Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.2.2008, 20:58   #1
Cvilee
Novi član
 
Član od: 9.2.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Računar se restartuje jedino kada igram igru (WC3) ali samo TAD!

E ovako uzeo sam novu mashinu GYGABITE GM ... AM2 SOCKET AMD 4200+ Box , 2 x Kingston 667 Mhz , GForce 7300 GT , Kuciste sa NAPAJANJEM 400W. Elem xD nikakvih problema nije bilo , dok nisam poceo da igram wc3 - Frozen Throne ONLINE . Znaci vec 10.ti put mi se restartuje racunar. RESTARTUJE SE SAMO DOK SAM U IGRICI u windowsu radi OK . Ima li neko ideju zasto ? Kako ? Zbog Cega ? Zasto bash meni to da se desi ? itd. .. unapred hvala ...
Cvilee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 22:05   #2
love2spooge
Član
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: Kovacica
Poruke: 47
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku love2spooge Slanje poruke preko Yahooa korisniku love2spooge
Određen forumom Re: Racunar se restartuje jedino kada igram igricu ( WC3 ) ali samo TAD !!! xD

meni se jednom restartovaco wc3 zbog drivera za zvucnu (C-media integrisana) problem sa resio instaliranjem strijih drivera posto novie nisam nasao.

btw: dali ti izbaci Blue Screen of Death ili se samo restartuje? Ako je BSOD idi My computer>desni klik>properties>advanced>settings(kod startup & recovery)>i iskljucis Automatically Restart, i kad se ponovo restartuje prepisi sta izbaci i napisi ovde.
ja sam tako resio problem.

love2spooge je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 22:21   #3
Cvilee
Novi član
 
Član od: 9.2.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Racunar se restartuje jedino kada igram igricu ( WC3 ) ali samo TAD !!! xD

Ne samo se Restartuje ... Ali pre toga se onako zvuk zapuca . Ne znam kako da ti objasnim Prvo se zvuk zapuca i onda se rest. posle 2 sec. Itegrisana mi je muzicka realtek neam pojma koja . Sad nemam pojma sta su mi instalirali od drivera jer sam komp dobio gotov sa systemom .P.S proverio sam svi kuleri rade ... Duvao sam u RAM kao mentol itd... , Pogledao te kondenzatore pored procesora , i sve je ok. Sad jedino ne znam da li je mozda do graficke ? tj. drivera za graficku ? ? ?
Cvilee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 22:25   #4
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Racunar se restartuje jedino kada igram igricu ( WC3 ) ali samo TAD !!! xD

Instaliraj novije drajvere za grafiku
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 22:30   #5
dechkotzar
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Poruke: 113
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Racunar se restartuje jedino kada igram igricu ( WC3 ) ali samo TAD !!! xD

Tvoja zvuchna karta ne podrzava EAX zvuchnu podlogu koju igrica ima. Prosto,iskljuci EAX i/ili high definition audio unutar igrice i vozi!!!
dechkotzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 22:31   #6
Cvilee
Novi član
 
Član od: 9.2.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Racunar se restartuje jedino kada igram igricu ( WC3 ) ali samo TAD !!! xD

Paaa kako to da uradim ? I moja muzicka je Realtek High Definition
P.S Prebacio sam na Dolby Suround ... i cini mi se da se reshio problem Tnx ...


Poslednja ispravka: Cvilee (10.2.2008 u 0:36)
Cvilee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2008, 3:44   #7
dechkotzar
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Poruke: 113
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Racunar se restartuje jedino kada igram igricu ( WC3 ) ali samo TAD !!! xD

Upravo to. Meni se to deshavalo ranije na staroj mashini koja je imala CMedia zvuchnu. Zapamti, u vechini igara (koje imaju EAX) che ti ovo praviti problem.
dechkotzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Racunar se restartuje kada udjem u igru Notorious B.I.G Kvarovi 0 4.12.2007 22:43
Kada ukljucim komp, jedino sto vidim da radi su cooleri :( Nema ni onog: "beep"! polarnimeda Kvarovi 21 20.7.2007 14:06
Racunar se restartuje kada idem na SHUT DOWN m@chine_engineer Kvarovi 3 14.11.2006 14:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com