Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.4.2011, 21:46   #1661
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

E, nemoj.
Toliko sam puta prešao Stalkera, da sam prestao i da brojim.
Sad vučem arsenal, jer prevrćem svaki kamen, zavirujem u svaku rupu, šahtu i zgradu u koju je moguće ući.

Sad igram drugačije fazone. Tipa, pređi celu igru samo sa AK, što je relativno lako izvesti.

Ali igrati samo sa PMm-om i kratežom je strahota, još se ograničavam na 3 save-a po mapi. Veoma, veoma nezahvalno za živce i vreme. Skoro nedelju dana mi je trebalo do Bara da stignem. Treba da idem u Dark Valley i Yantar, živ nisam kako ću i šta ću da radim tamo.

Ali zato kad znaš da si Agroprom očistio sa takvim oružjem je milina. Nema zaletanja, nema junačenja, nego pravo stalkerisanje, štek iza svakog kamena, polako te radijacija jede, i čekaš vojnika pancirliju da ti dođe na zicer, da ga napuniš sitnom sačmom.
Stalker 100% allright.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2011, 23:53   #1662
MICROCOMP DOORS
Veteran
 
Član od: 26.1.2008.
Lokacija: pravo pa levo
Poruke: 627
Zahvalnice: 473
Zahvaljeno 182 puta na 77 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MICROCOMP DOORS
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
kvare_cg kaže: Pregled poruke
Cc ccccc kakvi ste mi vi to stalkeri, kad nosite toliko pusaka, dovoljne su dvije, ak-47 i Vintorez, i to ponekad bez municije Krv znoj suze i radijacija, to je smisao stalkera
Kol'ko se secam,Ak-47 ima samo u Oblivion Lost mod-u. :P
MICROCOMP DOORS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2011, 13:53   #1663
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Abakan sa scopom za blisku borbu, Dragunov za snajperisanje- moja kombinacija. Vintorez je isuvise OP, IMO!!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2011, 14:25   #1664
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

E sto bi ja voleo da mi je jedan onaj VSS Vintorez i pola kile dzebane pa mi onako lepo stoji u ormanu kod kuce nista mi drugo ne treba...moze i jedna SEVA
Cisto onako kao prezervativ.

Nego Purke62 ja sam ono uradio kako pravila nalazu ali i dalje mi neradi quick save. Jedino na autosave ucitava...jer to svima mora tako ili sam samo ja taj baksuz?
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2011, 14:46   #1665
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Zašto si svako falce promenio u true?Samo je trebalo u drugoj liniji to da uradiš.
Ovaako treba da izgleda fsgame.ltx komletan.Stavi kako ovde stoje sva falce i true.

$app_data_root$=true|false|C:\|Documents and Settings\All Users\Documents\STALKER-SHOC\
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\
$game_ai$ = true| false| $game_data$| ai\
$game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns\
$game_anims$ = true| true| $game_data$| anims\
$game_levels$ = true| false| $game_data$| levels\
$game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes\
$game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes\
$game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders\
$game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\
$game_textures$ = true| true| $game_data$| textures\
$game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts\
$game_config$ = true| false| $game_data$| config\
$level$ = false| false| $game_levels$
$game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames\
$logs$ = true| false| $app_data_root$| logs\
$screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots\
$downloads$ = false| false| $app_data_root$| downloads\
$mod_dir$ = false | false | $fs_root$ | mods\
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2011, 15:32   #1666
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Zašto si svako falce promenio u true?Samo je trebalo u drugoj liniji to da uradiš.
Ovaako treba da izgleda fsgame.ltx komletan.Stavi kako ovde stoje sva falce i true.

$app_data_root$=true|false|C:\|Documents and Settings\All Users\Documents\STALKER-SHOC\
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\
$game_ai$ = true| false| $game_data$| ai\
$game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns\
$game_anims$ = true| true| $game_data$| anims\
$game_levels$ = true| false| $game_data$| levels\
$game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes\
$game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes\
$game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders\
$game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\
$game_textures$ = true| true| $game_data$| textures\
$game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts\
$game_config$ = true| false| $game_data$| config\
$level$ = false| false| $game_levels$
$game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames\
$logs$ = true| false| $app_data_root$| logs\
$screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots\
$downloads$ = false| false| $app_data_root$| downloads\
$mod_dir$ = false | false | $fs_root$ | mods\

Ma jok nece ni za zivu glavu. Moracu samo sa tim autosave da igram...verovatno je zbog toga sto nemam i one starije verzije patcheva ali sada me mrzi da se zezam vise oko toga izgubicu na kraju volju da zavrsim igru.

Opet mi ovo pise na kraju log file


Expression : hFile>0
Function : FileDownload
File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
Line : 106
Description : d:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\config\

ima neko sudaranje razlicitih engina 100%

E ovo je novo sada kad sam obrisao gamedata sa tom modom od 400kg tako je i kod ostalih bilo. I nije mi jasno sto zeza sada kad je obrisano sve
Expression : fatal error
Function : CScriptEngine::lua_error
File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engi ne.cpp
Line : 73
Description : <no expression>
Arguments : LUA error: ....r. - shadow of chernobyl\gamedata\scripts\_g.script:20: bad argument #2 to 'format' (string expected, got no value)

Poslednja ispravka: miki92 (9.4.2011 u 16:19)
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 16:30   #1667
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Purke, ajd jedno trik pitanje za tebe.
Kako da vratim originalne scopove u Complete. Jednostavno, oni gnomusovi mi se ne sviđaju ni malo. Sve nešto nabijeno, ne vidim ništa gde gađam. Pogotovo mi se sviđao onaj Susat scope sa crvenom tačkom..A i ruski je isto bio bolji..
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 17:35   #1668
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Eh, da je ovo trik pitanje... Mrzi me pisati šta sve treba da se uradi, a i nemam vremena. A pošto je pitanje namenjeno purketu, prepustiću njemu reč, da objasni kako to treba da se obavi.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 18:17   #1669
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Purke, ajd jedno trik pitanje za tebe.
Kako da vratim originalne scopove u Complete. Jednostavno, oni gnomusovi mi se ne sviđaju ni malo. Sve nešto nabijeno, ne vidim ništa gde gađam. Pogotovo mi se sviđao onaj Susat scope sa crvenom tačkom..A i ruski je isto bio bolji..
U kom smislu trik pitanje?
Da to uradiš sa dva klika miša neće da može , što bi reko Šojić.Moraš da u svakom config fajlu od oružja da pronađeš koje texture koristi za crosshair i da to promeniš u neke od default tekstura.Gnomusovi imaju neke koji se poklapaju sa nazivom default tekstura tako da je naj bolje da ukloniš sve njegove teksture za crosshair.Proveri da li je u weapons.ltx promenio default teksture za optiku.Pri dnu fajla pogledaj pod stavkama;wpn_addon_scope, wpn_addon_scope_susat.
Za wpn_addon:scope treba da stoji.
scope_texture = wpn\wpn_crosshair
Za wpn_addon_scope_susat treba da stoji ovo:
scope_texture = wpn\wpn_crosshair_l85

Nadam se da si zadovoljan odgovorom.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku purke62 na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (11.4.2011)
Stara 11.4.2011, 19:19   #1670
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jer podseca nekog scena sa pocetka filma ''The Book of Eli'' na neki STALKER intro...ja ga juce gledao i na pocetku se utripovao da je nesto po uzoru iz igre.
Bas lici jel da?
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 19:37   #1671
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Da, gas-maska je dala takav utisak. To je sigurno.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 20:15   #1672
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
gamer4life kaže: Pregled poruke
Da, gas-maska je dala takav utisak. To je sigurno.
Ona celava macka i ono sto pada...valjda neki pepeo
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 20:42   #1673
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
U kom smislu trik pitanje?
Da to uradiš sa dva klika miša neće da može , što bi reko Šojić.Moraš da u svakom config fajlu od oružja da pronađeš koje texture koristi za crosshair i da to promeniš u neke od default tekstura.Gnomusovi imaju neke koji se poklapaju sa nazivom default tekstura tako da je naj bolje da ukloniš sve njegove teksture za crosshair.Proveri da li je u weapons.ltx promenio default teksture za optiku.Pri dnu fajla pogledaj pod stavkama;wpn_addon_scope, wpn_addon_scope_susat.
Za wpn_addon:scope treba da stoji.
scope_texture = wpn\wpn_crosshair
Za wpn_addon_scope_susat treba da stoji ovo:
scope_texture = wpn\wpn_crosshair_l85

Nadam se da si zadovoljan odgovorom.
Hvala na pojašnjenju. Ovo je ono što mi je trebalo, a gugl mi sve baca neke glupe odgovore.

Nisam ni mislio da će biti prosto, na dva klika. Stalker je HC, pa čak i pri modingu, što je i dobro, da ne prave svakojake gluposti klinci sa dva grama mozga, nego da može da uživa u dobrom third-party i fanmade sadržaju.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 21:24   #1674
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

E Purke posto cenim tvoje znanje oko modovanja i ostalih crackerskih fori,evo neceg sto mi nije jasno nikako. Kada sam ubacio prvi Weight mod bio sam u Red Forestu i imao sam nekih 150 kila tereta tu mi je quick save radio normalno to sam sada provalio...pa sam ovde onda postovao kako nece da mi ucitava quck nego samo auto save...ali to se desavalo u Prypatu,vi ste mi objasnjavali sve to ali nista nije pomoglo. Ja sam reinstalirao igru i bez ikakvog moda ubacio samo onaj stari auto save. Ucitao igru lepo i stisnuo F6 pa F7 ali opet me cim stigne do onog CLIENT: Synchronizing... odma izbaci iz cele igre. Onda sam ukljucio lepo onaj Trainer(nemogu da se krecem zbog tezine) i lepo se vratio u Red Forest,stisnuo F6 pa F7 kad ono sve radi normalno...reko aj da udjem u NPP Chernobil i tamo radi quick save. Onda sam se vratio u Prypat i zakljucio da quick i ALL save ne ucitava ako sam sacuvao igru na toj prokletoj mapi.
E sada me zanima da li je to zbog prvog Weight moda koji sam ubacio pa svaki put kada krenem sa starim SAVE fajlovima on nesto zezne na toj mapi, ili je to neki originalan bag? Imam normalne patcheve koji i svi drugi koriste a jedini bag koji sam imao je kod sitnih zadataka i markiranih praznih stekova.
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 22:21   #1675
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Problem ti pravi taj sistem.ltx iz prvog Weight moda.On je učitan u save fajl i pravi problem zbog nekopmatibilnosti sa tim pečem koji imaš.Čudi me da imaš prazne šetkove ako imaš 1.005 peč.Koliko se sećam, to je ispravljeno 1.004 ili možda još ranije.Ti štekovi sub bili prazni jedino ako si zaginuo nakon njihovog pojavljivanja na mapi a ti nii stigao da ih "pregledaš".
Ovo što sam ti ja dao bi trebalo da ti radi bez problema ali počni igru iz početka pa lagano.
Mogao bi da ti ubacim nešto što se u originalnoj igri uopšte ne pojavljuje a to je moje omiljeno oružje "Toz 34" lovačka puška.Normalno uz Vintorez i pištolj PB (onaj sa ugrađenim prigušivačem).Toz 34 ima sve fajlove koji trebaju ali iz nekog razloga su odlučili da je ne uključe u SoC.Kasnije su to moderi vratili i valjda su videli ovi iz GSC da je dosta popularna i ubacili su je u Clear Sky i CoP.
Znači, ako hoćeš možeš odmah na početku igre da posle nekog zadatka dobiješ lovaru i to onako default, nedirnutu i netwikovanu.Mnogo je moćna na srednjim i bliskim odstojanjima.Jedina joj je mana što je spor reload i samo dva metka ali za monstrume je penicilin.
Moju vertizju Toz 34 sa Acog scope, to nedam nikome.Ni ona nije budžena u .ltx fajlu, sve je defaul osim što sam stavi da se sporije kvari, da ima duži vek trajanja.I normalno scope ala CoD 4.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku purke62 na korisnoj poruci:
flamingos (11.4.2011), miki92 (11.4.2011)
Stara 11.4.2011, 22:31   #1676
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

uu da cuvena lovara..kako to roka majko mila...najbolje oruzje koje sma u zivotu koristio u stalkeru Kako to roka one krovosose majcice..uzivancija..

A i kad je moding guru purke napravi i dotera..to brate,u rukama pravog stalkera postaje sveto oruzje!
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 0:03   #1677
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Problem ti pravi taj sistem.ltx iz prvog Weight moda.On je učitan u save fajl i pravi problem zbog nekopmatibilnosti sa tim pečem koji imaš.Čudi me da imaš prazne šetkove ako imaš 1.005 peč.Koliko se sećam, to je ispravljeno 1.004 ili možda još ranije.Ti štekovi sub bili prazni jedino ako si zaginuo nakon njihovog pojavljivanja na mapi a ti nii stigao da ih "pregledaš".
Ovo što sam ti ja dao bi trebalo da ti radi bez problema ali počni igru iz početka pa lagano.
Mogao bi da ti ubacim nešto što se u originalnoj igri uopšte ne pojavljuje a to je moje omiljeno oružje "Toz 34" lovačka puška.Normalno uz Vintorez i pištolj PB (onaj sa ugrađenim prigušivačem).Toz 34 ima sve fajlove koji trebaju ali iz nekog razloga su odlučili da je ne uključe u SoC.Kasnije su to moderi vratili i valjda su videli ovi iz GSC da je dosta popularna i ubacili su je u Clear Sky i CoP.
Znači, ako hoćeš možeš odmah na početku igre da posle nekog zadatka dobiješ lovaru i to onako default, nedirnutu i netwikovanu.Mnogo je moćna na srednjim i bliskim odstojanjima.Jedina joj je mana što je spor reload i samo dva metka ali za monstrume je penicilin.
Moju vertizju Toz 34 sa Acog scope, to nedam nikome.Ni ona nije budžena u .ltx fajlu, sve je defaul osim što sam stavi da se sporije kvari, da ima duži vek trajanja.I normalno scope ala CoD 4.

Pa moze ja nameravam sad da krenem sa onim COMPLET 09 modom... evo presao sam igru na oba prava nacina tjs onaj sa portalima ali nisam bas skapirao sta onaj cikica-hologram prica...razumeo sam to da nesto experimentisu sa nekom Zemaljskom orbitalnom energijom...neki agenti koji su zaginuli,ali i dalje mi nisu jasne one zelene komore i sta su ti ljudi uopste hteli da naprave sa Zemljom. Kaze covecanstvo nije spremno za istinu. Jbg malo sam slab sa audio-engleskim.
Znam samo sigurno da je STRELOK bio neki agent i da je izgubio pamcenje ko je i sta je i ko je naredio njegovo ubistvo u PDA. Taj PDA uopste i nije njegov.
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 0:55   #1678
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Aj sad, po n-ti put...
Prilikom zadavanja misije tebi, tj Streloku, nešto se zabagovalo u C-Conc i dobio si quest da ubiješ Streloka tj. samog sebe. Pritom ti se obrisalo pamćenje, i kroz celu igru juriš samog sebe. Spakovali su te u death truck, krenuli da te isporuče, i onda se kamion prevrnuo i Sidorovičevi ljudi te našli i kreće putešestvije po Zoni...
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 11:29   #1679
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Hm, sinoć sam nešto čeprkao po FileFrontu, sekcija Stalker mods, i naletim na ovaj scope pack. Mnoogo bolji nego Gnomusovi, barem meni. Što ovo ne nađo' u startu samom jbt.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
miki92 (12.4.2011)
Stara 12.4.2011, 22:01   #1680
miki92
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 12.11.2009.
Poruke: 181
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Aj sad, po n-ti put...
Prilikom zadavanja misije tebi, tj Streloku, nešto se zabagovalo u C-Conc i dobio si quest da ubiješ Streloka tj. samog sebe. Pritom ti se obrisalo pamćenje, i kroz celu igru juriš samog sebe. Spakovali su te u death truck, krenuli da te isporuče, i onda se kamion prevrnuo i Sidorovičevi ljudi te našli i kreće putešestvije po Zoni...
Dobro to sam skapirao ali nisam skapirao sta je tim iz C-Conc experimentisao, i ko je doneo Monolith u NPP...neko kaze da je sve to nesto kao Rajt Fild i Rozvel u Americi.
miki92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Shadow Man caine Akcione igre 5 23.5.2014 20:28
Shadow Factory miša topola Male igre 4 20.12.2009 13:53
Shadow Quest Nash Knight Male igre 6 22.11.2008 17:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com