.8.2019)
Stara 18.8.2019, 11:20   #44
JiubGuard
Član
 
Član od: 22.11.2015.
Poruke: 34
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 24 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Čekaj. Jel ovo Qzmina interpretacija Norveške šume? Pa umirem od smeha. Ovo me podseća kad ljudi kažu da su ruski klasici u suštini sapunice u 19. veku.

Poslednja ispravka: Chodo'o (19.8.2019 u 17:13)
JiubGuard je offline  
Stara 19.8.2019, 17:13   #45
Chodo'o
Član
 
Avatar korisnika Chodo'o
 
Član od: 4.12.2009.
Poruke: 154
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 74 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

OK ljudi, dovoljno ste razvukli temu od pre šest meseci. Zatvaramo.
Chodo'o je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta slušate od muzike... Covenant Opšta kultura 16355 19.3.2024 17:48
Da li je pouzdan Seagate 1.5 TB...ako ne, koji od 1 TB? Paladin ŠDK - Nosači podataka 2 16.1.2009 15:49
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Predlozite mi mobilni da je slican Nokia 2310, ali da je malo bolji od njega. Aco2008 Aparati i oprema 5 14.1.2008 16:49
Core 2 Duo, Conroe Boris[FR] Osnovne komponente 218 3.3.2007 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com