Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Zanimljive Web lokacije

Zanimljive Web lokacije Lokacije na Mreži koje su vredne pažnje

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2012, 14:13   #141
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Pa to za licne podatke se podrazumeva Ime, Grad , broj telefona (ako zelis) ,E-mail ... itd... ne traze ulicu... Samo traze maticni broj i br licne karte ,koliko se secam. Svakome bih preporucio taj sajt,zato sto zaista je najpovoljniji.Onaj IT Svet ne lici ni na sta ,niti imaju slike,a Limundo je bezveze kad kupujes, prosto gledam ljude kako se `kolju` za ram 1 gb ddr2 (obican modul) i nude 1200 ili 1300 x2 ,a na kupujem -prodajem koliko hoces Samsunga, Kingstona za 700 ..
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Direct3D (8.7.2012), sale94 (11.8.2012), xandar (8.7.2012), Zeljko023 (16.10.2012)
Stara 8.7.2012, 17:10   #142
el_corona
Starosedelac
 
Član od: 23.1.2008.
Poruke: 1.427
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 366 puta na 331 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

A sto bi se bilo ko registrovao ako namerava samo da kupuje kad ima skoro u 99% slucajeva kontakt telefon prodavca npr. http://www.kupujemprodajem.com/Nokia...lter_id=724243

Bas zbog privatnosti i davanja licnih podataka tamo neki sajtovima kao sto je Limundo i nisam registrovan na istim. Neka hvala. Ima pcberza, itsvet, kupujemprodajem...
el_corona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2012, 22:21   #143
Nastaaki98
Član
 
Član od: 16.10.2011.
Poruke: 50
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
Evo, uclanio sam se na limundo.com, cisto iz znatizelje, i ako slucajno se desi da naletim na nesti interesentno po povoljnoj ceni, da kupim.

Elem, prva kupovina koju sam pratio je bio Barton 2500+ za 1200 dinara. Nisam hteo licitirati do sat/dva pre kraj licitacije. Zadnji pregled koji sam bio uradio je bio pokazivao da nema ponuda i da do kraja ima 1 dan i desetak sati. OK, pogledacu sutra ujutru kako stoje stvari, necu jos da licitiram, pomislio sam. Sledece jutro se ustanem i kao po dzanki navici, prvo palim komp, pa kuvanje kafe itd... Znaci nije proslo ni 10 sati, a licitacija je bila zavrsena sa izlicitiranom cenom od 1300-1400 dinara. WTF Ajd, mozda je to u pravilima koriscenja sajta, nisam ni proveravao koliko sam ispi.zdeo.

Sada pratim drugu licitaciju, gde lik nudi neispravnu plocu i sa njom ispravni Barton 2500+ za pocetnu cenu od 10 dinara. To bejase sinaoc kada sam spazio. Danas vidim da je cena skocila na 655 dinara, i rekoh sebi ajd da teram do neke cene, pa ako je prskoci necu ici dalje. Ponudim 665 dinara, potvrdim ponudu, kad ono obavestenje da je neko ponudio pre mene vise. Ajd, desava se. POnudim 700 dinara, kad opet obavestenje da je neko ponudio 701 dinar, izvesni nessaxr. Tada sam i obratio paznju na nick. Opet ponudim 750, kada opet obavestenje da je isti taj korisnik ponudio 751 dinar. Ma daj! Ja sam sisao veslo.

Neznam da li je citav sajt ovako osmisljen ili je smicalica par ili jednog admina/moderatora, ali negativan utisak su ostavili na mene. Steta sto sve nisam snimio. Ajde ako neko zna podesan program za snimanje da to uradim.

Inace, ogorcen sam, pazite na navlakuse ljudi.
To i meni u pocetku nije bilo jasno, to je Limundo agent koji radi za tebe, i on "zeli" da ti kupis prozivod po najmanjoj ceni, npr ti mislis da je dovoljno da za taj proizvod ponudis 5000 dinara, a cena pre toga je bila 700 dinara. Ti ponudis 5000 dinara, i sledeci koji bi ponudio npr 4000 dinara, bio bi obavesten da je ti odmah ponudio 4001 dinar. Samim tim i ti ces kupiti proizvod za 4001, a ne za 5000 dinara.
Nastaaki98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2012, 15:35   #144
Novarac23
Član
 
Član od: 26.5.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 81
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Novarac23
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Gledao sam pre nekoliko dana cene za Iphone...planiram da kupim neki polovan i ima jako zanimljivih ponuda za modele trece generacije Neko imao iskustva s apple proizvodima preko limunda ?
Novarac23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2012, 15:44   #145
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

To ti je sve macka u dzaku. Mozes da dobijes savrseni primerak ,a moze i da te zeza. Jedino sto bih ti ja preporucio je da vijas aukcije od clanova koji imaju dosta pozitivnih ocena (mada ni to ne mora nista da znaci). Sto se tice telefona to je najbolje uzeti licno i videti kakve su ogrebotine ,da li sve radi ,nego da reskiras na Limundu ...
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
sale94 (11.8.2012), Zeljko023 (16.10.2012)
Stara 4.8.2012, 16:01   #146
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Dobro pregledaj profil prodavca pre eventualne odluke o kupovini.Takođe,traži dodatne informacije za svaku nejasnoću i dodatne slike ako su ti postojeće sumnjive.
Po reakciji prodavca ćeš već moći da vidiš šta od njega možeš da očekuješ .
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2012, 18:03   #147
Novarac23
Član
 
Član od: 26.5.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 81
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Novarac23
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Hvala puno na odgovorima. Citao sam malo vise ovu temu i ranije postove i izgleda da je limundo bas macka u dzaku. Moras dobro sve da pregledas po sto puta,da ispitas sve kako gde i sta i onda tek da licitiras.

"If it looks too good,it probably ain't real." Otprilike tako nesto
Novarac23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 8:12   #148
ДавиДС
Banned
 
Član od: 9.12.2012.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 75
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ja imam nalog i vec sam nakupio 70 ocena bez neutralnih i negativnih i ni jedno lose iskustvo nisam imao..cak sam i pecao neke stvari za smesne pare jer ljudi ne znaju(obicno su graficke i hard diskovi) i posle preprodam po vecoj ceni. A evo par saveta za one koji su clanovi limunda..

-Nikad ali ama bas nikad ne kupujte "neispitano" jer je u vecini slucajeva neispravno.
1. Neispitana - (ispitana je i NE RADI)
2. Netestirana - (testirana je i NE RADI)
3. Radila je poslednji put u mojoj mašini - (dok nije crkla pa ju je izvadio i prodaje, NE RADI)
4. Verovatno ispravna - (sigurno neispravna, NE RADI)
5. Stigla iz Austrije - (stigla sa buvljaka, probana i NE RADI)
6. Nemam procesor da je probam - (imao je procesor, proverio, NE RADI)
7. Verovatno je ok, ne razumem se - (razume se on odlično, probao je i NE RADI)
8. Trebalo bi da radi - (trebalo bi, ali NE RADI)
9. Spolja, bez vidljivih oštećenja - (nema teorije da se popravi, NE RADI)
10.Prodajem zlatnu ribicu, nisam pogledao da li je ziva, znaci ide kao NEISPITANA
11.Prodajem sijalicu od 60W, nemam gde da je proverim (izbio mi osigurac) stoga ide kao neispitana
12.Prodajem baterijsku lampu u kompletu sa baterijama, neispitano


-Uvek pre liciranja nekog predmeta pogledajte OCENE prodavca,ako je skoro dobio neku negativnu raspitajte se malo o predmetu i vidite njegovu reakciju..a ako je dobio negativnu nedavno od registracije moze biti da nije bio upoznat sa pravilima i to se mnogima desava..

-Ako je prodavac medju novima i trazi uplatu unapred nemojte pristati..ako izlicirate predmet i zahtevate slanje pouzecem on ce odbiti jer "pouzece" nije naveo u uslovima prodaje i tu njega limundo stiti,a vi ako se ne slazete sledi vam negativna.

-Kao prodavac idite na to da stavite aukciju od 10din..tako ce vise ljudi biti zainteresovana i desava se da predje cenu koju ste vi ocekivali..ja sam uvek tako stavljao i ni jednom se nisam opekao
ДавиДС je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku ДавиДС na korisnoj poruci:
Bokile (23.12.2012), Luka Filipovic (23.12.2012), M.C. (23.12.2012)
Stara 23.12.2012, 12:21   #149
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Da li je moguce da te neko na limundu izradi za pare prilikom prodaje? Tipa posaljes mu predmet a on ti ne uplati novac, ili posaljes a njega nema vrate ti predmet i naplate troskove... U principu vec znam odgovor, zapravo je moje pitanje da li postoji neka zastita prodavca? Cemu licni podaci, licne karte itd. prilikom registracije ako na kraju opet bez posledica moze da te zavrne tamo neko...
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 12:39   #150
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
ДавиДС kaže: Pregled poruke
Ja imam nalog i vec sam nakupio 70 ocena bez neutralnih i negativnih i ni jedno lose iskustvo nisam imao..cak sam i pecao neke stvari za smesne pare jer ljudi ne znaju(obicno su graficke i hard diskovi) i posle preprodam po vecoj ceni. A evo par saveta za one koji su clanovi limunda..
Isto ovde. Cak sam se odlucio za kupovinu HDD (covek rekao da je nekoriscen) bilo upola cene nego u prodavnici i kada sam ga probao, stvarno, ni jedan min koriscenja nije imao.
Ja sam sa druge strane fasovao jednu neutralnu, i to kao prodavac. Poslao sam liku post expressom stik DDR2 memorije, zapakovao ga, ubacio u kutiju. Zove lik posle 4-5 dana :
,, Jesi poslao?"
- ,,Jesam"
-,,Nije stiglo!"
-,,Ce proverimo.."
Odem u postu, proverim, kad ono paketu se gubi trag od pola puta.
Zovem lika, objasnim kako je i sta, posto sam m u poslao pouzecem, niej nista izgubio, itd. Lik mi je dao neutralnu rekavsi mi da pazim koga biram za kurira, iako je on rekao da mu vise odgovara post express.
Ja sam se posle natezao 2 meseca da mi isplate odstetu i na kraju sam dobio svega toliko koliko je bila vrednost otkupnine, iako mi je receno da cu dobiti i neku odstetu..
Sta reci a ne zaplakati
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 14:57   #151
ДавиДС
Banned
 
Član od: 9.12.2012.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 75
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Isto ovde. Cak sam se odlucio za kupovinu HDD (covek rekao da je nekoriscen) bilo upola cene nego u prodavnici i kada sam ga probao, stvarno, ni jedan min koriscenja nije imao.
Ja sam sa druge strane fasovao jednu neutralnu, i to kao prodavac. Poslao sam liku post expressom stik DDR2 memorije, zapakovao ga, ubacio u kutiju. Zove lik posle 4-5 dana :
,, Jesi poslao?"
- ,,Jesam"
-,,Nije stiglo!"
-,,Ce proverimo.."
Odem u postu, proverim, kad ono paketu se gubi trag od pola puta.
Zovem lika, objasnim kako je i sta, posto sam m u poslao pouzecem, niej nista izgubio, itd. Lik mi je dao neutralnu rekavsi mi da pazim koga biram za kurira, iako je on rekao da mu vise odgovara post express.
Ja sam se posle natezao 2 meseca da mi isplate odstetu i na kraju sam dobio svega toliko koliko je bila vrednost otkupnine, iako mi je receno da cu dobiti i neku odstetu..
Sta reci a ne zaplakati
I to se desava obicno sa likovima koji zive u selu ili nemaju broj ulice..npr imao sam slucaj Velika Plana,nema ulice..srecom posaljem coveku i on ode u postu jer je kurir bio jedan od pametnijih..a neretko se i desava kad tako posaljes coveku gde nema broj ulice paket se odmah vrati nazad jer ima glupih kurira koji te pakete ne ostavljaju u posti(po pravilu 5 dana)
Evo bas sam malopre gledao na kupujemprodajem lik prodaje "netestiran" televizor..a jel majketi jel toliko tesko prikljuciti jedan kabal u struju i videti dal radi
ДавиДС je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 15:22   #152
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

To što neko živi u zabačenom mestu, ne sme da znači da paket treba da ispari.

Ti si dobro i prošao, jer je bilo na otlupninu, pa je bilo i vrednosti.

U stvari, obojica ste dobro prošli, on nema i dalje ono što nije ni imao, a ti si dobio pare, koje bi dobio i da mu je isporučeno.

Ja sam dugo tamo, i nagledao sam se svega i svačega.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 15:25   #153
ДавиДС
Banned
 
Član od: 9.12.2012.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 75
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
DragonSlayer kaže: Pregled poruke
To što neko živi u zabačenom mestu, ne sme da znači da paket treba da ispari.

Ti si dobro i prošao, jer je bilo na otlupninu, pa je bilo i vrednosti.

U stvari, obojica ste dobro prošli, on nema i dalje ono što nije ni imao, a ti si dobio pare, koje bi dobio i da mu je isporučeno.

Ja sam dugo tamo, i nagledao sam se svega i svačega.
Ne sme ali znaci zbog nestrucnih kurira. Kad sam pocinjao prodaju nisam toliko mario za obezbedjenost paketa tj bio je dobro upakovan paket ali nije bilo uvek sve u milimetar..i onda sam prisustvovao jednom utovaru postexpres posiljki..
ДавиДС je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 16:14   #154
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ne bih na Limundu kupio nista. Bacanje para. Mislim cene su bruka visoke i nerealne, ali sami su ljudi krivi za to. Neki prosto vole da bacaju pare. Mislim ne mogu objasniti prodaju HDD od 320 GB za 4500 dinara. Ili neke matore Socket A ploce za 2500. Ljudi vole izgleda da se takmice ko ce vise da plati. Kupujem-Prodajem je mnogo jeftiniji ,mada i tamo u poslednje vreme vidim komponente koje su debelo precenjenje.


Ljudi ne mogu da se pomire da nesto sto su pre platili 100 evra ,ne vredi vise ni 20. A hoce 60.

Tako sam video mentola koji trazi za 8800 graficku (sklj verzija) 6500, jer kaze "malo je radila"

Kupujem samo ispod cene, a ko ceka to i nadje. Ovaj Limundo je mnogo los za kupovanje ,ali dobar da se uvali smece naivnima ili nadmetacima.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 16:22   #155
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ljudi svoju robu mogu da cene koliko hoće, e sad dal će neko da kupi

Nije lepo ni ucenjivati ljude. Samo ima dosta onih koji kupuju ispod cene i posle se žale da su prevareni.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2012, 16:32   #156
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

izgleda počinju da nestaju ATA hard diskovi, sva ta stara elektronika se više ne proizvodi i kad ti treba deo da popraviš komp ume da bude nezgodno da se nađe, još aukcija gde se takmiče...

I kao ajd da vidim šta ima.. haha prodaju čak i flopi diskove

Poslednja ispravka: water wizard (23.12.2012 u 16:45)
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2012, 21:02   #157
ДавиДС
Banned
 
Član od: 9.12.2012.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 75
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
izgleda počinju da nestaju ATA hard diskovi, sva ta stara elektronika se više ne proizvodi i kad ti treba deo da popraviš komp ume da bude nezgodno da se nađe, još aukcija gde se takmiče...

I kao ajd da vidim šta ima.. haha prodaju čak i flopi diskove
Ako ima kupaca da stavljam i ja,imam punu supu flopi diskova,onih ram memorija pre hrista..itd
ДавиДС je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 1:12   #158
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Mozes,stavi oglas "Prodajem kilo SDRAM-a"

Limundo je inace stanica pre reciklaze/otpada tako da bih tehniku preskocio,jedino antikviteti neki i tome slicno,tu moze da se ubode neki biser,mozda....
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 14:01   #159
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ima i ovakvih i onakvih slucajeva, ne mozete generalizovati tako. Ja sam pazario polovnu grafu po dobroj ceni. Bila je van garancije ali sljaka i dalje. U krajnjem slucaju i sam sam prodao graficku i jos neke stvari gde nisam lagao u opisima niti su otisle po ne znam ni ja kojoj niskoj ceni, sve u svemu svaka strana zadovoljna.

Na te sumnjive oglase ne treba obracati paznju jer ko se upeca na njih ni nije za zaljenje (u neku ruku).
Recimo oni primeri sto ste naveli, mislim stvarno... Neko napise "neispitano" i jos krenu namestene licitacije i jos se neka budala upeca pa se posle zali kako je dobio neispravnu stvar? I posle Limundo kriv... A da nepricam o ne toliko ociglednim namestaljkama gde cenu dizu novootvoreni profili... Kazes sebi idem do te i te sume, ako predje tu cifru prekines sa licitiranjem i zdravo.
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2012, 15:37   #160
LemaX
Član
 
Član od: 2.11.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 363
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 122 puta na 76 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

cini se da ces proci jeftinije, kao aukcija, kad ono u vecini slucajeva se dogura do realne cene - nekad cak i vise.
koliko puta vidim tako neke stvari , krene neka bagatelna cena, i rekoh ajde da ponudim nesto, iako to mi ni ne treba, ali eto. i tako malo, po malo, pa se stigne do dobre cene, pa onda pozelim da se nadje neki ludak koji ce dati vise od mene

mada svasta ljudi prodaju.
stoji na aukciji: lepe crne suncane naocare, dobro stoje, malo nosene, gomila prideva u nastavku...ali na zalost pukle su, trebalo bi ih zalepiti super lepkom.
kad ono kineske plasticne matrix brze naocare koje u vr' glave vrede 200 dingera nove, pukle na pola kao da je neko seo/skakao po njima.
pocetna cena 99 dinsa


mada dobro, ima stvari sa kojima se vrlo dobro prodje, npr. ja sam bas bas dobro prosao sa dijamantskim reznim plocama, valjda to nikog ne zanima, svi gledaju samo audio, video tehniku i komp. komponente, pa ovde nije bila guzva za nadmetanjem
LemaX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Limundo.. DavidovicN.S Brbljaonica 22 16.4.2012 16:11
Limundo dugovanje BlaziX Brbljaonica 4 20.8.2011 12:01
Limundo !! CEKE Brbljaonica 15 30.9.2010 21:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com