Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.3.2008, 19:51   #1
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Imam problem sa Iriver-om T20 (http://www.theregister.co.uk/2005/09...ew_iriver_t20/). Naime kada stavim mp3 player u komp nece da ga prepozna i mp3 se totalno izbuguje... Cd koji sam dobio uz njega ne sadrzi drajvere vec samo Windows Media Player 10. T20 se inace ne ponasa kao klasican USB flash (ume da zeza kao sad, file-ovi ne mogu da se rename-uju na samom mp3 playeru itd.), ali sam ja taj problem na starom kompu kod sebe resio. Ne znam da li je do toga sto sam update-ovao windows media player. E sad imam instaliran Windows Media Player 11 i ne znam da li bih ista dobio uninstaliranjem istog, pa kasnije stavljanjem starije verzije? Jel imao neko slican problem?
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2008, 22:13   #2
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Ne bi to trebalo da ima veze sa WMP, kad pristupas player-u iz recimo TC. Probaj ga u drugi usb slot i probaj da ga formatiras.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nebojsa986 na korisnoj poruci:
Partybreaker (6.3.2008)
Stara 6.3.2008, 22:18   #3
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Ovaj mp3 player je bio testiran u sk-u neke 2005. i tamo su mu kao glavnu manu napisali nesto tipa : prebacivanje pesama se vrsi samo putem Windows MP-a (sto uzgred nije tacno jer se pesme prebacuju na "klasican nacin" iz my computera), tako da ipak ima neke veze ako se ne varam... Uostalom probacu pa cu da javim, nego sam hteo da pitam da li je iko imao slican problem, pa da me posavetuje za eventualno neki drugi nacin resavanja ovog problema
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2008, 23:50   #4
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Skinuo sam neki iriverov software ciji link mi je dao NSadian, ali nisam i dalje uspeo da ga povezem sa kompom. Jednostavno nece da pristupi podacima sa mp3 playera. Probao sam i reinstalacijom WMP-a, tj. izbrisao sam 11 i kao stavio desetku, ali i dalje nista. Prepoznaje mp3 kao FAT16 system i kada se udje u taj folder pojavi se ona glupava baterijska lampa (kao trazi nesto) i tako se vrti sve dok ne provalim da se mp3 player ukocio i da nema nista od toga...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2008, 3:28   #5
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

'Ebiga, baš sam mislio da će pomoći. Ako ne rešiš problem, čim pronađem CD sa drajverima za celu tu seriju staviću ti image tog CD-a na rapidshare.

Inače, meni je taj iRiver takođe pravio problema prilikom prepoznavanja sa PC-jem. Ukoliko se dobro sećam, prvo sam morao da instaliram drajvere sa CD-a, nakon toga da povežem plejer na PC, i kada utaknem plejer, onda je išao onaj deo gde PC ponovo izbaci "add new hardware" gde ponovo traži da instaliram drajvere, ovaj put iz tog menija. Mogao je da radi samo tako i nikako drugačije.

Probaj tim redosledom, pa vidi da li pomaže. Ako ne, ionako sutra idem kod mojih, pa ću potražiti CD sa drajverima.

Pozdrav
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (6.4.2008)
Stara 7.4.2008, 9:38   #6
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Na cd-u koji je dosao uz mp3 player nemam nikakve drivere, samo Windows Media Player 10. E sad nesto zeza instalacija istog na kompu, kao nece da prekopira preko nove 11-ice koju sam izbrisao...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 12:51   #7
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Mislio sam da probaš da tim redosledom instaliraš drajvere koje si preko onog linka skinuo sa iRiver-ovog sajta.

Kažem ti, meni PC nije hteo da prepozna plejer bez da prođem onu proceduru prilikom instaliranja drajvera. Tek nakon te kombinacije mi iRiver-ov fajl menadžer prepozna plejer i prikaže ga kao "connected".
Nakon toga redovno kopiram pesme na njega iz tog njegovog menadžera.

Probaj da potpuno izbrišeš sve njegove stare i zaostale drajvere pa pokušaj ponovo onako kao što sam ti naveo u nekom od prethodnih postova. Ako je plejer ispravan, trebalo bi da proradi.

Što se tiče CD-a sa drajverima, ili mi pošalji na PM adresu, pa ću ti kopiju CD-a poslati poštom ili ako imaš strpljenja, malo sačekaj dok ga ne upload-ujem na rapid.
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (7.4.2008)
Stara 7.4.2008, 21:58   #8
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Probam, pa ti javljam sta je bilo. Hvala ti jos jednom, predlozicu te prvom prilikom za moderatora sobe "Zvuk na racunaru" ili neceg slicnog...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
NSadian (8.4.2008)
Stara 8.4.2008, 9:26   #9
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Sad sam malo istraživao, i iščitao par tekstova o modelu T20.

U suštini postoje dva (tri) različita modela, MSC i MTP, pa i modeli koji su istovremeno i MSC i MTP. Evropski modeli su MTP modeli, i na pratećem CD-u im se isporučuje samo Windows Media Player 10 ili WMP 11, i na sajtu proizvođača stoji da su MTP plejeri 100% WMP10 kompatibilni.

Tako da je pitanje da li će drajveri pomoći u potpunosti, ali možeš da probaš pošto možda može da pomogne.

Ukoliko računar prepoznaje plejer, makar i ne mogao da mu pristupi, možeš da probaš da mu staviš poslednju verziju firmware-a, a i da se vratiš na WMP 10.

Ja bih ti preporučio da probaš da staviš MTP firmware (taj preporučuju za tvoj model za evropsko tržište), pa ako to ne radi, da probamo neku kombinaciju sa drugim firmware-om i da ga prebacimo na MSC verziju.

Na ovom linku što sam ti dao imaš automatski apdejter, koji kada ga pokreneš traži da uključiš plejer u komp i onda sa interneta direktno apdejtuje firmware.

Pozdrav i javi šta je bilo.
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (8.4.2008)
Stara 8.4.2008, 21:39   #10
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

E svaka ti cast NSadian, koliko se trudis, za nesto ovog tipa, stvarno samo reci hvale...

Probao sam sa reinstalacijom onih nazovi drivera sa iRiverovog site-a, ali nista nisam dobio jer drivera prakticno nema. Postoji ona aplikacija ciji si mi link dao i kao neki fix (valjda bi to trebalo da je driver) koji omogucava toj aplikaciji da radi pod XP sp-om 2. Taj driver je zapravo sledece: install_flash_player_active_x.exe
i njegovim instaliranjem se nista ne dobija.U aplikaciji i dalje ne vidi player dok ga u my computeru (preko koga sam dok sam imao stari komp prebacivao pesme) vidi. Jos nesto sam zapazio, ali ne znam da li sam to ranije rekao. U my computeru mi se pojavi ikonica Iriver T20. Ok, tako je bilo i ranije. Medjutim kada se udje dobije se jos jedan folder koji je oznacen sa FAT16 System. Kada se udje u taj folder mp3 player se totalno izbuguje tj. ukoci. E sad, opet jedna zackoljica. Kada sam instalirao gore pomenuti driver ponovo, sad mi vise ni u my computeru ne vidi player. Samo se moze pristupiti preko Windows Media playera gde mogu da vidim kompletan sadrzaj file-ova u playeru ali pri pokusaju kopiranja file-ova na njega, javlja se "an error occured". Tako da za sada nista od ponovnog instaliranja software-a.
Drugi pokusaj je pokusaj ovog firmware-a. Tu mi se javlja poruka "cannot find update information in the INF file" i tu mi ostavi opciju samo za "OK". Nakon pritiska na OK, vrati me na fazu gde treba da mi objasni kako da prikljucim mp3 player na komp...

Eto to ti je, ti nemoj da se mnogo cimas oko ovoga, mnoooogo si mi pomogao vec do sada i meni to jos vise znaci... Tako da ako bas imas strpljenja ti se zevzeci sa ovim, mada sam ti ja vec zahvalan do neba sto si izdvojio i ovoliko vremena za moj problem...

P.S. Ako nesto nisi razumeo iz ovog objasnjenja postupaka, budi slobodan da me pitas

I hvala ti jos jednom
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2008, 9:36   #11
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Ma nemaš problema za pomoć, još da zaista moji saveti nešto i pomažu, pa i 'ajde nekako...

Program čiji sam ti link juče dao je iRiver Firmware Updater, i to verzija 1.10. Evo ti link za verziju 1.50 pošto, koliko sam razumeo, ova neće da ti prepozna plejer.

Da li si pre prebacivao pesme samo iz My Computer-a, ili si mogao da ih prebacuješ i iz WMP-a?

Da li je radio na starom kompu a na novom neće? Da li je operativan? Odnosno, da li pušta muziku a ne može da se poveže sa PC-jem, ili ne može ni muziku da pušta?

Ako je operativan, iščitaj iz settings menija verziju firmware-a, ali mislim da se ona ispiše i na displeju prilikom uključivanja uređaja, pa postavi ovde.

Softver sa linka, u stvari oba softvera, i ovaj i onaj od juče čiji sam ti link poslao bi trebalo da omoguće i apdejt firmware-a i konverziju uređaja iz MTP u MSC i obrnuto, samo što je ovaj noviji apdejter sa evropskog sajta.

Probaj sa ovim apdejterom pa vidi da li hoće da apdejtuje firmware i javi kako je prošlo.

Pozdrav

Poslednja ispravka: NSadian (9.4.2008 u 10:12)
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (9.4.2008)
Stara 9.4.2008, 10:17   #12
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Citat:
NSadian kaže: Pregled poruke
Ma nemaš problema za pomoć, još da zaista moji saveti nešto i pomažu, pa i 'ajde nekako...

Program čiji sam ti link juče dao je iRiver Firmware Updater, i to verzija 1.10. Evo ti link za verziju 1.50 pošto, koliko sam razumeo, ova neće da ti prepozna plejer.

Da li si pre prebacivao pesme samo iz My Computer-a, ili si mogao da ih prebacuješ i iz WMP-a?

Da li je radio na starom kompu a na novom neće? Da li je operativan? Odnosno, da li pušta muziku a ne može da se poveže sa PC-jem, ili ne može ni muziku da pušta?

Ako je operativan, iščitaj iz settings menija verziju firmware-a, ali mislim da se ona išpiše i na displeju prilikom uključivanja uređaja, pa postavi ovde.

Softver sa linka, u stvari oba softvera, i ovaj i onaj od juče čiji sam ti link poslao bi trebalo da omoguće i apdejt firmware-a i konverziju uređaja iz MTP u MSC i obrnuto, samo što je ovaj noviji apdejter sa evropskog sajta.

Probaj sa ovim apdejterom pa vidi da li hoće da apdejtuje firmware i javi kako je prošlo.

Pozdrav
Ovako, pokrenuo sam firmware 1.50, ali sada uopste ne prepoznaje player. Sa proslim 1.10 ga je donekle prepoznavao (pojavi se slika T20), ali nije mogao da nadje onaj INF file ili sta vec. Sada se bukvalno nista ne desi osim sto mi izadje onaj meni gde me pita da li hocu da sinhronizujem player preko WMP-a ili hocu "take no action".

E sad da odgovorim na pitanja. Player je operativan fala bogu, pusta muziku na slusalicama, ali na kompu nikad nije hteo (ne moze da se direktno sa njega pusta muzika) jer se on ne ponasa kao klasican USB flash vec file-ovi prvo moraju da se iskopiraju na hard pa tek onda puste. Ranije mi je dozvoljavao da pristupim fajlovima, ali sad ne daje zbog cega sam i postavio ovu temu...

Sledeca stvar. Settings menu. U meniju "system info" pise da je firmware V 1.22

Toj ti je... Tnx (again)
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2008, 10:21   #13
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

A da li si uvek kopirao pesme samo preko My Computer -a, ili si kopirao i preko WMP-a? Da li su obe opcije bile moguće?
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2008, 10:32   #14
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Citat:
NSadian kaže: Pregled poruke
A da li si uvek kopirao pesme samo preko My Computer -a, ili si kopirao i preko WMP-a? Da li su obe opcije bile moguće?
Dok sam jos to mogao da radim, na starom kompu sam pesme kopirao iz My computera a wmp nikada nisam koristio za tako nesto. Mada su mi se i na starom kompu pojavljivale samo opcije "take no action" i "synchronize with wmp", ali nije bilo one za pregled foldera unutar playera. To sam mogao da uradim tako sto udjem u my computer i kliknem na ikonicu iRiver T20 koja mi se pojavljivala svaki put kada bih prikljucio player.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2008, 11:50   #15
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

E ako ovo ne pomogne, poslaćeš mi plejer poštom da ga definitivno sredim .

Pronašao sam jedan članak koji bi ti mogao pomoći, pa ću ti preneti čitavu opisanu proceduru.

Naime, radi se o manuelnoj instalaciji novog firmware-a koja je izvodi iz nekoliko koraka:

Jedna od glavnih stvari bi bila da imaš WMP 10 nikako WMP 11. Znači deinstaliraj jedanaesticu potpuno i ukloni bilo koje njene zaostale fajlove.

Nakon toga osnovna procedura bi bila da skineš odgovarajući drajver za T20 sa ovog sajta (na primer 0x4102_0x1114_N_ENG) raspakuješ u neki direktorijum, potom povežeš iRiver sa PC-jem, nakon toga bi trebalo da ti iskoči iRiver T20 prozor ili da sam ideš na My Computer > iRiver T20 > Data.

Trebalo bi da postoji taj folder Data. Ukoliko umesto foldera data stoji "FAT16 system", to znači da su još uvek aktivne neke instance WMP 11-ke. Njih ćeš ukloniti tako što ćeš iz Add/Remove prozora deinstalirati program/proces "Windows Media Format Runtime 11". Nakon toga ponovi sve ove navedene korake i sada bi pod T20 trebalo da se nalazi folder Data.

U njega ćeš prekopirati fajl T20_MTP.HEX koji si prethodno raspakovao iz onog skinutog firmware-a.

Nakon toga isključi plejer iz USB-a i on će automatski započeti apdejt. Ukoliko se zaglupi, upotrebi spajalicu i hardverski ga resetuj, postoji rupica za reset odmah pored USB porta na plejeru.

Nakon toga bi plejer trebalo da bude prepoznat i od strane PC-ja, odnosno WMP 10-ke, a i program za automatski apdejt će ga prepoznati.

Takođe nakon što završiš manuelni apdejt, možeš ponovo instalirati WMP 11, sada bi trebalo da radi.

Originalni članak možeš pronaći ovde.

Pozdrav i javi kako je prošlo
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (9.4.2008)
Stara 9.4.2008, 12:52   #16
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Izbrisao sam Windows Media Format Runtime 11, a WMP 11 sam vec odavno uklonio, ali je zaostao taj fajl. E onda sam odmah prikljucio player u usb i dole mi se pojavio onaj pop up prozorcic gde mi je pisalo Iriver T20. Medjutim trazio je instalaciju i ja ga pustih da instalira, ali se pojavila poruka "a problem occured during instalation your device might not work properly". Tu se iznerviram jer ga nije prepoznao u my computeru te uzeh cd sa instalacijom WMP 10 i to sam instalirao. Ali sada se prikljucivanjem playera cuje ono blup blup dva puta (kao da se nesto izbugovalo) i i dalje ga ne prepoznaje u my computeru. Restartovao sam komp, ali opet ista stvar... Dobro bar smo napredovali negde...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2008, 13:01   #17
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Pošto ti je pre nego što si instalirao drajvere prepoznavao plejer, probaj da deinstaliraš sve što si instalirao proteklih par dana vezano za plejer. Sve i jednu sitnicu.

Možda je malo ekstremno, ali ako ne uspe, da probaš system restore na neki prethodni datum gde je PC prepoznavao plejer, pa onda celu proceduru ponovo.

Poslednja ispravka: NSadian (9.4.2008 u 14:10) Razlog: Malo bolja formulacija, da ne dođe do zabune...
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (9.4.2008)
Stara 9.4.2008, 13:13   #18
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Skinuo sam sve sto sam stavljao vezano za player, a to su onaj flash player (nakon njegove instalacije je prestao da prepoznaje player) i onaj iriverov program koji si mi na pocetku predlozio da instaliram. Pokusavacu ovih dana nesto sam, mislim da je sad vise stvar srece nego znanja, tako da je potrebno ceprkati i probati razne kombinacije. Tu sam prepusten sebi. A tebi jos jednom hvala, i bice nesto od ovoga sigurno...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2008, 14:17   #19
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Skinuo sam sve sto sam stavljao vezano za player, a to su onaj flash player (nakon njegove instalacije je prestao da prepoznaje player) i onaj iriverov program koji si mi na pocetku predlozio da instaliram. Pokusavacu ovih dana nesto sam, mislim da je sad vise stvar srece nego znanja, tako da je potrebno ceprkati i probati razne kombinacije. Tu sam prepusten sebi. A tebi jos jednom hvala, i bice nesto od ovoga sigurno...
OK, probaj najpre ovim postupkom sa ovog sajta iz 15. posta što sam linkovao, i ako rešiš problem, a najverovatnije hoćeš, javi šta si uradio, da vidim da li je sav ovaj trud vredeo nečemu.

Pozdrav.
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (9.4.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa startovanjem igrica Chemist Akcione igre 6 27.1.2008 10:41
Problem sa zvukom u Premieru 6.0 psmokvic Video/TV softver 2 9.12.2006 22:11
Problem sa sa LG combo!! mileki Kvarovi 22 23.4.2006 20:53
problem sa tv kartom Alexandar Kvarovi 10 5.1.2006 23:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com