Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.3.2013, 23:54   #1761
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
A Beograd ima kapacitet za toliko motornih vozila ? Pa zar beogradjani "ne kukaju" ,da i ovako nemaju gde da parkiraju? Zamisli jos nekoliko stotina hiljada vozila na putevima.

Ima li neka prestonica u Evropi ,pa i svetu koja nema Gradski prevoz ? Jedina razlika izmedju nas i njih ,sto tamo em imaju kvalitetan prevoz (o cemu mi mozemo da sanjamo) ,to sto oni plate kvalitet srazmerno standardu koji imaju i to sto imaju platu abnormalno vecu od nase. To je jedina razlika.


Eh da i mali offtopic :

BEOGRAD, 12:40, 27.09.2012

Obrenovčanin i bivši direktor Rudarskog basena Kolubara Nebojša Ćeran postavljen je na današnjoj sednici skupštine grada za direktora GSP

E cim je direktor neko iz Kolubare sve mi je jasno
Poenta price je da koristis uslugu, a ne placas je. To nije protest, nego prekrsaj. Protest je bojkot usluge. Borba protiv sistema podrazumeva i odricanje.
mvasic je offline  
Stara 5.3.2013, 0:01   #1762
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Ima li neka prestonica u Evropi ,pa i svetu koja nema Gradski prevoz ?
Za Evropu ne znam, ali u svetu sigurno postoji, i to je najbolje resenje. Svaki covek ima svoj auto i nema problema oko naplate GSPa.
Nikola16789 je offline  
Stara 5.3.2013, 0:11   #1763
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
GSP je sistem koji mozes koristiti, a ne moras, ukoliko ga koristis, kosta x dinara.
Sat ipo do posla i sat ipo nazad kuci. Ne moram ga koristiti? Stvarno? Aj molim te objasni mi kako. Ajde.

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Imao si priliku (kao i ja, uostalom) da nesto promenis, na izborima. Glasanjem za male i neprimetne stranke, pokazalo bi se vladajucim i opozicionim garniturama koliko vrede (<0). Medjutim, svi Srbi su poleteli svaki svome jatu, a beskonacni ringispil vlasti se nastavlja.
E sad ovo prelazi vec u komediju. Ili tragikomediju. Kada se ISTA u Srbiji promenilo izborima? Ikada?

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Nikad nisam mislio da cu se u ovolikoj meri slagati sa Zonijem.
Svi vi kvazi buntovnici gde ste bili da protestvujete protv DS-a sto nisu radili nista na poboljsanju zivotnog standarda? Gde ste sad kada Vucic kao hapsi a protiv nikoga se ne vodi sudski postupak? A jasuci na medijskoj popularnosti ruse lokalne vlasti i to neretko nasilnickim metodama.
Ma evo nas tu smo, sada ima da se izlomimo, sve da izgubimo da rusimo vlast dok vi zavaljeni sedite i ceskade jajca. Vazi evo sve trcim pa se saplicem da tebi bude bolje na ustrb mene. Vazi...

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Nikad necu razumeti zasto vecina ne shvata da drzavu vode politicari koji dolaze iz naroda.
Ti ovaj nisi poreklom odavde jel da? Posto bi ovo mogao da izjavi jedino neki Nordijac ili... Eskim! Niko od njih nema NIJEDNU dodirnu tacku sa narodom. Ti ni ne udisu isti vazduh ko i mi.

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Kada se uvreze u javno mnjenje da npr bojkot busplusa ne radi tako sto se ne placa vec se ne koristi (jeste put je mucan, znam), da se javno protestvuje protiv nelegalnih radnji ljudi na vlasti...
Tako je, ljudi, ti takozvani buntovnici, sto pljackaju drzavu svercovanjem, trebalo bi svi da daju otkaze i ne koriste prevoz uopste posto vecina ljudi koja koristi prevoz koristi ga zato sto mora a ne zato sto se luksuzira. Ali dzaba nama to jer bi tu i dalje bili ove verne platise koje bi i dalje placale i koristile uslugu.

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
kada ljudi pocnu osudjivati svakog ko npr ne placa javni prevoz da se tek tada mogu ocekivati koliko toliko bolji ljudi na celu drzave i tek tada ce stvari da se okrenu na bolje. To da se riba cisti od glave do pete okacite macki o rep...
Nikada ovom drzavom nece upravljati posteni ljudi. ***** uvek, UVEK, isplivaju na povrsinu.


Ono sto ne razumem, otkud vama ideja da nekakav protest moze da dovede do promene? Jel moze neki primer za to? Jel bi vi protestvovali ili vam cena GSP-a odgovara?
Ja bih organizovao sledecu akciju. Da se popisu svi putnici (ok vecina) GSP-a i svako od njih da se izjasni da li mu cena odgovara ili ne. Onda, da se vidi koliko ljudi ima kojima cena odgovara i koliko ljudi ima kojima ne odgovara. Onda da se izracuna nova niza cena GSP-a srazmerna nasim prosecnim platama (ne onim iz drzavne statistike nego onim realnim) i onda da se razlika u trenutnoj ceni i novoj ceni naplati ovima koji su zadovoljni sa cenom karte (jako jednostavno - svi koji su se izjasnili da im cena ne odgovara dobijaju posebne personalizovane karte kojima placaju jeftinije a svi ostali dobijaju povecanje cena). Pa ako im nova cena ne odgovara nek idu peske na pos'o. Ili biciklom. Ili nek protestuju
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 0:14   #1764
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Ne moras. Koriscenje gradskog prevoza je tvoj izbor da stignes brze i lakse do odredista. Alternative gradskom prevozu su: noge, automobil, motor, taksi, autostop...
Gde ti zivis leba ti????
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 0:15   #1765
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Gde ti zivis leba ti????
Do oktobra 2007. u Beogradu, od tada na adresi iz profila.


Ne moras popisivati nikoga. Ukoliko putnicima cena odgovara, voze se, ukoliko im ne odgovara, ne voze se. Krajnje jednostavno, zar ne?

Pominjanje protesta je u odgovor komentarima tipa - "Cena voznje je previsoka, pa necu da placam kartu."
mvasic je offline  
Stara 5.3.2013, 0:21   #1766
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Do oktobra 2007. u Beogradu, od tada na adresi iz profila.
E odlicno. Sad mi objasni kako da od Vidikovca stignem do Karaburme a da ne koristim GSP? Svaki dan i da uvek mogu da se pouzdam u to.

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Ne moras popisivati nikoga. Ukoliko putnicima cena odgovara, voze se, ukoliko im ne odgovara, ne voze se. Krajnje jednostavno, zar ne?
A ne, ovi sto im cena odgovara da placaju vise a ovi sto im ne odgovara da placaju manje. Posteno! Ja protestujem pa ocu i da placam manje, on ne protestuje znaci da mu je potaman. E sad ako mu nova cena ne odgovara neka on protestuje. Il nek ide peske...
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 0:25   #1767
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
E odlicno. Sad mi objasni kako da od Vidikovca stignem do Karaburme a da ne koristim GSP? Svaki dan i da uvek mogu da se pouzdam u to.
E j.bi ga, kad nemas izbor, moras da platis. Zena hoce cerku da posalje na leto u Srbiju, a meni se cena od $900+ za kartu ne svidja. Da probam tako na aerodromu?
mvasic je offline  
Stara 5.3.2013, 0:32   #1768
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Dakle ko ima platu od 500 eura je automatski nepošteno zaradio te pare?
U kakvom ti svetu živiš majku mu...
Moraš da skontaš da postoje ljudi koji su stvarno bolji od drugih i njima ne trebaju sitne i krupne prevare da bi došli do normalne plate.
I nije ih tako malo kao što misliš.
Ma naravno, zato je cena za radno mesto u vodovodu 7.000 evra.Tu dobijes radno mesto od 50k dindzi mesecno, zato sto si posten i sposoban. Ti ljudi sto su bolji od nas ostalih u 99% ne zive vise ovde. Mada, vidim upoznat si sa materijom. Znas dosta tih sto imaju "masne", plate, a? Tih postenih i uspesnih, m?
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 0:38   #1769
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
E j.bi ga, kad nemas izbor, moras da platis. Zena hoce cerku da posalje na leto u Srbiju, a meni se cena od $900+ za kartu ne svidja. Da probam tako na aerodromu?
Pa ako ti cerka ne dodje dobice otkaz? Odreci ce te se? Sta? Sto mora da dodje? Ne mora. Ali vids, moj sin mora da jede a da bi jeo ja moram da radim a da bi radio ja moram da koristim GSP ali ne zaradjujem dovoljno da platim ****nu cenu o 4k dinara. Za 4k dinara ja detetu mogu da kupim neku cokoladu, pribor za skolu, po neku novu majicu. I znam gde ce tih 4k da ode. Ako GSP-u dam tih 4k ne znam gde ce da ode.

Druga stvar. Ne kazem ja da je karta skupa zato sto ja nemam para da je kupim. Ja kazem da je karta skupa zato sto kosta isto (na godisnjem nivou) kao karta prevoza u Becu. A to je kao da uporedjumeo spejs satl sa onim romskim zapregama. Znas ako becki prevoz kosta ko i beogradski, gde su prosecne plate ~10x vise od nasih, gde je prevoz nebo/zemlja onda smatram da tu nesto DEBELO nije u redu.
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 0:42   #1770
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
I dalje se ovde ne kapira poenta da ljudi NEMAJU OD CEGA da plate
I? Kako rešiti problem? Šta uraditi da prevoz bude bolji, da plate budu veće?

Šta uraditi da ovi što neće da plate prevoz, ne moraju da se muče da prate kontrole preko svojih 5" mobilnih telefona?
ZoNi je offline  
Stara 5.3.2013, 0:46   #1771
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
I? Kako rešiti problem? Šta uraditi da prevoz bude bolji, da plate budu veće?
lako. Prvo svim ljudima koji na neki nacin ucestvuju u politici, tj. sve koji su pripadnici neke stranke zabraniti bavljanje politikom dozivotno. Znam bice neduznih al jbg mora neko da strada. E onda ostaviti ovim apstinentima od politike da pokazu sta umeju.

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Šta uraditi da ovi što neće da plate prevoz, ne moraju da se muče da prate kontrole preko svojih 5" mobilnih telefona?
Njima da se smanji cena karte a vama zadovoljnima da se doda ta razlika.
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 1:08   #1772
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Ma naravno, zato je cena za radno mesto u vodovodu 7.000 evra.Tu dobijes radno mesto od 50k dindzi mesecno, zato sto si posten i sposoban. Ti ljudi sto su bolji od nas ostalih u 99% ne zive vise ovde. Mada, vidim upoznat si sa materijom. Znas dosta tih sto imaju "masne", plate, a? Tih postenih i uspesnih, m?
Haha, ma da
Eo juce sam pio kafu sa djilasom pa me zamolio malo da bacim koju dobru rec za busplus
Naravno podmazao me sa par soma eura pa sam ga castio kafu

Ovo sto si napisao samo pokazuje u kakvom delirijumu zivis i kolko ne znas za bolje od onoga sto zelis da tripujes
SirDuck je offline  
Stara 5.3.2013, 1:19   #1773
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
I? Kako rešiti problem? Šta uraditi da prevoz bude bolji, da plate budu veće?

Šta uraditi da ovi što neće da plate prevoz, ne moraju da se muče da prate kontrole preko svojih 5" mobilnih telefona?
Pa rekao sam. Ili neka se 3x poveca plata ili neka se 3x smanje cene. Ovo sto sam ja rekao je nerealno za Srbiju ,jer mi nismo ni kao mali nokat za moderne evropske zemlje ,ali nerealno je i da placamo 3x vece dazbine nego sto nam je prosecna seljacka plata (iliti malogradjanska).


Nije problem samo busplus. Samo slep ili neko sa ogromnim primanjima (nebitno da li je imao srece ili je dobio posao preko veze) ,moze da pohvali ovakav sistem i da ga jos brani. Da neko zaista zivi lose ,kao sto zivi vecina zemlje ,ne bi nikad izjavio "da treba da seta ,ako nema da plati". Pa zna se ko takve stvari izjavljuje. Ovo ne mislim na tebe ,nego uopsteno sam video kod nekoliko sagovornika.

A sto se tice "Sta uraditi da bude bolje" ,to opet zavisi od prestonice. Prestonica ti manje vise i kroji sudbinu zemlje. Eto 2000te je rusen socijalizam ,dosao visestranacki sistem ,sve smo prodali ,a od tih para nismo nista ulozili u otvaranju NOVIH preduzeca ,nego su pare odlazile pitaj Boga gde... I onda paradox nakon 13 godina mi u stvari zivimo jos gore. I sad ljudi treba da prihvate ovu realnost i da se guse u dugovima / kreditima i besparici, jer imamo ovako strucnu elitu koja nas vodi.


Ja sada ,ovog momenta mogu da nadjem 500 linkova gde u svim mogucim sferama pise :

Srbija je poslednja u Evropi. Korupcija ,zdravstvo ,standardi ,sudstvo ,prosecna plata ,zatim PREKOVREMENI rad ,koji se ne placa ili se placa ispod normale, zatim teranje zaposlenih na prekovremeni rad, otpustanje trudnica...

I onda ova drzava ocekuje da ljudi isplacuju "fantomske obaveze". Ne moze drzava samo da uzima ,a nista da ne daje. Ili u nasem slucaju : Ipak moze...
Sladjan85 je offline  
Stara 5.3.2013, 9:02   #1774
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ovo sto si napisao samo pokazuje u kakvom delirijumu zivis i kolko ne znas za bolje od onoga sto zelis da tripujes
Ovo sto si napisao samo pokazuje da jos zivis na roditeljskoj sisi i da o stvarnom zivotu nemas pojma.
Arcibalde je offline  
Stara 5.3.2013, 9:59   #1775
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Evo jos jedne lepe vesti za beogradjane ...


http://www.kurir-info.rs/gradani-paz...-clanak-679743
Sladjan85 je offline  
Stara 5.3.2013, 10:25   #1776
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Da se popisu svi putnici (ok vecina) GSP-a i svako od njih da se izjasni da li mu cena odgovara ili ne.
Meni ne odgovara NI JEDNA cena! Voleo bih da SK košta 50 dinara, voleo bih da je hleb 14 din (ali po kg!), da jogurt od pola litra košta 10 dinara, a Internet od 50 mbit da je max. 200din mesečno.

Da li postoji NEKO (osim zaposlenih u proizvodnji navedenih proizvoda i usluga ) kome ovakve cene ne bi odgovarale?

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Evo jos jedne lepe vesti za beogradjane ...
http://www.kurir-info.rs/gradani-paz...-clanak-679743
Podržavam, iako ne verujem Kuriru
ZoNi je offline  
Stara 5.3.2013, 10:41   #1777
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
1. Ili neka se 3x poveca plata ili neka se 3x smanje cene.
2. Prestonica ti manje vise i kroji sudbinu zemlje.
3. I onda paradox nakon 13 godina mi u stvari zivimo jos gore.
4. Ja sada ,ovog momenta mogu da nadjem 500 linkova gde u svim mogucim sferama pise : Srbija je poslednja u Evropi
1. Da, zvuči jednostavno i logično Ja sam čak za treću opciju: da se 3x povećaju plate & da se 3x smanje cene! Siguran sam da bi svako glasao za mene kad bih to predložio na nekim izborima Naravno, nemam pojma kako bih to izveo (zapravo, znam da ne bih uspeo, ali nije ni bitno), što me kandiduje za najviše državne funkcije, npr. ministra bez portfelja
2. Na žalost, jeste tako. Ja sam upravo zbog toga za snažnu decentralizaciju i "de-beogradizaciju" Srbije. S druge strane, iz poslovnih razloga, sam upoznao gomilu opštinskih funkcionera po Srbiji. Svi oni OBOŽAVAJU centralizaciju, jer im ona predstavlja odličan štit i objašnjenje zašto njihove opštine i regije propadaju, dok oni ne rade ama baš ništa da sami poboljšaju stanje.
3. Nije paradox, jer prave promene sistema nije ni bilo. Više je promenjen GUI - ranije je bio WinXP, sad je Win7: ima lepši izgled, ubačeno je par novih funkcija, ali osnova je i dalje ista.
4. Ja bih se složio sa svih tih 500 linkova i dodao bih još bar 50 sličnih priča iz sopstvenog iskustva
ZoNi je offline  
Stara 5.3.2013, 11:24   #1778
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Ma naravno, zato je cena za radno mesto u vodovodu 7.000 evra.Tu dobijes radno mesto od 50k dindzi mesecno, zato sto si posten i sposoban.
Auu, al' su skupi, u EPS (elektrana) 2-3k €, a slična plata
JohnnyNT je offline  
Stara 5.3.2013, 11:32   #1779
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
E j.bi ga, kad nemas izbor, moras da platis. Zena hoce cerku da posalje na leto u Srbiju, a meni se cena od $900+ za kartu ne svidja. Da probam tako na aerodromu?
Jbg, ima se može se. A što bi ti to probavao kad imaš od čega? I sigurno si odabrao najjeftiniju varijantu jer izbora je sigurno bilo.

Poslednja ispravka: ColdBoot (5.3.2013 u 12:02)
ColdBoot je offline  
Stara 5.3.2013, 12:17   #1780
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
lako. Prvo svim ljudima koji na neki nacin ucestvuju u politici, tj. sve koji su pripadnici neke stranke zabraniti bavljanje politikom dozivotno. Znam bice neduznih al jbg mora neko da strada. E onda ostaviti ovim apstinentima od politike da pokazu sta umeju.
+1 posebno ako im politika nije vokacija. Imamo previše fizičara, profesora filosofije, ugostitelja, modelsica, zemljoradnika na vitalnim pozicijama a politikolozi duvaju u prste nezaposleni.

Ne znam, jbg, ni ko se smara i još izlazi na te izbore osim pobenavelih penzosa.
ColdBoot je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gsp


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vodič za overklokovanje grafičkih kartica Wolfy Tekstovi u SK 28 24.9.2017 1:19
Razmatranje jedne veoma loše ponude grafičkih kartica star-duster ŠDK - Grafika 14 22.1.2011 14:45
Isplati li se kupovina bilo koje od sledećih kartica trenutno? holodoc Grafika 13 26.10.2010 6:36
Nvidijina dual-GPU kartica zvaće se GTX 490 Dusan Despotovic Vesti 11 25.5.2010 22:42
S3 (VIA) Chrome dualna kartica Nergal Vesti 3 24.2.2010 0:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com