Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2009, 16:15   #581
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
DAKINS kaže: Pregled poruke
nesto je manje zahtevan win 7 po svim merenjima http://blogs.zdnet.com/BTL/?p=22006&page=2
Ljubitelji viste sp2 gde ste da vas cujem sada.
ivanza je offline  
Stara 3.9.2009, 0:47   #582
MarkoZ
Veteran
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Smed.Palanka
Poruke: 684
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 96 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Ljubitelji viste sp2 gde ste da vas cujem sada.
Ti si se izgleda toliko zaljubio u win7 da ces uzeti bilija da ti bude kum Iako je po ovim testovima sedmica brza nekih 4-8% ne mora da znaci da je stvarno tako. Na nekim testovima je svega 1% brza,a na nekim se kolje sa vistom. Na mom kompu npr. nije brza,cak sam ubedjen da je startup sporiji kod win7 i desavaju mi se cudne stvari sa win7 tako da cekam neki dobar update.

Nisam ljubitelj viste i nije da ja sad hocu da hvalim vistu,jednostavno je sa sp2 vrlo stabilan i brz OS tako da je razlika sa win7 samo u pojedinim detaljima. To sto si ti presao sa xp-a na w7 pa mislis da je bili otkrio toplu vodu ili nisi mogao da nateras da ti vista radi na tvom kompu to je tvoj gubitak Sve vise mislim da je ovo neki marketingski trik da bi win7 napravio bum kad se pusti u prodaju i tako vrati one koji nisu prihvatili vistu (kao sto si ti) iz razloga sto su imali preslabe komponente ili nisu mogli da je podese jer je bio svez sistem (sta mislis da nijedan driver za vistu ne radi na win7 i da nisu programi kompatibilni sa njim,da li bi isto tako pricao?). Nateraces me da uradim poredjenje na mom kompu pa da imas informacije o performansama iz prve ruke
MarkoZ je offline  
Stara 3.9.2009, 1:08   #583
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

^^

ja isto ne primecujem nikakvu razliku izmedju viste i win7ice na mom kompjuteru... tj razlika je mizerna...

druga stvar, ne radi mi webcam na sedmici.

treca stvar, trebao sam da skidam novi nod zato sto trojka ne radi na sedmici.

cetvrta stvar, morao sam novi alkohol da skidam zato sto nece da se instalira onaj koji je radio na visti

i taaako...
Tornado je offline  
Stara 3.9.2009, 4:25   #584
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Ja sam primetio znatno ubrzanje kada sam prešao sa Vista SP2 na Win7. I što je najvažnije, HDD više ne drlja kao lud i ako je komp u IDLE režimu.
Parkman je offline  
Stara 3.9.2009, 4:49   #585
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Meni je Win7 trenutno sekundarni system(po potrebi ga podizem sa 2. harda) a jos uvek teram xp64bit...meni kod Win7 najvise smeta onaj prevelik systray i bug gde nikako nisam mogao da nateram da posle klika na computer ikonu prozor izleti fullscreen a ne windowed
Sa druge strane jos nisam doziveo system crash ni BSOD iako sam se svojski trudio(drndo sam drajvere,dx instalacije,systemska podesavanja ) i bilo mi je vrlo drago da gledam kako pise DX11 API installed iako ga nista zivo od hardvera preko softvera ne podrzava...sta reci nego,alo Bili de si zapicio tako?Suma,sumarum,ja XP ne menjam sve dok ljudi ne prekinu da prave softver za njega ili dok ne krenu da prave softver za Linux...toliko
Dreamfall je offline  
Stara 3.9.2009, 6:01   #586
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Znam za RTM verziju, vidim naslov teme, nisam toliko ćorav...

Svi vi pljuvči Viste koji dižete W7 u nebesa, da vam nešto saopštim:

Imam laptop i desktop računar.

Vistu koristim od njenog samog pojavljivanja desktopu, kao i čitava moja familija, računar je gotovo dan i noć uključen.

W7 koristim od pojavljivanja RC verzije na laptopu.

Mene ne zanimaju ti sitni procenti, jer mi realno, ne znače ništa. Mnogo mi je važniji osjećaj u radu.

A taj osjećaj - isti.
Zamolio bih sve koj isa Viste prelaze na w7 neka ne gledaju bilo kakve testove po internetu i slične gluposti, pa onda nek komentarišu.
Ove što prelaze sa XPa na w7 neka ne komentarišu uopšte.

Stvarno sam očekivao nešto novo. Dobio sam samo debeli taskbar i malo praktičniji UI prilikom konektovanja na net.
Toliko od mene sa stanovišta prosječnog korisnika, koji ide na internet, koristi skype, sluša muziku, poneku igru odigra, s vremena na vrijeme uključi Photoshop, program za rezanje diskova, pogleda koji film i sl.

Možda će neki programer ili freak kome smeta što komšija ima 5% brži kompjuter da odlijepi za sedmicom (iako se to realno ne vidi), meni ne smeta.
NjegovaWisost je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Nikola Milosavljevic (3.9.2009), player1 (4.9.2009)
Stara 3.9.2009, 7:45   #587
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Lightbulb Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Da ja Vama lepo kazem da Vista sp2 (clean install) nije ispunila moja ocekivanja na mojoj masini i bila je mnogo vise troma od W7 i XP-a. O gamingu da i ne govorim jer je to bilo pravo mucenje i opsta katastrofa. Drljanje HDD-a me je posebno nerviralo a pogotovu ono pri startovanju viste koje je trajalo nekoliko minuta na WD640AAKS sto me je nateralo da iskljucujem prefetch i superfetch (tako nesto) da koliko toliko ubrzam stvari. Takodje je bilo pravo mucenje snimati sa tv-a (preko Leadtek TV2000XP Expert) jer je cpu load (pri istim podesavanjima u virtual dub-u kao na XP, zadnji divx codec u tom momentu) bio duplo veci (45 - 50%) i nisi smeo cak ni Word da upalis jer odmah pocne da gubi frejmove. Na W7 je cpu load isti kao na XP i moze komotnije da se snima sa tv-a. Sam rad HDD-ova koje imam, u W7 je osetno bolji nego u Visti.

Gaming je kod mene na Visti sp2 bio sporiji 20 do 30% od XP-a (ne govorim o Futuremark proizvodima) ali W7 je sa XP-om izjednacen po tom pitanju.

Jednostavno Vi koji necete da prihvatite da je nesto bolje od Viste stiglo utuvite da se to desilo i prestanite da pokusavate da promenite misljenja onih koji su u Vistu razocarani (takvih je mnogo) i kojima ne pada na pamet da vise u svoj komp stavljaju taj kretensko spori OS. Pa zasto je onda MS ubrzano radio na Windows 7 (dogradjena vista) ako je Vista toliko dobra. MS-u je veoma stalo da zaradi devizle a to sa Vistom nije mogao da ostvari onako kako je planirao (mnogo manja prodaja Viste u odnosu na XP dok se prodavao).
ivanza je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
GojaS (4.9.2009)
Stara 3.9.2009, 8:10   #588
MarkoZ
Veteran
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Smed.Palanka
Poruke: 684
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 96 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Da ja Vama lepo kazem da Vista sp2 (clean install) nije ispunila moja ocekivanja na mojoj masini i bila je mnogo vise troma od W7 i XP-a. O gamingu da i ne govorim jer je to bilo pravo mucenje i opsta katastrofa. Drljanje HDD-a me je posebno nerviralo a pogotovu ono pri startovanju viste koje je trajalo nekoliko minuta na WD640AAKS sto me je nateralo da iskljucujem prefetch i superfetch (tako nesto) da koliko toliko ubrzam stvari. Takodje je bilo pravo mucenje snimati sa tv-a (preko Leadtek TV2000XP Expert) jer je cpu load (pri istim podesavanjima u virtual dub-u kao na XP, zadnji divx codec u tom momentu) bio duplo veci (45 - 50%) i nisi smeo cak ni Word da upalis jer odmah pocne da gubi frejmove. Na W7 je cpu load isti kao na XP i moze komotnije da se snima sa tv-a. Sam rad HDD-ova koje imam, u W7 je osetno bolji nego u Visti.

Gaming je kod mene na Visti sp2 bio sporiji 20 do 30% od XP-a (ne govorim o Futuremark proizvodima) ali W7 je sa XP-om izjednacen po tom pitanju.

Jednostavno Vi koji necete da prihvatite da je nesto bolje od Viste stiglo utuvite da se to desilo i prestanite da pokusavate da promenite misljenja onih koji su u Vistu razocarani (takvih je mnogo) i kojima ne pada na pamet da vise u svoj komp stavljaju taj kretensko spori OS.
Ja samo zakljucujem iz tvog posta da nikad nisi ni probao vistu kako treba ili si je probao,nisi mogao da se snadjes i obrisao,pa sad ovde solis neku pamet. Ali dobro da ne ulazimo dalje. Ako bas hoces testiraj svoj komp sa win7 sa trenutnom vistom sp2 pa vidi sam
Citat:
Pa zasto je onda MS ubrzano radio na Windows 7 (dogradjena vista) ako je Vista toliko dobra. MS-u je veoma stalo da zaradi devizle a to sa Vistom nije mogao da ostvari onako kako je planirao (mnogo manja prodaja Viste u odnosu na XP dok se prodavao).
E pa vidis zbog takvih kao sto si ti. Dace im isti sistem,malo doradjen i nasminkan,drugacijeg naziva i povratice sve pare koje je izgubio. Pa da nije isti sistem zar bi davao upgrade za 29$ sa viste? Zasto nije dao upgrade sa xp-a za 50 dolara?
MarkoZ je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MarkoZ na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (3.9.2009)
Stara 3.9.2009, 8:28   #589
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
MarkoZ kaže: Pregled poruke
Ja samo zakljucujem iz tvog posta da nikad nisi ni probao vistu kako treba ili si je probao,nisi mogao da se snadjes i obrisao,pa sad ovde solis neku pamet. Ali dobro da ne ulazimo dalje. Ako bas hoces testiraj svoj komp sa win7 sa trenutnom vistom sp2 pa vidi sam

E pa vidis zbog takvih kao sto si ti. Dace im isti sistem,malo doradjen i nasminkan,drugacijeg naziva i povratice sve pare koje je izgubio. Pa da nije isti sistem zar bi davao upgrade za 29$ sa viste? Zasto nije dao upgrade sa xp-a za 50 dolara?
Sp2 ne drlja po disku, ako si je i instalirao ikad, ko zna kakva je to verzija bila.
w7 je ista džibra kao i vista i vi možete tvrditi šta god hoćete. M$ je uspio. Stoka će poletjeti da kupuje novi sistem, koji nije ništa novo.
NjegovaWisost je offline  
Stara 3.9.2009, 10:00   #590
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Pa drlja, zato što je po instalaciji uključen Windows Defender koji radi real-time skeniranje svega i njega prvo treba ubiti (i u opcijama i kao servis). Na sedmici nije, otud utisak da je ona dosta manje opterećujuća za disk.

Mislim meni je Vista letela, ali ni slučajno zato što je dobra ovako out-of-box, nego što treba pobiti te gluposti koje koče sistem. Doduše superfetch na sedmici jeste malo bolje rešen, to se najbolje oseti na starim hard diskovima sa 2 MB bafera (pošto se jelte tu svako čitanje i pisanje čuje), solidno manje tandrlja dok radi.

I naravno podržavam to što sedmica po instalaciji ima manje da se čačka i što se praktično odmah dobija upotrebljiv sistem, kod Viste mi je dosadila ta procedura od 15 koraka isključivanja svega i svačega...
voodoo_ je offline  
Stara 3.9.2009, 10:17   #591
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Nema potrebe da se i dalje ubedjujemo dali je bolja vista ili sedmica, jer bi sedmica MORALA da bude bolja, a razlika u brzini više je primetna kod slabijih mašina naravno u korist sedmice, koristio sam Vistu Final, SP1 i malo SP2 (nekih mesec dana), najvise sam koristio SP1 koju sam uz malo više muke (tweak-ovi i optimizacije) naterao da radi dobro ali kada sam sa vistesp1 presao na Windows 7 betu build 7000 (upgrade) jednostavno sve je radilo primetno brže, osetio sam pravo olakšanje , posle nekog vremena obrisao sam ghost od viste, jer sam znao da više neću da se vraćam na vistu, od tad sam promenio još nekoliko buildova sedmice 7000, 7057, 7100, 7201 i sada sam se "skrasio" na 7600rtm, Vistu SP2 sam na drugom hardu instalirao u periodu kada sam koristio 7100RC radi poredjenja, Ali nije imalo smisla bilo šta uporedjivati
Predrag Stankovic je offline  
Stara 3.9.2009, 11:00   #592
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Win 7 jeste potpuno pisan na vistinom kodu novo su pukovnik 32 nema potrebe da se toliko optimizuje vec je to uradjeno meni cak i i igrice rade jako dobro i to najnovije na power plan balanced sto je pohvalno i sto je recommended .To cuva procesor napajanja a kad ti snaga treba imas je ,to je za jace masine ipak dugorocno bitno ,ima to i vista ali losije uradjeno.Na slabijim win 7 radi bolje.Glupo je uporedjivati sada win 7 i vistu nijedan jedini program nije optimizovan na win 7 a vecina je jos uvek optimizovana na xp sp3 ,drugo win 7 mada mu je sada kod gotov nije jos dobio prve update .Na primer kad sam igrao igrice na 9x ekran mi posle treperio a na 10 x nije . Dobio sam neki update za drjvere sa datumom iz avgusta i nestade moj jedini problem plus ono slavno pistanje na koje se mnogi zale .Cam ,stampac mi rade savrseno i sad nemam ni najmanji problem.Kad dodje novembar zalite se neradi mi to i to uzelli smo win 7 ranije.

Poslednja ispravka: DAKINS (3.9.2009 u 11:30)
DAKINS je offline  
Stara 3.9.2009, 13:49   #593
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

E ne znam sta je ovo! Skinem Windows 7 sa Megaupload-a i pokrenem instalaciju kad ono "No device drivers found". Probao sam posle toga da skinem NVIDIA i C-Media drajvere i prilikom trazenja istih odbija da instalira. Disk je rezan na 4x. Sta da radim?
Haker95 je offline  
Stara 3.9.2009, 14:21   #594
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
Haker95 kaže: Pregled poruke
E ne znam sta je ovo! Skinem Windows 7 sa Megaupload-a i pokrenem instalaciju kad ono "No device drivers found". Probao sam posle toga da skinem NVIDIA i C-Media drajvere i prilikom trazenja istih odbija da instalira. Disk je rezan na 4x. Sta da radim?
restartuj komp i dok se sistem podize pritisni DEL da udjes u bios...tamo namestis first boot na DVD i namestis boot priority na DVD i ides save changes...onda ce komp da se restartuje i podicice Win7 instalaciju,ali trebaces da formatiras hard tako da ako nemas rezervni disk sa XP i ne zelis sve ispocetka da instaliras ne preporucujem ti ovaj postupak

Poslednja ispravka: Dreamfall (3.9.2009 u 14:23) Razlog: linak :P
Dreamfall je offline  
Stara 3.9.2009, 14:30   #595
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Nemoze se vise skinuti RC. Moze doduse enteprajz na 90 dana ali kako sa njim posle on se dobija samo volume licenciranjem .Ima i drugih mesta a pokusaj iz boot prvo
DAKINS je offline  
Stara 3.9.2009, 14:50   #596
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Smile Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
MarkoZ kaže: Pregled poruke
Ja samo zakljucujem iz tvog posta da nikad nisi ni probao vistu kako treba ili si je probao,nisi mogao da se snadjes i obrisao,pa sad ovde solis neku pamet. Ali dobro da ne ulazimo dalje. Ako bas hoces testiraj svoj komp sa win7 sa trenutnom vistom sp2 pa vidi sam

E pa vidis zbog takvih kao sto si ti. Dace im isti sistem,malo doradjen i nasminkan,drugacijeg naziva i povratice sve pare koje je izgubio. Pa da nije isti sistem zar bi davao upgrade za 29$ sa viste? Zasto nije dao upgrade sa xp-a za 50 dolara?

Otvoreno ti kazem da pogresno zakljucujes i nisam totalno neuk kakvog me ti smatras. Vozio sam i vistu bez sp1 , i verziju sa sp1 i sa sp2 i znam o cemu pricam. To njesra od OS-a u moj komp vise uleteti nece.

MS od mene nije dobijao devizle niti ce dobiti, do danjeg.

Malo smo se raspravljali tako da je vreme za kraj.
ivanza je offline  
Stara 3.9.2009, 15:04   #597
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
restartuj komp i dok se sistem podize pritisni DEL da udjes u bios...tamo namestis first boot na DVD i namestis boot priority na DVD i ides save changes...onda ce komp da se restartuje i podicice Win7 instalaciju,ali trebaces da formatiras hard tako da ako nemas rezervni disk sa XP i ne zelis sve ispocetka da instaliras ne preporucujem ti ovaj postupak
Meni normalno udje u instalaciju ali kad odem na "Install Now" onda mi trazi nekakve drajvere.
Haker95 je offline  
Stara 3.9.2009, 15:33   #598
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Evo sada sam instalirao ovaj windows 7 i sve je lepo,krasno instalirao sve drajvere i sada kada instaliram neku igru sve lepo uradim sto treba i pise mi:
The program can't start because physxoloader.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.
Instalirao sam x86 professional...
Psycho13 je offline  
Stara 3.9.2009, 15:36   #599
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Znaci da si skinuo neku krs verziju sa uploada.
Lakse ti je da skines neku drugu verziju W7 nego da se i daje zlopatis sa tim ako vec nece da ti pokrene ni install.
A zamisli da cak i uspes da instaliras tu verziju - kako mislis da bi ti radila kad te zeza vec na startu.
Skini drugu da budes miran.
Marti Misterija je offline  
Stara 3.9.2009, 15:41   #600
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+ (RTM)

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Evo sada sam instalirao ovaj windows 7 i sve je lepo,krasno instalirao sve drajvere i sada kada instaliram neku igru sve lepo uradim sto treba i pise mi:
The program can't start because physxoloader.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.
Instalirao sam x86 professional...
Vidi da instaliraš ovo...
iMa_NeKo_PljUgU je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku iMa_NeKo_PljUgU na korisnoj poruci:
Psycho13 (3.9.2009)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
7600, rtm, win 7, windows 7


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
Windows SP3 problem i BSOD Lich_king2 Operativni sistemi 40 21.4.2010 22:10
Windows XP problemi Kristijan Operativni sistemi 6 12.1.2009 23:46
Windows i njegova instalacija se zamrzavaju deXtar Kvarovi 10 4.12.2007 22:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com