Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Pregled rezultata glasanja: Najvise volim da se nadjem u:
Savremeni gradovi - betonska dzungla (GTA, Max Payne, Sims, Mafia) 32 28,57%
Svemirske price - neki drugi univerzumi (Riddick, Starcraft, Bulletstorm, Mass Effect) 38 33,93%
Fantazijski svetovi - You're a wizzard, Harry! (Dragon Age, Trine, Warcraft, Oblivion) 54 48,21%
Post-apokalipto - pu pu daleko bilo (Fallout, Metro 2033, S.T.A.L.K.E.R, Half-Life 2) 35 31,25%
Ratna Evropa - po sumama i gorama (Company Of Heroes, Call of Duty, Saboteur, Commandos) 26 23,21%
Izgubljeni raj - life is a beach (Far Cry, Tropico, Crysis, Just Cause) 29 25,89%
Bliska buducnost - hi tech power instant modulator (Deus Ex, Mirrors Edge, Crysis 2) 20 17,86%
Napustene stanice - sam u kuci (Doom 3, Dead Space, Bioshock, Singularity) 19 16,96%
Davno proslo vreme - kopanje kroz istoriju (Assasin Creed, Thief, Prince of Persia, Tomb Raider) 50 44,64%
Amerika u stvaranju - divlji divlji zapad (Call Of Juarez, Red Dead Redemption, Desperados, Gun) 17 15,18%
Snovi - ili nesto slicno (Alice, Psychonauts, Braid) 12 10,71%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 112. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.6.2011, 9:25   #21
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Ratna Evropa - po sumama i gorama (Company Of Heroes, Call of Duty, Saboteur, Commandos)

Izgubljeni raj - life is a beach (Far Cry, Tropico, Crysis, Just Cause)

Ova dva okruženja u igrama mi se najviše sviđaju. Jednostavno sam ih zavoleo kada sam kao mali igrao CoD 2 i FarCry...
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 14:01   #22
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Post-apokalipto - pu pu daleko bilo (Fallout, Metro 2033, S.T.A.L.K.E.R, Half-Life 2)
Ratna Evropa - po sumama i gorama (Company Of Heroes, Call of Duty, Saboteur, Commandos)
Izgubljeni raj - life is a beach (Far Cry, Tropico, Crysis, Just Cause)
Amerika u stvaranju - divlji divlji zapad (Call Of Juarez, Red Dead Redemption, Desperados, Gun)
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 14:31   #23
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Na primer, u Devil May Cry imash par nivoa u snegu i dzungli, koji su fascinantno dizajnirani i to bi proshlo, jer su Japanci chudo, ali gde bash AC i tome nalik... tu vec ne znam shta da kazhem, verovatno sam se jednostavno umorio od takvih okruzhenja.
Slažem se za DMC, AC okruženje se ni meni ne sviđa, monotono mi je. Lično baš volim japanska neozbiljna i šarena okruženja, poput onih u Final Fantasy i sl. Japanci rules.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 14:47   #24
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Definitivno fantazijsko (Dungeons&Dragons, Sword&Magic...) okruzenje.

Igrao sam i druge (Fallout, KotOR, Mass Effect etc) RPG-ove ali me nekako ni jedan od njih, bez obzira sto se radi o izuzetno kvalitetnim igrama, ne uvede u igru i drzi u njoj kao gore pomenuti svet.

Mozda je razlog i to sto mi se pored igara jednostavno dopada i sve ostalo vezano za taj svet (knjige, filmovi, serije...).
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 15:05   #25
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Na primer, u Devil May Cry imash par nivoa u snegu i dzungli, koji su fascinantno dizajnirani i to bi proshlo, jer su Japanci chudo, ali gde bash AC i tome nalik...
Znaci one jadne dzungle iz DMC-a, su bolje odradjene od Firence, Venecije, Rima.. iz AC serijala, koji su tako verno izmodelovani, da je to zaprepascujuce?? Koja je to igra, koja koristi istoriski setting (a da nije WW2), osim AC-a i Total War serijala? Raznorazne papazjanije tipa DMC, imamo za izvoz..

Sto se mene tice..

- Fantasy okruzenje, ali kvalitetno- isuvise je prezvakan zanr (Witcher, Baldur, Torment..)
- Sci Fi/Post apokalipticno/Cyber Punk (Deus Ex, Fallout, Stalker, System Shock, Mass Effect, Star Wars..)
- Istorijski setting (Total War, AC, Time Commando..)
- Urbano okruzenje (Mirror's Edge, Bloodlines, Max Payne, Mafia, Fahrenheit..)

Poslednja ispravka: nameless1 (12.6.2011 u 15:19)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 15:19   #26
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

^^ Sa moje tačke gledišta nije problem u kvalitetu i vernoći modelovanja. AC-u svaka čast po tom pitanju. Stvar je u tome da se meni lično npr. ne sviđa. Konkretno sam mislio na AC 1 (jer AC 2 nisam igrao još uvek) gde mi je prvo sve bilo super ali mi je na kraju dosadilo, svaki grad mi liči na drugi i nikada nisam imao osećaj da se bilo šta menja.

Dakle poenta je koje se meni okruženje sviđa, a ne kolio je kvalitetno odrađeno isto. I ja bih itekako voleo da se jednom DMC posvete produkcione vrednosti AC-a.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Doomche (12.6.2011)
Stara 12.6.2011, 15:24   #27
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Konkretno sam mislio na AC 1 (jer AC 2 nisam igrao još uvek) gde mi je prvo sve bilo super ali mi je na kraju dosadilo, svaki grad mi liči na drugi i nikada nisam imao osećaj da se bilo šta menja.
Heh, prvi AC je smor nevidjeni! AC2 je vec druga prica..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 17:32   #28
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Savremeni gradovi su mi OK ukoliko nema pretjerano velike i neopravdane grafičke zahtjevnosti jer većina developera opravdava veliku zahtjevnost grafike činjenicom da su napravili "open world" koji ni u kom slučaju nije otvoren i gdje uprkos veličini postoje milioni glitcheva i bugova.

Svemirske priče ne volim jer se svemirska i futuristička tematika provukla kroz svaki žanr igara u zadnjih 2-5 godina. Upravo zato, svemir = fuj, osim u EVE online i X3 Reunion

Fantazijski svjetovi = WoW, Harry Potter = fuj.

Postapokaliptični svjetovi = konfuzija (u Falloutu NW imamo ljudska plemena + robote + čovjeka kompjutera + elektronske napredne sprave i oružja + ranjivost običnih smrtnika) a to sve = ogromna konfuzija = ne, hvala.

Ratna Evropa mi je OK, pod uslovom da se ne lažemo oko američke nadmoći i njihovog učešća u WW2 i sličnim ratovima na mnogim svjetskim ratištima. Kad igram igru gledam i grafički ugođaj, i okruženje, ali bogme i priču, a u 99.9999% priča oni ispadaju jedini i nenadj**ivi junaci pred čijom nadmoćnom silom krepavaju Švabe, Japanci i ostali. Idiotizam.
Od ovakvih okruženja najljepše mi je ono iz Call of Duty keca i dvice, pa onda Commandos serijal.

Izgubljeni raj mi je takođe OK, i estetski i grafički, prijatno je za oko kad gledamo onolike plaže, ruralno priobalje (coastline), a bogme je prijatno i zapucati "ispod palme na obali mora" nažalost bez Tome Zdravkovića za soundtrack.

Napuštene stanice nikad nisam volio, volim recimo horor tematiku i okruženje u Silent Hillu ili Resident Evilu pošto mi ove navedene igre dosta odgovaraju.

Davno prošlo vrijeme mi je odlično jer se istovremeno divim i arhitekturi, i priči, i igri, i grafici kao što je dosad bio slučaj sa AC serijalom, Tomb Raiderom, Thiefom i "Perzijskim princom" - bolji primjer igara "postavljač teme" nije mogao ostaviti

Amerika u stvaranju mi je takođe OK, ali nešto slabo sam nailazio na western igre, ako znate neku dobru preporučite mi. Igrao sam Desperados 2, klon Commandosa smješten u western tematiku, squad-based strategiju.
Ako ima nešto slično ili nešto poput recimo novog Fallouta u western fazonu, slobodno javite pa da poigram i to, pošto volim igre iz tog doba.

Okruženje sa snovima nikad nisam volio, sjećam se onog jednog nivoa u Max Payne-u "kecu" gdje on nešto kao sanja i prolazi krvavim hodnicima, i od tada mi je to "snovo-okruženje" bezvezno.

Toliko od mene
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 22:59   #29
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Evo ako mogu i ja ovako malo opsirnije

Savremeni gradovi - nisam bas neki ljubitelj, iako sam dosta igrao GTA naslove , od Vice City-ja pa nadalje. Mada volim tu krimi-pricu, koja mi je nekako najbolje ispricana u GTA IV.

Svemir - e ovo vec volim, npr. Escape From Butcher Bay mi je jedna od omiljenih igara koja odise neverovatnom atmosferom. Uh, umalo zaboravih Mass Effect, najbolja igra koju ikad igrah.

Fantasy - ....mracni, blatnjavi sokaci Vizime...brrrr

Post-Apokalipticno - nazalost , presao sam samo Fallout 3 i New Vegas, ne igrah nikad neku drugu igru u tom okruzenju. Stoga, preporuka

Ratna Evropa - volim i ovo okruzenje, mada sam oduvek vise voleo Brothers In Arms od starijih Call of Duty-ja.

Izgubljeni raj - nisam nesto puno igrao. Mozda jedino Far Cry.

Napustene stanice - meh

Davno proslo vreme - ionako volim istoriju, a Assassin's Creed je vrh. Ezio mi je najbolji karakter iz igara. Jedva cekam Relevations!

Divlji zapad - e ovo strasno nevolim, od kaubojaca i wild westa mi se pegla . Sto ljudi sto cudi.

Snovi - tekodje, meh
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 23:33   #30
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Pre svega, Svemir - Mass Effect, KOTOR, prvi Halo, Bulletstorm, Dawn of War, gomila onih skrolujućih shooter-a...

Davno prošlo vreme - ako je urađeno dovoljno intrigantno, kao AC, super je.

Snovi - čisto tripa radi, a Psychonauts mi je jedna od omiljenih igara ikada, so...
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 23:50   #31
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

I ja da elaboriram

Savremeni gradovi - mogu da prođu, ali me igre kao GTA obično smore jer autori previše "eksploatišu" grad i veštački produžavaju igru... To se tiče sandbox igara, ali ako pričamo o igri kao što je na primer Max Payne (odvija se u gradu, zar ne?) to itekako može da prođe

Svemirske price - me gusta

Fantazijski svetovi - No way, amigo. Ne leže mi magije, vile i čarobnjaci.

Post-apokalipto - Može da prođe.

Ratna Evropa - Me like it.

Izgubljeni raj - Ovakve igre igram da bih se divio okruženju i napucavao uz slobodu kretanja.

Bliska buducnost - Why not - Splinter Cell, Ghost Recon, taktičke pucaljke uglavnom podnosim u ovom vremenskom razdoblju.

Napustene stanice - meh, vremenom smori.

Davno proslo vreme - AC franšiza je primer igre koja može da prođe. Ostale uglavnom smore.

Amerika u stvaranju - Pa... Zavisi od igre.

Snovi - Zanimljiv koncept, malo igara. Mada, opet, ne igram toliko igre u takvim okruženjima.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2011, 0:26   #32
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Savremeni gradovi - zavisi od igre ali uglavnom i like it
Svemirske price - meh moze proci
Fantazijski svetovi - jedno od omiljenih
Post-apokalipto - sto se orkuzenja tice svidja mi se,ali ne volim nijednu igru sa ovakvim okruzenjem so..
Ratna Evropa - nista vise nego okej
Izgubljeni raj - yey,obozavam ovo
Bliska buducnost - noup
Napustene stanice - eh mrzim ovo previse je scary,ali i volim par igara koje imaju ovo okruzenje
Davno proslo vreme - istorija mi je jako zanimljiva,jos je zanimljivije da budem u njoj tipa assasins creed
Amerika u stvaranju - volim divlji zapad ali ne leze mi igre u tom okruzenju.
Snovi - ne volim ovo

btw svaka cast za temu
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2011, 13:54   #33
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

1) Fantazijski svetovi
2)
Izgubljeni raj
3)
Napustene stanice
4)
Post-apokalipto
5) Snovi


Ne znam zasto srednjovjekovni fantasy zamisljate kroz vile, vjestice, WoW i Hari Potera. Mene Fantasy okruzenje asocira na: zemljoradnike, ratare, kovace, stocare, trgovce... zatima na carstvo, vitezove oklopnike, carske direktive, politicke borbe, ratove, frontove, spektakularne bitke... na monstrume, cudovista, zmajeve... opkoljavanje tvrdjava, opsade, branjenje, masovne pogibije, slanje vojske u pomoc. Magicna bica su tu samo kao sporedni element koji treba da uljepsa svijet. Fantasy je u stvari "davno proslo vrijeme" koje je rastereceno krutih cinjenica i istorijskih dogadjaja. To je fleksibilan svijet ispunjen mastom nadarenog pisca.

Poslednja ispravka: Zuti Bar (14.6.2011 u 14:27)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Zuti Bar na korisnoj poruci:
JohnnyNT (19.6.2011), Krilce (15.6.2011), player1 (18.6.2011)
Stara 14.6.2011, 16:09   #34
Rationally Irrational
Novi član
 
Član od: 6.5.2011.
Poruke: 7
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Ja volim Sci-Fi, Fantasy, Post-Apocalyptic i WWI/II, jednostavno što, po mom mišljenju, imaju najveći potencijal za kvalitetnu priču (posebno prva 2). I da, moderni gradovi isto.
Rationally Irrational je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2011, 2:03   #35
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Moje omiljeno okruzenje lezi ovde: Microsoft Flight Simulator X

btw Mirror’s Edge izgleda jako lepo i vedro…
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2011, 11:01   #36
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Fantasy - Avernum

Izgubljeni raj - Crysis

Napustene stanice - Bioshock

Post-apokalipto - Gears of War

Snovi- Dreamkiller
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2011, 12:34   #37
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Definitivno post-apokalitika ...
A tek sto volim warhammer 40k univezrum ...
Ne znam gde bi ga svrstao ima malo naucne fantastike galakticka imperija, vanzemaljci itd. fantazije demoni, warp ... Apokalipticne tematike konstanti rat ...
Od svega po malo ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2011, 13:12   #38
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Baš dobra tema

Savremeni gradovi - ovo mi se ne dopada
Svemirske price - ovo mi se ne dopada
Fantazijski svetovi - ovo mi se BAŠ ne dopada
Post-apokalipto - nije loše, može da prođe
Ratna Evropa - odlično, ali samo u FPS i slično (ne i strategije)
Izgubljeni raj - nije loše, može da prođe
Bliska buducnost - ovo mi se BAŠ ne dopada
Napustene stanice - prilično dobro
Davno proslo vreme - ovo mi je malo neodređeno, ali strategijske igre (sve vrste) sa radnjom u srednjem veku ili malo pre ili malo kasnije obožavam, naravno i igre poput AC volim.
Amerika u stvaranju - odlično, šteta što ih nema više kvalitetnijih (btw, volim i vesterne )
Snovi - nije loše, može da prođe ponešto od ovoga
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2011, 13:55   #39
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Svemir
Fantastika
Snovi

tu je najvise prostora za originalna okruzenja

naravno ne bunim se ako je mastovito iskorisceno i neko urbano/realno okruzenje , neko je pomenuo DMC
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2011, 15:51   #40
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Vase omiljeno okruzenje u igrama

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke


Mene Fantasy okruzenje asocira na: zemljoradnike, ratare, kovace, stocare, trgovce... zatima na carstvo, vitezove oklopnike, carske direktive, politicke borbe, ratove, frontove, spektakularne bitke... na monstrume, cudovista, zmajeve... opkoljavanje tvrdjava, opsade, branjenje, masovne pogibije, slanje vojske u pomoc.
Ovo što sam ti stavio u italic može da se svrsta pod fantasy world a ovo boldovano je postojalo kroz istoriju, vjerovao ili ne, pa ne može da se svrsta pod fantasy.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Omiljeno oružje u RPG igrama? Wolverine Role-Play 201 24.6.2010 18:05
Problem sa grafickom u igrama!? B@NE Kvarovi 5 18.10.2007 18:07
Osvetljenje u igrama culer O igrama uopšte 11 22.8.2007 13:26
Poludecu Problem u igrama hajduk Grafika 4 12.4.2007 0:46
Da li postoji neka emisija o igrama? Diablo Opšta kultura 35 29.11.2006 13:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com