Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.4.2019, 10:42   #13101
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Boy Who Harnessed the Wind (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7533152/



Afrika i prikaz borbe sa glađu. Uz kakav takav prikaz tradicije, krajolika i teškog života sa dolaskom demokratije. Treba ga pogledati iz terapijskih (osveženje) razloga.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Boy Who Harnessed the Wind (2019) WEBRip.x264-FGT.zip (22,4 KB, 5 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (19.4.2019 u 13:25)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (19.4.2019), torivoje (26.4.2019)
Stara 19.4.2019, 16:25   #13102
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Thumbs up Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Highwaymen (2019)
https://www.imdb.com/title/tt1860242...1?ref_=nv_sr_1

https://www.imdb.com/title/tt1860242...8?ref_=tt_ov_i

Poprilicno dobra krimi drama na lov na Boni i Klajd.
U kome dvojac Kevin i Woody vode glavne uloge.
Na film nema nikakvih zamjerki.Sve je u domenu vremena u kom se dogadja.
Po svojoj prilici, izgleda da su se drzali poprilicno cinjenica.
Film je inace snimljen po istinitom dogadjaju.

7/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2019, 18:45   #13103
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Slazem se sa kolegom odlican film ali do samog kraja ne i kraj.
Nisam ni znao da je nastavak filmova "Split" i "Unbreakable" pre nego
sto sam poceo da gledam i odusevio sam se.
Svakako vredi pogledi.

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Glass (2019)
https://www.imdb.com/title/tt6823368/?ref_=fn_al_tt_1

Genijalan film (kao krajnja zavrsnica triologije-t`ko zna, mozda opet bude kakav spin off.Mada za sad nema nikakvih indikacija) !!!

8/10
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2019, 20:41   #13104
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
The Professor and the Madman (2019)
https://www.imdb.com/title/tt5932728/



Mel Gibson ne zna da snimi loš film. Ovaj je težak kao zemlja. Vredi ga odgledati više puta. Ne bi me iznenadilo da Šon Pen hapi Oskara.
Nema eng titla, imate sirovi GT arapskog, da se prikrpite kol'ko tol'ko.
Koja je poenta uploadovanja titla pod svojim imenom na opensubtitles.org, koji je neupotrebljiv?

"Marry Christmas, sir" >>> "Srećan rođendan, gospodine"
"Taking fire, Mr. Bradley" (scena sa grudvanjem) >>> "Dobili smo otkaz, Mr. Bredli"
"How are the matches coming on?" (deca slažu šibice u kutije) >>> "Kako se stvari boksuju?"

I ovo su samo banalni primeri, da ne pominjemo da je film pun scena gde likovi pričaju brzo, bombardujući gledaoca informacijama, kada prevod uspe da ubode svaku petu rečenicu (i to kontekst i generalno značenje). Ili, npr., kada sve deluje ok, i onda se odvali nešto što nema veze sa onim što se dešava na ekranu, i totalno razbije koncentraciju i praćenje scene.

Ja sam prevodio filmove u svoje vreme, pazio na sleng, značenje, padeže, rodove i gomilu drugih stvari, i nikad mi ne bi palo na pamet da postavim neku abominaciju od prevoda pod svojim imenom.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
JzmA (30.4.2019)
Stara 20.4.2019, 22:42   #13105
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pipboy
Dok sam gledao film sa sirovim GT na BS.Player-u, on je otišao na open. Nisam baš hteo da radim titl, no kad sam video koliko ga ljudi skida, rešio sam da zagrizem. Titl je završen, imate ga na openu, i ovde u sobi za titlove. A pojavio se i engleski, pa ću ga doterati.

Poslednja ispravka: Suad Novic (21.4.2019 u 17:32)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2019, 22:19   #13106
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

RUBEN BRANDT COLLECTOR

https://www.imdb.com/title/tt6241872/



Prelepa i fantastično odrađena sinergija animacije, muzike, umetnosti, akcionih scena, psihoanalitike, noira, i mnogo toga još, sa vrlo unikatnim, bizarno-apstraktnim vizuelnim stilom, koji, uz sve navedeno, gomilom detalja na svakom koraku predstavlja omaž svetu kinematografije i pre svega likovne umetnosti.

Dodatna zanimljivost je podatak da je film radio slovenački režiser-animator Milorad Krstić, da film ima uspeli globtroterski ali i jak evropski vajb, i da je u par scena, između ostalog, korišćeno nekoliko naših poznatih pesama, ispevanih na srpskom.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
Mac4LiF (22.4.2019), Miki1987 (24.4.2019), Shlaymara (23.4.2019), Suad Novic (22.4.2019), torivoje (26.4.2019)
Stara 22.4.2019, 10:35   #13107
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The King's Speech (2010)
https://www.imdb.com/title/tt1504320/



Fin film o simptičnom prestolonasledniku sa govornom manom. Rekao bih sa velikom dozom nezlonamernog humora.
P.S. Titl nije moj, korektan je, ali tehnički nije najbolji (loše raspoređen tekst).
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The King's Speech (2010)[BluRay] [1080p] [YTS.AM].zip (40,9 KB, 2 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2019, 11:37   #13108
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

NEVER GROW OLD

https://www.imdb.com/title/tt1158939/



Dobar, mračan, mučan, blatnjav i kišnjav, baš kakav treba da bude, s obzirom na tematiku i geografsko-vremensko okruženje u kojem se odvija.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2019, 1:51   #13109
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Avengers: Endgame (2019)

Braca Russo, a' Vise deluje kao da su ga zajedno pravili Gordon Ramsay i Jamie Oliver sto u prevodu znaci toliko zacina i travki je ubaceno da je ispao jedan veliki buckuris, izgleda fantasticno ali je ukus odvratan. De bre ide med, ruzmarin i ostale trave na jagnjece pecenje.
Retko ko ce dati negativnu ocenu ovom filmu ali ja moram jer ovo je potpuno nepotreban nastavak tj potreban je kad se budu uzele milijarde ali sa filmske tacke gledista sve se moglo zavrsiti u prvom delu samo sto bi ja na kraju izbrisao dosadne/iritantne likove umesto onih koji su iscezli kod pucketanja prstima. Kad se u filmu rade putovanja kroz vreme i paralelne univerzume to je izuzetno tesko izvesti na dobar nacin, meni se nije dopao ovaj predvidivi buckuris prepun usiljenog jeftinog humora.
4/10

Poslednja ispravka: Nestor (26.4.2019 u 1:35)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2019, 13:21   #13110
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

ARCTIC

https://www.imdb.com/title/tt6820256/



Ništa specijalno, realno. Mikelsen je standardno dobar u tom svom stoičkom izdanju koje mu najbolje leži, ali generalno film nema ništa naročito da ponudi: scenografija ne odskače u poređenju sa generičnim dokumentarcem snimljenim u HD-u, smeštenim na Arktik (bez ikakvih naročitih landmarkova ili scena, osim možda srušenog aviona na početku), dok je preživljavački deo u potpunosti minimalizovan i praktično ništa korisno ili interesantno ne može ovde da se vidi ili nauči, što je valjda trebala da bude i poenta ovakvog filma.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2019, 1:23   #13111
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Avengers: Endgame (2019)

Braca Russo, a' Vise deluje kao da su ga zajedno pravili Gordon Ramsay i Jamie Oliver sto u prevodu znaci toliko zacina i travki je ubaceno da je ispao jedan veliki buckuris, izgleda fantasticno ali je ukus odvratan. De bre ide med, ruzmarin i ostale trave na jagnjece pecenje.
Retko ko ce dati negativnu ocenu ovom filmu ali ja moram jer ovo je potpuno nepotreban nastavak tj potreban je kad se budu uzele milijarde ali sa filmske tacke gledista sve se moglo zavrsiti u prvom delu samo sto bi ja na kraju izbrisao dosadne/iritantne likove umesto onih koji su iscezli kod pucketanja prstima. Kad se u filmu rade putovanja kroz vreme i paralelne univerzume to je izuzetno tesko izvesti na dobar nacin, meni se nije dopao ovaj buckuris.
4/10
Hvala na mini spoijeru

Ali to je i bilo ocekivati nekavno putovanje kroz vreme ili ce pola MCU ostati mrtva ali drago mi je da neko da kriticko misljenje posto svi lupaju 10 po netu.Izgleda da moram pogledati ovo sto pre posto cu tesko izbeci spojere od trolova
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2019, 21:13   #13112
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II



Odgledao Avengers Endgame (2019). Pisem dok izlazim iz bioskopa. Hvalim te boze sto je bila 2D projekcija.

Da ne spolujem. Dobro je. Daje omaz skoro svim filmovima iz serijala. Za najbolji uzitak treba odgledati skoro sve filmove iz serijala (mada se moze pratiti i bez toga).

Implikacine za Marvel Universe intrigantne.

Takodje i dosta smeha tokom cele projekcije. Sto se toga tice, Baner je brate pokidao... A u jednoj sceni i Kapetan Amerika (ko je gledao zna na sta mislim).

Ocena od mene 8.5/10 (za akcioni blokbaster zanr).

Poslednja ispravka: player1 (25.4.2019 u 22:43)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2019, 21:29   #13113
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II



E da, morao sam juce na silu da odgledam Captain Marvel (2019) i to sve u TS kvalitetu, samo da budem u toku sa Endgame.

Sto se mene tice, film nije toliko los koliko ga drugi predstavljaju. Dosta Furija u filmu u malo drugacijem izdanju.

Od mene solidna 6.5/10 za zabavu.

Poslednja ispravka: player1 (25.4.2019 u 22:43)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2019, 23:19   #13114
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.193
Zahvalnice: 623
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

S obzirom da si gledao oba, da li da gledam captain marvel, da li sadrži neko obavezno predznanje za endgame? Ne gleda mi se prije nekog dobrog snimka,a nema ga više nigdje u bioskopima
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2019, 0:09   #13115
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ја сам гледао Captain Marvel у биоскопу искључиво због тога што је Avengers: Endgame био близу, па рекох да не испустим повезницу у причи, те сам одгледао у Синеплексу. Био сам таман толико задовољан, сасвим умерено (опис ћу поставити заједно са описом Endgame-а), али сама веза тог филма са Endgame није ни толико велика искрено, јер се примарно фокусира на саму Керол Денверс, то је њена origin прича, те је због тога прича за себе неуклопљена у Осветнике и зато сматрам да ипак може да се одгледа Endgame без гледања овога. Има неких пар назнака о неким ситним стварима, као и она post credit сцена, али ни то није неки велики фактор... Ја нисам ризиковао јер сам перфекциониста, а за Endgame се спремам следеће или оне тамо недеље, баш горим од жеље да видим шта ће се издешавати...Танос је бруталан.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
malo blesav (26.4.2019)
Stara 26.4.2019, 1:31   #13116
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam danas Endgame na premijeri kod nas (cisto da neki humanoidni majmun ne bi spojlovao nesto na nekom skroz random mestu) i bio sam oduvan sve do kraja, ali mi nikako nije jasan kraj
Spoiler za ne otvaraj:
Steve-a. Na koju foru je on otisao u proslost, proziveo zivot, vratio se u isto vreme XX godina kasnije kao matorac, a da sve to nije sje*alo timeline do kraja s obzirom da je on esencijalan ucesnik MCU-a od 2011.?
Znam da je delimicno bilo objasnjeno u filmu ali bas ovakav rasplet je i dalje ekstreman.


Da nema te nelogicnosti na kraju film bi bio 10/10. Kad se setim da sam s 13 god. gledao TS snimak Iron Mana a 11 godina kasnije se u istom univerzumu odigrava jedna ovakva bitka, prosto imam bittersweet osecaj sto se jedna era zavrsila.

Ne vidim nacin na koji se ovo moze nadmasiti u sledecem Avengers filmu. Jednostavno, ne vidim.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
caine (26.4.2019)
Stara 26.4.2019, 5:04   #13117
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke
S obzirom da si gledao oba, da li da gledam captain marvel, da li sadrži neko obavezno predznanje za endgame? Ne gleda mi se prije nekog dobrog snimka,a nema ga više nigdje u bioskopima
Ne nije bas obavezno.
Sve sto je bitno da znas da je u pitanju veoma mocni super heroj, da je bila prijatelj sa Furijem, i da je otisla sa Zemlje posle toga.

Takodje u Endgame ona je bitan sporedni karakter, ne glavni lik.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
malo blesav (26.4.2019)
Stara 26.4.2019, 5:13   #13118
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Spoiler za ne otvaraj:
Steve-a. Na koju foru je on otisao u proslost, proziveo zivot, vratio se u isto vreme XX godina kasnije kao matorac, a da sve to nije sje*alo timeline do kraja s obzirom da je on esencijalan ucesnik MCU-a od 2011.?
Evo:
Spoiler za spoiler za spoiler:
Pa nema sta nije jasno. Prvo se izgubio u ledu, pa je izziveo dogadjanje iz 2011 na ovamo, a onda se vratio u svoj period posle rata (i posle seije Agent Karter) i zivo sa Karterkom mirnim zivotom.
Jedini "paradoks" je sto se on u jednom od prethodnih filmovao pozdravio sa starom baba Karterkom koja je prozivela svoj zivot. Mada se sa druge strane to moze intepretirati kao da to i jeste bilo sa njim, samo da to on nije bio svesan tada (ili da mu po dogovoru nije namerno rekla).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2019, 12:48   #13119
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ne nije bas obavezno.
Sve sto je bitno da znas da je u pitanju veoma mocni super heroj, da je bila prijatelj sa Furijem, i da je otisla sa Zemlje posle toga.

Takodje u Endgame ona je bitan sporedni karakter, ne glavni lik.
E, ali zasto je otisla? Ja mislim da je to mozda najbitniji deo tog filma, ne znam da li taj zaplet ima bilo kakav uticaj na Endgame pricu. Mozda nije nista presudno, ali mislim da ne ide da se gleda Endgame pre Marvel. I nije neki preterano odlican film niti sa nekim scenama poput Avengersa gde je greota ne gledati u bioskopu. Ja sam u bioskopu gledao i onako, nije bas neki film koji trazi bioskop (ili odlican snimak) za puno uzivanje.

U svakom slucaju, mislim da nije nikakva prevelika steta, gledati ili ne gledati.....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2019, 12:55   #13120
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Evo:
Spoiler za spoiler za spoiler:
Pa nema sta nije jasno. Prvo se izgubio u ledu, pa je izziveo dogadjanje iz 2011 na ovamo, a onda se vratio u svoj period posle rata (i posle seije Agent Karter) i zivo sa Karterkom mirnim zivotom.
Jedini "paradoks" je sto se on u jednom od prethodnih filmovao pozdravio sa starom baba Karterkom koja je prozivela svoj zivot. Mada se sa druge strane to moze intepretirati kao da to i jeste bilo sa njim, samo da to on nije bio svesan tada (ili da mu po dogovoru nije namerno rekla).
To objasnjenje ide direktno protiv logike koju su uspostavili tokom filma.

Spoiler za captain america kraj:
Ako je on otisao u proslost da bude sa Peggy, kreirao je alternativni timeline. Bar tako je objasnjenjen time travel u ovom filmu. Medjutim, ako je on zivot proveo u alternativnom timelineu, on nikako nije mogao da se pojavi na kraju Endgamea jer nikada ne bi ni postao Avenger 2011.


Imam utisak da su zbrzali njegov kraj i da su pobili sami svoje pretpostavke koje su postavili ranije u filmu. To mi je i ubedljivo najveca zamerka. A da ne spominjem koliko je van lika i koliko je sebicno sa njegove strane to sto je uradio.

Spoiler za Peggy:
Peggy je imala svoj zivot u ovom timelineu i ako se dobro secam u prvom Captain America filmu se oprostio od nje kada je bila stara. Sto znaci da je on ‘ladn odlucio da sve to obrise jer je i posle toliko godina bio zaljubljen u osobu koju je poznavao nekih, sta ja znam, 6 meseci?


Cela ta romansa mi na kraju deluje creepy as fuck umesto romanticno. Ako je vec coveku isticao ugovor imali su valjda nacina da to rese na bolji nacin koji ne otvara plot hole-ove i ne dovodi u pitanje sebicnost lika.

Bar je to neko moje misljenje. Sve ostalo je apsolutno top i osetio sam se bas tuzno nakon kraja posle toliko godina MCU-a.

Poslednja ispravka: buraz (26.4.2019 u 14:24)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
zerohn (26.4.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com